Kaip 90-ųjų klubo kultūra formavo jūsų kūrybinę karjerą

Autorius: Peter Berry
Kūrybos Data: 20 Liepos Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 11 Gegužė 2024
Anonim
How Club Culture Started In 90’s Johannesburg | Rave & Resistance
Video.: How Club Culture Started In 90’s Johannesburg | Rave & Resistance

Rašytoja ir transliuotoja Miranda Sawyer tris dešimtmečius buvo neatsiejama muzikos ir kūrybinės kultūros dalis, o savo naujausioje knygoje Pavėluotas ji tyrinėja, ką reiškia vidurinis gyvenimas jai ir visiems, kurie sulaukė pilnametystės 1990-aisiais.

12 skyriuje „Sawyer“ apžvelgia darbą ir karjerą, o šis ištrauka gali būti prasmingas tiems iš jūsų, kurie paskutinį 20 amžiaus dešimtmetį praleido kaip dvidešimtmetis, kuriam patiko klubo kultūra ir visa, ką ji apėmė, kai pradėjote savo kūrybinės karjeros kelią.

  • 10 dalykų, kurių niekas nepasako apie laisvai samdomų vertėjų darbą

80-ųjų pabaigos ir 90-ųjų pradžios klubų revoliucija netikėtai paveikė darbą. Kažkaip vienybė, kurią žmonės rado šokių aikštelėje - išsilaisvinimas, meilė - paskatino juos manyti, kad ilgos valandos dirbant kraupų darbą nėra toks būdas, kokio jie turėtų eiti. Jie atsisakė darbo administratoriuje, metė studijas, atleido save nuo vadybos konsultavimo (boooorrrrriiiiinnng), jie pasitraukė iš savo darbo sausainių fabrike ir niekada negrįžo. „Shoom“, vienas pirmųjų rūgščių namų klubų, turėjo naujienlaiškį. Praėjus keliems mėnesiams po klubo atidarymo, didžėjaus Danny žmona Jenny Rampling naujienlaiškyje parašė straipsnį, kuriame prašė nuolatinių „Shoom“ žmonių nemesti darbo.


Bet jie tai padarė. Taip elgėsi ir klubo žaidėjai „Hacienda“, laukuose aplink Londoną, „Grįžti į pagrindus“, „Cream“. Kažkas apie namų muzikos naujumą - tai, kas suklaidino policiją ir sujaukė įstaigą, - leido klubo lankytojams pajusti, kad jie gali įveikti tai, kas visada buvo, pakeisti savo gyvenimą, atsisakyti aklavietės ir kurti savo. gyvenimo būdas. Taip jie ir padarė; ar bent jau bandė. Kai kurie tiesiog lankėsi klubuose, negalėjo rasti laiko ar proto niekam kitam (gal šiek tiek reikalų). Tačiau kiti tapo drabužių kūrėjais arba grafikos dizaineriais, pateko į žurnalistiką. Daugelis tapo didžėjais, daugybė prisijungė prie grupių, kiti muzikavo solo, savo miegamuosiuose, paspaudė takelį ir išvežė baltą etiketę į įrašų parduotuves. Jie scenoje pradėjo filmuoti koncertus, filmuoti draugus, kurti juokingas animacijas ar patys juokingi. Jie kūrė žurnalus ar įrašų kompanijas, tapo aktoriais ar vadybininkais, PR ar modeliais.

Ir ... tai pavyko. Dabar tai vadinama švelnia jėga - vietos atmosfera, etika ir stilius bei socializacijos galimybės, unikalus žavesys, nors tada kai kurie žmonės nerimavo, kad tai švelnus tečerizmas. Ar tikrai gali egzistuoti etiškas verslumas? Ar bet koks darbas už viešojo sektoriaus ribų nebuvo tik „Tory-lite“? Daugelis iš mūsų dar galėjo prisiminti gamybos pramonę, ypač šiaurėje. Mums buvo įtartina privati ​​įmonė. Kol supratome, kad tai gali reikšti, jog mes su savo idėjomis ir draugais darome mums patinkančius dalykus ir už tai mokame.


Dešimtojo dešimtmečio kūrybinės industrijos augo ir buvo pastebėtos, kol tapo JK pardavimo pasauliui dalimi

Taigi tai mes ir padarėme. Tuo metu tai reiškė laisvę, jaudulį ir šiek tiek pinigų. Mūsų kūrybiškumas, idėjos ir veržlumas buvo mūsų užimtumo sprendimas. Kaip keista - nemalonu, atgrasu - apsižvalgyti ir pamatyti, kad atrodo, kad tie sprendimai nebeveikia. Bent jau ne tau.


Ar mums reikia blogo vaikino? Galbūt taip ir darome. Įeik, sukdamas jo niekšingus ūsus, internete. Nuo 2000 m. Internetas viską pakeitė. Tai niokojo muzikos verslą, sudaužė spaudos žurnalistiką, išpjaudavo knygas, filmus ir komedijas, netgi madą. Vienintelė kūrybinė industrija, kurios jis nėra torpedavęs, yra vaizduojamasis menas, ir todėl, kad meno vertė yra jo unikalumas, tai, kad vienintelis kūrinys yra vienintelis. Dauguma kitų įdomių dalykų priklauso nuo atgaminimo ir nuo autorių teisių, nesvarbu, kokia ji yra. Bet „Bad Guy“ internetas kovojo kumščiu su autorių teisėmis ir ištepė autorių teises per visas sienas. Tada jis nemokamai atidavė visas reprodukcijas. Šie veiksniai kartu su tuo, kaip visi dabar nori būti kūrybingi (tas naujas daiktavardis, tas neteisingas būdvardis) - net bankininkų sūnūs ir dukterys, net politikų vaikai, reiškia, kad darbas nėra toks, koks buvo anksčiau būti.


  • Ekspertų darbo namuose vadovas

Aš dabar galvoju apie savo draugus, kurie šeštadienio vakarą važiuoja greitkeliu, kad studentų sąjungos bopoje galėtų žaisti kapinių lizdą. Pramogos girtų mergvakarių ir bernvakarių vakarėliuose komedijoje, kuri po 22:30 virsta naktiniu klubu. Rašant kopijas, gaunama perpus mažiau nei mes pradėjome. Yra perduotas remiksams, nes yra naujesnis, pigesnis didžėjus, kuris juos įvardija kaip didvyrį. Dar kartą prašoma dirbti nemokamai dėl „pozicijos“, kai bankas griežtai atsisako gryninti tuos rizikos patikrinimus.


Kartais man įdomu, kodėl mes niekada nesivarginome dėl pensijos ar „investicijų“, kad ir kokios jos būtų. Kiekvieną kartą išvykstant sunkiau praleisti laiką nuo šeimos. Naktį praleisti naktį tampa fizine neįmanoma, nebent reikia jaudintis dėl to, kaip sumokėsite kitą sąskaitų rinkinį ... bet jūs turite likti budingi, nes vienintelis būdas sumokėti hipoteką yra dirbti iki ryto. Kai imiesi daug blogai apmokamų mažų darbų, nes nebegali sudaryti sutarties už įprastą darbą.

Kiekvienas darbas yra šiek tiek darbas. Niekas nėra saugus. Darbas pamainomis, ne visą darbo dieną, sutartis maždaug mėnesiui. Įmonės nori nemokėti išlaikytojams, tik kelių savaičių atlyginimo už darbą, kuris kadaise būtų užtrukęs pusę metų. Skirtingai nei 70–80, moterys yra rinkoje. Mes sudarome 49 procentus darbo jėgos. Yra septyni milijonai papildomų žmonių, kurie nori dirbti tiek pat, kiek ir jūs.

Mes prašome dirbti nemokamai dėl „pozicijos“, kai bankas griežtai atsisako gryninti tuos rizikos čekius


---

Manoma, kad JAV 2020 m. 40 proc. Darbo jėgos bus laisvai samdomi darbuotojai. JK visuose sektoriuose dirba 1,4 mln. Laisvai samdomų darbuotojų; tai yra 14 proc. daugiau nei prieš 10 metų. Laisvai samdomą darbą 87 proc. Studentų, besimokančių laipsnio, vertina kaip patrauklų karjeros variantą (sakyčiau, pragmatizmas). JK 15 proc. Vyresniųjų vadovų dirba savarankiškai; 13 procentų IT specialistų; 12 procentų inžinierių; 40 procentų dizaino ir žiniasklaidos specialistų; ir 56 proc. kvalifikuotų statybininkų. ES darbo rinkoje laisvai samdomų darbuotojų skaičius išaugo nuo šiek tiek mažiau nei 6,2 mln. 2004 m. Iki 8,9 mln. 2013 m., Ty 45 proc. Daugiau.


---

Visą savo darbinį gyvenimą buvau laisvai samdomas darbuotojas, išskyrus dvejų metų darbą „Smash Hits“. Kiekvieną kartą, kai baigiu rašymą, vėl būnu nereikalinga.

Tai yra ištrauka iš PAVĖLUOTAS. Vidutinio amžiaus, jei vis tiek manai, kad esi jaunas, pateikė Miranda Sawyer, išleido 4 dvaras. Pirkite jį iš „Amazon“ čia.

Mes Rekomenduojame Jus
Kaip pakeisti „Microsoft“ paskyros el. Pašto adresą dviem paprastais būdais
Atrasti

Kaip pakeisti „Microsoft“ paskyros el. Pašto adresą dviem paprastais būdais

Kaip abu žinome, „Microoft“ pakyra turi daug galingų funkcijų. Mano vartotojai naudoja „Microoft 365 Office“ arba „Outlook“. Taigi, kad ir kokia būtų priežati pakeiti „Microoft“ pakyro el. paštą,jū tu...
Kaip apeiti FRP užraktą visuose atnaujintuose „Samsung“ įrenginiuose
Atrasti

Kaip apeiti FRP užraktą visuose atnaujintuose „Samsung“ įrenginiuose

Gana apmaudu užtrigti „Google“ patvirtinimo lange atliku gamykliniu nutatymu „amung“ įrenginyje. Baigu gamykliniu nutatymu, jūų bu paprašyta priijungti naudojant tą pačią „Google“ pakyrą, kuri ankčiau...
3 būdai, kaip pataisyti „Windows“ prožektoriaus užrakto ekrano paveikslėlį, nepasikeis
Atrasti

3 būdai, kaip pataisyti „Windows“ prožektoriaus užrakto ekrano paveikslėlį, nepasikeis

Praėju keliom dienom patebėjau, kad „Window“ užrakto ekrano fono paveiklėliai neikeičia kiekvieną kartą, kai iš naujo paleidžiu kompiuterį arba vėl priijungiu. Aš apie tai ieškojau internete ir užinoj...