Kodėl turėtumėte galvoti apie interneto kūrimą kaip didesnės sistemos dalį

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 15 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 20 Birželio Birželio Mėn 2024
Anonim
What If You Quit Social Media For 30 Days?
Video.: What If You Quit Social Media For 30 Days?

Turinys

Lengva susigaudyti visuose elementuose, susijusiuose su svetainės kūrimu: turiniu, kodu, dizainu, testavimu ir pan. Tiek daug tenka šiam galutiniam rezultatui, kad galime pamiršti, kaip svetainė pasiekia vartotoją, kaip ji keičiama ir kiek laiko ji gali trukti.

Šie klausimai sutelkti dėmesį į patirtį, ką mes kuriame. Prekės ženklo dizaino esmė yra ta patirtis. Savo knygoje „The Brand Gap“ prekės ženklo strategas Marty Neumeieris apibrėžia prekės ženklą kaip „žmogaus vidurių jausmą dėl produkto, paslaugos ar įmonės“. Vadovaujantis šiuo apibrėžimu, galima drąsiai teigti, kad tai, ką kuriame, turi paversti didesniu pasauliniu galutiniu produktu, kur vienas pristatomas produktas - kaip svetainė - yra ne produktas, o tik vienas jo komponentas. Kuo daugiau prekės ženklu ir sistema pagrįsto mąstymo įtrauksime į interneto dizainą, tuo geriau bus interneto dizainas.

Kai kurios prekės ženklo idėjos jau tapo standartinėmis interneto dizaino procese. Pavyzdžiui, elementų koliažai ir stiliaus plytelės yra dvi technologijos, reikalaujančios sistemų. Norint pasiekti sistemomis pagrįstą rezultatą, verta pasiekti keletą tikslų. Tai apima nuoseklumo kūrimą, autentiškumo vaizdavimą ir ilgaamžiškumo siekimą.


Nuoseklumas

Kuriant prekės ženklą, nuoseklumas yra bendras tikslas. Kaip vartotojai žinome, ko tikėtis iš prekės ženklų, kuriems esame ištikimi, nes jie yra nuoseklūs. Įmonės nori, kad vartotojai išliktų lojalūs savo prekės ženklui, ir daugelis supranta, kad turi išlaikyti pasitikėjimą, kad mus išlaikytų. Interneto projektai turėtų veikti taip pat.

Vienodai traktuojant panašius elementus projekte, vartotojas supranta, kaip bendrauti su tokio tipo elementais. Pabrauktos nuorodos, straipsnių antraštės ar kiti nuosekliai sukurti elementai leidžia vartotojams suprasti dizainą kaip kalbą. Tą kalbą galima išversti iš pristatomos į pristatomą, kad prekės ženklas būtų nuoseklus. Sukūrę nuoseklumą, galime tapti autentiški.

Autentiškumas

2013 m. Pastebėjome plokščio dizaino populiarumą. Dizaineriai ir ne dizaineriai nuėjo į socialinę žiniasklaidą pasidalinti nusivylimu dėl staigių mėgstamų prekių ženklų svetainių ir programų pokyčių.

Šiuo atveju prekės ženklo tapatybė buvo tiesiog ignoruojama. Dizaino tendencijos nėra autentiškos kiekvienam prekės ženklui. Prekės ženklo autentiškumui gresia pavojus, jei to ženklo sistema keičiasi su kiekviena tendencija. Vietoj to, apibrėžkite savo projekto tikslą ir tada sukurkite dizaino sistemą, pagrįstą jo pasiekimu. Kai dizaino sistema išlieka autentiška siekiant šio tikslo, ilgainiui autentiškumas vartotojų atžvilgiu išlieka.


Ilgaamžiškumas

„Amazon“ garsėja tuo, kad palaiko tvirtą prekės ženklą. Jis turi tvirtą prekės ženklo sistemą, todėl gali pakartotinai kurti dizainą, neatstumdamas savo vartotojų. Vietoj staigaus didelio atskleidimo, kuriame keičiasi daugybė elementų, „Amazon“ naudinga pritaikyti vieną elementą vienu metu. Tiesą sakant, kaip nuolatinis vartotojas, net nepastebėjau, kad dizainas keičiasi, kol kas nors nepaminėjo: buvau per daug užsiėmęs knygų pirkimu, kas visų pirma buvo „Amazon“ tikslas. Norint sukurti ilgalaikę perspektyvą, reikia suprasti sistemą ir sukurti apgalvotą strategiją, kuri prailgintų gyvos sistemos gyvenimo trukmę.

Projektavimo sistemos neturi tilpti į vieną formą. Daugelio dizainerių sistemose yra įvairių elementų: tiek vaizdinių, tiek interaktyvių. Lauros Kalbag dizaino sistemos apima tipografiją, spalvas, tinklelį ir turinį, o Brado Frosto „Atomic Design“ apima penkis elementų lygius: atomus, molekules, organizmus, šablonus ir puslapius. Tačiau jūs nuspręsite apibrėžti dizaino sistemą, sustiprinti ją, pirmenybę teikdami nuoseklumui, autentiškumui ir ilgaamžiškumui. Pradėkite klausdami, ar kiekvienas elementas padeda pasiekti galutinį tikslą, tada sukurkite dizaino sistemą ir kalbą, kuri jūsų vartotojo žarnynui patiks jūsų noru.


Žodžiai: Samas Kapila

Samas Kapila yra dizaineris ir interneto dizaino pedagogas. Ji yra „The ATX Web Show“ vedėja! ir „Breaking Space Show“ tinklalaidės. Šis straipsnis iš pradžių pasirodė 254 leidinyje.

Labiausiai Skaityti
Pagerinkite savo koncepcijos meno įgūdžius „Photoshop“
Skaityti Daugiau

Pagerinkite savo koncepcijos meno įgūdžius „Photoshop“

Šiame eminare norėčiau parodyti jum tikrai įdomų būdą apybraižyti veikėju tik pagal jū ų fantaziją. Aš jum parody iu, kaip ukurti „Photo hop“ šepetėliu , imituojančiu tradiciniu teptukų rašiklių ir žy...
Ar šis nemokamas šriftas gali pakeisti pasaulį?
Skaityti Daugiau

Ar šis nemokamas šriftas gali pakeisti pasaulį?

Aš vi ą laiką galvojau apie ek ą darbe. Dabar galvoju apie tai, kaip galėčiau padaryti gero pa aulyje. Kodėl? Ne radau meilę? Ar Dieva ? Ne - ne ek o naudojima kaip būda ukurti kultūrinę valiutą baigė...
10 naujų dizaino agentūrų, kurias galima stebėti 2013 m
Skaityti Daugiau

10 naujų dizaino agentūrų, kurias galima stebėti 2013 m

Ką daro kirtingi 12 mėne ių. Vi o šio dizaino agentūro buvo įkurto 2012 m., Ir jau dabar markiai išpurenta pramonėje. Vi i 10 buvo įtraukti į „.net Award 2013“ - tarptautinių apdovanojimų renginį, kur...