Silvia Pfeiffer dėl „naujo tipo interneto“

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 3 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 18 Gegužė 2024
Anonim
Linux.conf.au 2011: The Latest and Coolest with HTML5 Video
Video.: Linux.conf.au 2011: The Latest and Coolest with HTML5 Video

Silvia Pfeiffer yra internetinių vaizdo įrašų pradininkė, nuo 2000 m. Dirbusi su hipersaitiniais vaizdo įrašais per CSIRO ir „Xiph“. Nuo 2007 m. Ji pirmiausia konsultavosi su „Mozilla“, o dabar su „Google“ dėl HTML5 vaizdo prieinamumo. Ji labai užsiima specifikacijos procesu ir rašė Galutinis HTML5 vaizdo įrašų vadovas (Apress). Ji „Twitter“ svetainėje yra @gingertech.

Šis straipsnis pirmą kartą pasirodė žurnalo .net 224 numeryje - perkamiausiame pasaulyje žurnale, skirtame interneto dizaineriams ir kūrėjams.

.net: Kokie yra specifikacijos iššūkiai?

SP: Iš esmės pagrindinis iššūkis yra padaryti vaizdo įrašą internete tokį pat galingą kaip vaizdo įrašą darbalaukio programose. Tai apima ne tik visų funkcijų, kurias šiuo metu teikia vaizdo papildiniai, pvz., „Adobe Flash“, atkūrimą, įskaitant vaizdo įrašų publikavimą, tiesioginį srautą ir vaizdo konferencijas. Tai taip pat reikalauja leisti kurti sudėtingesnes vaizdo programas, tokias kaip vaizdo įrašymo programinė įranga, vaizdo redaktoriai ar vaizdo stebėjimo sistemos. Kad tai leistume, mums reikia daugybės skirtingų vaizdo įrašų sąsajų naršyklėse ir šių sąsajų standartizavimo, kad jose būtų numatyti visi vartotojų, turinio leidėjų ir platintojų naudojimo atvejai


.net: O skaitmeninis teisių valdymas (DRM)?

SP: DRM yra terminas, apimantis daugybę skirtingų būdų, leidžiančių pasiekti ir apsaugoti turinį. Kiekvienas turinio leidėjas turi savo reikalavimus, kuriuos metodus reikia naudoti norint kontroliuoti prieigą prie jų turinio. Kai kurie iš šių būdų jau palaikomi internete. Kitus, jei ne neįmanoma, interneto naršyklės palaiko, pavyzdžiui, turinio šifravimą raktu, kurį naršyklė gali naudoti tik vieną kartą ir tik tam tikrame įrenginyje iššifruoti turinį. Kai vartotojas nežino iššifravimo algoritmo, vaizdo grotuvas gali gana efektyviai kontroliuoti šifruoto turinio naudojimą. Tačiau žiniatinklis susideda iš atvirų specifikacijų ir atvirojo kodo žiniatinklio naršyklių, tokių kaip „Mozilla Firefox“. Taigi neįmanoma paslėpti iššifravimo algoritmo.

Taigi turinio kontrolė, kurios turinio savininkai tikėjosi pagal terminą DRM, yra iššūkis internete. Be visų techninių iššūkių, DRM erdvėje taip pat dar nėra sukurtas standartinis apsaugos metodų rinkinys, kurį turėtų naudoti visi. Esu tikras, kad paskutinis žodis nebuvo pasakytas apie DRM vaizdo įrašams internete, tačiau kol kas neturime sprendimo. Aš tikiuosi, kad mes pamatysime, kaip rinka priims šiuos iššūkius, kol pamatysime, kad šioje erdvėje atsiras kokių nors standartų.


.net: Kas toliau?

SP: Neseniai vykusioje „W3C“ žiniatinklio ir televizijos dirbtuvėse (www.w3.org/2011/09/webtv) buvo pateikti kiti profesionalių vaizdo įrašų leidėjų reikalavimai, kurie apima:

  • Sąsajų poreikis norint nustatyti galimus vaizdo ir garso įvesties ir išvesties įrenginius bei jų galimybes - pagalvokite apie savo televizoriaus ir stereofoninio įrenginio naudojimą svetainėje ir jo valdymą planšetiniu įrenginiu.
  • Būtinybė pritaikyti HTTP adaptyvų srautinio perdavimo standartą visuose žiniatinklio vaizdo formatuose MPEG-4, WebM ir Ogg Theora.
  • Turinio apsaugos / DRM poreikis.
  • Tėvų priežiūros standartų poreikis.

Laukia keleri metai standartizavimo ir įgyvendinimo pastangų, tačiau kai visa tai bus baigta, turėsime platformą tinklinių vaizdo programų kūrimui, kaip niekad anksčiau. Tai bus naujo tipo interneto kūrimo pagrindas: žiniatinklis, kurį skatina vaizdo įrašas, o ne tekstas.

Mes galime tik įsivaizduoti kai kuriuos būdus, kaip bendrausime su vaizdo įrašu: „naršysime kanaluose“, sekdami hipersaitus vaizdo įrašuose, kurie mums pateikia išsamesnę informaciją apie dominančią temą ir patys kuria savo programas patogioje svetainėje. . Tačiau vis tiek reikia sugalvoti programas, kurios privers mus galvoti, ir HTML5 formuojasi kaip standartas, kad visa tai būtų įmanoma.


Norėdami sužinoti daugiau apie vaizdo įrašus, žr. HTML5 vaizdo įrašų ateitį

Šviežios Prekės
80 metų pasaulio taurės bilietų dizainas
Toliau

80 metų pasaulio taurės bilietų dizainas

Vyk ta 2014 m. FIFA pa aulio taurė, o tiem laimingiem žiūrovam , kuriem pavyko gauti bilietą į vieną ar daugiau turnyro rungtynių, tai yra nedideli paudinio dizaina , kurį jie tikriau iai brangin atei...
Galingi plakatai pabrėžia „garbės žudynių“ problemą
Toliau

Galingi plakatai pabrėžia „garbės žudynių“ problemą

Reklamo pramonė gali būti iejama u lengvabūdiškumu, tačiau ji vi ada nori naudoti pau dintiniu kelbimu , kad u idurtų u rimtai vi uomenė klau imai .Taigi, kai „Co mopolitan“ ir prote to grupė „Karma N...
Atraskite „Google UX“ dizaino paslaptis
Toliau

Atraskite „Google UX“ dizaino paslaptis

Ši interviu vyko 2016 m.Rachel Inman nemėg ta iš kirtinumo, kuri tie iogiai u iję u jo vaidmeniu „Google“, kur ji dirba tobulindama vartotojo patirtį. Apibūdinant ave kaip „augančią šiek tiek vėpla“, ...