Sistemų ateitis: kas laukia likusių 2020 m.

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 27 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 9 Gegužė 2024
Anonim
ЛЮБОВЬ С ДОСТАВКОЙ НА ДОМ (2020). Романтическая комедия. Хит
Video.: ЛЮБОВЬ С ДОСТАВКОЙ НА ДОМ (2020). Романтическая комедия. Хит

Turinys

2020 m. Esame palaiminti daugybe sistemų ir bibliotekų, kurios padės mums kurti internetą. Bet ne visada buvo tiek daug įvairovės. Dar 2005 m. Naują scenarijų kalbą, vadinamą „Mocha“, sukūrė vaikinas, vardu Brendanas Eichas. Praėjus keliems mėnesiams po pervadinimo į „LiveScript“, vardas vėl buvo pakeistas į „JavaScript“. Nuo tada „JavaScript“ nuėjo ilgą kelią.

2010 m. Pamatėme, kad „Backbone“ ir „Angular“ buvo pristatytos kaip pirmosios „JavaScript“ sistemos, o iki 2016 m. 92 proc. Visų svetainių naudojo „JavaScript“. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime tris pagrindines „JavaScript“ sistemas („Angular“, „React“ ir „Vue“) ir jų būseną kitam dešimtmečiui. Norite sukurti savo svetainę? Išbandykite šį svetainių kūrėjų sąrašą.

Norėdami sužinoti apie puikius išteklius, peržiūrėkite geriausių interneto dizaino įrankių sąrašą, mūsų interneto prieglobos paslaugų apžvalgą ir šį puikios vartotojų testavimo programinės įrangos sąrašą.


01. Kampinis

„AngularJS“ buvo išleistas 2010 m., Tačiau iki 2016 m. Jis buvo visiškai perrašytas ir išleistas kaip „Angular 2.“. „AngularJS“ yra pilnavertė „Google“ sukurta žiniatinklio sistema, kurią naudoja „Wix“, „Upwork“, „The Guardian“, HBO ir kt.

Argumentai už:

  • Išskirtinis „TypeScript“ palaikymas
  • „MVVM“ leidžia kūrėjams atskirti darbus toje pačioje programos skiltyje naudojant tą patį duomenų rinkinį
  • Puiki dokumentacija

Minusai:

  • Turi šiek tiek mokymosi kreivės
  • Pereiti iš senos versijos gali būti sunku.
  • Atnaujinimai pristatomi gana reguliariai, o tai reiškia, kad kūrėjai turi prie jų prisitaikyti

Kas toliau?

„Angular 9“ programoje Ivy yra numatytasis kompiliatorius. Ji buvo sukurta siekiant išspręsti daugelį problemų, susijusių su našumu ir failo dydžiu. Tai turėtų padaryti programas mažesnes, greitesnes ir paprastesnes.


Palyginę ankstesnes „Angular“ versijas su „React“ ir „Vue“,
galutiniai ryšulių dydžiai buvo daug didesni naudojant „Angular“. „Ivy“ taip pat leidžia atlikti laipsnišką hidrataciją, o tai „Angular“ komanda parodė 2019 m. I / O. Progresyvioji hidratacija naudoja „Ivy“, kad palaipsniui įkeltų į serverį ir klientą. Pavyzdžiui, kai vartotojas pradeda sąveikauti su puslapiu, komponentų kodas kartu su bet kuriuo vykdymo laiku gaunamas po truputį.

Atrodo, kad „Ivy“ pagrindinis dėmesys skiriamas „Angular“ ir tikimasi, kad jis bus prieinamas visoms programoms. 9 versijoje bus pasirinkimo galimybė iki pat „Angular 10“.

02. Reaguoti

Iš pradžių „React“ išleido 2013 m. „Facebook“ ir naudojama interaktyvioms interneto sąsajoms kurti. Jį naudoja „Netflix“, „Dropbox“, „PayPal“ ir „Uber“, norėdami įvardyti keletą.

Argumentai už:


  • „React“ naudoja virtualųjį DOM, kuris teigiamai veikia našumą
  • JSX lengva rašyti
  • Atnaujinimai nepažeidžia stabilumo

Minusai:

  • Viena pagrindinių kliūčių - norint sukurti sudėtingesnes programas, reikia trečiųjų šalių bibliotekų
  • Kūrėjai palieka nežinią, kaip geriausiai tobulėti

Kas toliau?

„React Conf 2019“ metu „React“ komanda palietė daugybę dalykų, kuriuos jie dirbo. Pirmasis yra selektyvus drėkinimas, kur „React“ pristabdys viską, ką dirba, kad pirmenybė būtų teikiama komponentams, su kuriais vartotojas bendrauja. Vartotojui bendraujant su tam tikra sekcija, ši sritis bus drėkinama. Komanda taip pat dirbo su „Suspense“, kuri yra „React“ sistema, skirta organizuoti kodo, duomenų ir vaizdų įkėlimą. Tai leidžia komponentams ko nors palaukti, kol jie bus pateikti.

Tiek „Selektyvus drėkinimas“, tiek „Suspense“ yra įmanomas „Vienalaikis režimas“, kuris leidžia programoms būti jautresnėms suteikiant „React“ galimybę įvesti didelius žemesnio prioriteto darbo blokus, kad būtų galima sutelkti dėmesį į tai, kas yra svarbesnė, pvz., Reaguoti į vartotojo įvestį. Komanda taip pat paminėjo prieinamumą kaip kitą sritį, į kurią jie žvelgė, sutelkdami dėmesį į dvi konkrečias temas - dėmesio ir įvesties sąsajų valdymą.

03. Vue

„Vue“ 2014 m. Sukūrė Evanas You, buvęs „Google“ darbuotojas. Jį naudoja „Xiaomi“, „Alibaba“ ir „GitLab“. „Vue“ sugebėjo per trumpą laiką ir be pagrindinio prekės ženklo palaikymo sulaukti populiarumo ir kūrėjų palaikymo.

Argumentai už:

  • Labai lengvo dydžio
  • Draugiškas pradedantiesiems - lengva išmokti
  • Puiki bendruomenė

Minusai:

  • Nepalaikoma didžiulės kompanijos, pavyzdžiui, „React with Facebook“ ir Angular with Google
  • Nėra tikros struktūros

Kas toliau?

„Vue“ užsibrėžė tikslą būti greitesniu, mažesniu, labiau prižiūrimu ir palengvinti kūrėjams taikymąsi pagal vietinius (jei kyla sunkumų palaikant, apsvarstykite interneto prieglobos paslaugą). Kitas leidimas (3.0) bus pateiktas 2020 m. Pirmąjį ketvirtį, kuriame yra virtualus DOM perrašymas, siekiant geresnio našumo, taip pat patobulintas „TypeScript“ palaikymas. Taip pat yra pridėta „Composition“ API, kuri kūrėjams suteikia naują būdą kurti komponentus ir juos organizuoti pagal funkcijas, o ne operaciją.

Kuriantys „Vue“ taip pat buvo užsiėmę darbu „Suspense“, kuris sustabdo jūsų komponento pateikimą ir pateikia atsarginį komponentą, kol įvykdoma sąlyga.

Vienas iš puikiausių „Vue“ naujinių yra tai, kad jie palaiko atgalinį suderinamumą. Jie nenori, kad sulaužytum savo senus „Vue“ projektus. Tai matėme perėjime nuo 1.0 iki 2.0, kur 90 proc. API buvo tas pats.

Kaip palyginama karkasų sintaksė?

Visos trys sistemos nuo jų išleidimo buvo pakeistos, tačiau vienas dalykas, kurį suprasti yra kritinė, yra sintaksė ir kuo ji skiriasi. Pažvelkime, kaip sintaksė palyginama, kai kalbama apie paprastą įvykių įrišimą:

Vue: The v-on direktyva naudojama norint pridėti įvykių klausytojus, kurie naudoja metodus „Vue“ egzemplioriuose. Direktyvos yra pažymėtos priešais v- siekiant nurodyti, kad tai yra specialūs „Vue“ atributai, ir pritaikyti ypatingą reaktyvų elgesį perteiktame DOM. Įvykių tvarkytojai gali būti pateikti tiesioginiu būdu arba kaip metodo pavadinimą.

template> button v-on: click = ”clickHandler”> Spustelėkite mane / mygtuką> / template> scenarijus> eksportuoti numatytąjį {name: “HelloWorld”, metodai: {clickHandler: function () {console.log (“Mane spustelėjo! “); }}}; / scenarijus>

Reaguoti: „React“ žymi ženklus ir logiką JS ir JSX - sintaksės „JavaScript“ plėtinyje. Naudojant JSX, funkcija perduodama kaip įvykių tvarkytoja. Įvykių tvarkymas naudojant „React“ elementus yra labai panašus į įvykių tvarkymą naudojant DOM elementus. Tačiau yra keletas sintaksinių skirtumų; pavyzdžiui, „React“ įvykiai pavadinami naudojant „camelCase“, o ne mažąsias.

funkcija Mygtukas () {funkcija clickHandler (e) {console.log („Aš buvau spustelėtas“); } grįžimo mygtukas onClick = {clickHandler}> Spustelėkite mane! / mygtukas>; }

Kampinis: Įvykio įpareigojimo sintaksę sudaro tikslinio įvykio pavadinimas skliaustuose kairėje nuo lygybės ženklo ir cituojamas šablono sakinys dešinėje. Arba galite naudoti ant- priešdėlis, žinomas kaip kanoninė forma.

@Component ({selector: "app-click-me", template: `button (click) =“ onClickMe () ”> Click me! / Button>`}}) export class ClickMeComponent {onClickMe () {console.log (“ Spustelėjai mane! “); }}

Populiarumas ir rinka

Pradėkime nuo trijų pagrindų, susijusių su likusiu žiniatinkliu, bendro vaizdo, nagrinėdami „W3Techs“ statistiką. Šiuo metu „Angular“ naudoja 0,4 proc. Visų svetainių, o „JavaScript“ bibliotekos rinkos dalis yra 0,5 proc. „React“ naudoja 0,3 proc. Visų svetainių ir 0,4 proc. „JavaScript“ bibliotekų rinkos dalies, o „Vue“ abiem - 0,3 proc. Tai atrodo gana tolygiai, ir jūs tikitės, kad skaičius išaugs.

„Google“ tendencijos: Per pastaruosius 12 mėnesių „React“ yra populiariausia pagal paieškos terminus, šalia jos - „Angular“. „Vue.js“ yra gana atsilikęs; tačiau reikia atsiminti, kad Vue, palyginti su kitais dviem, vis dar jauna.

Darbo paieškos: Rašymo metu „React“ ir „Angular“ yra gana glaudžiai suderintos pagal „Indeed with Vue“ darbų sąrašus toli gražu. Tačiau atrodo, kad „LinkedIn“ yra daugiau „Vue“ kūrėjų paklausos.

Krūvos perpildymas: Jei pažvelgsite į „Stack Overflow“ kūrėjų apklausos rezultatus 2019 m., „React“ ir „Vue.js“ yra labiausiai mėgstamos ir norimos žiniatinklio sistemos. Kampinis sėdi devintoje vietoje labiausiai mylimam, bet trečiam labiausiai ieškomam.

„GitHub“: „Vue“ turi daugiausiai žvaigždžių su 153 tūkst., Bet mažiausiai prisidėjo (283). Kita vertus, „React“ turi 140 tūkst. Žvaigždžių ir 1 341 prisidedantis asmuo. „Angular“ turi tik 59,6 tūkst. Žvaigždžių, tačiau daugiausiai prisidėjo iš trijų (1 579).

NPM tendencijos: Aukščiau pateiktame paveikslėlyje rodoma pastarųjų 12 mėnesių statistika, kurioje galite pamatyti, kad „React“ atsisiuntimų skaičius per mėnesį yra didesnis, palyginti su „Angular“ ir „Vue“.

Mobiliųjų programų kūrimas

Vienas iš svarbiausių trijų didžiausią dėmesį skiria mobiliojo ryšio diegimui. „React“ turi „React Native“, kuris tapo populiarus pasirinkimas kuriant „iOS“ ir „Android“ programas ne tik „React“ vartotojams, bet ir platesnei programų kūrėjų bendruomenei. Kampiniai kūrėjai gali naudoti „NativeScript“ vietinėms programoms arba „Ionic“ - hibridinėms programoms mobiliesiems, o „Vue“ kūrėjai gali pasirinkti „NativeScript“ arba „Vue Native“. Dėl mobiliųjų programų populiarumo tai tebėra pagrindinė investicijų sritis.

Kitos sistemos, į kurias reikia atkreipti dėmesį 2020 m

Jei norite išbandyti kažką naujo 2020 m., Patikrinkite šias „JavaScript“ sistemas.

Žmogus: Atvirojo kodo programa, skirta kurti žiniatinklio programas, veikiančias pagal MVVM modelį. Jį naudoja kelios didelės kompanijos, tokios kaip „Microsoft“, „Netflix“ ir „LinkedIn“.

Meteoras: Viso „JavaScript“ platforma, skirta kurti šiuolaikines žiniatinklio ir mobiliąsias programas. Tai lengva išmokti ir turi labai palaikančią bendruomenę.

Išvada

Visos trys sistemos nuolat tobulinamos, o tai yra vilčių teikiantis ženklas. Kiekvienas turi savo perspektyvą ir pageidaujamą sprendimą, kurį iš jų turėtų naudoti, tačiau tai iš tikrųjų priklauso nuo projekto dydžio ir dėl kurio jūs jaučiatės patogiau.

Svarbiausias aspektas yra nuolatinė jų bendruomenių parama, taigi, jei jūs planuojate pradėti naują projektą ir dar niekada nenaudojote nė vieno iš šių trijų, tada aš tikiu, kad jūs esate saugūs su visais. Jei dar neturėjote galimybės išmokti nė vieno iš trijų pagrindų, siūlau pradėti mokytis kaip Naujųjų metų apsisprendimą. Ateitis suksis apie šiuos tris.

Šis turinys iš pradžių pasirodė internetiniame žurnale.

Įspūdingos Pareigybės
5 klasikiniai siurrealistinės piktogramos HR Giger dizainai
Skaityti Daugiau

5 klasikiniai siurrealistinės piktogramos HR Giger dizainai

Šveicarijo menininka HR Giger, geriau iai žinoma kuriant padarą Ridley cott 1979 m. Filme „ vetima “, mirė būdama 74 metų.Gigeri dešimtmečiu dirbo iurreali tiniu tapytoju, kulptoriumi ir cenografu. av...
5 priežastys, dėl kurių naujas Hillary Clinton logotipas kelia ginčų
Skaityti Daugiau

5 priežastys, dėl kurių naujas Hillary Clinton logotipas kelia ginčų

Galimai mažiau iai tebinanti šių metų politinė i torija Hillary Clinton vakar pa kelbė oficialiai kandidatuojanti į JAV prezidento po tą. Tai nėra politini tinklarašti , tačiau mu labiau domina nauja ...
Visuotiniai skelbimai šioje svarbioje svetainėje demonstruoja savo pagrindinius dalykus
Skaityti Daugiau

Visuotiniai skelbimai šioje svarbioje svetainėje demonstruoja savo pagrindinius dalykus

„E ential “ buvo ukurta iekiant papildyti Danielio Ecklerio „Kick tarter“ kampaniją dėl gere nė kuprinė . Pavyko. Liku 25 dienom , kampanija gavo daugiau nei 53 000 U D finan avimą, palyginti u 20 000...