Interaktyvus dizainas ar savoji programa?

Autorius: Peter Berry
Kūrybos Data: 20 Liepos Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 17 Birželio Birželio Mėn 2024
Anonim
Tomas Ramanauskas. Vaizdas visagalis: kaip mus veikia fotografija ir kokie vaizdai yra stipriausi
Video.: Tomas Ramanauskas. Vaizdas visagalis: kaip mus veikia fotografija ir kokie vaizdai yra stipriausi

Turinys

Aš esu „skaitmeninis kūryba“ 18 metų. Dabar esu „iOS“ kūrėjas, bet pradėjau nuo 90-ųjų vidurio kurdamas labai paprastas svetaines verslui. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje kiekvienas smulkus verslas skubėjo pasirodyti internete - net vietinis mėsininkas (ir taip, dėl mano nuodėmių aš netgi sukūriau vietinį mėsininkui skirtą svetainę). Programos yra naujas privalomas priedas verslui, žmonės tiesiog nori pamatyti savo logotipą „App Store“. Tai gali būti vertinamas kaip puikus laikas būti programų kūrėju - tiesa ta, kad 90 procentų siūlomo darbo, kuris patenka ant mano stalo, tiesiog netinka platinti kaip savąją programą. Deja, atrodo, kad daugybė programų kūrėjų yra tiesiog už pinigus, todėl mielai sukraus šiukšles, veltui bandydami sutvarkyti kišenes.

Kai 2007 m. Buvo paleista „iTunes App Store“ kartu su „iPhone 3G“, programų kūrėjams kilo didžiulis aukso karštis. Vartotojai buvo išalkę programėlių, neatsižvelgiant į jų kokybę. Šiomis dienomis 1,99 svaro sterlingų programa yra abejotinas pirkinys - todėl programos turi būti daug protingesnės. Mes visi turime išmaniuosius įrenginius, todėl kūrėjai turėtų pasinaudoti fantastiškais jiems prieinamais jutikliais ir kurti išmaniąsias programas; programos, kurios kontekstą žino apie vartotojų aplinką. „App Store“ nebėra vietos „nebylioms“ programoms.


Grįžtant prie prašymų dėl programų, kurios patenka ant mano stalo, dauguma siūlomą programą apibūdina kaip „kaip svetainę, bet kaip programą“ - nebylią programą. Man šios pasiūlytos idėjos būtų kur kas geriau aptarnaujamos, jei būtų dislokuotos kaip reaguojanti svetainė. Tikimasi, kad naršymas mobiliuoju metu tam tikru momentu 2013 m. Užtemdys naršymą darbalaukyje, todėl yra komerciškai prasminga turėti vieną centrinę duomenų saugyklą, kuri būtų pritaikyta visoms naršyklėms, nesvarbu, ar tai išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, IPTV ar tradiciniai darbalaukio ekranai.

Akivaizdu, kad reaguojančiai svetainei reikalingas tinklo ryšys, kad būtų galima pateikti „http“ užklausas, ir yra daug atvejų, kai net duomenys gali būti „nebylūs“, tačiau juos geriausiai užkoduoti į gimtąją programą. Neseniai Velso turizmo tarybos renginyje kalbėjau apie programas turizmo sektoriuje ir paaiškėjo, kad daugybė turistų lankomų vietų gali būti atokiose vietovėse ir jose labai mažai galimybių perduoti 3G signalus. Šiuo atveju nebyli programa su visais reikalingais programos duomenimis, kurie „sukepami“, būtų tinkamas kelias.


Verslas, norintis reklamuotis mobiliosiose platformose, turėtų galvoti apie vietinių programų ir jautriai sukurtų svetainių pliusus ir minusus, o ne tik šokinėti ant programų.

Savosios programos privalumai:

  • Lengvai uždirbama pinigais
  • Prieiga prie prietaiso jutiklių
  • Atsisiųsdamas turinį galima lengvai pasiekti
  • Turinys pasiekiamas neprisijungus

Privalumai reaguojančioje svetainėje:

  • Apeiti „App Store“ patvirtinimo procesą
  • Norint atsisiųsti programą nereikia jokio vartotojo įsikišimo
  • Turinys platinamas tarp platformų
  • Turinio naujiniai, valdomi TVS

Kelios versijos = keli duomenų rinkiniai

Visiškai prieštaraudamas naujausiam žiniatinklio naudojimo legendos Jakobo Nielseno straipsniui, sakyčiau, kad gerai suprojektuota interaktyvi svetainė daugeliu atvejų būtų daug tinkamesnė, nei atskira „mobiliesiems optimizuota“ svetainė. Kelios svetainės versijos reikalauja kelių duomenų rinkinių. Sukurti reaguojančią „temą“ vienai iš daugelio TVS nėra ypač sunku. Tokie karkasai kaip 320 ir daugiau bei „Inuit“ yra puikūs įrankiai norint greitai sukurti idėjų prototipus. Taip pat atrodo, kad kasdien yra prieinamos naujos „jQuery“ bibliotekos, kurios padės padaryti svetainę šiek tiek mažiau kvailą. „Fit Text“, „Reaguojantis meniu“ ir „Elastislide“ yra tik keli.


Santrauka

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra vietos tiek savosioms programoms, tiek interaktyviai suprojektuotoms svetainėms. Pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kokį turinį reikia pateikti. Jei siekiama paprasčiausiai pateikti vaizdus ir tekstą kuo didesnei auditorijai, reaguojanti svetainė yra tikrai neabejotinas kelias. Jei pateikiamam turiniui reikia manipuliuoti vartotoju arba jis priklauso nuo aparatūros jutiklių, kelias yra savosios programos. Savosios programos paprastai turi tiksliai apibrėžtą tikslą; šio tikslo paprastai negalima pasiekti naudojant naršyklę.

Programų parduotuvės ir toliau klestės, tačiau reikia pagerinti programų kokybę. Įrenginiai gali tiek daug šiais laikais ir tol, kol mes turime būdą prisijungti prie jutiminės šių prietaisų galios per HTML, talpyklos duomenis vietoje ir lengvai gauti pinigų; savosios programos visada bus daug pranašesnės už viską, ką galima pasiekti per naršyklę. Kūrėjai tiesiog turi pagrįsti papildomą darbą, susijusį su programos kūrimu, ir šios programos turi būti protingos!

Dalintis
Kurkite animuotus infografikus naudodami CSS ir „jQuery“
Atrasti

Kurkite animuotus infografikus naudodami CSS ir „jQuery“

Derindami C 3 animaciją ir perėjimu , naudo ime C laiko juo to infografijai animuoti. Kad duomeny at i klei tų linkdami žemyn laiko juo ta, kiekviena animacija uaktyvinama per „inview“ jQuery į kiepį,...
Šioje treniruotėje tęskite savo personažų dizainą
Atrasti

Šioje treniruotėje tęskite savo personažų dizainą

Bet kurio kūrybinio projekto e mė yra bendravima ir pa akojima . Ne varbu, ar tai yra tok neapčiuopiama dalyka kaip bevardi komik a , ar viena iliu truota figūra, perteikianti emocija , ar televizijo ...
Populiariausios 2020 m. Dizaino tendencijos
Atrasti

Populiariausios 2020 m. Dizaino tendencijos

Nauja dešimtmeti atneša naujų tendencijų ir e amų evoliuciją. Praėju iai metai vi oje vizualau dizaino rityje įvyko įdomių pokyčių, kurie vy ty i ir vy ty i naujai iai metai .Čia me apžvelgiame, ka ši...