5 populiarios naujos žiniatinklio tendencijos 2021 m

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 25 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
ШОППИНГ ВЛОГ H&M / МОДНЫЙ КАПСУЛЬНЫЙ ГАРДЕРОБ 2021-2022 – ТРЕНДЫ
Video.: ШОППИНГ ВЛОГ H&M / МОДНЫЙ КАПСУЛЬНЫЙ ГАРДЕРОБ 2021-2022 – ТРЕНДЫ

Turinys

Pamenate, kai mėnesiai ir metai atrodė tiesiog praskrieję? Atrodo, kad 2020 m. Laikas sulėtėjo, viskas pasikeitė tiek, kad viena savaitė gali pasijusti dešimtmečiu. Taigi, norint drąsiai prognozuoti ateinančius metus, reikia drąsaus žmogaus. Bet mes pabandysime tą patį!

Mūsų išeities taškas yra tai, kad yra vienas dalykas, apie 2021 m. Garantuotas: pandemija vis tiek bus su mumis tam tikra ar kitokia forma. Atsižvelgdami į tai, pateikiame mūsų prognozes, kaip nebėra naujas įprastas veiksmas ir formuos interneto plėtrą 2021 m. Ir, jei kuriate naują svetainę, įsitikinkite, kad naudojatės geriausiomis interneto prieglobos paslaugomis. ten.

01. Geresnė el. Prekybos UX

Kažkada skaitmeninės paslaugos fiziniams mažmenininkams atrodė kaip papildoma priemonė. Tačiau kai 2020 m. Daugiau nei pusė pasaulio patiria tam tikrą blokavimą, elektroninė prekyba staiga tapo vieninteliu žaidimu mieste. Verslams, kurių durys buvo uždarytos vyriausybės nutarimu, teko greitai perkelti savo veiklą internete, o tie, kurie to nepadarė arba tiesiog nepakankamai gerai padarė, nuėjo prie sienos.


Pavyzdžiui, naujausi duomenys iš IBM JAV mažmeninės prekybos indekso rodo, kad tikimasi, kad universalinės parduotuvės Amerikoje iki 2020 m. Pabaigos sumažės daugiau nei 60 proc., O prognozuojama, kad elektroninė prekyba augs beveik 20 proc. Nors tai kai kam galėjo būti šokas, iš esmės tai tiesiog paspartino jau egzistuojančią tendenciją: perėjimą nuo fizinės prie skaitmeninės mažmeninės prekybos. Ir tikrai nėra kelio atgal: net tose šalyse, kur viskas grįžo prie kažkokio normalumo, pirkėjai, kurie pirmą kartą išmoko užsisakyti internetu 2020 m., Dabar turi įprotį, kuris greičiausiai išliks.

Tada aišku, kad 2021 m. Daugiau žmonių daugiau prekių pirks internetu. Bendrovės turi sukurti patikimesnes, greičiau įkraunamas svetaines ir programas, jau nekalbant apie vartotojams patogesnę „UX“, arba palikti konkurencijos dulkėms.

Kuriate el. Prekybos svetainę ar norite patobulinti esamą? Peržiūrėkite šias puikias el. Prekybos svetaines, kurios visos buvo atidarytos šiais metais, kur rasite AWD batų parduotuvę „Fru.it“; kanapių kompanija „Mineral by Works“ ir „Moonhatch“ bei gerovės prekės ženklas „Juno“ - Rodas Matveevas.


02. Patobulinta gaminių fotografija

Apsipirkti internetu paprastai yra kur kas paprasčiau ir patogiau nei vaikščioti po parduotuvę. Tačiau kyla nemenkų daiktų, tokių kaip drabužiai ir baldai, problema. Negalint pamatyti, liesti ir jausti šių produktų realiame gyvenime, labai sunku nuspręsti, ar perkate teisingą daiktą, ar ne.

Dėl šios priežasties 2020 m. Pastebėjome, kad mažos miniatiūrų nuotraukos nukreipiamos į didelius ir išsamius produktų paveikslėlius svetainėse. Daugelis taip pat leidžia žiūrėti 3D formatu ir pasukti 360 laipsnių kampu. Puikių pavyzdžių galima rasti naujose „VanMoof“ naujos kartos el. Dviračių svetainėse, kurias sukūrė „Resn“; „Tula“ mikrofonai, sukurti „Red Collar“; ir „Apple“ „AirPods Pro“, sukurtas namuose. Kitos įmonės taip pat naudingai leidžia peržiūrėti jų produktus kontekste. Pvz., „Airbnb“ siūlo išsamų 3D turą prieš nuomojant, o IKEA naudoja AR programą, kad pamatytumėte, kaip sofa atrodytų jūsų kambaryje.


Kadangi 2021 m. Mes ir toliau praleidžiame daugiau laiko namuose ir apsiperkant internetu, tikimės pamatyti daug daugiau naujovių šioje srityje. Be to, jums nereikia būti techniniu genijumi, kad padėtumėte vartotojams pajusti jūsų produktus jūsų svetainėje. Pavyzdžiui, tiesiog nufotografavus savo gaminį šalia žmogaus rankos, galima padaryti stebuklus, kad klientai suprastų, koks jis yra iš tikrųjų.

03. Ramus dizainas

Nuo „Covid-19“ iki sisteminio rasizmo klausimų, 2020 m. Atsirado daug naujų streso šaltinių, kuriuos galima papildyti jau esamais. Per metus, kai dauguma iš mūsų stengėsi neatsilikti nuo kasdien besikeičiančių taisyklių ir nuostatų, kurie visi daro įtaką mūsų gyvenimui dideliais ir mažais būdais, interneto dizaineriai gerai pasielgė į savo svetaines įnešdami ramybės ir tvarkos jausmą.

Tai, be abejo, nebuvo geri metai, kai reikėjo įveikti dizaino barjerus taikant tokius brutalizmo būdus kaip internetas. Vietoje to, internetinės svetainės su glausta mikrokopija, minimaliu dizainu, raminančiomis spalvomis ir akrų ramioje baltoje erdvėje buvo tylos švyturiai triukšmingame ir audringame pasaulyje. Įkvepiančių tendencijos pavyzdžių galima pamatyti mados partnerystės „Yuko Higuchi x Gucci“, interneto agentūrų „Hanzo“ ir „Canvas Creative“ bei dizainerių Hoango Nguyeno ir Amandos Bragos svetainėse.

Mes visiškai tikimės, kad ši tendencija tęsis ir stiprės. Pagalvokite apie tai: 2021 m., Net jei pandemija atsitrauks, rimtas ekonominis poveikis greičiausiai bus jaučiamas visoje visuomenėje, ir mes galime tik įsivaizduoti, kokį plataus masto poveikį tai turės. Šiame kontekste šiek tiek rimties internete nebus blogai.

04. Išsami dataviz

Kas galėjo pagalvoti, kad 2019 m. Bus tokia populiari mokslinių duomenų vizualizavimo paklausa? Tačiau kai visi stengiasi išsiaiškinti, kaip veikia „Covid-19“, ir nesuskaičiuojamą galimą poveikį visuomenei, 2020 m. Šaukėsi aiškių ir lengvai sekamų infografikų. O „dataviz“ dizaineriai visur žengė prie plokštės.

Pavyzdžiui, ši „New York Times“ vizualizacija parodė didelį darbą parodydama, kaip plinta pandemija, tuo tarpu „Vox“ pasidalijo įspūdingomis diagramomis apie jos ekonominį poveikį, o Harvardo pasaulinio sveikatos instituto duomenų vizualizacijos padėjo suteikti kontekstą sveikatos apkrovai. paslaugos. Tuo tarpu, norėdamas pateikti visas tas blogas naujienas kontekste, „Pentagram“ išleido „Happy Data“ vizualizacijų seriją, nurodydamas gerų naujienų duomenų taškus, tokius kaip didėjantis savanoriaujančių žmonių skaičius, visame pasaulyje kuriamų vakcinų skaičius ir mažėjantis oro tarša.

Kad ir kas nutiktų 2021 m., Vargu ar tikimės, kad įvykiai bus ramūs ir neįdomūs. Taigi nėra prieštaringa prognozuoti, kad duomenų vizualizavimo paklausa ir toliau atitinkamai augs.

05. Patobulintos vaizdo konferencijos

Sunku įsivaizduoti, koks būtų užrakinimas prieš 10 metų, kol plačiai (bent jau Vakaruose) būtų prieinamas greitas internetas ir vaizdo konferencijų programos. Laimei, dauguma iš mūsų per pandemiją įstrigę namuose sugebėjome tokiu būdu neatsilikti nuo kolegų ir draugų.

Tačiau ši technologija nėra be apribojimų - viskas, pradedant prastu ryšiu, baigiant „Zoombombing“ (kur pokštininkai užgrobia susitikimus, į kuriuos jie nebuvo pakviesti), daugeliui žmonių ankstyvoji vaizdo konferencijų patirtis tapo sunkesnė nei reikėjo. Taigi gerai, kad konkurencija tarp platformų paskatino didžiules naujoves iki 2020 m., Įskaitant visiškai naujų paslaugų, tokių kaip ypač saugus „Vidicue“, paleidimą.

Vos per kelias pastarąsias savaites „Zoom“ paskelbė, kad jos platformoje pasirodys naujos „Slack“ tipo funkcijos, „Microsoft Teams“ išleido daugybę naujų funkcijų, padedančių didelėms įmonėms organizuoti geresnes internetines konferencijas, o „Cisco“ debiutavo „Webex Classrooms“, kuris leidžia mokytojams steigti internetines klases, planuoti virtualias darbo valandas ir tėvų ir mokytojų konferencijas.

Mes tikimės, kad didėjanti šių platformų konkurencija atitiks didžiulę paklausą 2021 m., Net jei pandemija sumažės. Galų gale, tiek daugeliui iš mūsų patiko virtualūs susitikimai ir konferencijos 2020 m. (Ypač reikia mažiau laiko ir pastangų skirti kelionėms į darbą, kelionėms ir viešnagėms viešbučiuose). O tai reiškia, kad net jei visuomenė normalizuosis, tai yra dar vienas įprotis, kuris, bent jau iš dalies, greičiausiai išliks.

Šviežios Prekės
Ar po „Brexit“ britų dizaineriai turėtų dirbti užsienyje?
Toliau

Ar po „Brexit“ britų dizaineriai turėtų dirbti užsienyje?

Tūk tantmečiam , tokiem kaip aš, nepapra tai pa i ekė. u iję pa auli , kuriame gyvename, uteikia apčiuopiamų globalių galimybių, panašių į bet kurią kartą, kurią kada nor karta nėra patyru i.Pa tarąjį...
„iPad Pro“ ir „MacBook Air“: ką turėtumėte pirkti?
Toliau

„iPad Pro“ ir „MacBook Air“: ką turėtumėte pirkti?

„iPad Pro“ ir „MacBook Air“ gali atrodyti lengva pa irinkima . Jei ieškote „Apple“ nešiojamojo kompiuterio 1 000 varų terlingų / 1 000 dolerių regione, „MacBook Air“ atrodo vienintelė jū ų galimybė .....
Naujas piešimo iššūkis Lizzie Mary Cullen
Toliau

Naujas piešimo iššūkis Lizzie Mary Cullen

Vi ą parą trunkanty piešimo iššūkiai tampa Londone gyvenančio iliu tratorė Lizzie Mary Cullen pecialybe. Praėju iai metai ji ėmė i „Pendurance“ ir žadėjo per 24 valanda Londone nupiešti 50 kirtingų vi...