Kaip pritvirtinti savo meno kūrinius

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 27 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
Kaip pasidaryti šydą? Septyni šydų tipai viename vaizdo įraše
Video.: Kaip pasidaryti šydą? Septyni šydų tipai viename vaizdo įraše

Turinys

Puikiai atliktas tvirtinimas yra daugiau nei tik dar viena meno technika, kurią galite pridėti prie savo įrankių diržo. Tai suteiks estetinę jūsų darbo kokybę ir sukurs puikią aplinką, kad žiūrovas galėtų patirti jūsų nuotraukas. Montuojamos ne tik dekoratyviniais tikslais, bet ir kaip apsauga, leidžiant menui išsiplėsti ar susitraukti atsižvelgiant į aplinkinio oro temperatūrą ir drėgmės kiekį.

Tvirtinimas taip pat neleidžia subtiliems puslapio pigmentams liestis su rėmo stiklu.Tai ypač reikalinga, jei rėminate darbus, pvz., Pastelinius piešinius ar aliejinius paveikslus, kurie prilips prie stiklo, ir ilgą laiką liestis gali būti sunku pašalinti, nepažeidžiant meno.

Nors tai gali atrodyti paprasta, kuklus kalnas yra rafinuotesnis, nei atrodo iš pradžių. Daugeliui standartinių tvirtinimo elementų lango kraštai bus nukirpti 45 laipsnių kampu, kad būtų sukurtas įstrižas ir kad būtų malonus kampuotas kampas. Pjovimas per lentą kampu sukuria gražią apdailą, tačiau reikia visiškai tiesaus ir švaraus pjūvio, kuris puikiai tinka kampuose.


Šis seminaras parodo pagrindinius metodus, kurių reikia norint pritaikyti savo meną, tačiau kuo daugiau montuosite, tuo geriau gausite ir toliau plėtosite savo stilių.

Medžiagos jūsų meno darbams montuoti

Norėdami sukurti kalną, jums reikės švarios, plokščios darbo vietos, darbo, kurį montuosite, ir kelių pagrindinių įrankių:

  • Montuokite lentą (žr. Žemiau pateikiamą skirtingų variantų sumažėjimą)
  • Pjovimo kilimėlis
  • Metalo liniuotė
  • Montavimo pjaustytuvas
  • Skalpelis
  • Pieštukas - žiūrėkite mūsų įrašą apie geriausius pieštukus
  • Šarnyrinė juosta
  • Dvipusė juosta (pasirinktinai)

Tinkamos tvirtinimo lentos pasirinkimas

Yra daugybė variantų, kai reikia montuoti lentą. Štai greitas žemas variantas:

  • Muziejaus įvertinimas: Aukščiausios kokybės lentos, neturinčios rūgščių, turinčios daug medvilnės ir atsparios blukimui, tai yra tokios brangios lentos, kurias muziejai naudoja, kad išsaugotų brangius meno kūrinius
  • Išsaugojimo laipsnis: Aukštos kokybės lenta, be rūgščių ir atspari blukimui - ji yra daugiau nei pakankamai gera daugeliui naudojimo būdų ir yra pigesnė nei muziejinės lentos
  • Standartinis įvertinimas: Pigesnė, patogesnė naudoti ir plačiai prieinama daugelyje meno parduotuvių, idealiai tinka montuoti pjovimo technikas ar įrėminimo projektus

Be skirtingų klasių, lenta gali būti su skirtingomis spalvomis, pavyzdžiui, juoda, balta arba grietinėlė. Taigi, nepriklausomai nuo paviršiaus spalvos, lenta, kuri yra atidengta jos šerdyje (pavyzdžiui, kai pjaustomas kampas), atskleis kitokią spalvą.


Galiausiai, dauguma tvirtinimo lentų būna kelių storių, paprastai:

  • Standartinis: 1400/1500 mikronų arba 1,4 / 1,5 mm storio
  • Storas: 2000/2200 mikronų - 2 / 2,2 mm storio
  • Ypač storas: 3000 mikronų - 3 mm storio

Taip pat galite nusipirkti atsarginio tvirtinimo lentą, skirtą naudoti kaip pjovimo kilimėlį, apsaugantį jūsų dirbamą paviršių. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad galbūt norėsite praktikuoti langų pjovimą ant laužo tvirtinimo plokštės - atminkite, kad turėsite tik vieną galimybę tai padaryti iš tikrųjų.

Gavę visas medžiagas, esate pasirengę pradėti montuoti.

01. Išmatuokite savo meno kūrinius ir lentą

Tiksliai išmatuokite paveikslėlio matmenis, tada nuspręskite, kokia didelė paraštė turėtų būti aplink jūsų vaizdą - kartais maži vaizdai puikiai atrodo su dideliais laikikliais ir atvirkščiai. Prie lentos pridėkite dvigubą kraštinės matmenį prie rėminamo paveikslėlio pločio ir aukščio, tada prie aukščio pridėkite dar šiek tiek prisilietimą, kad būtų galima „sumažinti svorį“ (žr. 2 žingsnį).


02. Pažymėkite diafragmą

Įsitikinkite, kad jūsų darbo vieta yra švari ir sausa, tada padėkite tvirtinimo lentą veidu žemyn. Aštriu pieštuku ir liniuote pažymėkite plotą, kurį nupjausite, kad padarytumėte langą. Aš norėčiau, kad apatinė dalis būtų šiek tiek didesnė, šis „mažesnis svoris“ turi malonią dalį (dauguma durų turi didesnį apatinį skydą arba apatinis stalčius komodoje dažnai yra didesnis), pratęskite pieštuko linijas už srities būti supjaustyti.

03. Pasiruoškite pjaustyti

Dabar pažymėjote pjovimo linijas, atėjo laikas atlikti tikrus pjūvius. Kadangi pjauname 45 laipsnių kampu per lentą, svarbu dirbti metodiškai, kad visi pjūviai būtų ta pačia kryptimi.

Sulygiuokite pjoviklio centrinį žymeklį su dešiniąja statmena pjovimo linija ir tvirtai prispauskite pjaustytuvą, kad ašmenys eitų iki lentos. Palaikykite šį slėgį ir lėtai stumkite pjaustytuvą išilgai tiesaus krašto, kol vidurinis žymeklis bus tiesiai už kitos vertikalios pieštuko linijos.

04. Patikrinkite ir pakartokite

Apverskite lentą, kad patikrintumėte, ar ašmenys iki galo įsipjovė, ir paliko švarų pjūvį. Dabar pasukite atgal ir pasukite 90 laipsnių kampu. Sulygiuokite liniuotę su kita pieštuko linija ir padarykite dar vieną pjūvį. Apverskite ir patikrinkite, ar nupjautos linijos susitinka ties kampu, ir sukurkite tikslų įstrižumą - kartais reikia įstumti aštrų skalpelio ašmenį 45 laipsnių kampu, kad padėtų kampą atleisti, neplėšant paviršiaus.

05. Knygos vyriai laikiklį

Dabar, kai diafragma yra iškirpta, atidžiai pažvelkite į kalno veidą ir pašalinkite visas trinties dėmeles bei žymes - būkite labai atsargūs, jei naudojate juodą laikiklį, nes jie lengvai pažymi. Paimkite pagrindinę lentą ir padėkite ją ant darbinio paviršiaus veidu į viršų.

Viršuje padėkite šiek tiek atliekų lentos ir sulygiuokite langą su viršutiniu atraminės lentos kraštu žemyn. Įdėkite porą mažų juostos gabalėlių per dvi lentas, kad jos laikytųsi, o per visą kortelės ilgį uždėsite ilgą juostos juostelę. Pakėlus priekinę lentos dalį juosta nebebus ištempta, kai lentos bus užlenktos.

06. Sulygiuokite meną

Įdėkite vaizdą tarp pagrindinės plokštės ir lango laikiklio ir sulygiuokite jį centre. Uždarykite tvirtinimą kartu, kad patikrintumėte, ar jis tiksliai sulygiuotas. Tada pakelkite vieną iš viršutinių kampų ir padėkite nedidelį ilgį (maždaug 5 cm) juostelės žemyn į viršų po kampu, kad maždaug 5 mm būtų po pačiu paveikslėliu, paspauskite paveikslėlį ant juostos viršaus, kad susidarytų ryšys. Pakartokite su kitu kampu ir būkite atsargūs, kad nejudintumėte nuotraukos padėties. Padės ant paveikslo uždėtas svoris.

07. Užbaikite vyriai

Paimkite 5 cm ilgio juostą ir padėkite ją virš atviros juostos viršaus, nukreiptą į viršų nuo paveikslo apačios, ir tvirtai paspauskite. Pakartokite kitą pusę. Šie du vyriai pakabins vaizdą nuo pagrindinės lentos už lango laikiklio. Tai leis popieriui judėti, nes jis išsiplečia ir susitraukia. Nesigundykite pridėti daugiau vyrių šone ar apačioje, nes tai apribos judėjimą ir menas užsisegs.

08. Baigti montuoti

Kai tenkinsitės vyriais, apverskite lango laikiklį ir patikrinkite, ar viskas išdėstyta. Kai patenkinsite tvirtinimą, ant apatinės atraminės plokštės dalies užklijuokite mažą dvipusės juostos juostelę, tada tvirtai prispauskite lango tvirtinimą ant viršaus. Tai sustabdys dviejų lentos dalių judėjimą. Dabar jūsų kalnas baigtas ir paruoštas rodyti ar kadruoti.

Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas „Paint & Draw“ žurnalas.

Šviežios Leidinės
„Didysis herojus 6“ galaktikos sargams: mokykis VFX iš meistrų
Toliau

„Didysis herojus 6“ galaktikos sargams: mokykis VFX iš meistrų

Gražioje Turino mie te (Italija) į ikūru i regi tracija į VIEW konferenciją jau atidaryta. „VIEW“ yra įkvepiančių ir kūrybingų dirbtuvių konferencija, kuriai vadovauja apdovanojimu pelnę profe ionalai...
Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?
Toliau

Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?

Man patinka GIMP. Po to, kai daugelį metų buvau nuo jo nutolę , džiaugiuo i galėdama uteikti GIMP tinkamo vieto , kurio ji nu ipelno avo i temoje. Ši tikrai yra arga . Nor tai ir negali vi iškai pakei...
Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį
Toliau

Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį

Šio mėne io pradžioje „Facebook“ generalini direktoriu Marka Zuckerberga ukėlė paudo audrą pa kelbdama , kad tinkla pagaliau išbandy mygtuką „nepatinka“. Natūralu, kad naujieno ulaukė didelio jaudulio...