.net Awards 2013: šalutinis metų projektas

Autorius: Laura McKinney
Kūrybos Data: 10 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
Праздник. Кинотеатральная версия
Video.: Праздник. Кинотеатральная версия

Turinys

Tokie šalutiniai projektai, kaip sekantys, daro interneto dizaino bendruomenę kur kas turtingesnę, ir šiuo apdovanojimu siekiama pagerbti juos kūrusių žmonių indėlį.

Norėdami patekti į šį trumpąjį sąrašą, mes paprašėme paskirti interneto dizaino ir kūrimo šalutinius projektus, kurie pastaruoju metu sukėlė nemalonumų. Mes sumažinome ilgą gautų pasiūlymų sąrašą iki 10 paskutiniųjų ir dabar prašome jūsų balsuoti už tą, kuris, jūsų manymu, labiausiai nusipelno šio apdovanojimo. Trys daugiausia balsų surinkę kandidatai bus pateikti mūsų ekspertų grupei, kuri išrinks galutinį nugalėtoją.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie 10 nominantų ir nusprendę, kurį norėtumėte paremti, eikite į .net Awards svetainę, kad pateiktumėte savo balsą.

Rytų sparnas

Kūrėjas: Timas Smithas
Darbas: „Rocket Lift“ dizaino direktorius
Remiantis: Šventasis Paulius, MN

.net: Kas jus įkvėpė sukurti „Rytų sparną“?
TS: Norėjau galimybės pasikalbėti su žmonėmis, kuriais žavėjausi. Norėjau sužinoti jų istoriją ir tai, ko jie siekė. Be to, man visada patiko transliacija. Porą mėnesių vedžiau ryto laidą kolegijos radijo stotyje. Tai buvo puikus būdas sujungti dvi mano aistras: dizainą ir transliaciją.

.net: Kokį atsakymą turite?
TS: Esu labai dėkinga, kad žmonėms atsitiko, kad šou patiko. Daugeliui žmonių pasirodymas yra įkvėpimas to, ką jie gali pasiekti savo karjeroje. Po velnių, kartais tai padeda jiems tiesiog išgyventi dieną. Mačiau, kaip šou įkvėpė jaunus žmones, taip pat žmones, kurie keičia karjerą. Man patinka daryti šią laidą, bet žinant, kuo žmonės pasinaudojo, tai man teikia didelį pasitenkinimą.

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
TS: Tai yra didžiulė garbė būti nominuotam šiam apdovanojimui, tačiau mano tikroji misija yra atsisėsti ir įrašyti laidą, kuri buvo geresnė nei prieš savaitę. Tikiuosi, kad žmonėms pasirodymas ir toliau bus įdomus, įkvepiantis ir linksmas.


Forma seka funkciją

Kūrėjas: Jongminas Kim
Darbas: Interaktyvus kūrėjas ir dizaineris
Remiantis: Niujorkas

.net: Kas jus įkvėpė sukurti funkciją „Forma seka“?
JK: Įkvėpimo randu savo mėgstamiausiuose dalykuose, ypač - Vincent Van Gogh, Andy Warhol, Rene Maggrite, laikas, erdvė, minimalizmas ir tipografija.

.net: Kokį atsakymą turite?
JK: Gaunu daug el. Laiškų ir tweetų iš žmonių, kurie mėgsta mano darbą. Tai man labai įdomu ir stebina patirtis. Puiku turėti galimybę pasikalbėti su žmonėmis, kurie mėgsta mano dizaino stilių ir bendravimą.

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
JK: Aš vis dar dirbu, kad galėčiau pristatyti kitą projekto patirtį. Dabar dirbu visą darbo dieną, todėl neturiu pakankamai laiko viską padaryti, bet niekada nesustosiu.


Studentų žiniatinklio dizaino vadovas

Kūrėjas: Janna Hagan
Darbas: Studentas / laisvai samdomas darbuotojas
Remiantis: Torontas, Kanada

.net: Kas jus įkvėpė sukurti studentų žiniatinklio dizaino vadovą?
JH: Studentų žiniatinklio dizaino vadovas prasidėjo nuo mano asmeninės patirties kolegijoje. Kai baigiau savo dizaino kursą, buvo neatsiejama to, ko mokiausi, ir to, ko iš tikrųjų reikalavo šios srities darbdaviai. Daugelis dalykų, kurių buvau mokoma, buvo pasenę arba neaktualūs. Jaučiausi nepatenkinta ir nusprendžiau, kad noriu padėti sukurdama tinklaraštį.


Daugelyje sričių trūksta interneto dizaino švietimo, vien todėl, kad neįmanoma atnaujinti šiuolaikinių technologijų ir metodų. Nors yra daugybė tinklaraščių, kuriuose dizaineriai puikiai dirba, „Studentų vadove“ daugiausia dėmesio skiriama pradedantiesiems ir studentams; visiems reikia kažkur pradėti.

Šie jaunieji dizaineriai yra pramonės ateitis, ir jei jie neišmoksta ir neišugdo šių įpročių anksti, tai gali pakenkti jų ateičiai. Tikiuosi, kad „Student's Guide“ padeda ir įkvepia jaunus dizainerius siekti sėkmės visoje kolegijoje ir baigus studijas.

.net: Kokį atsakymą turite?
JH: Iki šiol atsakymas buvo nuostabus. Tinklaraščio kūrimas tikrai buvo daug didesnis darbas nei tikėtasi, tačiau tai buvo pats naudingiausias mano atliktas projektas. Daugelis studentų išreiškė panašų nepasitenkinimą dėl savo dizaino išsilavinimo ir to, kad jis neišmoko daugelio pagrindinių įgūdžių, reikalingų norint būti sėkmingam.

„Student's Guide“ yra gana solidus „Twitter“ ir „Facebook“, o būdami tik metukų sulaukiame beveik 800 puslapių peržiūrų per dieną. Man labai malonu toliau plėtoti šį projektą, nes manau, kad jis gali tapti didele bendruomene.

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
JH: Per ateinančius kelis mėnesius mes planuojame visiškai pertvarkyti svetainę. Be to, mes išleidžiame daugiau el. Knygų, kad galėtume įtraukti į savo kolekciją, kuri, tikiuosi, ateityje apims visų rūšių temas, skirtas būtent studentams. Laimėti „.net Side“ metų projektą būtų visiška garbė ne tik todėl, kad labai sunkiai dirbau pačiame tinklaraštyje, bet ir dėl to, kad būtų nuostabu padėti skleisti mūsų žinią visiems jauniems dizaineriams, kurie ieško pagalbos.

dukterėčia

Kūrėjas: Chrisas Armstrongas
Darbas: Dizaineris
Remiantis: Belfastas, Šiaurės Airija

.net: Kas jus įkvėpė kurti dukterį?
CA: Kai tik pradedu naują dizaino projektą, vienas iš pirmųjų dalykų, kurį padarysiu, yra gerų pavyzdžių paieška, ką bandau kurti (ar tai būtų sąsajos, logotipai, tipografija ir kt.). Tačiau jei „Google“ vaizduose ieškosite „logotipų“, gausite daug šiukšlių, todėl manau, kad traleisiu kelias tas pačias svetaines - „Dribbble“, „Designspiration“, „Behance“ - ieškau idėjų ir įkvėpimo (o galų gale - apie atidarytos šešios dešimtys naršyklės skirtukų). Niice bandė tai padaryti greičiau, paprasčiau ir, na, gražiau.

.net: Kokį atsakymą turite?
CA: Mes sulaukėme fantastiško atsakymo, per pirmąjį mėnesį visame pasaulyje buvo peržiūrėta daugiau nei 200 tūkst. Puslapių iš daugiau nei 50 tūkst. Dizainerių. Daugelis mūsų srautų yra ir grįžtantys lankytojai, todėl žmonėms atrodo, kad jie yra pakankamai naudingi, kad galėtų grįžti. Tai tikrai paskatino mus stengtis išlaikyti pagreitį ir padaryti jį geresnį.

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
CA: Manau, kad galime daug ką padėti, kad dizaineriai rastų puikų įkvėpimą internete. Trumpuoju laikotarpiu pridedame daugiau šaltinių (dabar turime „Behance“, „Dribbble“ ir „Designspiration“), pašaliname klaidas ir atsakome į visus gautus atsiliepimus. Mes ne tik geriname rezultatų kokybę ir pridedame daugiau paieškos būdų (pvz., Spalva, vartotojo vardas), bet ir dirbame su funkcija, leidžiančia pridėti vaizdų prie lengvai bendrinamos nuotaikos. Fizinės nuotaikos kūrimo veiksmas yra kažkas, kas įkvepia kūrybiškumą ir skatina ramybę, ir mes tikimės tą patirtį pakartoti.

Šoninė juosta

Kūrėjas: Sacha Greif
Darbas: Širdyje esu dizaineris, bet kuriu ir valdau savo verslą. Taigi aš nesu tai, kas mane daro! Dizainas-įkvėpėjas, galbūt?
Remiantis: Aš gyvenu Osakoje, Japonijoje. Aš su žmona persikėliau į Japoniją, nes ji gavo stipendiją čia studijuoti, taip pat todėl, kad mes abu mylime šią šalį!

.net: Kas jus įkvėpė kurti šoninę juostą?
SG: Esu didelis „Hacker News“, socialinių naujienų svetainės, skirtos technologijų miniai, gerbėjas. Kai nutrūksta nauja technologijų istorija, paprastai galite būti tikri, kad ji bus populiari dar ilgai, kol bus paskelbta technologijų tinklaraščiuose. Visada maniau, kad buvo keista, jog nėra tokios vietos su dizainu susijusioms nuorodoms, todėl nusprendžiau ją sukurti pati!

.net: Kokį atsakymą turite?
SG: Atsakymas buvo puikus! Naujienlaiškis priartėja ne tik prie 10 000 prenumeratorių, bet ir „Twitter“ žmonės man sako, kaip jiems tai patinka. Tiesiog ieškokite @SidebarIO paminėjimų, kad įsitikintumėte patys! Taip pat esu sudaręs keletą puikių rėmėjų, tokių kaip „MightyDeals“ ir „CreativeMarket“, o tai rodo, kad projektu tiki net ir daug didesnės kompanijos. Ir tai visada yra geras ženklas!

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
SG: Norėčiau toliau plėsti svetainę ir pritraukti naujų bendraautorių, bet vienas dalykas, kurį labai norėčiau padaryti, yra pradėti rodyti originalų turinį šoninėje juostoje, o ne tik nuorodas. Aš dar nesu visiškai tikras, kokia forma tai įvyks! Gal kažkas panašaus į „Medium“ dizainui? Arba paprasčiausiai suteikdami galimybę pasirinktiems žmonėms komentuoti kiekvieną nuorodą, pvz., Filialą? Jaučiu, kad internetinė diskusijų erdvė dabar patiria daug pokyčių, ir man įdomu, kur gali tilpti šoninė juosta.

Konditerijos dėžutė

Kūrėjas: Alexas Dulozas
Darbas: Kai nemokau prancūzų literatūros ir kino, kuriu ir kuriu interneto programas.
Remiantis: Ženeva, saulėta Šveicarija.

.net: Kas jus įkvėpė kurti „Pastry Box“ projektą?
REKLAMA: Aš galėčiau jums pasakyti daug rimtų dalykų, kad atsakytumėte į šį klausimą, kad „Pastry Box“ pastatiau kaip ateities palikimą, duris į konkrečią mūsų dienų ir amžiaus sritį, kad galėčiau tai suprasti, apie tai svajoti, ir atkurti tai, kas yra iš tikrųjų, detalėmis ir anekdotais, kurie, sudėjus, nupiešia tikslų, ryškų epochos peizažą, priešingai nei neaiški, visada netiksli ateinančių laikų mitas. Ir aš galėčiau tęsti ir tęsti. Bet aš turiu ateiti švarus: esu velniškas tinginys, kuris ieškojo preteksto praleisti daugiau laiko prie savo kompiuterio.

.net: Kokį atsakymą turite?
REKLAMA: Tikrai nuostabu. Žmonės buvo labai ... geranoriški ir labai skatinantys. Sunku apibūdinti, kaip gerai projektas buvo priimtas, tarsi žmonės lauktų, kol kažkas panašaus bus paskelbta. Man vis dar sunku patikėti, kad žmonės visame pasaulyje, kurių niekada nebuvau sutikęs, iš tikrųjų skiria laiko pasakyti „ačiū už tai, ką darai“. Labai didelė garbė dirbti su visais tais nuostabiais kepėjais ir pamatyti nuostabius žmones, skaitančius tai, ką leidžia „konditerijos dėžutė“. Leidžia jaustis labai nuolankiai. Ir, žinoma, niekur nebūčiau be visagalės Katy Watkins, kuri kartu su manimi veda laidą.

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
REKLAMA: Netrukus paliksime „WordPress“ ir naudosime savo leidybos platformą, kuri leis geriau sąveikauti tarp projekto ir jo auditorijos.

Viena minutė su

Kūrėjas: Conoras O’Driscollas
Darbas: Laisvai samdomas dizaineris, rašytojas ir interviu „One Minute With“ ir „The Industry“
Remiantis: Korkas, Airija

.net: Kas jus įkvėpė kurti „OneMinuteWith“?
Kompaktinis diskas: Dar 2011 m. Vasarą klausiausi daugybės dizaino tinklalaidžių, kuriose buvo interviu su puikiais dizaineriais apie jų gyvenimą ir kūrybą. Aš tikrai juos mylėjau ir norėjau padaryti kažką panašaus. Tačiau mano balsas anaiptol nėra tinkamas viešam vartojimui, todėl nusprendžiau savo interviu padaryti teksto pagrindu. Tai taip pat leistų man pristatyti jų darbą tuo pačiu metu, kaip ir jų nuomonė. Tuo metu ten buvo labai nedaug tekstinių dizainerių interviu svetainių, ir nė viena iš jų nedarė to, ką norėjau pamatyti, todėl atrodė fantastiška galimybė patraukti mažą gabalėlį tos rinkos. Aš nuoširdžiai manau, kad laikas ir atkaklumas buvo vieninteliai dalykai, palaikantys gyvą „Vieną minutę“!

.net: Kokį atsakymą turite?
Kompaktinis diskas: Visuomenės reakcija buvo fantastiška. Kiekvieną savaitę iš žmonių gaunu aibę gražių tweetų, sakančių, kad jie ką tik praleido valandą ar dvi svetainėje, arba kad svetainė juos įkvėpė šiai dienai. Tai puiku girdėti, nes tai reiškia, kad svetainė atlieka savo paskirtį. Tačiau man svarbiausios reakcijos, kurias sulaukiau, kai pašnekovai sakė, kad jiems patiko daryti interviu. Tai tikrai daro mano dieną. Puikiai žinau, kiek daug vargo tenka atsakyti į interviu klausimus, todėl stengiuosi tai padaryti kiek įmanoma neskausmingiau, pateikdamas smagių, įdomių klausimų, į kuriuos pašnekovai automatiškai nežino atsakymo. Girdėti, kad tai pasiteisino, tiesiog puiku. Jei visiškai niekas nežiūrėjo svetainės, bet ir aš, ir pašnekovai linksminosi, aš vis tiek daryčiau šiuos interviu. Vis dėlto, prašau, nenustokite lankytis svetainėje, visi.

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
Kompaktinis diskas: Iš esmės, daugiau to paties. Formulė veikė pastaruosius 18 mėnesių, todėl būtų gaila ją pakeisti dabar. Tačiau turiu keletą idėjų interviu formatams, kuriuos, manau, būtų smagu padaryti. Ne kaip dabartinių dalykų pakaitalas, o tiesiog kaip šiek tiek papildomų.Nebesakysiu, visų pirma dėl to, kad nelabai turėjau daug ką pasakyti, bet taip, būk susijaudinęs.

„FTPloy“

Kūrėjas: Stephenas Radfordas
Darbas: Šiuo metu esu „Three Thinking Co.“, rinkodaros agentūros Lesteryje, kūrėjas, dirbantis su tokiomis technologijomis kaip „Laravel“ ir „Backbone.js“. Aš taip pat esu „Nettuts +“ etatinis rašytojas.
Remiantis: Aš esu Oadbyje, mažame miestelyje visai šalia Leciesterio centro.

.net: Kas jus įkvėpė kurti „FTPloy“?
SR: Naudodamasis debesų prieglobos sprendimais, tokiais kaip „Pagoda Box“, norėjau panašaus darbo serverių diegimo sprendimo. Deja, mums nepavyko jose įdiegti „Git“, todėl pradėjau ieškoti sprendimo. Aš galėjau rasti viską, kas būtų sukurta kaip mažas scenarijus, kurį būtų galima įdiegti per FTP, kai stumtelėjau į „Bitbucket“. Sulaukęs nemažo susidomėjimo nusprendžiau paversti jį paslaugomis, kuriomis galėtų naudotis visi.

.net: Kokį atsakymą turite?
SR: Niekada nesitikėjau, kad kas nors naudos FTPloy, tačiau atsakymas buvo didesnis, nei galėjau tikėtis! Manau, kad šis @jon_amar tweetas apibendrina:

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
SR: Noriu pridėti SFTP ir SSH palaikymą kartu su keletu kitų projektų patobulinimų. Dauguma planų yra išdėstyti gairėse.

Škotas

Kūrėjas: Danielis Ericksonas
Darbas: „Getable“ pagrindinis inžinierius
Remiantis: San Franciskas, Kalifornija

.net: Kas jus įkvėpė kurti škotų kalbą?
DE: Aš ieškojau tinklaraščių kūrimo variklio, kuris naudojo žymėjimą, netrukdė ir buvo paprastas. Negalėjau jų rasti, todėl pastačiau škotišką.

.net: Kokį atsakymą turite?
DE: Aš turėjau tai, ką pavadinčiau kukliu atsakymu. Daugelis su tuo susidūrusių žmonių man sako, kad jiems patinka, kaip tai paprasta. Jo trūkumas yra savybė.

.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
DE: Norėčiau:

  • Pridėkite komandinės eilutės sąsają, kad sukurtumėte statinę svetainę naudodami „Scotch“
  • Padarykite administratoriaus sąsają reaguojančią, kaip yra skaitymo sąsaja
  • Pridėkite „vim“ tipo sparčiuosius klavišus, kad idėjų kūrimas ir įrašų redagavimas būtų tikrai efektyvūs
  • Poliruokite diegimo procesą, kad jį būtų lengva įdiegti visiems

Ar aš atsakingas

Kūrėjas: Justinas Avery
Darbas: Techninis konsultantas
Remiantis: Londone, JK, bet kai buvau pastatytas, buvau Buderime, Australijoje

.net: Kas jus įkvėpė kurti „Aš atsakau“?
JA: Turiu dar du šalutinius projektus ir dažnai praleidžiu laiką kurdamas reaguojančius abiejų „RWD“ svetainių ekrano vaizdus.

Tam reikėjo nufotografuoti ekraną kiekvienoje peržiūros srityje, juos visus importuoti į „Photoshop“, pastatyti ant drobės, pakeisti įrenginių tvarką / išdėstymą ... man prireikė amžiaus!

Vieną penktadienio rytą turėjau kelias svetaines, kurias galėjau pasivyti, ir nusprendžiau pradėti žaisti su kai kuriais „iFrame“. Dienos pabaigoje aš paskelbiau pirmąjį juodraštį, o savaitgalio pabaigoje pridėjau daugumą funkcijų, kurias ten matote dabar.

Tik greita pastaba: ji niekada neturėtų būti naudojama bandymams, tik ekrano kopijoms, bandymai turėtų būti atliekami tikruose įrenginiuose.

.net: Kokį atsakymą turite?
JA: Atsakymas buvo nuostabus!

Po to, kai vasario pradžioje išleidau pirmąją versiją, pasidalinau ja su keliais draugais ir kolegomis, kurie man davė tikrai puikių pradinių atsiliepimų. Tik po to, kai kitą savaitę ją paleidžiau RWD informaciniame biuletenyje, apsilankymai pradėjo padaugėti.

Iš ten jis tiesiog organiškai augo, kol buvo „tweeted“ kelis kartus per dieną ir rodomas tinklaraščiuose ir internetiniuose žurnaluose visoje JAV, JK, Australijoje, Japonijoje, Vokietijoje ir Kinijoje.

Keletas „Tweets“:

Labai džiaugiuosi, nes įrankis, sukurtas siekiant sumažinti mano eigą, dabar peržiūrėjo daugiau nei 20 000 URL, skirtų daugiau nei 25 000 žmonių. Hoorah!


.net: Kaip matote, kaip šis projektas vystosi per ateinančius kelis mėnesius?
JA: Vienas iš puikių dalykų žiniatinklio bendruomenėje yra tai, kad jis visada nori pasidalinti tobulinimo idėjomis, ir aš jų turėjau keletą. Keturi dalykai, į kuriuos daugiausia dėmesio skiriu artimiausiems mėnesiams:

  1. Pridėti Išsaugoti ir atsisiųsti mygtukas, kuris naudos „Phantom.js“ ir „Kraken.io“, kad padarytų ekrano kopiją ir optimizuotų jums atsisiųsti vaizdą.
  2. Dukart spustelėkite, jei norite pasukti „iPad“ ir „iPhone“ įrenginius, kad būtų rodomos kitos peržiūros srities perspektyvos parinktys
  3. Spalvų rinkiklis, skirtas atnaujinti fono spalvą, kad ji geriau atitiktų vietas, kuriose galbūt esate
  4. Ištaisyti prakeiktą „iFrame“ klaidą, kuri pažeidžia šį įrankį planšetiniuose kompiuteriuose ir „iPhone“.

Naujausi Straipsniai
„Didysis herojus 6“ galaktikos sargams: mokykis VFX iš meistrų
Toliau

„Didysis herojus 6“ galaktikos sargams: mokykis VFX iš meistrų

Gražioje Turino mie te (Italija) į ikūru i regi tracija į VIEW konferenciją jau atidaryta. „VIEW“ yra įkvepiančių ir kūrybingų dirbtuvių konferencija, kuriai vadovauja apdovanojimu pelnę profe ionalai...
Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?
Toliau

Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?

Man patinka GIMP. Po to, kai daugelį metų buvau nuo jo nutolę , džiaugiuo i galėdama uteikti GIMP tinkamo vieto , kurio ji nu ipelno avo i temoje. Ši tikrai yra arga . Nor tai ir negali vi iškai pakei...
Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį
Toliau

Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį

Šio mėne io pradžioje „Facebook“ generalini direktoriu Marka Zuckerberga ukėlė paudo audrą pa kelbdama , kad tinkla pagaliau išbandy mygtuką „nepatinka“. Natūralu, kad naujieno ulaukė didelio jaudulio...