Kodėl „Apple Watch“ nėra tvarus prekės ženklas

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 28 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
This Is NOT An Apple Watch 7 // Lemfo IWO WATCH S7 PRO: Things You Should Know
Video.: This Is NOT An Apple Watch 7 // Lemfo IWO WATCH S7 PRO: Things You Should Know

Turinys

Kai „Xbox“ pirmą kartą pademonstravo savo nelemtą konsolę su „visada įjungta“ infraraudonuoju fotoaparatu, technikos vaikinai negalėjo įžvelgti „Xbox One“ teigiamų rezultatų, kurie atpažintų žaidėjus, sėdinčius priešais sofą, ir reaguotų į skirtingi balso valdikliai, nes jis visada įrašinėjo

Tie iš mūsų, žaidimų industrijos atstovai, atkreipė dėmesį, kad tamsoje matanti, interneto prijungta, visada įjungta ir į kažkieno sofą nukreipta kamera būtų geriausiu atveju laikoma privatumo pažeidimu, o blogiausiu atveju - nauja neteisėta žiniatinklyje transliuojamos sofos sekso tendencija.

Tačiau technikai pasirodė tikrai nustebę, kad kas nors pasiūlys tokį dalyką.


Tai dažnai yra naujųjų technologijų problema. Talentingi žmonės, kurie jį pateikia į rinką, retai teikia pirmenybę akivaizdžiai akivaizdiems socialiniams negatyvams, o ne dideliam teigiamam dalykui, kad mums yra tikrai įdomios naujos technologijos.

Kai kitą savaitę pasirodys „Apple Watch“, tikrai kils įprastas ažiotažas ir jaudulys. Iš viso pirmąjį savaitgalį bus parduota daugiau nei milijonas laikrodžių, viršijančių pirmųjų „iPhone“ ir „iPod“ pardavimų tą patį laikotarpį.

Tačiau kas nutinka, kai išblėsta jaudulys dėl naujų technologijų? Realybė prasideda pasirinkus puikią laidų dėžę, kuri žino, kur esate ir kaip greitai plaka jūsų širdis, arba inžinerijos paveldo laikrodžių prekės ženklą, pvz., „Breitling“ arba „Tag Heuer“.

Labai džiaugiuosi, kaip kitas žmogus, pamatęs „Apple Watch“ ir žaisdamas su pirmosios kartos programomis, kurios buvo sukurtos šiai programėlei. Bet aš nesu įsitikinęs, kad tai kada nors įgis daugiau nei gana vienkartinių įtaisų vertę.


Tam, kad ji iš tikrųjų konkuruotų laikrodžių sektoriuje, jam reikėtų ilgaamžiškumo, kaip mados ar paveldo, kuris yra tikras, nesenstantis.

Kodėl žmonės nešioja laikrodžius

Panašu, kad „Apple“ technikos vaikinai ignoravo šią problemą arba vengė kovoti su šia pagrindine priežastimi, kodėl žmonės nešioja laikrodžius. Laikrodis dažnai yra kažkas, kas jums yra padovanota ar perduodama, arba tai, ką jūs perkate kaip statuso simbolį, kad galėtumėte pranešti apie turtus ar madą.

Kas nutiks, kai bus gaminamas „Apple Watch 2“?

„Heritage watch“ prekės ženklas yra sudėtinga krumpliaračių ir ciferblatų uždanga, turinti tikrą ir ilgalaikę juvelyrinę vertę. Tačiau programėlė yra tiesiog fantastiškai jaudinanti laidų dėžutė, kuri greitai pasensta, kai išrandama pažangesnė laidų dėžutė.

Turiu daug senesnių kompiuterių ir telefonų, kaupiančių dulkes spintelėje, išsaugotų savo asmeniniame „praeities technologijų šlovės muziejuje“.


Kada paskutinį kartą kažkas buvo palikęs „Nokia 3210“ testamentą?

Galų gale

„Apple Watch“ bus padorios pradinės sėkmės liudininkas. Pirmosios kartos technologijas apimantys norintys savininkai naudosis laikrodyje įmontuota NFC technologija, kad atidarytų automobilio duris, pravažiuotų bilietų užtvaras ir atrakintų netolimos ateities viešbučių kambarius.

Bet kai tik pradinis ažiotažas dėl funkcionalumo sumažės ir bus pranešta apie keletą lengvai linksmų technologinių susidūrimų, visos akys nukryps į lauktą laikrodžio programų parduotuvę ir į tai, kaip prekės ženklo rinkodaros specialistai ketina iš naujo įsivaizduoti šio ekrano turinį. dydžio. Tai nustatys, ar „Apple Watch“ turi tikrąją išliekamąją galią.

Kaip platforma, leidžianti kitiems žmonėms ją naudoti, „Apple Watch“ savininkai gali parodyti būseną ir asmenybę naudodamiesi jiems priklausančiomis programomis. Vis dėlto nemanau, kad greitai pamatysime naujos kartos sėkmingus žiūrėjimo žaidimus.

Ekrano dydžiui yra per daug apribojimų, neatsižvelgiant į tai, kad turėtumėte žaisti viena ranka, nes ekranas pritvirtintas prie kitos rankos.

Tačiau pagrindinis klausimas man yra vienas dalykas, kuris, atrodo, nebuvo svarstytas. Ar tikrai užrakintumėte tą paveldo laikrodį, kurį visi žavisi, stalčiuje, naudodami linksmą, tačiau galiausiai vienkartinį įtaisą? Juk negalima nešioti dviejų laikrodžių. Tai atrodytų paprasčiausiai juokingai.

Žodžiai: Jasonas Kingsley

Jasonas Kingsley OBE yra žaidimų kūrėjo „Rebellion“ įkūrėjas ir kūrybos direktorius.

Mes Rekomenduojame
„Didysis herojus 6“ galaktikos sargams: mokykis VFX iš meistrų
Toliau

„Didysis herojus 6“ galaktikos sargams: mokykis VFX iš meistrų

Gražioje Turino mie te (Italija) į ikūru i regi tracija į VIEW konferenciją jau atidaryta. „VIEW“ yra įkvepiančių ir kūrybingų dirbtuvių konferencija, kuriai vadovauja apdovanojimu pelnę profe ionalai...
Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?
Toliau

Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?

Man patinka GIMP. Po to, kai daugelį metų buvau nuo jo nutolę , džiaugiuo i galėdama uteikti GIMP tinkamo vieto , kurio ji nu ipelno avo i temoje. Ši tikrai yra arga . Nor tai ir negali vi iškai pakei...
Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį
Toliau

Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį

Šio mėne io pradžioje „Facebook“ generalini direktoriu Marka Zuckerberga ukėlė paudo audrą pa kelbdama , kad tinkla pagaliau išbandy mygtuką „nepatinka“. Natūralu, kad naujieno ulaukė didelio jaudulio...