5 priežastys, kodėl svarbi diskusija internete

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 13 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 17 Gegužė 2024
Anonim
5 ways to listen better | Julian Treasure
Video.: 5 ways to listen better | Julian Treasure

Turinys

„Mozilla“ pranešimas, kad kita „Firefox“ versija pagal numatytuosius nustatymus blokuos trečiųjų šalių slapukus, internete sukėlė diskusijas apie internetinį stebėjimą.

Nuomonės dėl stebėjimo spektras svyruoja nuo IAB pozicijos (stebėjimas skatina pasirinkimo laisvę ir palaiko smulkųjį verslą) iki interneto, kaip „stebėjimo valstybės“, vadinimo.

Suasmeninimas gali būti puikus dalykas. Matyti ir atitinkamus skelbimus gali būti puiku (geriau nei nesusijusius skelbimus, tiesa?). Išbandykite šį nedidelį eksperimentą: įdiekite „Collusion for Chrome“, naršykite po įprastas svetaines, kuriose lankotės per dieną, ir apžvelkite visus skelbimų tinklus, socialinius tinklus, naujienų svetaines, kurios stebi jus internete. Tai šiek tiek iš rankų. Tai veda prie kito klausimo, kodėl svarbu diskusijos dėl trečiųjų šalių slapukų ir stebėjimo.

1. Tai peržengia „privatumo gynėjų ir tų, kurie seka“ ribas

Man buvo žinoma, kad kartkartėmis neleidžiu savo skardos folijos skrybėlės ir išjungiau viską savo naršyklėje, arba visiškai atsisakiau ir naudoju „Lynx“. Aš visada galvojau apie save kaip apie ypatingą atvejį. Tačiau tai nebėra realybė. Draugai manęs reguliariai klausia, kaip atsijungti nuo šio dalyko, kurį dažnai „iššliaužia“ skelbimų taikymo rezultatai. Straipsniai, kurie kažkada buvo privatumo gynėjų tinklaraščių įrašai, dabar rodomi pagrindinėse žiniasklaidos priemonėse, tokiose kaip CNN. Visais puikiais spaudos būdais, kuriuos gauna žadėta milijardų dolerių „Big Data“ pramonė, vis daugiau žmonių pradeda domėtis, kodėl jų pačių duomenys yra gaudomi siekiant pelno be aiškaus leidimo. Žinios yra jėga, ir, jei tik pasiseks, visa tai supras naujoves.


2. Tai gali turėti dramatišką poveikį skaitmeninės reklamos pramonei

Nors pagal trečiųjų šalių elgseną nukreiptas skelbimų taikymas siekia tik apie 5 procentus skaitmeninių skelbimų rinkos, tai tik didės. Pramonė remiasi duomenimis ir metrika bei tokiais dalykais, kaip trečiųjų šalių slapukai, kad pateiktų tą intelektą. Didžioji sistemos dalis yra pagrįsta tokio tipo slapukų naudojimu, nors iš tikrųjų niekada neturėjo būti leidžiama.

Dabartinė skaitmeninių skelbimų našumo vertinimo ir stebėjimo forma taip pat tampa ginčijama tema:

„Jei būtų sunkiau išmatuoti, investicijos į skaitmeninę technologiją būtų didesnės“, - sakė A. Merkle generalinis direktorius Davidas Williamsas, palygindamas ją su minkštesne metrika, naudojama prekybai žiniasklaida, pavyzdžiui, televizija.

„Manau, kad šiuo metu akivaizdu, kad tam tikru požiūriu matavimas slopino skaitmeninio augimą.“
- Jackas Marshallas, rašantis „Digiday“

Taigi galbūt mums nereikia „Big Brother“ stebėjimo platformų, kad galėtume plėtoti skelbimų pramonę. Galbūt pakanka reklamos, pagrįstos paieška, kontekstu, demografine ir tiesiogine paskirties vieta.


3. Mes galime pastebėti, kad vėl atsigaivino „Nesekti“

Iniciatyva „Nesekti“ labai panaši į senąjį „Neskambinkite“ sąrašą. Puiki koncepcija, tačiau šiuo metu sistema yra gana impotentiška, kai kurie ją netgi paskelbia mirusia. Ši technologija yra prasminga (jūsų naršyklė siunčia HTTP antraštę sakydama, kad pasirinkote stebėjimą). Bet „Nesekti“ iš esmės neįmanoma įgyvendinti. Taigi viskas, ką iš tikrųjų daro, yra sakyti (išskyrus gerus žmones, kurie tai įgyvendina): „Oi, prašau, nesek manęs, bet jei vis tiek ketini, tai yra gerai“. Būtų puiku matyti, kad ateityje iniciatyva turės daugiau dantų.

4. Su daugiau diskusijų atsiranda daugiau priemonių žmonėms perimti kontrolę

Tie patys žmonės, kurie man parodė visas šias stebėjimo svetaines per „Collusion for Chrome“, taip pat padėjo man selektyviai atsijungti naudojant „disconnect.me“. Aš taip pat tikiuosi, kad ir kuriuo būdu baigsis diskusija apie stebėjimą, naršyklės kūrėjai aiškiau paaiškins, kokie nustatymai iš tikrųjų yra, ir galbūt juos dar labiau išryškins. Jei diskutuojama apie pasirinkimą, galbūt visai netinkamas modelis yra „opt-in“ arba „opt-out“ pasirinkimas. Tai būtų sunki UX problema, kurią išspręsti, bet ką daryti, jei iš tikrųjų turėtumėte nustatyti savo nustatymus, o šių pasirinkimų rezultatai jums buvo aiškūs?


(Čia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad nesu didelis skelbimų blokatorių gerbėjas. Tiek daug šiuolaikinio žiniatinklio palaiko tiesiogiai reklama, tiesiog neteisinga, net jei nekenčiate vaizdinių skelbimų. Linkiu daugiau žmonės pasiūlė galimybę mokėti abonentinius mokesčius už patirtį be skelbimų.)

5. Diskusijos turėtų paskatinti naujoves

Mums yra atviros durys kurti naują individualizuoto turinio ir reklamos pristatymo sistemą, kuri galėtų paremti skelbimų pramonės, socialinių tinklų, leidėjų, taip pat privatumo ir saugumo gynėjų bei vartotojų interesus. Ar yra geresnė sistema? Ar yra būdas pamiršti apie pasirinkimą ir atsisakymą ir sukurti kažką paprastesnio ir lengvai suprantamo netechniniams žmonėms? Kad ir kaip man nepatiktų šių dienų minios žargonas, atrodo, kad tai yra dar viena galimybė kai kuriems puikiems jauniems žmonėms sutrikdyti.

Šviežios Prekės
Ar po „Brexit“ britų dizaineriai turėtų dirbti užsienyje?
Toliau

Ar po „Brexit“ britų dizaineriai turėtų dirbti užsienyje?

Tūk tantmečiam , tokiem kaip aš, nepapra tai pa i ekė. u iję pa auli , kuriame gyvename, uteikia apčiuopiamų globalių galimybių, panašių į bet kurią kartą, kurią kada nor karta nėra patyru i.Pa tarąjį...
„iPad Pro“ ir „MacBook Air“: ką turėtumėte pirkti?
Toliau

„iPad Pro“ ir „MacBook Air“: ką turėtumėte pirkti?

„iPad Pro“ ir „MacBook Air“ gali atrodyti lengva pa irinkima . Jei ieškote „Apple“ nešiojamojo kompiuterio 1 000 varų terlingų / 1 000 dolerių regione, „MacBook Air“ atrodo vienintelė jū ų galimybė .....
Naujas piešimo iššūkis Lizzie Mary Cullen
Toliau

Naujas piešimo iššūkis Lizzie Mary Cullen

Vi ą parą trunkanty piešimo iššūkiai tampa Londone gyvenančio iliu tratorė Lizzie Mary Cullen pecialybe. Praėju iai metai ji ėmė i „Pendurance“ ir žadėjo per 24 valanda Londone nupiešti 50 kirtingų vi...