Ar turėtumėte griebtis „Times New Roman“ dėl savo gyvenimo aprašymo?

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 8 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 18 Gegužė 2024
Anonim
Times New Roman— Graphic Design History 101
Video.: Times New Roman— Graphic Design History 101

Šią savaitę „Bloomberg“ ištyrė geriausius ir blogiausius šriftus, kurie bus naudojami jūsų santraukoje. Pasak CV eksperto Mildredo Talabi - ir prieš eidami toliau, ar galime skirti šiek tiek laiko padėkoti, kad nei mano, nei jūsų gyvenimas nepasiekė taško, kuriame tai yra mūsų pareigos, - savo „santraukoje“ neturėtumėte naudoti „Times New Roman“.Vietoj to turėtumėte naudoti „Verdana“, „Calibri“, „Century Gothic“ ar „Tahoma“, matyt, todėl, kad jie yra „švaresni, gaivesni, modernesni“.

Na man nesvarbu, kokiu šriftu jūs tai nustatėte: bugger that.

Aš turiu omenyje, kad pagrindinė „Talabi“ mintis yra puiki. Iš esmės ji sako, kad „Times New Roman“ atrodo, kad dešimtmetį neatnaujinote savo gyvenimo aprašymo, ir, nors aš manau, kad jos komentarai paneigia esminį tipografijos ir dizaino nesusipratimą, pagrindinė žinia, kad CV turėtų būti šviežias ir akivaizdžiai padirbėtas yra galiojantis ir svarbus.

100 geriausių nemokamų šriftų bet kokiam projektui

Negana to, ji tikriausiai galvoja apie tokius bedvasius, šabloninius, „mirties po žodį“ gyvenimo aprašymus, kurie yra įprasta už mūsų laimingo, gyvybingo dizaino pasaulio ribų. Daugeliui kūrybos profesionalų niekada net nereikės rašyti CV, bet aš neįsivaizduoju, kas iš jų atsisės priešais kompiuterį, „Google“ CV šablonus ir tada užpildys savo duomenis į atsisiųstą .doc.


Pragaras, Pirmas dalykas dauguma dizainerių praleistų pusvalandį nustatydami savo vardą visais skirtingais kruvinais šriftais, įdiegtais savo kompiuteryje. Tada ieškokite daugiau informacijos „Google“. Tada rankiniu būdu pakoreguokite 10 mėgstamiausių.

Vis dėlto esu atsargus dėl tokios antklodės, paglostymo ir „Twitter“ ilgio patarimų, tokių kaip „niekada nenaudok„ Times New Roman “savo gyvenimo aprašyme“. „Times“ pats savaime yra visiškai geras šriftas ir, be abejo, yra tvirtas pasirinkimas profesionaliam CV, kuriame norite tyliai apibendrinti savo tinkamumą rimtam vaidmeniui. Gerai naudojamas - ir aš žinau, kad tai yra trintis - tai gali pranešti apie tam tikrą blaivią atsakomybę ir nepakankamą britų klasikumą, kuris gali būti visiškai tinka CV.

Arialas, kuris taip pat kelia jos susierzinimą, gali būti geras, sąmoningas pasirinkimas; Žinau, kad mums patinka nekęsti Arialo, bet taip yra gerai. Taip, „Helvetica“ turi gražesnes laiškų formas, bet jūs tik tikrai matyti juos dideliais taškų dydžiais; kadangi „Arial“ yra metriškai identiškas „Helvetica“, viename nustatytas tekstas yra funkciškai identiškas kitam.


Vis dėlto nerimą kelia ne tik „Talabi“ patarimas, kad tik pakeisdami „Times“ kitą šriftą, stebuklingai paversite savo CV švariu, šviežiu ir moderniu, bet būtent jos siūlomus šriftus. Verdana buvo siaubinga ekrane, ypač dienomis iki antialiaso, tačiau spausdinant ji yra nemaloni. „Calibri“ yra anodinis šrifto atsiprašymas, dėl kurio viskas atrodo kaip įmonės ataskaita iš „Microsoft Office“ rinkodaros skaidrės.

„Century Gothic“ niekada neturėtų būti naudojama jokiems kitiems tikslams, išskyrus provincijos kirpėjų vardų nustatymą; tai ypač kenkia teksto tekstui, kur dėl jo dirbtinių, geometrinių formų jį sunku skaityti, o kai dėl plataus ženklo reiškia, kad negalima dėti daug kopijų į tam tikrą vietą - ypač svarbu CV.

Tahoma, tas horizontaliai suspaustas Verdana? Meh, tai gerai. Bet vargu ar panacėja.


Žiūrėk, aš žinau, kad mes tik imame masalą. Aš žinau, kad „i100.co.uk“ tiesiog bando sugeneruoti „Buzzfeed“ stiliaus virusinį turinį su gražia, šmaikšta antrašte, kurią jie turi žinoti, kad dizaineriai ir šriftų šnipai spjaudys savo vienos kilmės Ekvadoro plokščius baltymus visuose „MacBook“. Vis dėlto tai tik blogas, švelnus, neapgalvotas patarimas, ir galbūt dabar, kai kitą kartą pamatysite, kad vienas iš jūsų draugų „Facebook“ ar „Twitter“ susieja su tuo kūriniu, galite atsakyti pateikdami nuorodą į tai, o ne skirti laiko paaiškinti sau kodėl tai neteisinga.

Žodžiai: Christopheris Phinas

Christopheris Phinas rašo apie retro „Apple“ technologijas „Macworld“, tipografiją ir dizainą mums bei beveik viską, jei kas nors jam moka. Sekite jį adresu @chrisphin.

Jums tai patiko? Išbandykite šiuos ...

  • 10 tipografinių klaidų, kurias daro visi (įskaitant mus ...)
  • Ar dizaineriams turėtų rūpėti spausdinimo klaidos?
  • 5 patarimai, kaip valdyti šriftus
Rekomenduojamas
Tekstūruokite žiniatinklio tipą naudodami CSS
Skaityti.

Tekstūruokite žiniatinklio tipą naudodami CSS

Reikalingo žinio : Pagrindini C ir HTMLReikalauja: Tek to redaktoriu ir „WebKit“ naršyklė („Chrome“ arba „ afari“)Projekto laika : 30 minAt i ių kite šaltinio failu Ši traip ni pirmą kartą pa irodė žu...
Šiais metais išbandyti 7 „UX“ įrankius
Skaityti.

Šiais metais išbandyti 7 „UX“ įrankius

Kiekvienai metai pa tebime naujų įrankių ir technologijų, kurio palengvina mū ų rinkodaro ir kūrybinį gyvenimą, populiarumą. Vo prieš penkeriu metu gal 100 technologijų galėjo pretenduoti į „rinkodaro...
Kaip sukurti pokalbių robotą, kuris neskamba kaip robotas
Skaityti.

Kaip sukurti pokalbių robotą, kuris neskamba kaip robotas

Pokalbiai yra itin aktuali žiniatinklio tema. „ kaitmeniniai pokalbiai vi dažniau tampa mū ų pageidaujamu bendravimo būdu“, - ako Verne Ho, „ hopify“ UX direktorė. "Me kalbamė ne tik daugiau nei ...