Mattas Griffinas apie prasmingo darbo džiaugsmą

Autorius: Peter Berry
Kūrybos Data: 15 Liepos Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 13 Gegužė 2024
Anonim
THE Interview That "Solves The Human Condition And Saves The World!"
Video.: THE Interview That "Solves The Human Condition And Saves The World!"

Turinys

„Bearded“ yra vienas iš penkių nominuotų kandidatų į „Metų agentūros“ apdovanojimą 2014 m. Kalbėjomės su Mattu Griffinu apie praėjusių metų nuotykius, įskaitant dokumentinio filmo apie daugialypį internetą sukūrimą, „A List Apart“ stulpelio rašymą ir turinio strategų samdymą.

Papasakokite apie kai kuriuos darbus, kuriais didžiuojatės.

Kai tik „Bearded“ pradėjo savo pirmąjį reaguojantį kliento projektą - „HOW Interactive Design Award“ laimėtą Pitsburgo vaikų muziejaus pertvarkymą, mes turėjome galimybę sukurti reaguojančią svetainę Pitsburgo stiklo centrui. Kaip ir daugelyje „Bearded“ svetainių, pittsburghglasscenter.org iš tikrųjų yra pritaikyta „Rails“ programa, atliekanti daugybę specialiai pritaikytų užduočių, padedančių „Glass Center“ pasiekti savo tikslus. Svetainė yra šaltinis menininkams, pedagogams, mėgėjams ir bendruomenės nariams, kur jie eina, o jų bendradarbiavimas atgaivina centro egalitarinio, praktinio meno kūrimo filosofiją.

Be didžiulio galinio funkcionalumo, kuris apima pritaikytą, labai detalią centro patalpų ir klasių valdymo sistemą, labiausiai didžiuojuosi kalendoriaus vaizdu. Tai patobulintas požiūris, kurį sukūrėme Vaikų muziejaus svetainėje, kur mesėme tradicinį lentelių kalendoriaus žymėjimą ir viską perrašėme kaip semantinį HTML5 (straipsniai ir skyriai). Mažiausią rodinio srities plotį sukūrėme kaip įvykių sąrašo vaizdą, paslėpdami visas dienas be įvykių ar kitus žymėjimus, kurie nebuvo prasmingi šiam pristatymui. Pasiekę pakankamai platus peržiūros srities dydžius, pateikėme tą patį turinį kaip ir mėnesio kalendorius. Šis kalendoriaus vaizdas man dabar atrodo toks paprastas, tačiau tuo metu tai buvo tam tikras lūžis, kad „kalendorius“ yra tiesiog vienas iš būdų organizuoti turinį, kuris iš tikrųjų yra tik įvykių serija. Tai puikus naujo reaguojančio dizaino modelio pavyzdys, kurį ir toliau naudojame rengdami renginių kalendorius.


Aš taip pat labai mėgstu Matto Brauno studijos nuomos piktogramų dizainą šalia „Glass Center“ pagrindinio puslapio apačios. Jie gyvybingi ir įdomūs, suskaidyti į labai geometrines formas. Vis dėlto, kai „Stiklo centro“ darbuotojai juos pamatė, jie iš karto žinojo, ką atstovauja, ir džiaugėsi, kaip jis taip gerai suvokė kiekvieno stiklo dirbimo etapo esmę.

Mes, be to, esame žiniatinklio nerdikai, abu esame senoviniai aukštų spausdintuvų atstovai. Mes ypač mėgstame medienos tipą. Matui kilo puiki idėja sukurti „Kickstarter“, kad būtų galima surinkti pinigų, kad galėtume apžiūrėti pasaulį prarastų istorinių šriftų, kurie egzistavo tik kaip medienos rūšys, ir ištikimai paversti juos skaitmeniniais šriftais. Ši idėja patraukė ir galiausiai paskatino mus sukurti svetainę woodtyperevival.com, kad galėtume paskirstyti atlygį. Mes nustatėme labai mažas šriftų kainas, nes iš tikrųjų šis projektas yra tik apie prarastų senų šriftų grąžinimą į šiuolaikinį vaizdinį žodyną.


„Bearded“ labai smagiai suprato svetainės dizainą - naudojo mūsų sukurtus nuskaitytus originalius medienos tipo spaudinius ir užsakė iliustracijas iš kai kurių mūsų mėgstamų dizainerių. Vieną dieną laukiame reaguojančio pertvarkymo. Tiesiog reikia rasti laiko!

Barzdotas praleido didelę praėjusių metų dalį kurdamas ir kurdamas „Zoobean“ - interaktyvią žiniatinklio programą, kuri sujungia vaikus su geriausiomis jiems skirtomis knygomis. Originali problema, kurią „Zoobean“ įkūrėjai kėlė „Barzdotam“, buvo ta, kad gali būti sunku rasti knygų, kuriose vaizduojami skirtingos kultūrinės ir rasinės kilmės vaikai. Taigi mes sukūrėme sistemą, pagal kurią vaikus galima susieti su knygomis ne tik pagal tokias savybes kaip personažo etninė priklausomybė ar religija, bet ir pagal vaiko lytį, amžių, skaitymo lygį ir daugybę kitų galimybių, įskaitant knygos žanrus ir temas. . Tėvai gali pritaikyti savo vaiko pageidavimus naudodamiesi linksma, iliustracine sąsaja, o programa, naudodama reikalavimų ir algoritmų sistemą, kiekvieną mėnesį išsirenka naują knygą, kurią norite siųsti iš Zoobeano katalogo. Tada programa bendrauja su laivybos centro API, kad tos knygos būtų fiziškai pristatytos į vaiko namus.


Šis projektas buvo pirmas kartas, kai „Bearded“ naudojo procesą, kurį dabar darome dažniau - į vidinę kliento komandą, kad galėtume perduoti projektą jiems ateityje tobulinti. Daugiau nei mėnesį „Bearded“ į namus atsivedėme „Zoobean“ dviejų asmenų projektavimo ir kūrimo komandą, mokėme juos pagal mūsų kodą ir metodus bei kartu su jais suskirstėme į paskutines projekto ypatybes. Po to Zoobeano komanda žinojo viską, ką darėme apie projektą, ir nuo to laiko jie kartojo dizainą ir funkcijas.

Papasakok mums savo istoriją. Kaip jūs pradėjote?

Kai „Bearded“ pradėjo veikti 2008 m., Mes buvome tik du vaikinai, dirbantys iš mūsų palėpės. Buvau tradiciškesnėje grafinio dizaino agentūroje čia, Pitsburge, ir apskritai nebuvau patenkinta savo atliekamu darbu ar kai kurių tų klientų poveikiu pasauliui. Man buvo aišku, rizikingiausias variantas buvo likti ten, kur buvau, ir toliau daryti tai, ką dariau, kur tikrai tęsiu nepasitenkinimo gyvenimą. Kaip paaiškėja, nėra nieko panašaus į tam tikrą neviltį, kuris gali padėti įveikti neaiškios nelaimės baimę! Taigi aš ėmiausi šuolio pradėti „Bearded“ ir išbandyti savo teorijas apie tai, kas iš tikrųjų paskatintų gerą dizaino praktiką.

Nuo pat pradžių mes išmetėme kiekvieną savo dizainerių būtybių unciją į tai, kad dirbtume pigiu purvu (kai neturite reputacijos, viskas, ką turite, yra nebrangu!) Mažoms ne pelno organizacijoms, kuriomis tikėjome. Mes sukūrėme kokybišką portfelį darbo, kuris buvo pagrįstas apgalvotu dizainerių ir kūrėjų bendradarbiavimu ir gerų žmonių reputacija, rimtai įsiplieskusia internete. Gana greitai mes išaugome iki dabartinio komandos dydžio - šešių žmonių, ir čia mes likome.

Niekada nenorėjau būti didelė agentūra - nors tai atrodo pelningesnis maršrutas. Man tiesiog kažkas labai patrauklu, kai turiu vieną, glaudžią, „crackerjack“ internetinių vikšrų komandą, turinčią įvairiausių įgūdžių ir patirties. Jaučiu, kad dabar tai tikrai turime „Bearded“. Mes galime spręsti bet kokį norimą projektą ir pasirodyti pergalingi ir geresni tuo, ką darome kitoje pusėje. Aš netiesiogiai pasitikiu savo komanda - tai vieni protingiausių žmonių, kuriuos pažįstu, ir, tiesą sakant, jie yra mano geriausi draugai. Ko dar galite paprašyti?

Kas nutiko per pastaruosius metus?

O žmogau, kokie metai praėjo! Siekdamas efektyvumo, man gali tekti kreiptis į bijomąjį sąrašą su ženkleliais! Čia eina:

  • Šie metai man ir „Barzdotai“ įgulai suteikė neįtikėtinų (ir nuolankių) kalbėjimo galimybių. Kalbėjome tokiuose puikiuose pramonės renginiuose kaip „Artefact“, „Breaking Development“, „Converge“, „Web Design Day“ ir kt. Buvo fantastiška dalytis savo idėjomis su bendraamžiais akis į akį ir gauti jų atsiliepimų. Negana to, šio proceso metu man pavyko sutikti daug savo interneto herojų - talentingų, dosnių žmonių, kuriuos dabar turiu privilegiją paskambinti savo draugams.
  • Aš pradėjau rašyti „A List Apart“ 2012 m., O 2013 m. Ten pradėjau rašyti savo skiltį „Matt Griffin“ apie tai, kaip mes dirbame. Pamaloninta? Taip. Netikėdamas? Taip pat tai taip. Kaip ir daugelis iš mūsų, aš skaitau ALA, nes net nežinau, kada. Tai, kad tie žmonės skatina mane rašyti ir priimti mane į ratą, buvo netikėta, jaudinanti ir nuoširdžiai šiek tiek siurrealistinė.
  • Mes rengiame dokumentinį filmą apie daugialypę žiniatinklį pavadinimu „Kas ateina toliau, tai yra ateitis“. Iki šiol kalbinome itin protingus žmones, tokius kaip Ethanas Marcotte'as, Luke'as Wroblewskis, Stephenas Hay'as, Sara Wachter-Boettcher, Joshas Clarkas, Jennas Lukasas, Gregas Hoy'as, Jennifer Robbinsas, Valas ir Jasonas Headas, Jasonas Grigsby, Stephanie Hay'as, Kevinas Hoffmanas , Benas Callahanas ir dar daugiau. Dabar kartu redaguojame anonsą, kad galėtume reklamuoti „Kickstarter“ projektą, kad surinktume lėšų, kad galėtume išplėsti taikymo sritį ir tinkamai tai padaryti.
  • „Bearded“ mes esame žiniatinklio žmonės prieš verslo žmones. Taigi didžiąją savo istorijos dalį mes tiesiog skynėmės finansiškai. 2013 m. Mes sąmoningai nusprendėme tai pakeisti. Savo verslo procesams taip pat pradėjome taikyti tą patį kartotinį kūrybinį mąstymą, kurį naudojame su savo interneto procesais. Mes pažvelgėme į žmonių motyvaciją, į savo vertybes ir, žinoma, į duomenis. Tada mes padarėme (kartais sunkiai) pakeitimus, kaip mes struktūrizuojame savo sąmatas ir sąskaitas faktūras, sutartis, kaip tvarkome santykius su klientais - viskas, kas atrodė, gali būti naudinga mūsų dėmesiui. Dėl šių pastangų „Bearded“ dabar pirmą kartą yra tvirtoje finansinėje bazėje, ir mes tai padarėme nepakenkdami savo vertybėms ar netinkamai su niekuo. Jaučiuosi gerai, žmogau.
  • Prieš keletą mėnesių pasamdėme savo pirmąjį etatinį turinio strategą. Aš (galbūt pamažu) supratau, kad turinio dizainas yra bent jau toks pat svarbus, kaip ir bet koks kitas mūsų darbas. Tai neįkainojamas aiškumas, kurį jis suteikia mūsų projektavimo ir kūrimo darbui. Mano nuomone, jau pradėta kelti kartelę kiekvienam mūsų vykdomam projektui.

Ar turite kokių nors specialių filosofijų, skatinančių jūsų darbo praktiką ir įmonės kultūrą?

Kai pradėjome barzdoti, nusprendėme dėl kelių pagrindinių principų: norint sukurti puikius interneto dalykus, reikia nuolat bendradarbiauti tarp daugelio susijusių disciplinų. Ta darbo kokybė yra svarbesnė už pinigų užnešimą valtimis. Kad atviras bendravimas ir sąžiningumas yra būtini kokybiškiems santykiams. Ir mes norime praleisti dienas padėdami žmonėms ir organizacijoms, kurios daro teigiamus dalykus pasaulyje. Šios pirminės idėjos nuosekliai nukreipė mūsų sprendimus per pastaruosius penkerius su puse metų.

Mes savo biurą valdome skaidriai. Mūsų knygos saugomos aplanke „Dropbox“, prie kurio gali naudotis visi barzdoti. Visi žino, kiek pinigų yra banke, iš kur jie atsirado, ir padeda nuspręsti, kur jie eina. Mes visi žinome vienas kito atlyginimus, ir apie tai galima kalbėti, jei tai kada nors atrodo nesubalansuota. Tokį atvirumą išlaikome ir su savo klientais. Mes jiems tiksliai žinome, kaip mes išleidžiame jų biudžetą kiekvieną savaitę, ir informuojame juos apie galimybes leisti (arba neišleisti) savo pinigų savo tikslams pasiekti. Viskas, pradedant projekto pakeitimu, baigiant sutarties terminu, gali būti pokalbis. Klientai nėra „klientai“, jie yra tik žmonės. Jie yra esminiai mūsų proceso bendradarbiai, todėl su jais elgiamės taip.

Kuo jūs išsiskiriate iš kitų?

„Bearded“ mes širdyje internete kaip pašėlę. Internetas nuolat keičiasi, todėl mūsų procesai taip pat neatsilieka. Kai mes išsiaiškiname ką nors, kas naudinga mums ir gali būti naudinga kažkam kitam, mes tuo iškart dalinamės - savo tinklaraštyje, mano skiltyje „A List Apart“ arba „GitHub“. Žiniatinklio bendruomenė yra tokia atvira savo žiniomis, o internetas per tiek metų mums visiems davė tiek daug - niekaip negalime grąžinti tos skolos. Taigi darome viską, kad tik šiek tiek subalansuotume svarstykles, kai tik galime, dalindamiesi tuo, ko išmokome.

Mums labai rūpi mūsų gaminamos darbo kokybė ir teigiamas poveikis mūsų klientams. Taip pat svarbu, kad mūsų gyvenime būtų ribotas laiko praleidimas, todėl geriau darykime mums svarbius dalykus. Štai kodėl mes sutelkiame dėmesį į darbą organizacijose, kuriose dienos pabaigoje jaučiamės gerai.

Šiuo metu dirbame su Carnegie meno muziejaus ir „Leukemijos ir limfomos draugijos“ projektais. Mūsų su muziejumi projektas yra sukurti pritaikytą interneto programą, kuri padėtų skatinti visuomenės ir meno profesionalų pokalbius apie fotografijos pobūdį. Kalbant apie LLS, mes padedame jiems iš naujo sukurti internetinių įrankių rinkinį, kurį visos Šiaurės Amerikos žmonės naudoja lėšų rinkimui. Jei mums pavyks tai pertvarkyti, tiesiogine to žodžio prasme surinksime daugiau pinigų, kad padėtų išgydyti vėžį. Neįsivaizduoju geresnio iššūkio, kurį reikėtų pavesti, ar geresnio pavyzdžio, kodėl mes iš pradžių pradėjome visą šį reikalą.

Pasirinkite Administravimą
Kaip sukurti naują administratoriaus abonementą neprisijungus prie „Windows 10“
Skaityti Daugiau

Kaip sukurti naują administratoriaus abonementą neprisijungus prie „Windows 10“

Jei turite daug žmonių, dirbančių jūų kompiuteryje arba turinčių prieigą prie jo, galbūt norėite ukurti adminitratoriau abonementą. Be to, jei turite vaikų, naudojančių nešiojamąjį kompiuterį ar ameni...
Kaip ištrinti „Microsoft Live“ paskyrą
Skaityti Daugiau

Kaip ištrinti „Microsoft Live“ paskyrą

veiki, noriu perkelti eamą „Xbox Live“ pakyrą į šią pakyrą, kurioje aš kelbiu, bet davė klaidą, akančią, kad pakyra jau turi „Xbox Live“ pakyrą. M tai padarė man ir aš kažkaip norėčiau pašalinti ačiū,...
Kaip atkurti nešiojamojo kompiuterio slaptažodį „Windows 10“ sistemoje
Skaityti Daugiau

Kaip atkurti nešiojamojo kompiuterio slaptažodį „Windows 10“ sistemoje

laptažodžiai vaidina varbų vaidmenį kiekvieno žmogau gyvenime šiai laikai. Šiai laikai laptažodžio apibrėžima buvo išplėtota į naują aukštį. Iš pradžių žmonė naudojo įpratu laptažodžiu, kurie apaugotų...