Skaitmeninių žurnalų programinė įranga: 10 geriausių įrankių

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 28 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 19 Gegužė 2024
Anonim
Top 10 Data Analysis Tools | Top Data Analytics tools | Data Analytics | Simplilearn
Video.: Top 10 Data Analysis Tools | Top Data Analytics tools | Data Analytics | Simplilearn

Turinys

Leiskite spėti. Turite didžiulę aukštos kvalifikacijos dizainerių ir kūrėjų komandą, kurie naudoja neribotą biudžetą, kad reguliariai skelbtų jūsų gražų, gerai parašytą turinį kiekvienam įrenginio tipui. Tada kiekvienas įrenginys išbandomas, kad įsitikintumėte, jog tai yra intuityvi ir suprantama patirtis jūsų ištikimiems klientams. Hmmm ... tikriausiai dauguma mūsų nėra realybė.

Puiki žinia yra ta, kad skaitmeninių prenumeratų daugėja, o žmonės perka įrenginius, norėdami perskaityti daugiau turinio. Tai įdomus skaitmeninių leidinių metas, o tokios prekyvietės kaip „Apple“ kioskas padeda vartotojams rasti daugiau to, kas jiems patinka, ir lengvai užsiprenumeruoti.
Bet čia yra problema: įrenginių versijos, aparatinės įrangos galimybės, operacinės sistemos, atminties specifikacijos ir visa kita keičiasi kiekvieną dieną. Taip pat ir turinio, kurį žmonės skaito ir su kuriuo bendrauja, kiekis. Leidėjai turi sugebėti pasiekti kuo platesnę auditoriją, tuo pačiu išlaikydami sveiką darbo eigą ir biudžetą. Kaip tai įmanoma?

Nauja programinė įranga

Naujų įrankių, skirtų svetainių savininkams, turinio valdytojams ir leidėjams, taip pat daugėja. Žemiau rasite apžvalgų apie 10 būdų, kaip jūsų turinys patekti į platesnę auditoriją. Pateikiau kiekvieno įrankio privalumus ir trūkumus, taip pat svetainių pavyzdžius, kad galėtumėte pamatyti jų galutinį rezultatą. Kai kuriems reikalingas patyręs kūrėjas, o kitiems - daugiau „plug-n-play“. Kad ir koks būtų jūsų scenarijus, tikrai yra kažkas, kad patenkintumėte jūsų poreikius ir sukurtumėte auditoriją.


Viskas, ką paminėsiu toliau, gali padėti sukurti turinį, kuris veikia daugiau nei vienoje vietoje. Aš specialiai neįtraukiau produktų, kurie sukuria tik PDF dokumentus arba tik „Flash“ programas arba skelbia, pavyzdžiui, tik „iPad“.

01. „Google“ srovės

„Google Currents“ yra maždaug taip pat, kaip ir „nuvilkite“. Leidėjų savitarnos platforma leidžia jums sukurti skirtingas leidinio skiltis ir peržiūrėti ją „Android“, planšetinio kompiuterio, „iPad“ ar „iPhone“ modeliuoklyje. Galite importuoti straipsnius iš „Google“ dokumentų, įkelti laikmeną arba kurti skiltis iš RSS sklaidos kanalo ar „Google+“ puslapio. Jei žinosite, kad galutinis produktas atrodys panašus į daugelį naujienų kaupimo programų ir jums viskas gerai, jums patiks žurnalai „Contents“.

Argumentai "už"

Jei pradedate nuo nulio ir neturite biudžeto, tai tikriausiai yra puiki vieta pradėti. Integruoti treniruokliai suteikia greitą atsiliepimą apie jūsų kuriamą išvaizdą.

Minusai

Man pasirodė, kad sistema nėra tiksli. Dažnai mano sukurtos sekcijos veikė vienais išvesties formatais, o ne kitais, o derinti kartais buvo keblu. Jei turite dizainerį, tai gali juos išprotėti. Jūs nelabai kontroliuojate žurnalo išvestį, temą ar stilių.


Pavyzdys

„Good“ naudoja pagrindinį „Google Currents“ tinklelio išdėstymą, kad suskaidytų žurnalą į tokias skiltis kaip „Naujienos“, „Verslas“ ir „Dizainas“. Pačios skiltys yra panašios į „Flipboard“ stiliaus maketą su braukiamais judesiais, kad būtų galima pereiti į puslapius.

02. Medžių gelbėtojas

„Treesaver“ yra „JavaScripto“ sistema, padedanti sukurti puslapių puslapius, žurnalų stiliaus maketus naudojant HTML5 ir CSS3. Žurnale „Treesaver“ naršymas yra intuityvus, o dinamiški išdėstymai pritaikomi bet kokio dydžio ekranams.

Argumentai "už"

„Treesaver“ čia tikriausiai yra geriausias turinio, kurį skaitote perpildytame priemiestiniame traukinyje, formatas. Greitas, intuityvus perbraukimas norint pakeisti puslapius yra daug lengvesnis nei slinkimas ir bandymas išlaikyti savo vietą. Tiesiog „pasigirsk“ ir tu gali greitai perskaityti straipsnius.

„Treesaver“ reaguojanti vaizdo sistema užtikrina, kad įrenginys atsisiųs atitinkamų matmenų vaizdą. Tai šaunu, nes vaizdai neturi būti vienodi, o tai gali būti labai galinga reklamuotojams.


Minusai

„Treesaver“ neturi susietos su viena oficialia turinio valdymo sistema, todėl gali užtrukti laiko kurti turinį rankiniu būdu arba sukurti sistemą „Treesaver“ formato turiniui generuoti. Yra „Expression Engine“ (EESaver) ir „Django“ („DjTreesaver“) papildinys, taip pat yra šablonų ir katilų.

Pavyzdys

„Sporting News“ sukūrė savo skaitmeninį leidimą naudodamiesi „Treesaver“ ir puikiai veikia kaip „iPad“ programa bei darbalaukio naršyklėje.

03. „Baker“ sistema

„Baker“ yra HTML5 el. Knygų sistema interaktyvioms knygoms ir žurnalams leisti, kurioje naudojami atvirojo interneto standartai. Jūs kuriate savo knygą kaip HTML, CSS, JS ir paveikslėlių rinkinį. Tada, norėdami sukurti „iOS“ programą, įkelkite juos į aplanką su pritaikytu book.json manifestu ir sukurkite naudodami „Baker Xcode“ projektą. Geriausias funkcijų ir klaidų šaltinis yra „Github“ puslapyje, tai suteiks supratimą, kas palaikoma ir ko reikėtų vengti.

Argumentai "už"

„App Store“ jau yra keletas „Baker“ sukurtų knygų ir žurnalų, todėl sistema veikia daugeliui žmonių.

„Apple“ kiosko palaikymas yra integruotas į naujausią „Baker“ versiją, todėl jūsų turinys pagal numatytuosius nustatymus gali būti kioske.

Minusai

Nors yra pavyzdinių HTML knygų failų rinkinių, kuriuos galite atsisiųsti iš „Github“, nėra daug nurodymų, ką galite ar turėtumėte padaryti, kad kuo geriau išnaudotumėte platformą.

Pavyzdys

„Baker“ tvarko atnaujintą knygų ir žurnalų, sukurtų pagal jų sistemą, sąrašą. Geriausias būdas juos pajusti yra atsisiųsti kelis ir pasižiūrėti. Nors jų HTML5 pavyzdinę knygą galite naudoti kaip HTML5 knygų šabloną, „Baker“ daugiausia dėmesio skiria knygoms, skirtoms „iOS“ įrenginiams.

04. „Laker“ sąvadas

„Laker Compendium“ yra sukurtas „The Baker Framework“ viršuje, tačiau jame daugiau dėmesio skiriama skaitmeninių leidinių HTML5 aspektui, palyginti su „Baker“, kuriame daugiau dėmesio skiriama „iOS“ leidiniams. „Laker“ yra rinkinys failų, dizaino gairių ir stilių, leidžiančių publikuoti HTML5, kurį taip pat galima konvertuoti į „iOS“ programą. Ji taip pat naudojasi „Less Framework“, „jQuery“ ir „jPlayer“ privalumais, kad patobulintų savo kūrinių dizainą ir sąveikos komponentus.

Argumentai "už"

„Laker“ svetainėje pateikiama puiki išsami informacija apie jos savybes ir komponentus, todėl galite labai greitai pamatyti, kokie gaminiai yra ir kaip juos naudoti.

Minusai

Kad geriausiai išnaudotumėte „Laker“ privalumus, turite būti labai patenkinti tokiais dalykais kaip „Less“ ir „jQuery“. Jei esate su jais susipažinę, galite sukurti gražų dizainą, bet jei ne, jūsų leidiniai gali būti šiek tiek riboti.

Pavyzdys

„Laker“ vitrinoje yra žurnalų ir knygų, kurias galima atsisiųsti iš „App Store“. „The Laker Compendium“ autoriaus sukurta „Automotive Agenda“ pateikia gražią apžvalgą, ką sugeba „Laker Compendium“ leidiniai.

05. „Kindle“ leidyba periodiniams leidiniams

„Kindle“ leidyba periodiniams leidiniams šiuo metu yra beta versijos. Tačiau šia sistema lengva naudotis ir jūsų turinys paverčiamas .mobi versija, kurią galite nemokamai pasiūlyti savo svetainėje arba parduoti per „Amazon“ prekyvietę. Daugelis populiarių el. Skaitytojų taip pat gali skaityti .mobi formatą.

Argumentai "už"

Parengtų pajamų srautas tikrai padeda lengviau parduoti turinį.

Minusai

Šiuo metu „Kindle“ leidžiamas formatavimas yra šiek tiek ribojamas, todėl gali tekti išbandyti kelias savo turinio versijas, kol nebūsite patenkinti jo išvaizda.

Pavyzdys

„Washington Post“ mėnesinė „Kindle“ prenumerata kainuoja 11,99 USD ir apima nemokamą dviejų savaičių bandomąją versiją. Klausimai kasdien belaidžiu būdu pristatomi jūsų „Kindle“ ir palaiko visus „Kindle“ šeimos įrenginius, išskyrus „Kindle Cloud Reader“.

06. „Adobe Digital Publishing Suite“

Nors „Adobe Digital Publishing Suite“ šiuo metu daugiausia dėmesio skiria interaktyvių skaitmeninių skaitymo planšetiniams įrenginiams kūrimui, jie rodo išplėtimo į HTML5 ir daugiaplatformę įrenginių gamybos eigą. Šiuo metu sistemą sudaro priglobtos paslaugos ir žiūrovų technologijos. Jį naudoja leidėjai, labai pasikliaudami „InDesign“, nes tai taupo integracijos laiką. Tačiau jie visai neseniai paskelbė apie savo planus atnaujinti dabartinę sistemą, kad būtų galima naudoti skystus maketus per HTML5. Tai leidėjams suteiktų galimybę skelbti kelioms platformoms, įskaitant įvairaus dydžio mobiliuosius įrenginius.

Argumentai "už"

Labai nedaug keičiasi darbo eiga žmonėms, kurie jau žino „Adobe“ produktus.

Minusai

Šiuo metu išvesties formatai yra tik planšetiniai: „iPad“ ir „Android“.

Pavyzdys

„Adobe“ leidybos galerijoje yra įvairių leidinių, kuriuos dabar galite atsisiųsti „iPad“ ir „Android“ planšetiniams kompiuteriams, įskaitant kelionių vadovus ir žurnalus iš viso pasaulio.

07. „WordPress“

„WordPress“ yra daugelio internetinių leidinių, tokių kaip žurnalas „Contents“ ir „Bangor Daily News“, TVS. „WordPress“ yra puikus būdas leisti keliems autoriams patiems pridėti turinį prie leidinio, suteikiant leidėjui daug galimybių pritaikyti išvaizdą ir pojūtį. „Bangor Daily News“ sukūrė labai įdomią sistemą, kuri taip pat leidžia jiems spausdinti iš „Google“ dokumentų į „WordPress“, o paskui „Adobe InDesign“.

Argumentai "už"

Bendruomenė aplink „WordPress“ yra didelė, todėl didelė tikimybė, kad reikalingi papildiniai tokiems dalykams kaip narystė, ribotas turinys ne abonentams ir mobilusis formatavimas jau egzistuoja.

Minusai

„WordPress“ iš esmės yra tinklaraščių kūrimo variklis. Taigi, jei ieškote kažko, kad turinį galėtumėte skelbti kasdien ar kas savaitę, jis gali būti tinkamas. Tačiau jei ieškote labiau supakuoto leidinio, pavyzdžiui, mėnesio žurnalo su pradžia ir pabaiga, greičiausiai jį reikės pritaikyti.

Pavyzdys

Turinys buvo pradėtas 2011 m. Lapkričio mėn., Skirtas turinio strategijai, internetinei leidybai ir naujų mokyklų redakciniam darbui.

08. Magaka

„Magaka“ yra HTML žurnalų sistema, veikianti daugelyje įrenginių ir naršyklių. Tačiau jo formatas labai skiriasi nuo daugelio kitų šiame straipsnyje aptartų sistemų. „Magaka“ veikia įkeldama HTML failą, kuris įkelia „Magaka“ struktūrą ir tada ištraukia žurnalo duomenis iš JSON struktūros. Tai apima metaduomenis, pavadinimą, turinį ir viską, kas yra tarp jų. Tiesą sakant, toje struktūroje netgi galite nurodyti kelias leidinio versijas ir parodyti teisingą, atsižvelgdami į įrenginio ekrano dydį, orientaciją ir įrenginio funkcijas.

Argumentai "už"

Žurnalo pavyzdys turi keletą unikalių ir įdomių interaktyvių komponentų, tokių kaip piešimas, todėl jį smagu skaityti.

Minusai

Tiems, kurie nėra susipažinę su JSON ir „JavaScript“, jiems „Magaka“ iš pradžių gali atrodyti pernelyg sudėtinga.

Pavyzdys

„Magaka“ pateiktas žurnalo pavyzdys yra įdomus daugiausia dėl savo interaktyvumo. Žurnale galite patys piešti, pavyzdžiui, tyrinėti įvairias naršymo parinktis, pažvelgti į eksperimentines reklamas ir pabandyti skaityti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Tai gali būti ne pats gražiausias žurnalas, tačiau jis tikrai suteikia patrauklios patirties.

09. Kurkite savo žurnalą

Jei jums patogu kurti ir kurti HTML, kodėl gi nepabandžius sukurti savo nuo nulio? Mažiems leidiniams, turintiems vidaus patirties, HTML yra lanksti drobė. Tinklelio sistemos, tokios kaip 960, „Blueprint“ ir „Golden Grid System“, yra visos geros sistemos, padedančios suteikti pagrindinę jūsų dizaino struktūrą. Šablonų neturėjimas vieniems žmonėms yra įdomus, kitiems - siaubingai neaiškus. Bet jei norite sugebėti pasiekti daug kūrybiškumo ir nemėgstate jausmo, kad jus įtraukia karkasas, galbūt kiekvieno puslapio dizainas yra nuo nulio.

Argumentai "už"

Be jokių apribojimų, jūs tikrai nesistengiate apipavidalinti savo dizaino netinkamai pritaikytu rėmu.

Minusai

Struktūros trūkumas kai kuriems žmonėms gali būti šiek tiek per daug atviras.

Tai tinka tik komandai, turinčiai puikių HTML ir CSS įgūdžių, ir tai gali užimti daug laiko.

Pavyzdys

„Fray“ tam tikra forma gyvuoja nuo 1996 m. Dabar tai yra savarankiškai sukurtų knygų serija, kiekviena iš jų orientuota į pagrindinę pasakojimo temą. Galite nusipirkti jų leidimus svetainėje, užsiprenumeruoti ar peržiūrėti HTML versijas. Straipsniai yra nesudėtingi HTML ir slenka vertikaliai, prie kurių kiekvienas pridedamas pagal užsakymą.

10. „Facebook“

Per pastaruosius kelis mėnesius pastebėjome, kad daugėja leidėjų, kurie naudoja „Facebook“ savo turinio platinimui. Pavyzdžiui, „The Guardian“ ir „Wall Street Journal“ sukūrė „Facebook“ programas, kurios veikia skelbdamos istorijas „Facebook“ ir leisdamos skaitytojams komentuoti ir bendrauti su „Facebook“ istorijomis.

Argumentai "už"

„Facebook“ teikia paruoštą auditoriją, todėl potencialas atrasti naujus klientus ir skaitytojus yra didelis.

Minusai

Programos, kuriose yra daug skaitomos medžiagos, yra linkusios perduoti ir erzinti skaitytojų draugus, kurie gali nutildyti ar paslėpti veiklą.

Pavyzdys

„Wall Street Journal Social“ savo straipsnius teikia nemokamai per „Facebook“ ir pagal nutylėjimą dalijasi jais ant vartotojų sienų. Žmonėms, kurie kiekvieną dieną daug laiko praleidžia „Facebook“, tai atrodo geras būdas skelbti ir platinti naujienas ir straipsnius.

Išvada

Kas toliau? Tai dar neatsakytas klausimas. Nėra aiškių atsakymų į tokias problemas kaip slinkimas arba puslapių skaičiavimas. Intuityvūs gestai ir vartotojo sąsajos gairės skirtinguose įrenginiuose skiriasi. Žmonės džiaugiasi interaktyviu švietimo turiniu, tačiau ar aišku, kad jis yra efektyvesnis ar padidina supratimą? Vis dar reikia daug ką ištirti ir atrasti, todėl šiuo metu tai yra tokia patraukli sritis. Tačiau norėdami sužinoti daugiau apie žmones, daug galvojančius apie šią sritį, peržiūrėkite keletą šių įtakingų rašytojų ir pranešėjų apie skaitmeninius leidinius ir skaitymo patirtį.

  • Craigas Mod
  • Khoi Vinh
  • Oliveris Reichtenšteinas
  • Rogeris Blackas
  • Markas Boultonas
  • Douglasas Hebbardas („Kalbanti naujoji žiniasklaida“)

Taip pat pažvelkite į šiuos kasmetinius renginius:

  • TOC (Tools of Change) konferencija iš O’Reilly

Martha Rotter yra viena iš „Woop.ie“ įkūrėjų ir neseniai pradėjo Airijos technologijų žurnalą „Idea“. Marta reguliariai rašo apie technologijų ir skaitmeninę leidybą. Ji skaito interneto svetainių kūrimo paskaitas Airijos nacionaliniame koledže ir vykdo „OpenCoffee Dublin“.

Jums tai patiko? Perskaitykite tai!

  • Kaip sukurti programą
  • Atsisiųskite geriausius nemokamus šriftus
  • Geriausi nemokami žiniatinklio šriftai dizaineriams
  • Naudingi ir įkvepiantys skrajutžių šablonai
  • Geriausi 2013 m. 3D filmai
  • Sužinokite, kas toliau yra papildytoje realybėje
  • Atsisiųskite nemokamas tekstūras: didelės skiriamosios gebos ir paruoštas naudoti dabar
Įdomūs Straipsniai
Padidinkite „Sass & Compass“ efektyvumą
Atrasti

Padidinkite „Sass & Compass“ efektyvumą

Ši traip ni pirmą kartą pa irodė 233 žurnalo „.net“ žurnale - perkamiau iame pa aulyje žurnale, kirtame interneto dizaineriam ir kūrėjam .Nor naudojant „ a “ ir „Compa “, palyginti u tandartine C , au...
10 geriausių patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti juodąjį penktadienį
Atrasti

10 geriausių patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti juodąjį penktadienį

Juoda i penktadieni jau netruku , todėl puiku meta pradėti galvoti apie kūrybine priemone , apie kuria galbūt norė ite gauti gerą pa iūlymą. Didžiau ia prekybo laikotarpi dažnai uteikia didelių nuolai...
5 priežastys, kodėl esate blogas bendradarbis
Atrasti

5 priežastys, kodėl esate blogas bendradarbis

Darba tudijoje gali būti puiku . Turite bendraminčių dizainerių, kurie atme idėja . Galite kartu pavalgyti pietu arba po darbo pa iimti gėrimo. Jū vi i traukiate link bendro tik lo, o kelio galvo vi a...