5 geriausi CG kosminiai laivai

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 28 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 19 Gegužė 2024
Anonim
5 geriausi CG kosminiai laivai - Kūrybinis
5 geriausi CG kosminiai laivai - Kūrybinis

Turinys

Nuo pat pirmųjų kino dienų kino kūrėjai ir žiūrovai žavėjosi kosmosu. Įkvėptas XIX amžiaus Juleso Verne'o ir H.G Wellso darbų, kinas atsirado tuo laikotarpiu, kai „mokslinė romantika“ buvo aukštumoje.

Dar 1902 m. Prancūzų režisierius Georgesas Mélièsas leidinyje „Le Voyage dans la Lune“ pristatė savo mokslinės romantikos - arba mokslinės fantastikos, kaip mes dabar žinome, - viziją.

Mélièso atveju amatas, kuriuo bebaimiai kosmoso turistai keliavo į mėnulį, buvo ne kas kita, kaip per didelė kulka, tačiau kintant kinui ir mokslui, taip pat vyko ir erdvėlaiviai, kurie apibrėžtų kiekvieną mokslinės fantastikos erą.

Langas Lukui

Iki 1929 m. Erdvėlaivis įgijo labiau atpažįstamą formą, o Fritzo Lango knygoje „Frau im Mond“ matome laivą, kuris stovi stačiai, turi kūginę nosį ir sėdi ant keturių stiprintuvų - iš tikrųjų jis atrodo labai arti raketų, naudojamų pirmosios „Vostok“ ir „Mercury“ misijų kosminės programos.

50–60-aisiais skraidančioji lėkštė pateko į populiariąją grožinę literatūrą, o tokie filmai kaip „Uždrausta planeta“ ir „Diena, kai žemė stovėjo“ vis dar populiarino keliones diskais, o 60-ųjų pabaigoje Stanley Kubrickas iš naujo apibrėžė mūsų kelionių į kosmosą viziją. dar kartą, kaip 2001 m .: Kosminė odisėja (ir jos žymiausias erdvėlaivis Avinas Ib) sužavėjo kino žiūrovus visame pasaulyje. (Šioje eroje televizija taip pat įsitraukė į šou, pavyzdžiui, „Star Trek“ ir „Flash Gordon“, kurie iš ankstesnių filmų serialų persikėlė į televiziją.)


70-tie ir 80-ieji atnešė mums tokius kaip „Žvaigždžių karai“, „Battlestar Galactica“ ir „Alien“ serijas bei kartu su jais erdvėlaivius, kurie taptų tokie pat žymūs kaip ir bet kuris pagrindinis personažas.

CG aušra

Šių filmų ir laidų laivai buvo puikūs kūriniai, tačiau būtent CG paskelbė naują mokslinės fantastikos efektų erą, o per pastaruosius 20 metų mes taip pat matėme keletą mėgstamiausių senų laivų. gausybė naujų stulbinančių erdvėlaivių, pristatomų televizoriui ir kinui.

Kadangi tai būtų nuspėjamai nuobodus reikalas, jei to nepadarytume, mes nusprendėme praleisti tuos CG laivus, kurie buvo paremti ankstesniais miniatiūriniais modeliais (pvz., „X-Wing“ ir „Battlestar Galactica“), ir šiame straipsnyje mes švenčiame savo viršūnę 5 kosminiai erdvėlaiviai CG, juos įsivaizduojantys dizaineriai ir studijos.

05. „Starfury“


Šis skirtas kosminio aparato puristams. Tai gali būti ne laivas, kuris iš pradžių kiltų į galvą, tačiau, kai manote, kad šis CG kūrinys buvo sukurtas prieš 20 metų, o televizijos laidai „Babylon 5“ „Starfury“ buvo išties novatoriškas VFX kūrinys.

Dabar esame įpratę, kad televizijos biudžetai yra ten, kur yra daugelio filmų, tačiau kai „Babylon 5“ buvo kuriama, VFX komanda vis dar dirbo „Amigas“.

Steve'o Burgo (dizaineris) ir Rono Thorntono („Foundation Imaging“ įkūrėjų) sukurtas „Starfury“ tikrai linkęs į kai kuriuos klasikinius praeities erdvėlaivius, ypač „Žvaigždžių karų X-Wing“ ir „The Last Starfighter“ „Gunstar“. Vis dėlto tai yra tiesioginis duoklė, nors dizaino komanda juos paminėjo kaip įkvėpimą, o ne ką nors įstrižesnį.

Paslėptas brangakmenis

Naudodamas „LightWave 3D“, Ron Thorntonas buvo atsakingas už visą laivo modelių CG darbą ir dėl to, kad kai kuriose parodos scenose ekrane buvo daugybė amatų, dizainas dažnai buvo pataisytas, kad modelio daugiakampis būtų kuo mažesnis („Amigas“) , Prisiminti).


Nepaisant savo amžiaus ir fakto, kad jis gali neatlaikyti sudėtingų CG kūrinių šių dienų TV laidose ir filmuose, „The Starfury“ yra paslėptas perlas CG žvaigždžių laivo dizaino metraščiuose ir yra vertas papildymas mūsų sąraše.

04. C-21 („Drakono užpuolimo laivas“)

2009 m. 3D grotuvų „Avatare“ yra rimtas įniršis, ir didžioji jo dalis yra vieno blogiausių kino erdvėlaivio - „Dragon Assault Ship“.

Pulkininkas Milesas Quaritchas yra laivo vadas, ir jis iš esmės skraido aplink Pandorą atrodydamas rimtai įsiutęs ir šaudydamas viską, ką mato (ar kas nors iš tikrųjų gali prisiminti siužetą; ar tai iš tikrųjų buvo svarbu?).

Laivą sukūrė „Weta Digital“, o už filmo kūrimo slypėjo stulbinanti skaičiavimo galia (kuriant „Avatar“ nebuvo naudojami jokie „Amigas“). Norėdami pateikti „Avatar Weta“ sukūrė 10 000 kvadratinių pėdų serverių ūkį, naudodamas 4000 „Hewlett-Packard“ serverių (o iš tikrųjų jūsų geekams tai yra 35 000 procesoriaus branduolių, 104 terabaitai RAM ir trys petabaitai NAS).

03. 9 rajono motinystė

Kitas erdvėlaivis mūsų apleistoje vietoje yra motininis laivas iš debiutuojančio Neillo Blomkampo rajono 9 rajono. Ir kai Blomkampas prieš tapdamas režisieriumi iš pradžių siekė 3D animacijos ir dizaino karjeros, nenuostabu, kad 9 rajonas pateko į mūsų sąrašą.

Iš pradžių pradėjęs dirbti VFX menininku gimtojoje Pietų Afrikoje, Blomkampo režisūros stilius išsivystė į lo-fi cinéma vérité derinį kartu su aukščiausios klasės CG gamyba. 9 rajone šis derinys paskatino tikriausius fantastinius kadrus, kuriuos matėme dideliame ekrane.

Bendradarbiaudamas su Peteriu Jacksonu, Blomkampas sugebėjo įgyvendinti savo viziją, susijusią su didele filmo VFX kadrų dalimi per „Weta Digital“, kurią Jacksonas įkūrė.

Halo sulaikytas

Iš pradžių pora planavo dirbti su „Halo“ franšize, tačiau kai tai turėjo būti sustabdyta, jie pradėjo dirbti „District 9“ - projekte, kurį Blomkampas parašė kartu su Terri Tatchell.

„Weta Digital“ suprojektavo didžiulį motininį laivą (kuris sveria milžinišką 2,5 km skersmens), kuris yra išskirtinis erdvėlaivis filme, ir visa tai padarydamas paskutinį Jameso Camerono „Avataro“ braižą.

02. Ramybė

Turėdamas tik 14 epizodų ir filmą po diržu, Josso Whedono „Firefly“ pasiekė didžiulį kultą nuo tada, kai jis pirmą kartą pasirodė 2002 m., O laidoje rodomą laivą, kurį jis taip pat suprojektavo, Whedonas apibūdina kaip „dešimtąjį personažą“. Rodyti.

„Serenity“ buvo sukurta bendradarbiaujant su gamybos dizainere Carey Meyer ir vizualinių efektų vadove Loni Peristere iš „Zoic Studios“. Panašu, kad laivo dizainą lygiomis dalimis įkvėpė vabzdžių ir paukščių ypatybės, ir yra sumuštas jausmas, puikiai derantis su kosminiu vakarų žanru, kuriam priklauso „Firefly“.

Žiūrint iš techninės perspektyvos, dauguma laivų scenų buvo perteiktos „LightWave 3D“, o kitos programos, naudojamos kuriant laivą, buvo „Maya“ ir „mental ray“ perteikimui, „Adobe Photoshop“ ir „Body Paint“ - tekstūrai, o kompozicija užbaigta naudojant „Combustion“ ir „Adobe After Effects“.

01. Prometėjas

„Alien“ turi tvirtą palikimą erdvėlaivių projektavimo srityje. Nuo „Nostromo“ iki JAV „Sulaco“ iki apleisto „Engineer“ laivo Ridley Scottas kartu su tokiais dizaineriais kaip Ronas Cobbas, Arthuras Maxas ir Chrisas Fossas į didįjį ekraną atvedė keletą žymiausių kino laivų. Tačiau CG laivui mums nereikia ieškoti toliau kaip to paties pavadinimo kosminis laivas „Prometėjas“, kuris pasirodė paskutinėje „Alien“ sagos dalyje.

Suprojektuotas Arthuro Maxo, laivas pradėtas gaminti CG, vadovaujant MPC vaizdo efektų prižiūrėtojui Charley Henley. „Prometheus“ buvo pastatytas Majoje, o vienas iš sudėtingiausių laivo bruožų buvo jo varikliai.

"Jame buvo keturi milžiniški varikliai, kurie galėjo pasisukti ant dviejų rankų", - paaiškina Henley. „Skrydyje į kosmosą jie grįžo atgal, kad galėtų naudoti joninius traukiklius. Žemėje planetoje jie gali būti labiau Harrier jump jet stiliaus. Atvažiavę į žemę, jie galėjo pasisukti į priekį, norėdami jiems stabdyti.

  • Čia rasite visus šios serijos straipsnius.

Laimėk kelionę į Los Andželą!

CG meistrai yra konkursas ES gyventojams, kuris suteikia galimybę kiekvienam gyvenime dirbti su vienu iš žymiausių 2000AD personažų: Rogue Trooper.

Kviečiame sudaryti komandą (iki keturių dalyvių) ir išspręsti tiek keturių mūsų kategorijų, kiek norite - pavadinimų seka, pagrindiniai kadrai, filmų plakatai ar idėjos. Norėdami gauti išsamią informaciją apie tai, kaip įvesti ir gauti savo varžybų informacinį paketą, eikite į „Masters of CG“ svetainę dabar.

Dalyvaukite konkurse jau šiandien!

Populiarūs Straipsniai
Ar po „Brexit“ britų dizaineriai turėtų dirbti užsienyje?
Toliau

Ar po „Brexit“ britų dizaineriai turėtų dirbti užsienyje?

Tūk tantmečiam , tokiem kaip aš, nepapra tai pa i ekė. u iję pa auli , kuriame gyvename, uteikia apčiuopiamų globalių galimybių, panašių į bet kurią kartą, kurią kada nor karta nėra patyru i.Pa tarąjį...
„iPad Pro“ ir „MacBook Air“: ką turėtumėte pirkti?
Toliau

„iPad Pro“ ir „MacBook Air“: ką turėtumėte pirkti?

„iPad Pro“ ir „MacBook Air“ gali atrodyti lengva pa irinkima . Jei ieškote „Apple“ nešiojamojo kompiuterio 1 000 varų terlingų / 1 000 dolerių regione, „MacBook Air“ atrodo vienintelė jū ų galimybė .....
Naujas piešimo iššūkis Lizzie Mary Cullen
Toliau

Naujas piešimo iššūkis Lizzie Mary Cullen

Vi ą parą trunkanty piešimo iššūkiai tampa Londone gyvenančio iliu tratorė Lizzie Mary Cullen pecialybe. Praėju iai metai ji ėmė i „Pendurance“ ir žadėjo per 24 valanda Londone nupiešti 50 kirtingų vi...