Ar dizaineriai turėtų naudoti duomenis ar intuiciją?

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 13 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 17 Gegužė 2024
Anonim
LW31 PARSONVER Smart Watch IP68: Things To Know // For Android and iPhone
Video.: LW31 PARSONVER Smart Watch IP68: Things To Know // For Android and iPhone

Turinys

Šių metų pradžioje aš priėmiau poziciją pažinčių svetainėje, kurioje dalyvavo milijonai vartotojų. Buvau pasamdyta kurti vartotojų eksperimentus, kurie tapo kova tarp duomenų ir mano, kaip dizainerio, intuicijos.

Galų gale radau tinkamą pusiausvyrą derinant tai, ką rodė duomenys ir ką man liepė intuicija, kad pasiekčiau savo tikslus.

Vadovaudamasis savo nuojauta

Pirmasis mano projektas buvo padidinti pajamas patobulinant naujovinimo puslapį. Buvo išbandyti du bandymai, siekiant išbandyti kontrolę, kurie abu sugadino bendrą svetainės šabloną.

A eksperimente puslapyje buvo kreditinės kortelės forma, o B eksperimente - atnaujintas valdiklio dizainas. Eksperimento planai buvo labiau estetiški, tačiau vis tiek nevykdė valdymo atnaujinimo puslapio, 5–1 proc.

Kontrolinis puslapis buvo gana karkasinis: jame buvo funkcijų sąrašas vienoje puslapio pusėje ir prenumeratos pasirinkimo forma su raginimu veikti. Išanalizavus duomenis paaiškėjo, kad A eksperimentas buvo prasčiausias iš visų trijų, o šablono sulaužymas nieko nedarė dėl prenumeratos tarifų.


Tikslinant dalykus, eksperimento metu kontrolinis šablonas ir pirkimo srautas (įskaitant naujame lange pasirodančią kreditinės kortelės formą) liko nepakitę. Nors ir nėra gražu, bet likdamas šalia valdymo elementų, vartotojo pasitikėjimas išliko nepakitęs.

Taikant duomenis

Paleidus eksperimentą iš naujo, vis dar nebuvo jokių išmatuojamų našumo rodiklių. Jautėsi lyg atsitrenkęs į sieną. Pradėjau daryti po vieną pakeitimą, tačiau netrukus paaiškėjo, kad šis procesas davė labai mažus produktyvius rezultatus - ir devai pradėjo erzinti visus testus.

Tada man buvo epifanija: aš vaikiausi vietinio maksimumo - buvau pasiekęs bandymų limitą. Norėjau diegti naujoves, bet labiausiai norėjau, kad vartotojai jaustųsi pakankamai aistringai dėl produkto, už kurį norėtų sumokėti atnaujindami į aukščiausios kokybės paslaugą. Naujas mano tikslas buvo išsiaiškinti, kodėl šie eksperimentai vis nesėkmingi.

Norint išspręsti šią problemą, reikėjo užduoti teisingus klausimus. Problema turėjo būti ne tik estetika, ar ne? Štai tada duomenų ir mano žarnyno jausmų derinys veikė kartu, o išbandymui buvo sukurtos tvirtos hipotezės.


Tai teisingai

Vienas dalykas, kurį jis turėjo, buvo prekės ženklas, kurį vertina jo vartotojai. Aš pradėjau kurti el. Laiškus, kurie buvo išsiųsti nedaugeliui vartotojų bazės ir greitai pamačiau rezultatus. Mano idėja buvo tokia: jei net vienas iš mūsų vartotojų pajuto kažkokias emocijas iš šio el. Laiško ir su jais susidūrė, buvo galima sužinoti ką nors naujo.

Išėjęs iš dabartinio stiliaus vadovo, susitelkiau ties pačiu prekės ženklu. Sukūriau smagių ir žaismingų el. Laiškų, kurie buvo palankūs tiek įmonei, tiek vartotojams, tačiau ne be komandos draugų kritikos, kad peržengiau stiliaus vadovo ribas.

Tačiau, žinoma, dar reikėjo išbandyti daugiau bandymų, kad šis metodas veiktų.

Buvo išbandyta el. Pašto versija, kuri buvo pakoreguota atsižvelgiant į tai, ką sakė duomenys, todėl buvo gautas robotas pranešimas, kuris nepakankamai atliko kontrolę - palikdamas manyti, kad duomenys negalėjo man pasakyti nei man, nei kam nors kitam tuo klausimu. , kaip sukurti bet ką, susijusį su šiomis problemomis.


Jausmai turėjo būti pritaikyti projektuose, naudojant toną ar vaizdus, ​​kad būtų gauti vartotojui įtakos turintys rezultatai, taip pat mūsų metrika.

Didžiausia rizika

Galų gale, laikydamasis labai rizikingo, humanistinio požiūrio, vartotojas pasijuto ne tik geidžiamas, bet ir reikalingas. O kokio vartotojo nereikia? Tikslas buvo ne tik pajamų gavimas, bet ir tai, kad vartotojas investuotų į produktą. Darydamas prielaidas, kad žinai, ko nori vartotojas, ir kad duomenys tau viską pasakys, gerai, „padaro asilą iš tavęs ir manęs“.

Dizaineriai įsisavina naujoves ir pamiršta tikrąją priežastį, kodėl darome tai, ką darome, ypač kurdami duomenis. Turime atsižvelgti į duomenis ir savo intuiciją, taikydami ir tai, ką kuriame.

Nesėkmės neišvengiamos - kol nepritaikysime to, ko išmokome iš nesėkmės, mes toliau vaikysimės vietinio maksimumo, o ne naujoves. Mano nuomonė tokia: nelaikykite duomenų aukščiau sveiko proto. Rizikuoti. Laikykitės savo intuicijos. Tegul duomenys palaiko jūsų dizainą, o ne jį apibrėžia.

Žodžiai: Nataša Irizarry

Nataša Irizarry yra pasiskelbusi UX evangelistė. Ji dirba konsultante įmonėse, turinčiose vartotojų patirties ir su dizainu susijusių problemų. Sekite ją „Twitter“ adresu @natashairizarry. Šis straipsnis pirmą kartą pasirodė internetinio žurnalo 261 numeryje.

Kaip šitas? Perskaityk tai!

  • Puikus „WordPress“ mokymo programos pasirinkimas
  • 14 geriausių internetinių kodavimo kursų
  • Kaip sukurti programą: išbandykite šias puikias mokymo programas
Populiarūs Skelbimai
Vaizdo pamoka: užbaigkite senovinę žaislinių fotoaparatų estetiką
Skaityti Daugiau

Vaizdo pamoka: užbaigkite senovinę žaislinių fotoaparatų estetiką

Norėdami užbaigti analogišką žai linių fotoaparatų išvaizdą iš praėju io mėne io, naudo ime tri puikia nemokama „ keletalMe “ tek tūra . Dirb ime u putojančio švie o efektu, įdomiai laip niuotai laip ...
Perkelti pasaulių karą naujai kartai
Skaityti Daugiau

Perkelti pasaulių karą naujai kartai

1978 m. Jeffo Wayne'o koncepcini albuma „Pa aulio karai“ yra dideli dalyka roko i torijo metraštyje. Perpa akodama HG Well o ateivių invazijo i toriją, ji iki šiol išlieka be t eleriu ir yra ukūrę...
Atskleista laisvai samdomų vertėjų skaičiuoklė
Skaityti Daugiau

Atskleista laisvai samdomų vertėjų skaičiuoklė

Cole Henley yra bene geriau iai žinoma dėl avo lai vai amdomų vertinimų kaičiuoklė . Taip pat galite jį pažinti kaip apdovanojimų pelniu io interneto dizaino agentūro „Mud“, kurią ji kartu u Mattu Pow...