11 nerašytų dizaino taisyklių

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 13 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 15 Gegužė 2024
Anonim
Pagalbos skambutis : 2016 10 11
Video.: Pagalbos skambutis : 2016 10 11

Turinys

Nuo tinklelio teorijos iki auksinio santykio yra keletas pagrindinių principų, kurie perduodami iš kartos į dizainerius, rinkinį. Kiekvienas geras dizaineris turėtų juos žinoti, ir visi tinkami dizaino kursai ar instrukcijų knygos apims juos.

Be rašytinių taisyklių, dizainas turi daugybę nerašytų taisyklių

Bet kaip ir bet kas gyvenime, šalia tų rašytinių taisyklių yra daugybė nerašytų taisyklių. Daugelis iš mūsų to išmoksta tik iš karčios patirties, nesąmoningai ją sulaužę. Taigi, norėdami sutaupyti kančios, paprašėme geriausių dizainerių atskleisti paslaptis, kurios gali padėti iš gero dizainerio tapti puikiu.

01. Klientas yra teisus (net kai jis neteisus)

Kam tu dirbi? Jūsų klientas. Kas žino jų verslą geriau nei kas nors kitas? Jūsų klientas. „Palikite savo ego prie durų“, - sako Adomas Morrisas, „Made By Many“ dizaino vadovas. "Tai yra vartotojas, kuris yra galutinis teisėjas, ar jūsų dizainas yra sėkmingas".


„Gražus McDonnellas,„ The New York Times “tarptautinis kūrybos direktorius, priduria:„ Dizainas visada yra subjektyvus ir, nors jūs galbūt esate ties naujausiais dizaino tendencijomis, jūsų klientas paprastai geriau žino auditoriją nei jūs.

02. Pirmiausia išsiaiškinkite tikrąją problemą

Nors aplink yra daugybė puikių prototipų kūrimo įrankių, kai pirmą kartą pradedate kurti dizainą, vis tiek nėra nieko intuityvesnio, kaip kumščio, pilno tušinukų ir šiek tiek popieriaus. „Tai padeda sutelkti protą, išlaisvina jus nuo trukdžių ir skatina galvoti apie turinį“, - sako skaitmeninis dizaineris Michaelas Ibrahimas Heinsas. "Mintis iškart patenka į popierių ir nebesijaudina dėl to, kokį šriftą pasirinkti ir koks turi būti jūsų stulpelis."

Kūrybininkai sutaria, kad kompiuteriai kartais gali riboti, o ne išlaisvinti. „Kompiuteriai apriboja jūsų viziją tuo, kas jau sukurta, o ne galimybėmis, ką galima sukurti“, - sako EdBoltonas, „BrandCap“ kūrybos direktorius.


06. Gerai pradėti iš naujo

Kiek kartų jūs tęsėte su šuns dizainu, tikėdamiesi, kad jį pavyks ištaisyti? Kartais šiferį geriau nuvalyti - ir tai užima mažiau laiko.

„Jei negalite priversti idėjos veikti - eikite toliau“, - sako kūrybos direktorius Martinas Wellsas. kūrybinis partneris Chrisas Clarke'as siūlo filosofiškesnę perspektyvą: „Niekada nėra pakankamai laiko ką nors padaryti, bet visada pakanka laiko tai padaryti dar kartą“.

07. Žinokite, kada sustoti

Daugiametė kūrybinių industrijų problema yra žinoti, kada darbas baigtas. „Taškas, kuriame, jūsų manymu, reikia šiek tiek papildomo, yra tas, kurį turėtumėte nustoti kurti“, - sako laisvai samdomas dizaineris Robas O’Neillas.

„Lewis“ dizaino direktorius Scottas Walkeris žengia žingsnį toliau, sakydamas, kad paskutinis proceso etapas turėtų būti nusimesti daiktus. "Kai manote, kad baigėte, negailestingai išimkite nereikalingus gabaliukus ir jums liks daug aiškesnis ir rafinuotas darbas."

08. Miegok ant jo


Štai taisyklė nerašyta, nes atrodo, kad tai yra senamadiškas sveikas protas. Sveikas protas, kurį kartais pamirštame. „Atsipūsti nuo savo dizaino ir sugrįžti žvaliomis akimis yra tarsi pirmą kartą vėl pamatyti savo dizainą“, - Robas Sterry, „Foolproof“ UX dizaino konsultantas. - Miegoti ant jo dar geriau.

09. Darbas etapais

Viskas gerai ir superkūryba, tačiau be tam tikro darbo eigos proceso jūs praleisite laiką. Laisvai samdomas dizaineris Joe Whitakeris mano, kad gera organizacija yra vienas iš dizaino pagrindų.

„Darbas etapais yra puikus būdas išlaikyti organizuotumą ir pažvelgti į projekto eigą“, - sako Whitaker. Ši praktika gali padėti keliais būdais. Tai padeda jums sekti darbo eigą, kai jūs tai darote. Ateityje jums bus lengviau cituoti darbą, nes geriau įsivaizduosite, kiek laiko trunka konkrečios užduotys.

10. Išmokite kritikuoti

Kaip profesionalus dizaineris, dirbantis su mokančiais klientais, žmonės kartais jums pasakys, kad jūsų darbas nėra toks, kokio jie norėjo. Nepriimkite to asmeniškai ir neleiskite, kad tai pakenktų jūsų jausmams.

„Išmokti priimti kritiką yra sunkiausia darbo dalis, ypač kai didžiuojatės savo darbu“, - sako Boltonas. "Bet be kritikos nėra pagerėjimo ..."

11. Gaukite atlyginimą iš anksto

Galutinį žodį paliksime „Tonik“ komercijos direktoriui Joe Morrisui: „Paimkite pinigus į priekį“. Žiaurus ir tiesiai į tašką - tačiau šiame griežto taupymo amžiuje reikia galvoti apie tai, kaip gauti atlyginimą. Procentą paėmus įmoką už didesnius darbus, jūsų klientas rimtai įsipareigoja.

Mes Rekomenduojame
4 patarimai, kaip lavinti savo kūrėjo įgūdžius
Toliau

4 patarimai, kaip lavinti savo kūrėjo įgūdžius

„ uperDraugiška “ reži ieriu Dana Malla pa idalin avo profe ionaliai patarimai , kaip išlikti tinkamu kaip interneto dizaineri Generuoti Niujorką2018.Gaukite bilietą dabar.Tiem iš jū ų, kurie turi maž...
Kaip būti puikiu kūrėju
Toliau

Kaip būti puikiu kūrėju

Širdyje e u technika . Man patinka nerdy detalė ir dalykai, kuriuo galite padaryti naudodami kodo eilute . Tačiau kartai nekenčiu kau mo, kai kūrėjai vilioja rezultatu ar verčia juo „mą tyti kaip žmog...
„VFX“ studijos paslaptys už „Žvaigždžių karų“
Toliau

„VFX“ studijos paslaptys už „Žvaigždžių karų“

Šį ketvirtadienį planuojama išlei ti vieną iš didžiau ių 2015 m. 3D filmų, eptintąjį „Žvaigždžių karų“ filmą, ir ji tikrai bu upakuota u nuo tabiai efektai , kuriuo uteik „Indu trial Light & Magic...