Kodėl HTML5 nėra verslo mobilumo pasirinkimas

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 20 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 9 Gegužė 2024
Anonim
HTML5 For Web & Mobile
Video.: HTML5 For Web & Mobile

Turinys

HTML5 yra vertinamas kaip programavimo kalba, kuri ne tik leis kūrėjams pasiekti daugiafunkcinę žiniatinklio programų plėtrą, bet ir galiausiai išspręs daugybę mobiliųjų programų kūrimo problemų.

Dėl šios priežasties vis labiau šurmuliuoja ši technologija, o tai patvirtino neseniai atlikta 1200 kūrėjų apklausa, kurioje nustatyta, kad 75 proc. Naudoja arba planuoja naudoti HTML5 programoms kurti. Galbūt tai iš dalies susiję su naujausiais pagyrimais, tokiais kaip „Adobe“ viešas pasmerkimas „Flex“ naudai HTML5, kuris jį vadina geriausia turtingo turinio kūrimo ir diegimo naršyklėje technologija visose mobiliose platformose.

HTML5 siūlo tam tikrų realių pranašumų vartotojų erdvėje ir tokiems įrankiams kaip socialinė žiniasklaida ir vaizdo įrašai. Tačiau realybė yra ta, kad ji nėra pakankamai subrendusi kaip verslo programų priemonė. Tokie klausimai kaip saugumas, sinchroniškumas ir pats faktas, kad tai yra besikeičiantis standartas, daro tai nepatikimą įmonių pasirinkimą. Apsvarstę šiuos skausmo taškus, primename, kad nors ateitis gali būti HTML5, dabar tai nėra panacėja mobiliesiems kūriniams. Be to, tiems, kurie nori mobilizuoti savo įmonės programas, prioritetas yra tai, kad neskelbtini duomenys būtų saugūs ir programos veiktų taip, kaip turėtų.


Saugumo problemos

Duomenų saugumas yra pagrindinis rūpestis, o vis dar yra pažeidžiamumų, kuriuos siejame su HTML programomis - sukčiavimu, kenkėjiškomis programomis ir paslaugų atsisakymo atakomis. Naujojoje 2012 m. Saugumo grėsmių ataskaitoje „Sophos“ cituoja, kad HTML5 kibernetiniams nusikaltėliams siūlo „naujus būdus apgauti žmones perduoti potencialiai neskelbtinus duomenis arba įdiegti kenkėjiškas programas“ ir kad „sudėtingi pateikimo sluoksniai, kuriuos galima sukurti naudojant HTML5,„ sulieja linijas “. tarp to, kas veikia įrenginyje, ir to, kas yra internete “.

Kyla esminis pavojus, kad HTML5 pasiūlys atvirus vartus į korporatyvinį tinklą, ir, daugėjant mobiliųjų įrenginių, pasiekiančių tinklus, tai yra per didelė rizika. Taip pat yra pagrindinis pasitikėjimo klausimas - ar kalbant apie įmonės duomenis, ar pasitikėtumėte HTML5 programa dabartinėje iteracijoje, kad jūsų duomenys būtų saugūs 100 procentų? Ar norite naudoti „JavaScript“, kad gautumėte duomenis iš SAP?


Kuriant įmonės programas, svarbiausia yra sinchroniškumas, o galbūt kalbant apie HTML5, pirmiausia tai, kad tai yra asinchroninė technologija, išplėsta siekiant sinchronizuoti naudojant „JavaScript“. „JavaScript“ remiasi skirtingų dokumentų objektų sinchronizavimu, kurio atsisiuntimo ir atnaujinimo greitį gali žymiai paveikti pralaidumas. Trūkumas yra tas, kad sinchronizavimas tarp objektų gali būti nutrauktas, kai 3G sumažėja greitis, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip naudojimas ir aprėptis.

Dažnas pavyzdys yra naudojant „Facebook iPhone“ programą ir gavus pranešimą, kad „draugas“ pažymėjo jūsų nuotrauką. Kadangi jūsų vietovėje 3G aprėptis yra silpna, galite neatpažinti savęs paveikslėlyje, kitaip žymė atsirado prieš nuotrauką. Palyginamas verslo kontekstas galėtų būti PO patvirtinimo programos naudojimas mobiliajame įrenginyje, kuriame veikia HTML5, ir prašymas jį patvirtinti arba atmesti, kol nebus pateiktas išlaidų suskirstymas. Tai iš tikrųjų reikštų patvirtinimą nežinant išsamių faktų. Nors socialinės žiniasklaidos programoms gali būti ne tokių sunkių pasekmių, įmonėje yra daug jautresnių duomenų ir didžiulė pasekmė verslui, jei viskas nepavyksta.


Besivystantis standartas

Pats faktas, kad HTML5 yra besikeičiantis standartas, reiškia, kad tai ne „modelis de facto“, o technologija, kuri dar tik kuriama. „World Wide Web Consortium“ (W3C) dar keletą metų nebaigs apibrėžti HTML5 standarto, o tai kelia daug neaiškumų dėl jo galiojimo ir patikimumo. Pavyzdžiui, atsižvelgiant į objektų sinchronizavimo problemą, kūrėjai pastebės, kad jiems nuolat tenka taisyti problemas, kai HTML5 veikia ne taip, kaip turėtų, o tai kainuos pinigus ir laiką. Deja, dirbant su nesubrendusia technologija, visas kodas gali labai greitai tapti nevaldomas. Be abejo, kai 4G ateis per ateinančius ketverius ar penkerius metus, daugelis šių problemų išgaruos, tačiau iki tol turime atsižvelgti į HTML5 3G kontekste, taigi ne į apgaulingą technologiją.

Jeffrey Hammond, pagrindinis „Forrester“ analitikas, sako, kad „tai nėra paprasčiausias klausimas. galima rinktis iš keturių perspektyvių būdų: vietinės, hibridinės programos (vietinis kodas su HTML ir „JavaScript“), mobiliosios tarpinės programinės įrangos platformos ir žiniatinklio požiūris (HTML5 ir „JavaScript“) “. Tai rodo, kad HTLM5 dabartinėje būsenoje nėra „visiems tinkamas“ sprendimas, bet vertintinas hibridinis metodas, kuris tiks sudėtingai mobiliojo ryšio strategijai, atsižvelgiant į tai, kaip žmonės naudojasi tam tikromis programomis. Gimtoji programų kūrimas, mobiliosios tarpinės programinės įrangos platformos ir žiniatinklio požiūris iš tikrųjų gali būti perspektyvus pasirinkimas kuriant įmonės programas.

Per ketverius ar penkerius metus, kai 4G bus plačiai prieinamas, HTML5 gali būti pakankamai subrendęs, kad būtų rimtai svarstomas įvairiais plėtros tikslais, įskaitant kaip verslo programų įrankį. Iki tol, norint sėkmingai vystytis įmonėms, protingiau rinktis tai, kas gali veikti savaime. Tai reiškia, kad programas galima optimizuoti pagal programavimo sąsają, kurią siūlo konkreti įrenginio platforma. Mobiliųjų programų platformos sukurtos pagal tą pačią prielaidą kaip ir HTML5 - vieną kartą kuriamos, diegiamos bet kur, tačiau jose nėra nė vieno iš aukščiau paminėtų problemų, susijusių su saugumu ir sinchroniškumu, todėl siūlome daug saugesnę galimybę, kol HTML5 technologija subręsta.

Įdomios Pareigybės
5 dalykai, kurių dizaineriai negali padaryti dabar, ir kaip juos atlikti nuotoliniu būdu
Skaityti Daugiau

5 dalykai, kurių dizaineriai negali padaryti dabar, ir kaip juos atlikti nuotoliniu būdu

Nor vi ame pa aulyje pradeda ilpnėti užrakinimo tai yklė , me vi dar e ame ank tyvo io e gyvenimo tadijo e, grįžtame į įpra ta vėže . Ir nor daugeli iš mū ų gali techniškai dirbti namuo e, galimybė da...
3 vardai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas 3D menininkas
Skaityti Daugiau

3 vardai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas 3D menininkas

Ka yra varbiau i 3D žmonė ? Į šį klau imą unku at akyti galutinai, tačiau ką galime pa akyti, kurie menininkai žavi i labiau iai. Taip yra todėl, kad kiekvienai metai „CG Award “ pramonė bal uoja už a...
Agentūros svetainė, kuri neatrodo tokia
Skaityti Daugiau

Agentūros svetainė, kuri neatrodo tokia

„Creative Bloq“ matome daugybę dizaino agentūrų vetainių - jo tar i ateina u teritorija. Tačiau nor jie papra tai būna gerai ujungti (kaip jū tikėjotė ), retai kuri iš jų mu nu tebina.Ši padarė šiek t...