Kodėl dizaineriai niekada neturėtų praleisti prototipų

Autorius: Peter Berry
Kūrybos Data: 12 Liepos Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
ШОППИНГ ВЛОГ MASSIMO DUTTI САМАЯ НОВАЯ КОЛЛЕКЦИЯ ОСЕНЬ/ЗИМА 21/22
Video.: ШОППИНГ ВЛОГ MASSIMO DUTTI САМАЯ НОВАЯ КОЛЛЕКЦИЯ ОСЕНЬ/ЗИМА 21/22

Turinys

Yra daug priežasčių praleisti laidų rėmelius ir „lo-fi“ prototipus. Nė vienas iš jų negalioja.

Na, galbūt, jei jums to prireiks rytoj ir planuojate peržiūrėti vėliau: pirmiausia pastatykite, planuokite antrą, tikėkitės geriausio.

Prototipų kūrimas yra kritinis žingsnis kuriant gaminį. Galutiniai produktai yra sudėtingi, todėl juos sunku pakeisti. Prototipus palyginti pigu statyti ir pertvarkyti. Nors jie stengiasi iš anksto, planuoti ir išbandyti prototipą verta.

Prototipai sukuria bendrą dizaino kalbą. Su jais dizaineriai gali ieškoti problemų, o turinio žmonės mato, kaip jų darbai atitinka projektą. Tuo tarpu kūrėjai supranta sąveiką ir klientai gali patvirtinti arba pasiūlyti pakeitimus.

Šiame įraše išnagrinėsime, kaip prototipų kūrimas padeda jums naudoti protingesnius dizaino modelius ir geriau bendradarbiauti su kūrėjais.


Turite dizaino modelį? Suplanuokite

Kaip paaiškinta žiniatinklio vartotojo sąsajos modelio vadove, dizaino modeliai neapsiriboja vaizdu. Taip pat yra priimtų procesų modelių. Prieš pasirinkdami vaizdinius modelius, turime ieškoti šių bendrų proceso modelių.

Paimkime, pavyzdžiui, viešbučio paieškos procesą. Iš pirmo žvilgsnio to net neverta minėti. Modelis yra toks įprastas, mes jį laikome savaime suprantamu dalyku:

  1. Keliautojas atvyksta į pagrindinį puslapį.
  2. Keliautojas ieško viešbučio.
  3. Keliautojas lygina galimybes.
  4. Keliautojas renkasi viešbutį.

Tai netgi galima supaprastinti „ieškoti, palyginti, rinktis“. Laisvas dizaino modelis. Bet tai yra keletas svarbių detalių - detalių, kurių kūrėjai negali laikyti savaime suprantamais, ir detalių, kurias dizaineriai turėtų atidžiai apsvarstyti.

Tikslesnis procesas gali apimti:

  1. Keliautojas atvyksta kažkur į svetainę, priklausomai nuo to, kaip jie rado svetainę.
  2. Keliautojas naudoja paieškos įrankį - arba visada esantį meniu juostos paieškos lauką, arba pagrindinio puslapio ryškesnį žodį „rask!“
  3. Keliautojas baksteli variantų puslapiuose, kažkaip lygindamas perspektyvius viešbučius.
  4. Jie renkasi viešbutį paliesdami „užsisakyti šį“ jo išsamios informacijos puslapyje arba paieškos rezultatų puslapyje.
  5. Svetainėje pateikiama forma, kurioje nurodomas jų vardas, žmonių ir naktų skaičius, datos ir kredito kortelės informacija.
  6. Keliautojas įveda savo informaciją ir paspaudžia „užsisakyti dabar“.
  7. Svetainė siunčia informaciją atitinkamam viešbučiui.
  8. Jie gauna el. Laišką, patvirtinantį jų paskyrimą.

Visi tie „jei“, „priklausomybės“ ir „kažkur“ yra atviri interpretavimui. Tame yra daugybė sprendimų, kuriuos reikia priimti.


Ar pagrindiniame puslapyje turėtų būti parašyta „rasti“ arba „ieškoti dabar“? Kiek rezultatų rodoma viename puslapyje ir kaip jie išdėstyti vienas nuo kito? Pagal kokius parametrus jie pradeda ieškoti? Ir toliau ...

Prototipai praneša kūrėjams, ką jie kuria. Pašalinus neaiškumą, jie turi mažiau apsispręsti patys. Tai darydami taip pat atskleidžiate trūkstamus kritinius veiksmus. Neišsiaiškinsite, kokie yra šie žingsniai, tuo labiau nerasite kūrybiškų būdų išsiskirti iš konkurentų, nebent įsidėsite į vartotojo batus ir patys neišbandysite dizaino.

Pagalvokite apie procesą

Juokingas dalykas nutinka, kai prototipuojate: pradedate naudoti dizainą. Skirtingai nuo statinių maketų, jūs tuo pačiu metu dirbate tiek vizualiai, tiek interaktyviai.

Šis dvejopas požiūris lemia įvairius kūrybinius vartotojo sąsajos modelio sprendimus. Paimkite „viešbučių apsipirkimą“. Ką daryti, jei mes sugalvosime hibridinį vaizdą (parodyta žemiau prototipų kūrimo įrankyje „UXPin“) tarp paieškos rezultatų ir išsamios informacijos puslapio, kuriame keliautojas gali palyginti pasirinktus viešbučius pagal kainą, vietą, patogumus ir pan.?



  • Pažymėkite langelius ir mygtuką „pridėkite tai prie savo parinkčių“.
  • Galimybė reitinguoti ir rūšiuoti mėgstamus viešbučius, galbūt pagal „nuvilkimą“
  • Gebėjimas pasakyti „ne“ tam tikriems variantams
  • Galimybė ieškoti panašių viešbučių pagal jų mėgstamiausius

Peržiūrėkite demonstracinę versiją.

Dabar pažvelkime į „paiešką pagal vietovę“. Ką daryti, jei mūsų paieškos rezultatų puslapis būtų žemėlapis, o ne sąrašas?

  • Kūrėjai turėtų naudoti paieškos, greičiausiai „Google“, API.
  • Kelių viešbučių pasirinkimas mūsų hipotetiniam palyginimo rodiniui gali būti problemiškas, atsižvelgiant į API parinktis.
  • Mobiliųjų įrenginių vartotojams reikėtų būdų slinkti puslapyje, vengiant žemėlapio.

Visi šie dizaino sprendimai priimami abejojant prielaidomis, einant pro prototipą.

Dizaino modeliai pašalina spėliones

Visi aprašymai iki šiol, aišku, yra pagrįsti tekstu. Duokite tai kūrėjui ir jis gaus apytikslę idėją, ką statyti.


Tačiau pernelyg dažnai tekste slepiamos prielaidos. „Šis puslapis turės paieškos formą“ per daug palieka fantazijai. Nedaryk to. Jūsų, kaip dizainerio, darbas yra priimti tuos sprendimus ir pateikti kuo daugiau išimčių.

Viešbučio radimo pagrindiniame puslapyje yra daugybė galimų konfigūracijų. Tai galėtų parodyti specialius pasiūlymus, paieškos formą, populiariausias savybes ar bet ką kitą, ką mano dizaineris, geriausiai pasitarnaujantis keliautojams ieškant nakvynės. Bet kuris iš šių sprendimų gali veikti, atsižvelgiant į jūsų prioritetus ir apribojimus.

Tačiau nepakanka pasakyti kūrėjams. Jūs turite jiems parodyti, kaip veikia dizainas.

Koderių kodas. Įgyvendinimas yra jų darbas. Jiems nereikia stebėtis, kaip turėtų elgtis produktas, nagrinėti vartotojų asmenis ar spręsti klientų užklausas ir dizaino apribojimus.


Jų rūpestis padaryti svetainę pritaikytą mobiliesiems yra susijęs su žiniasklaidos klausimais, o ne su tuo, kiek nuotraukų patogiai telpa planšetiniame kompiuteryje. Prototipų sudarymas palengvina jų darbą, tiksliai apibrėždamas, kaip produktas turėtų veikti, paliekant jiems galimybę laisvai pasinerti į HTML / CSS / PHP / Ruby.

Taigi prototipai taip pat padeda dizaineriams kuo tiksliau nustatyti modelius. Tai lengviau pasakyti nei padaryti, nes planuojant projektą reikia daug pagalvoti projekto pradžioje. Tačiau čia turėtų įvykti sprendimų priėmimas: anksti, prieš pristatydami prototipą kūrėjams.

Kas atsitinka, pavyzdžiui, jei viešbučio aprašymas yra labai ilgas? Kaip paieškos rezultatai turėtų apkarpyti tekstą? Yra daug būdų (žinoma, modelių) išspręsti šią konkrečią problemą. Galbūt visas aprašymas nusipelno pasirodyti rezultatų puslapyje. Galime baigti elipsės ženklu ... arba visiškai nepaisyti teksto aprašymų.

Maketai nėra daug geresni. Puslapių sudarymas nesupranta svetainės tėkmės, apiplėšdamas jūsų sprendimų dvasios kūrėjus. Jie nemato, kaip svetainė sukimba, ir todėl negali padėti suabejoti prielaidomis. Kūrėjai yra sumani minia, ir mes jų sąskaita atimame proto jėgą.

Vartotojo bandymai: įžvalgos, kurių negalite nepaisyti

Keletas dalykų kenkia kūrėjams, pavyzdžiui, sužinojus, kad jie sukūrė netinkamą produktą. Štai kodėl prieš užkoduojant svarbu ieškoti išorinių nuomonių. Galbūt svarbiausia priežastis, kodėl reikia prototipuoti modeliais, yra suteikti vartotojams galimybę atkreipti dėmesį į dizaino trūkumus, prieš praleidžiant laiką kuriant galutinį produktą.

Pavyzdžiui, raktinių žodžių paieška viešbučio paieškos sistemoje yra beveik nenaudinga. Tikri viešbučių ieškotojai leidžia keliautojams ieškoti pagal užimtumą, kainą ir vietą. Vartotojai atkreiptų dėmesį į tai skubėdami, bet ne iš statiškų maketų.

Kol neišbandys prototipo, vartotojas gali lengvai paryškinti tokias svarbias detales.


Naudodamasis viešbučio paieškos programėle, vartotojas gali pastebėti, kad tam tikri modeliai yra per paprasti. Labiau tikėtina, kad jie nurodys, kad reikia ieškoti pagal užimtumą nurodytomis datomis, arti lankytinų vietų, kambarius rūkantiems / nerūkantiems ir kitus veiksnius.

Nors techniškai tie skaičiuojami kaip paieškos modeliai, naudojant prototipą paaiškėtų reikalingos detalės. Nepakanka naudoti lorem ipsum. Niekas neprilygsta tikrojo produkto tikrinimui.

Pasiruoškite išbandyti prototipus

Yra ir kitų priežasčių paprašyti žmonių, nesusijusių su projektu, išbandyti prototipą. Nepriklausomas produkto testavimas yra puiki galimybė sužinoti, ar mes naudojame tinkamiausią modelį sprendžiant dizaino problemą. Apgaulė yra pasitraukti iš savo kelio ir:


  • Būkite pasirengę atsisakyti modelių. Kartais viskas tiesiog nesiseka. Vartotojai nepaiso ar neteisingai interpretuoja jūsų kruopščiai suplanuotus kelius per produktą. Pripažinti ir pataisyti yra lengviau, jei jūsų prototipas yra pakankamai paprastas ir pakankamai lankstus, kad galėtumėte skubiai redaguoti (todėl pirmiausia turėtumėte pirmiausia išbandyti savo „lo-fi“ prototipą).
  • Stebėkite, ar nėra problemų. Vartotojai yra natūralūs procesų ieškotojai. Susipažinę su prototipu, jie atras būdų, kaip jį naudoti, apie kuriuos niekada nesvarstėte. Jei nesilaikote kelio, jie dažnai nurodo modelius ir darbo eigas, kuriuos galite pabrėžti ir pritaikyti kitam kartojimui.
  • Apsvarstykite alternatyvas. Vartotojai ne visada tiesiogiai nurodo, kurie modeliai juos painioja. Paprastai jie klausia, kodėl ir kaip, pavyzdžiui, „Kodėl aš negaliu ...“? ir "kaip man ...?" Klausymasis dėl jų rūpesčių ir pastebėjimų yra puikus būdas nustatyti, kurie darbo eigos modeliai neveikia, o kurie vizualiniai modeliai nėra aiškūs. Atkreipkite dėmesį ir užduokite protingus tolesnius klausimus.

Naudingumo testavimas yra labai svarbus, nes kiti žmonės tiki, kad jūs priėmėte geriausius įmanomus sprendimus. Tarkime, kad kūrėjai pasitiki jūsų pasirinkimu ir sukuria raktinių žodžių paiešką pagal šį pavyzdį viešbučio pavadinimą ir galbūt patogumus. Vieta tiems patogumams pagrindiniame paieškos puslapyje, kad vartotojai galėtų rinktis, gali būti puiki mintis - tai praleisti laiką naudojant faktinius duomenis, kaip tai daro kūrėjai.


Kūrėjai yra protingi žmonės. Tačiau jiems suteikiant atsakomybę išsiaiškinti tokius dalykus, kaip paieškos parametrai, užima tik brangų kūrimo laiką. Jie turi sustoti ir pagalvoti apie dalykus, kuriuos turėtumėte apsvarstyti prieš numetant projektą ant savo stalo.


Pirmiausia tai yra prototipų kūrimo jėga: sprendimų priėmimas iš anksto taupo laiką visiems ilgainiui.

Tolesni žingsniai

Jei jums pasirodė šis pranešimas naudingas, eikite į priekį ir peržiūrėkite nemokamą žiniatinklio vartotojo sąsajos modelio vadovą.

Knyga parašyta remiantis mano patirtimi kuriant svetaines per pastaruosius 20 metų. 104 puslapių vadove paaiškinta, kaip pasirinkti ir naudoti geriausius dizaino modelius, pateikiant 100 ir daugiau pavyzdžių iš ESPN, „Adobe“, AIGA, „The Discovery Channel“ ir kt.

Žodžiai: Benas Gremillionas

Benas Gremillionas yra prototipų kūrimo programos „UXPin“ turinio dizaineris, kur jis rašo nemokamai elektroninių knygų bibliotekai. Jis kuria ir koduoja internetą beveik 20 metų. Jis taip pat kuria ir prižiūri internetinių menininkų TVS.

Jums tai patiko? Išbandykite šiuos ...

  • Geriausios vielinio rėmo priemonės
  • Sukurkite jums tinkamus laidinius rėmus
  • 100 nuostabių „Adobe Illustrator“ mokymo programų
Dalintis
Projektavimas prisilietimui
Toliau

Projektavimas prisilietimui

Puikū mobiliųjų telefonų dizainai yra ne tik paty batų ragai į mažu ekranu : jie užleidžia vietą pirštam ir nykščiam , pritaikydami vingiuotu mū ų nerangių kaitmenų bak telėjimu . Rankinių ą ajų fiziš...
Ko interneto dizaineriai gali išmokti iš „Disney“
Toliau

Ko interneto dizaineriai gali išmokti iš „Disney“

Rogie Kinga yra padalinta egzi tavima : amžinai gyvena Montano dykumoje u širdie dalimi didmie čio techniko žemėje; ubalan uodama avo išve tį tarp emocinė iliu tracijo rauto ir daugiau megenų dizaino ...
Kalėdinių dovanų vadovas interneto dizaineriams, kurių vertė mažesnė nei 50 svarų / 75 USD
Toliau

Kalėdinių dovanų vadovas interneto dizaineriams, kurių vertė mažesnė nei 50 svarų / 75 USD

Interneto dizaineriu gali būti unku į igyti dėl griežtų e tetinių tandartų. Čia dešimt kalėdinių dovanų idėjų, kurio jiem tik iki žemė .Kalėdinių dovanų vadova interneto dizaineriam , kurių vara maže ...