Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 25 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 8 Gegužė 2024
Anonim
Photoshop vs GIMP: A Complete Comparison
Video.: Photoshop vs GIMP: A Complete Comparison

Turinys

Mūsų nuosprendis

Man patinka GIMP. Po to, kai daugelį metų buvau nuo jo nutolęs, džiaugiuosi galėdamas suteikti GIMP tinkamos vietos, kurios ji nusipelno savo sistemoje. Šis tikrai yra sargas. Nors tai ir negali visiškai pakeisti „Photoshop“, bent jau ne man, tačiau tai yra kažkas, ką kiekvienas rimtas menininkas turėjo įkelti į savo sistemą.

Dėl

  • Moderni ir ryški vartotojo sąsaja
  • Naudojimo paprastumas
  • Vieno lango režimas

Prieš

  • Dar kelios klaidos
  • Iš pradžių kovojo su „Cintiq“
  • Negalite visiškai pakeisti „Photoshop“ savo įrankių rinkinyje

GIMP, kuris reiškia GNU Vaizdo manipuliavimo programą, yra laisvai platinama atvirojo kodo vaizdų kompozicijos ir nuotraukų retušavimo programa. Jį galima naudoti įvairiose operacinėse sistemose, įskaitant „Mac“, „Windows“ ir „Linux“.

Prekių naujienos apie „Mac“ versiją yra tai, kad X11 nereikia. Anot GIMP svetainės, GIMP veikia natūraliai OS X nuo 2.8.2 versijos. Jei perskaitysite mano apžvalgą apie „Inkscape“, žinote, kad tai yra didžiulis pliusas.


Privalumai

Nuoširdžiai sakau, nesu tikras, nuo ko pradėti. 2.8 versija mane pribloškė.

Kai pirmą kartą galvojau dar kartą pabandyti GIMP, buvau pasirengęs šiek tiek nusivilti. Nors ankstesnės GIMP versijos buvo tinkamos naudoti, jos ne visai buvo. Jie buvo bagiai, lėti ir nesijautė darni. Nesvarbu, ar tai buvo dėl išsibarsčiusių langų, ar atjungtų įrankių, man tai tiesiog nepatiko. Negaliu to pasakyti apie 2.8 versiją.

Skaitykite daugiau: „Wacom Intuos Pro“ apžvalga

Tiesiai pro vartus buvau sužavėtas. Įrankiai išdėstyti taip, kaip galima tikėtis šio tipo programoms. Vartotojo sąsaja turi šiuolaikišką išvaizdą. O geriausia, kad galite pereiti į vieno lango režimą - funkciją, kurią norėjo gauti daugelis žmonių.


Kita funkcija, pridėta prie 2.8, yra naujas teksto įrankis. Nebereikia dirbti antriniame lange. Dabar galite manipuliuoti tekstu tiesiai ant savo drobės.

Kalbant apie įrankius, išskyrus nežymią „Eraser“ priemonės problemą (kažkas atrodė savaime išsiaiškinanti), visos priemonės veikia puikiai. „Paintbrush“ ir „Pencil“ įrankiai suteikė tikslius ir švarius potėpius, o „Smudge“ įrankis puikiai derino mano potėpius ir spalvas.

Kitas dalykas, kurį man patinka, yra dydžio, neskaidrumo, greičio ir kitų skaitinių nustatymų slankikliai. Turėjau galimybę greitai koreguoti įrankio nustatymus buvo neįkainojama. Žinoma, jei nesate tokio tipo valdymo mėgėjas, nesijaudinkite; vis tiek galite spustelėti vertę ir pakeisti ją naudodami klaviatūrą.

Suvart


GIMP nuėjo ilgą kelią naudingumo ir stabilumo požiūriu. Tačiau, kaip ir visoje programinėje įrangoje, ji turi keletą klaidų ir keistų keistenybių.

Kaip jau minėjau anksčiau, man kilo problemų dėl „Eraser“ įrankio. Aš vis dar nesu tikras, kas nutiko ar kaip tai išsisprendė, tačiau vienu metu mano trintukas nustojo trinti. Tai buvo apmaudu. Patikrinau, ar mano nustatymai buvo teisingi, patikrinau keletą palaikymo nuorodų ir niekas neveikė, todėl atsisakiau bandymo tai ištaisyti. Po kiek laiko jis vėl pradėjo veikti. Tai paslaptis, tačiau laiminga pabaiga.

Kitas varginantis dalykas buvo tai, kad jis tinkamai veikė su mano „Cintiq“. Teigiama yra tai, kad tą problemą išspręsti buvo lengva (ir visai ne paslaptinga). Tai buvo susiję su įvesties įrenginių konfigūravimu GIMP nuostatose. Kai tai padariau, galėjau naudoti „Cintiq“ be jokių problemų.

8 nuosprendis

iš 10

GIMP (versija 2.8)

Man patinka GIMP. Po to, kai daugelį metų buvau nuo jo nutolęs, džiaugiuosi galėdamas suteikti GIMP tinkamos vietos, kurios ji nusipelno savo sistemoje. Šis tikrai yra sargas. Nors tai ir negali visiškai pakeisti „Photoshop“, bent jau ne man, tačiau tai yra kažkas, ką kiekvienas rimtas menininkas turėjo įkelti į savo sistemą.

Populiarūs Leidiniai
Kaip naudotis „Windows“ slaptažodžio raktu
Atrasti

Kaip naudotis „Windows“ slaptažodžio raktu

Šioje technologijų eroje pamiršti dalykai yra žmogau prigimti, ypač laptažodžiai, kai turite udėtingą ir keli laptažodžiu, kuriuo turite priiminti. Pamiršu „Window“ laptažodį yra viena iš problemų, u ...
Kaip sukurti „iPhone“ atsarginę kopiją „MacBook“
Atrasti

Kaip sukurti „iPhone“ atsarginę kopiją „MacBook“

Kurti atargine „iPhone“ atargine kopija yra įproti, kurį turėtume nuolato leiti au. Praradu ar nepataiomai ugadinu atarginę kopiją, me galime ją atkurti ir neprarati tokių duomenų kaip mūų kontaktai, ...
Kaip įdėti slaptažodį į „Excel“ failą
Atrasti

Kaip įdėti slaptažodį į „Excel“ failą

augodami duomeni „Excel“ programoje, galite valdyti, ka gali paiekti jūų „Excel“ failą, o ka ne. Jū turite teię uteikti prieigą prie avo failo. Kadangi jūų duomenų apauga „Excel“ reiškia apriboti prie...