Kaip sukurti „chatbot“ sąsają

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 2 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
Vidnami Review Create Videos Fast with the first intelligent video creator Formerly Content Samurai
Video.: Vidnami Review Create Videos Fast with the first intelligent video creator Formerly Content Samurai

Turinys

2-ojo dešimtmečio viduryje virtualūs agentai ir klientų aptarnavimo pokalbių robotai sulaukė daug pamaloninimų, nors jie ir nebuvo labai kalbantys, o po gaubtu juos sudarė tik duomenų mainai su interneto serveriais.

Šiais laikais, nors egzistuoja daugybė silpno intelekto pavyzdžių (įskaitant „Siri“, „Alexa“, interneto paieškos sistemas, automatinius vertėjus ir veido atpažinimą) ir kitos temos, tokios kaip reaguojantis interneto dizainas, kelia dėmesio centrą, pokalbių robotai vis dar kelia ažiotažą . Didesnėms didelių kompanijų investicijoms lieka daugybė galimybių nulaužti ateities pokalbių sąsajas.

  • Kaip sukurti „chatbot“ patirtį

Kartais jie gauna blogą reputaciją, tačiau pokalbių robotai gali būti naudingi. Jiems nereikia jaustis kaip pagrindiniam standartinės žiniatinklio formos pakaitalui, kai vartotojas užpildo įvesties laukus ir laukia patvirtinimo - jie gali suteikti pokalbio patirties.


Iš esmės mes tobuliname naudotojo patirtį, kad jaustumėmės natūraliau, pavyzdžiui, kalbėtės su ekspertu ar draugu, o ne žiniatinklio naršyklės spustelėjimais ir paspaudimais ar mobiliaisiais gestais. Tikslas yra tai, kad pateikus empatiškus, kontekstinius atsakymus, ši technologija bus tiesiogiai įtvirtinta žmonių gyvenime.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą arba perskaitykite, kad sužinotumėte praktinį būdą sukurti ir sukurti „chatbot“, pagrįstą realia projekto priėmimo programa paslaugų projektavimo praktikoje.

01. Nustatykite asmenybę

Kadangi tokia praktika tarnauja daugiau nei 110 000 narių visame pasaulyje, tikslas buvo sukurti greitą, patogią ir natūralią sąsają, per kurią vidaus suinteresuotieji subjektai galėtų reikalauti veiksmingų skaitmeninių paslaugų, užuot užpildę painias formas.

Pirmasis žingsnis buvo nustatyti „chatbot“ asmenybę, nes tai atspindėtų paslaugų projektavimo komandos balsą jos suinteresuotosioms šalims. Mes kūrėme Aarono Walterio esminį darbą apie dizaino asmenis. Tai labai padėjo mūsų komandai išsiugdyti roboto asmenybės bruožus, kurie tada nustatė sveikinimo, klaidų ir vartotojų atsiliepimų pranešimus.


Tai subtilus etapas, nes jis turi įtakos organizacijos suvokimui. Siekdami įsitikinti, kad turime kuo daugiau informacijos, nedelsdami įsteigėme suinteresuotųjų šalių seminarus, kad užmegzti tinkamas asmenybes, spalvas, tipografiją, vaizdus ir vartotojo srautą, dirbdami su robotu.

Gavę visus reikiamus patvirtinimus, įskaitant teisinio patarėjo paiešką, nusprendėme archajiškas prašymų formas paversti daugybe pirmyn ir atgal pateikiamų klausimų, imituojančių suinteresuotųjų šalių ir mūsų projektavimo paslaugų komandos atstovo pokalbį.

02. Naudokite „RiveScript“

Žinojome, kad nenorime per daug gilintis į dirbtinio intelekto žymėjimo kalbą apdorojimo dalyje - mums tiesiog reikėjo pakankamai daug, kad galėtume pradėti patirtį.

„RiveScript“ yra paprasta „chatbot“ API, kurią pakankamai lengva išmokti ir kurios pakanka mūsų poreikiams. Per kelias dienas turėjome logiką, kad iš roboto gautume projekto užklausą ir ją išanalizuotume turėdami pakankamai verslo logikos, kad galėtume ją patvirtinti ir suskirstyti į kategorijas, kad ją būtų galima nusiųsti per „JSON REST“ paslaugas į atitinkamą vidinę projekto užduočių eilę.


Norėdami, kad šis pagrindinis „chatbot“ veiktų, eikite į „RiveScript“ atsarginę kopiją, klonuokite ją ir įdiekite visas standartines „Node“ priklausomybes. Repo taip pat galite paragauti sąveikos, kurią galite pridėti su įvairiais pavyzdžių fragmentais.

Tada paleiskite žiniatinklio kliento aplanką, kuris pakeis robotą į tinklalapį, paleidžiant pagrindinį „Grunt“ serverį. Šiuo metu galite pagerinti patirtį, kad atitiktų jūsų poreikius.

03. Sukurkite savo roboto smegenis

Kitas žingsnis - sukurti mūsų bot'o „smegenis“. Tai nurodoma failuose su plėtiniu .RIVE, ir, laimei, „RiveScript“ jau pateikiama su pagrindinėmis sąveikos galimybėmis (pvz., Tokie klausimai kaip „Koks jūsų vardas?“, „Kiek jums metų?“ Ir „Koks yra jūsų mėgstamiausia spalva?').

Kai inicijuojate žiniatinklio kliento programą naudodami tinkamą „Node“ komandą, HTML failui nurodoma juos įkelti.RIVE failus.

Tada turime sugeneruoti „chatbot“ smegenų dalį, kuri tvarkys projekto užklausas. Pagrindinis mūsų tikslas yra paversti projekto užduočių atlikimo klausimų pasirinkimą įprastu pokalbiu.

Taigi, pavyzdžiui:

  • Sveiki, kaip mes galime padėti?
  • Puiku, kaip greitai turime pradėti?
  • Ar galėtumėte apytiksliai įsivaizduoti savo biudžetą?
  • Papasakok man daugiau apie savo projektą ...
  • Kaip tu išgirdai apie mus?

Tipiška prieinama žiniatinklio forma atrodytų taip:

forma action = ""> lauko rinkinys> legenda> Užklausos tipas: / legend> input id = "option-one" type = "radio" name = "request-type" value = "option-one"> etiketė = "option- viena "> 1 parinktis / etiketė> br> įvesties id =" antras variantas "type =" radijas "pavadinimas =" užklausos tipas "vertė =" antras variantas "> etiketė =" antras variantas "> 2 variantas / label> br> input id = "option-three" type = "radio" name = "request-type" value = "option-three"> label for = "option-three"> 3 parinktis / etiketė> br> / lauko rinkinys > fieldset> legend> Laiko juosta: / legend> input id = "vieno mėnesio" type = "radio" name = "request-timeline" value = "one-month"> etiketė = "one-month"> 1 mėnuo / label> br> input id = "vienas-trys mėnesiai" type = "radio" name = "request-timeline" value = "one-three-months"> label = "one-month"> 1-3 months / label> br> input id = "four-plus-months" type = "radio" name = "request-timeline" value = "four-plus-months"> etiketė = "four-plus-months"> 4+ mėn. / label> br> / fieldset> br> label for = "request-budget"> Informacija apie biudžetą / label> br> textarea id = "request-budget" name = "request-budget-text" rows = "10" cols = "30"> / textarea> br> label for = "request-description"> Projekto aprašymas / etiketė> br> textarea id = "request-description" name = "request- description-text" rows = "10" cols = "30"> / textarea > br> label for = "request-reference"> Nuoroda / etiketė> br> textarea id = "request-reference" name = "request-reference- text" rows = "10" cols = "30"> / textarea> br > input type = "pateikti" value = "Pateikti"> / forma>

Su žiniatinklio formomis mes esame gerai susipažinę su tam tikrais modeliais: spustelėjate mygtuką Pateikti, visi formos duomenys siunčiami į kitą puslapį, kuriame apdorojama užklausa, ir tada greičiausiai pasirodo įžūlus padėkos puslapis.

Naudodamiesi pokalbių robotais, mes galime suvokti prašymo pateikimo sąveiką ir padaryti ją prasmingesnę.

04. Sukurkite balsą

Norėdami konvertuoti šią formą į pokalbio vartotojo sąsają, teikiamą „RiveScript“ „chatbot“ žiniatinklio kliente, turime paversti informacijos architektūrą iš standžios į skystą; arba lauko etiketes į vartotojo sąsajos eilutes.

Panagrinėkime keletą prieinamų laukų etikečių ir su jomis susijusį klausimo toną:

  • Užklausa: Kaip mes galime padėti? Nesu tikras? Ar neprieštarausite, jei užduosiu keletą klausimų?
  • Laiko juosta: Kaip greitai turime pradėti?
  • Informacija apie biudžetą: Ar galėtumėte apytiksliai įsivaizduoti savo biudžetą?
  • Projekto aprašymas: Gerai, ar galite pasakyti problemos, kurią reikia išspręsti, santrauką?
  • Nuoroda: Be to, kas jus nukreipė pas mus?

Tada mes turime konvertuoti žiniatinklio formos kodą į AI scenarijų, vadovaudamiesi labai mokoma „RiveScript“ dvipusio pokalbio apdorojimo logika:

- Kaip mes galime padėti? + *%, kaip mes galime padėti - nustatyti sritis = varSure, ar jūs, jei aš užduosiu keletą klausimų? + *% tikrai neprieštaraujate, jei užduodu kelis klausimus - kaip greitai turiu pateikti šią užklausą? + *% kaip greitai man reikia pateikti šią užklausą - nustatykite, kada = varAr galite pateikti apytikslę savo biudžeto idėją? + *% ar galite apytiksliai suprasti savo biudžetą - nustatykite biudžetą = varOK, ar galėtumėte man pateikti išspręstinos problemos, paveiktų komponentų ir aplinkos santrauką ar bendrą aprašymą? + *% gerai, gal galėtumėte pasakyti problemos, kurią reikia išspręsti, komponentų ir paveiktų aplinkų santrauką, arba bendrą aprašymą - nustatyti project = varAlso, kas jus nukreipė į mus? + *% taip pat, kurie jus nukreipė pas mus - nustatykite referal = vargreat štai ką gavau iki šiol: n Reikalingos paslaugos: gauti sritis> n Reikia pradėti: gauti, kai> n Apytikris biudžetas: gauti biudžetą> n Apie jūsų projektą: gauti projektą> n Nurodė: gauti persiuntimą> n ir netrukus susisieksime. Ar galiu dar ką nors padėti šiandien? skambutis> gavimas gauti sritis> gauti, kai> gauti biudžetą> gauti projektą> gauti persiuntimą> / skambutis>

05. Prašymas pateikti

Priešingai nei standartiniai formos kintamieji siunčiami apdoroti į kitą puslapį ar paslaugą, pokalbių robotai gali nedelsdami patvirtinti ir pateikti informaciją, kurią vartotojas įvedė pokalbio lange (arba ištarė), o tai reiškia, kad vartotojai taip pat gali lengvai peržiūrėti anksčiau įvestas reikšmes.

Turėjome išsiųsti vartotojo užklausą, įvestą į pokalbių robotų vartotojo sąsają per JSON REST API, į išorinį projekto užduočių serverį.

„RiveScript-js“ mes galime laisvai naudotis „XMLHttpRequest“ objektas pateikti užklausą beveik tuo pačiu metu, nes duomenis įveda vartotojas:

> objekto suvartojimas javascript var http = new XMLHttpRequest (); var a = rs.getUservar (rs.currentUser (), "sritys"); var b = rs.getUservar (rs.currentUser (), "kada"); var c = rs.getUservar (rs.currentUser (), "biudžetas"); var d = rs.getUservar (rs.currentUser (), "projektas"); var e = rs.getUservar (rs.currentUser (), "referalas"); var url = "http: // localhost: 3000 / send"; var params = "areas =" + a + "& when =" + b + "& budget =" + c + "& pro ject =" + d + "& referal =" + e; console.log (params); http.open („POST“, url, true); http.setRequestHeader („Content-type“, „application / x- www-form-urlencoded“); http.setRequestHeader („Prisijungimas“, „uždaryti“); http.onreadystatechange = function () {// Iškvieskite funkciją pasikeitus būsenai. if (http.readyState == 4 && http.status == 200) {perspėjimas (http.responseText); }} http.send (params); objektas

06. Nebijok chatboto

Netrukus dabartiniai sąveikos su kompiuteriais būdai, kaip gauti informaciją, pasiduos dirbtiniu intelektu pagrįstai technologijai, pavyzdžiui, pokalbių robotams, kur žmonės tiesiog atlieka paprastas balso komandas, kaip matėme tokiomis technologijomis kaip „Amazon Echo“ ir „Google Home“.

Interneto svetainių kūrimo bendruomenei nereikia bijoti - visi turėtume suvokti šios naujos technologijos pridėtinę vertę.

Tai gali būti žaidimų keitiklis įmonėms, kuriose jis dirba, siūlydamas visapusišką klientų aptarnavimą ir patobulintą klientų intelektą.

Šis straipsnis iš pradžių buvo rodomastinklinis žurnalas, perkamiausias pasaulyje žurnalas, skirtas interneto dizaineriams ir kūrėjams. Prenumeruokite čia.

Populiariausi Portale
„Didysis herojus 6“ galaktikos sargams: mokykis VFX iš meistrų
Toliau

„Didysis herojus 6“ galaktikos sargams: mokykis VFX iš meistrų

Gražioje Turino mie te (Italija) į ikūru i regi tracija į VIEW konferenciją jau atidaryta. „VIEW“ yra įkvepiančių ir kūrybingų dirbtuvių konferencija, kuriai vadovauja apdovanojimu pelnę profe ionalai...
Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?
Toliau

Ar GIMP turi tai, ko reikia norint įveikti „Photoshop“?

Man patinka GIMP. Po to, kai daugelį metų buvau nuo jo nutolę , džiaugiuo i galėdama uteikti GIMP tinkamo vieto , kurio ji nu ipelno avo i temoje. Ši tikrai yra arga . Nor tai ir negali vi iškai pakei...
Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį
Toliau

Kodėl „Facebook“ mygtukas „nepatinka“ gali pakeisti prekės ženklo ateitį

Šio mėne io pradžioje „Facebook“ generalini direktoriu Marka Zuckerberga ukėlė paudo audrą pa kelbdama , kad tinkla pagaliau išbandy mygtuką „nepatinka“. Natūralu, kad naujieno ulaukė didelio jaudulio...