Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 25 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 11 Gegužė 2024
Anonim
Why Doesn’t Facebook Have a Dislike Button?
Video.: Why Doesn’t Facebook Have a Dislike Button?

Turinys

Šio mėnesio pradžioje „Facebook“ generalinis direktorius Markas Zuckerbergas sukėlė spaudos audrą paskelbdamas, kad tinklas pagaliau išbandys mygtuką „nepatinka“. Natūralu, kad naujienos sulaukė didelio jaudulio.

Bet kokia čia tikroji istorija? O kaip tai paveiks verslą, kuris pasikliauja „Facebook“, kad išplėstų savo turinį?

Šaltiniai patvirtino, kad nauja įmonė iš tikrųjų nebus tokia paprasta, kaip naujas mygtukas „nepatinka“, skirtas neigiamai nusiteikti. „Facebook“ iš tikrųjų išbandys penkių naujų reakcijos mygtukų serijas, leidžiančias vartotojui išreikšti penkių naujų nuomonių apie įrašą ar turinį dalį.

Labiausiai tikėtina, kad mygtukai atspindės teigiamų ir neigiamų nuotaikų spektrą.

Užuojauta balsuoti

Mygtukas „nemėgti“ bus viena iš šių penkių naujų reakcijų, tačiau, siekiant išlaikyti teigiamą vartotojo patirtį, jis bus naudojamas kaip priemonė išreikšti užuojautą ar empatiją esant neigiamai nuotaikai.


Pavyzdžiui, jei vienas iš jūsų draugų dalijasi blogomis naujienomis, empatijos mygtukas leis parodyti solidarumą arba virtualiai apkabinti vienu mygtuko paspaudimu.

Iš esmės naujoji reakcijų serija leis vartotojams realiau išreikšti savo jausmus, o ne tiesiog paspausti „patinka“. Taigi istorija čia yra ne tiek paprasto mygtuko „nepatinka“ pridėjimas, bet tai gali reikšti mygtuko „patinka“ pabaigą, kaip mes jį žinome.

Kodėl „Facebook“ tai padarė?

„Facebook“ mygtukas „patinka“ buvo labai sėkmingas skatinant vartotojų įsitraukimą. Tai tapo tiesioginiu būdu vartotojams pasakyti: „Aš mačiau jūsų įrašą ir noriu jums už tai padėkoti“, tačiau tai neleidžia daugiau.

Jums gali patikti įrašas, net jei jis nurodo kažką neigiamo, stebinančio ar politiškai jautraus. „Facebook“ nori pašalinti šią trintį, kaip šiame trumpame vaizdo įraše paaiškina Markas Zuckerbergas:

Vartotojų atsiliepimai tinklui įrodė, kad žmonės nori sugebėti ne tik „patinka“, o „Facebook“ galių palaikymas yra pagrindinis vartotojų įsitraukimo palaikymas. Greita reakcija yra efektyvus būdas skatinti įsitraukimą „Facebook“ platformoje.


Dažnai galbūt norėsite parodyti reakciją, bet neturite laiko parašyti komentaro ar stengtis pasidalinti įrašu; reakcijos mygtukas uždaro įsitraukimo barjerą.

Kaip tai paveiks mano „Facebook“ patirtį?

Esant platesniam reakcijų spektrui, vartotojams bus patogiau dalytis ir bendrauti su turiniu, su kuriuo jie nebūtinai sutinka. Jei turite galimybę parodyti netikėtumą ar nepasitenkinimą, nepajusite, kad jūsų „Facebook“ veiklos samprata atspindi jus asmeniškai.

To pavyzdys yra turinys, kurį vartotojai laiko svarbiu visuomenės nuomonei; nerimą keliantys pasaulio įvykių vaizdai ar, pavyzdžiui, šokiruojančios naujienos. Žmonės nebūtinai nori „pamėgti“ tokį turinį, tačiau mano, kad svarbu jais dalytis.

Pasirinkimas parodyti solidarumą su tokio turinio dalijimosi intencija paskatins tokias naujienas greičiau pasklisti „Facebook“ ir dėl to užims daugiau vietos platformoje.


Tai gali paskatinti „Facebook“ naujienų kanalą tapti realesniu pasaulio, kuriame gyvename, vaizdu (žiūrėkite kačių vaizdo įrašus). Tikėtina, kad tai turės reikšmingų padarinių naujienų leidiniams, kurie vis labiau pasitiki „Facebook“, nukreipdami srautą į savo turinį.

Ką tai reiškia verslui?

„Facebook“ paprastai neišleidžia viešųjų ir privačių profilių atnaujinimų vienu metu. Pamenate animuotų GIF failų išleidimą? Tai buvo tiesiogiai skirta asmeniniams profiliams prieš viešuosius puslapius, ir labai tikėtina, kad reakcijos mygtukai paseks tokiu pavyzdžiu. Pasirinkę asmeninius profilius „Facebook“ galės rinkti mokymus ir prisitaikyti prie viešų puslapių.

Kaip verslas, kai išstumiate firminius pranešimus savo „Facebook“ auditorijai, kai kurie sekėjai gali aktyviai dalyvauti, nedidelis procentas gali būti perkeltas, kad paliktų neigiamų komentarų, o didelis procentas gali nerasti pranešimo aktualaus ir paprasčiausiai jį ignoruos.

Nepajudinami pasekėjai dabar tyli; jie nepakankamai rūpinasi neigiamu komentaru ir nėra verčiami spausti „patinka“. Pasirinkus platesnį reakcijos mygtukų pasirinkimą, ši tylioji grupė turės galimybę teršti jūsų prekės ženklo turinį neigiamomis reakcijomis; yra didelė tikimybė, kad jie taps balsingesni.

Natūralu, kad tai yra potencialus pavojus prekių ženklams, todėl rinkodaros lyderiai turėtų pradėti tam ruoštis, kad neigiamų reakcijų procentas būtų kuo mažesnis.

Tai galima padaryti dviem būdais. Pirma, jei dar to nepadarėte, atėjo laikas investuoti į įrankį, kuris užregistruoja jūsų socialinės auditorijos nuotaikas, kai jie užsiima jūsų prekės ženklu. Nustatykite, kas išprovokavo jūsų auditoriją išreikšti neigiamą nuomonę, ir įsitikinkite, kad atitinkamai pakoreguojate savo turinį.

Antra, įsitikinkite, kad jūsų „Facebook“ taikymas yra tikslus. Platforma siūlo niuansuotą taikymo pagal skelbimus sistemą, ir tai netrukus taps svarbesnė nei bet kada. Naudokite socialinius duomenis, kad ištirtumėte savo socialinės auditorijos demografinius rodiklius ir įsitikintumėte, kad jūsų skelbimai yra skirti žmonėms, kuriems jie bus aktualūs.

Nauja nuotaikos analizės siena

Sentimentų analizė vis dar yra iššūkis daugeliui įmonių. Natūralios kalbos apdorojimas yra sunkus daugeliui nuotaikos priemonių, ypač kontekstiniams elementams, tokiems kaip ironija ir sarkazmas, kurie yra svarbios kai kurių kultūrų dalys, tačiau labai sunku juos užregistruoti tekstiniu būdu.

Reakcijos mygtukai žymės naują skaitmeninės socialinės sąveikos analizės fazę, išsamesnį nuotaikų registravimo būdą. Dabar prekės ženklams bus naudinga žinoti, kad x procentai vartotojų į įrašą reagavo nustebę, y procentai - sujaudinti ir pan.

Apsiginklavę šiomis žiniomis, „Klientų žvalgybos“ specialistai galės pradėti duomenų gavybą, kad gautų tikslesnes auditorijos įžvalgas, o ne natūralios kalbos apdorojimo įvertinimą.

Kada ir kur?

Taigi kada galime tikėtis, kad tai įvyks? Spėju, kad „Facebook“ pradės veikti kartu su bandomąja reakcijos serijos versija vėliau šiais metais, tačiau gali praeiti daug laiko, kol pamatysime galutinį produktą. Turėkite omenyje, kad jei pradinis grįžtamasis ryšys apie testą yra neigiamas, produktas gali būti išvis neišleistas.

Vienas dalykas yra tikras, kad įmonės rinkodaros ateitis vis labiau priklausys nuo socialinių tinklų niuansų, todėl svarbu pradėti integruoti savo socialines pastangas į platesnę organizaciją, jei to dar nedarote.

Žodžiai: Mikaelis Lembergas

Mikaelis yra „Falcon Social“ produktų valdymo direktorius. Pirmaujantis mąstytojas socialinės žiniasklaidos kūrimo ir strategijos srityje ir buvęs „Facebook“ darbuotojas Mikaelis yra autoritetas reklamos strategijų, produktų kūrimo ir inovacijų valdymo srityse.

Nauji Leidiniai
Pagrindiniai namų biuro reikalai: patogiau dirbkite namuose
Skaityti Daugiau

Pagrindiniai namų biuro reikalai: patogiau dirbkite namuose

Įrengti būtiniau iu namų biuro reikalu tikriau iai dar niekada nebuvo taip varbu. Kadangi dauguma pa aulio biuro darbuotojų šiuo metu dirba namuo e, labai varbu atkreipti dėme į į jū ų biuro nu tatymo...
Mano šalutinis projektas: HTML5 žaidimas kiekvieną savaitę
Skaityti Daugiau

Mano šalutinis projektas: HTML5 žaidimas kiekvieną savaitę

Ne varbu, kaip jum patinka jū ų darba , ne varbu, ar e ate vetainių kūrėja , ar kūrybo direktoriu , gerai, kad turite šalutinį projektą, kuri palaiko jū ų kūrybiškumą. Me paklau ėme Thoma o Palefo api...
Išaiškinta 30 geriausių JK dizaino studijų
Skaityti Daugiau

Išaiškinta 30 geriausių JK dizaino studijų

Šių metų pradžioje „Computer Art “ apklau ė beveik 70 geriau ių dizainerių, kūrybo vadovų ir tudijų įkūrėjų vi oje JK, norėdami užinoti, kurio pramonė bendraamžių jie labiau iai gerbia, gerbia ir kai ...