Žvaigždžių iliustratoriaus Grego Rutho pasaulis

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 25 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 18 Gegužė 2024
Anonim
Studio Visits: Greg Ruth
Video.: Studio Visits: Greg Ruth

Turinys

Hiustonas (Teksasas) buvo miestas, apsėstas trijų dalykų: sportu, pinigais ir ginklais. Gregas Ruthas bandė pritapti. Būdamas berniukas, jis eidavo į futbolo varžybas. Jam patiko kritikuoti „aprangą“ ir paklausti kitų dalyvių, kuri komanda, jų manymu, turėjo šauniausią komandos ženklelį ar dailiausią šalmo dizainą. Jie atsakė jam tuščiais žvilgsniais.

  • 50 patarimų, kurie padarys jus geresniu iliustratoriumi

Žiūrėti, kaip kiti žaidžia žaidimus, buvo „epiškai nuobodu“, todėl jo mintys klajojo. Jis galvojo apie branduolinį karą, lazerinius sprogdintuvus ir moterų įsimylėjimą iš kosmoso. Grįžęs į namus, šikšnosparnių kilimas tapo pūkuotu kosminiu žvėriu, ant kurio GI Joe figūros vaidino besiplečiančias melodramas. Jis skaitė „Raymond Chandler“, „Ray Bradbury“, Franko Herberto „Kopų“ serijas ir plaušienos romanus, jam patiko bigbendo muzika.


Jis žiūrėjo „B“ filmus, „Star Trek“ pakartojimus ir Abbotto bei Costello maratonus. Didžiąją savo vaikystės dalį jis praleido pasitraukdamas į įsivaizduojamą pasaulį - įgūdį, kurį panaudojo suaugęs menininko karjerai kurti.

„Pasislėpiau nuo Teksaso“, - sako jis. "Aš nepriklausiau lizdui, į kurį buvau išperėtas. Taigi menas tapo kitu pasauliu, į kurį galėjau pabėgti saugiai, kol galėjau iš tikrųjų pabėgti".

Pašėlęs Konanas

Rūta pabėgo į Brooklyną ir lankė meno ir dizaino mokyklą „Pratt Institute“, kur išbandė architektūrą ir vaizduojamąjį meną, kol galiausiai įsitvirtino kaip komiksų dailininkas.

Dabar jis gyvena Masačusetse ir neseniai sukūrė komiksą su Ethanu Hawke'u, bet prieš tai - vaizdo klipą su Prince ir paveikslėlių knygą su Baracku Obama. Rūta dirba su kino menu ir knygų viršeliais, taip pat parašė savo bestselerį „New York Times“. Jis taip pat sukūrė naują, kas savaitę rengiamą savo iniciatyva iliustraciją, kuri tapo „52 savaičių“ projektu.


Rūta užimta. Darbas tiek daug skirtingų sričių gali kelti problemų. Kartą jis tamsiajam arkliui vienu metu nupiešė du komiksus, abu 22 puslapius, paskutinį „Širdies keistuolių“ ir pirmąjį „Conan: Born on the Battlefield“ numerį. Vien darbo krūvis buvo sunkus, tačiau vis tiek sunkesnis buvo žanrų susidūrimas.

Su „Freaks“ Rūta žinojo istoriją iš vidaus - tai, ką jis apibūdina kaip klasikinę mažo miestelio gotikos ir siaubo istoriją. Jis sukūrė spalvų paletę, pasakojimo ritmą. Kita vertus, Conanas buvo minkšta nuotykių knyga, visokeriopai gąsdinanti.

Pirmajame „Conan“ numeryje jis išbandė keistuolių stiliaus požiūrį. Tai neveikė: "Kartais, kai ruošiate pusryčius ir vakarienę tuo pačiu metu, ant šparagų gausite keptus omletus ir šviežią uogienę. Tai nėra taip puiku. Šiais laikais aš geriau suvokiu mano paties ribotumas “.


Rūta nerado savo griovelio iki pat antrojo „Conan“ leidimo. Taigi dabar, dirbdamas didelį darbą, jis visą dėmesį sutelkia iki tol, kol projektas prasideda „savarankiškai“.Jis gali paimti knygos viršelį ar kokį redakcinį darbą, ypač jei vienas projektas kaip nors papildo kitą, bet dažniausiai stengiasi „neperžengti srautų“.

Jis taip pat mėgsta kurti garso takelį dideliems grafiniams romanams. Tokiu būdu jis gali klausytis muzikos, kad padėtų jam įgauti pasakojimo nuotaiką, toną ir temas. Tai naudinga, jei jis turi padaryti pertrauką, kad galėtų dirbti ką nors kita. „Kai įjungiu garso takelį, pradėdamas dirbti, patenku į jo pasaulį“. Kai kurie koncertai vis dėlto yra per geri, kad jų atsisakytų ...

Princas drąsuolis

- Kodėl kuris nors žmogaus formos žmogus pasakytų „Prince“ ne? Rūta sako. 2004 m. Jis padėjo sukurti legendinio muzikanto vaizdo įrašą - vieną mėgstamiausių visų laikų darbų. Jis sukūrė tamsų, nuotaikingą pasaulį, kuriame Prince ir jo grupė koncertuoja. Kai vyrai susiraukė dėl kai kurių vaizdo įrašų temų, Prince'as įsitraukė ir finansavo projektą savo pinigais.

„Princas beveik paliko mums tai išspręsti, - sako Rūta, - ir buvo didžiausias mūsų palaikymo šokėjas ir gynėjas.

Ne kiekvienas klientas yra panašus į Prince'ą. Jis sukūrė dar vieną muzikinį vaizdo klipą amerikiečių dainininkų ir dainų autoriui Robui Thomasui, kuris buvo „daug labiau įmonių reikalas“. Jo darbas filmuose - kai kurie aktoriai turi galią vetuoti jo sukurtus plakatus - gali būti vienodai ribojantis.

„Kino industrija, - sako Rūta, - mėgsta kartoti tai, kas pasiteisino, net jei ji paprasčiausiai vaikosi mažėjančios grąžos ar rizikuoja išvestinėmis priemonėmis“.


Gregas neseniai priėmė darbą kurdamas 2018 metų Ethano Hawke'o filmo „Blaze“ plakatą. „Etanas leido išprotėti, kaip galiu“, - sako jis. Jie palaiko gerus darbo santykius. Dabartinis jo projektas yra „Meadowlark“, antrasis grafinis romanas su aktoriumi-režisieriumi. Pirmojo Indeho kelionių metu pora mėtė scenų, vaizdų ir veikėjų idėjas, kurios išaugo į „epinę kriminalinę melodramą“.

Indehas dirbo atvirkščiai. Iš pradžių Ethanas jį vaizdavo kaip filmą, todėl paskutinė istorija buvo sukurta iš 300 puslapių scenarijaus. „Labiau genėjimas, o ne auginimas“, - sako Rūta.

"Man labai patinka skirtumai tarp užduočių. Yra kažkas, kas tikrai įkvepia sprendžiant naujus mąstymo ir matymo būdus, ir visa tai puikiai sutampa su mano bendra darbo etika visuomet siekti įgyvendinti projektus, kurie man baugina."


Rūta atsibunda 5 valandą ryto ir dirba maždaug iki 18 valandos, pertraukdama, kad galėtų nuvežti savo vaikus į mokyklą ir vėl parvežti namo. Čia ir ten yra nelyginis viskas. Bet laikytis šios kasdienybės Rūtai padeda didžiulis krūvis. „Įkvėpimas arba„ Mūza “, - sako jis, - ateina dažniau, jei žino, kur tave rasti.

Tamsūs dalykai

Būti tokiam vaisingam turi ir praktinį tikslą. Rūta siekia būti atsparus recesijai. Jei paveikslų knygos išgyvena nuosmukį, jis turi filmo darbų. Jei filmas išdžiūsta, yra knygų viršelių. Skirtingų pajamų šaltinių turėjimas reiškia ir tai, kad jis gali dirbti prie grafinių romanų, kuriuos tikrai nori dirbti.

Šiuo metu Rūta kuria paveikslėlių knygą, scenarijų, daugiau knygų viršelių, daugiau filmų plakatų, dar vieną savo grafinį romaną, dar 52 „Weeks“ serijas ... jis kaip niekad užsiėmęs! Bet Rūta nemėgsta pergalvoti to, ką jis bando pasiekti. Vietoj to jis bando prisiminti, kam jis pirmiausia kuria meną.


"Aš nuoširdžiai stengiuosi išvengti pernelyg didelio savo kūrybos analizės. Manau, kad tai kyla iš buvimo Prate ir to, kad tas Clemento Greenbergio, modernistinis nesąžiningumas man užgriuvo.

"Žiūrovai daugeliu atžvilgių yra viskas. Ne tiek, kad tarnautų jų prisiimtiems norams, verčiau bandyti priversti mane į išorinę perspektyvą, kad viskas, ką darau, nusileistų ir perskaitytų. Turite būti ir gerbėjas, ir kūrėjas."

Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 2004 m ĮsivaizduokiteFX, perkamiausias pasaulyje skaitmeninių menininkų žurnalas - gausu seminarų ir interviu su fantazijos ir mokslinės fantastikos atlikėjais, taip pat privalomų rinkinių apžvalgos. Pirkite 153 numerį čia arba užsiprenumeruokite „ImagineFX“ čia.

Naujausi Straipsniai
Geriausios kameros vaikams 2021 m .: geriausios kameros pradedantiems mažiems fotografams
Skaityti Daugiau

Geriausios kameros vaikams 2021 m .: geriausios kameros pradedantiems mažiems fotografams

Geriau io fotoaparatai vaikam yra puiku būda pralink minti mažyliu kažkuo kūrybingu. Ne varbu, ar norite įkvėpti naujo karto Davidą Bailey, ar tie iog norite šiek tiek ramybė ir ramybė keliom valandom...
Pasitelkite meno kontrasto galią
Skaityti Daugiau

Pasitelkite meno kontrasto galią

Išmokę naudoti kontra tą mene pakei ite avo projektu ir darbo būdą. Mano mėg tamiau ia darba mene yra kontra ta . Tai dažniau iai įvyk ta dirbant u palva per at palvį, odrumą ir vertę. Kadangi dirbame...
Pasinaudokite specialiais „Photoshop“ šepetėliais
Skaityti Daugiau

Pasinaudokite specialiais „Photoshop“ šepetėliais

Internete yra tūk tančiai „Photo hop“ šepetėlių, kurie padė jum pridėti gražių meno kūrinių prie avo kūrybinių atnaujinimų ar kitų projektų. Vi ka , ką galima padaryti u teptukai „Photo hop“ natūralau...