Atsakinga reklama vaikams

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 3 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
Auksinė antilopė (yra reklama) [eugenijus39]
Video.: Auksinė antilopė (yra reklama) [eugenijus39]

Turinys

Šiuo metu „McDonalds“ laukia sveikatos specialistų protestai, raginantys grandinę nustoti naudoti savo Ronaldo McDonaldo personažą kaip įrankį, skirtą vaikams reklamuoti nepageidaujamą maistą. Tai laiko ženklas.

Vaikams skirta reklama dažniausiai būdavo reklaminė televizija, žaislai ir talismanai, o laikui bėgant televizijos reklama vaikams buvo vis griežtesnė. Vaikų „kenkėjų galia“ nebėra vertinama kaip priimtinas tikslas rinkodaros specialistams. Bet kaip yra internete?

Nepaisyti rūpesčiai

Nepaisant daugelio susirūpinimų interneto saugumu, kuriuos pabrėžė Vaikų išnaudojimo ir apsaugos internete (CEOP) centras, internetinė reklama vaikams išlieka gana žemos svarbiausios temos.

Naujausia „Childwise“ statistika parodė, kad vaikai praleidžia beveik dvi valandas per dieną internete, o didžioji jų dalis yra išleidžiama socialinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip „Facebook“. Teigiama, kad kas penktas vaikas iki 12 metų jau turi „Facebook“ puslapį.

Kai vaikai gali pasiekti intencijas ir socialinės žiniasklaidos svetaines labai įvairiai - naudodamiesi nešiojamaisiais kompiuteriais, mobiliaisiais, programėlėmis ir planšetiniais kompiuteriais, tėvai, suprantama, stengiasi juos nuolat stebėti, leisdami vaikams patirti rinkodarą ir reklamą.


Socialiniai pavojai

Vaikams skirtoje reklamoje internete ir socialinėje žiniasklaidoje yra dar nepalankesnis aspektas. Skirtingai nuo televizijos reklamos, ji gali būti labai tikslinga ir pritaikyta pagal jų elgesį internete. Taigi yra labai reali rizika, kad vaikai susiduria su specialiai jiems skirta reklama.

Vaikams taip pat kartais skiriama netinkamų produktų reklama, nes praėjusių metų Stirlingo universiteto tyrimai parodė, kad daugiau nei trečdalis 14 metų škotų buvo reklamuojami alkoholio „Facebook“.

Elgesio rinkodara tokiose svetainėse kaip „Google“, „Hotmail“ ir „Facebook“ yra įprasta, ir apie ją informuojama vartotojų slapukuose, o tai reiškia, kad bus rodomi populiarių ar neseniai ieškotų daiktų skelbimai. Be to, daugelis virusinių kampanijų, kuriose naudojama tokia medžiaga kaip animaciniai vaizdo įrašai, melodijos ir žaidimai, yra patraukli jauniems interneto vartotojams, kurie juos peržiūri ir platina, tuo pačiu padidindami šio prekės ženklo žinomumą.


Šis poveikis jauniems interneto vartotojams gali tapti dar produktyvesnis, nes „Facebook“ kūrėjas Markas Zuckerbergas neseniai siekė, kad nepilnamečiams būtų suteikta prieiga prie svetainės. Nors šiuo metu nėra griežtai nustatyta amžiaus riba, „Facebook“ taiko „sąžiningą“ savanorišką susitarimą neatidaryti svetainės nepilnamečiams. Bet tai yra savarankiškai nustatyta ir griežtai nereglamentuojama jokia išorinė įstaiga. Nors vaikų apsaugos agentūros kritikavo Zuckerbergą dėl šio pakeitimo siūlymo, išlieka tikimybė, kad vis tiek taip gali atsitikti.

Teismo bylos

Reklama netaikoma vaikams, jie taip pat gali tapti šios temos dalimi, nes tie, kurie „mėgsta“ „Facebook“ gerbėjų puslapį produktui ar prekės ženklui, galėtų būti rodomi kaip tos įmonės rinkodaros kampanijų dalis.

Naujausios Kalifornijoje ir Niujorke pasirodžiusios istorijos pabrėžia prekių ženklus, kuriuose naudojami tų jaunų vartotojų vardai ir vaizdai, kurie be leidimo „mėgsta“ savo puslapius savo rinkodaroje. Tinklas taip pat dažnai pateikia šių gerbėjų kontaktinę informaciją, kurią prekės ženklai gali naudoti tiesiogiai jiems reklamuodami, nors „Facebook“ iki šiol atsisako komentuoti šią problemą.


Dėl šių atvejų buvo pradėta byla prieš socialinio tinklo svetainę, prieš kurią ji aršiai kovoja, kartu su Kalifornijos vaikų privatumo įstatymo projektu, kuris, jos teigimu, pakenktų internetinei prekybai.

Nauji reglamentai

Nors televizijos ir spausdintinę reklamą reguliuoja ir stebi tokios organizacijos kaip Reklamos standartų tarnyba, internetinės reklamos reguliavimo institucija vis dar yra šiek tiek spraga.

ES ėmėsi veiksmų ir praėjusį mėnesį įstatymai priėmė elektroninio privatumo direktyvą, kurioje nustatyti elgesio reklamos apribojimai, leidžiantys interneto vartotojams atsisakyti slapukais pagrįstų duomenų, kuriais grindžiama elgesio rinkodara.

Kaip ir visose rinkodaros praktikose, tie, kurie vykdo internetinę rinkodarą, turi atsižvelgti į savo veiksmų etines pasekmes. Internetas siūlo platų įvairių galimybių rinkodaros specialistams pasiekti auditoriją naujais ir išradingais būdais, tačiau jį taip pat gali sugadinti praktika, kuri, kaip manoma, netinkamai nukreipta į pažeidžiamus asmenis, pavyzdžiui, vaikus.

Prekės ženklai taip pat turėtų būti atsargūs dėl galimo susirūpinusių tėvų atsako, kuris ateityje gali pakenkti jiems ir jų reputacijai, jei jie nesilaikys tokios praktikos.

Įspūdingi Straipsniai
Kas naujo „RizomUV 2019“?
Skaityti.

Kas naujo „RizomUV 2019“?

„Rizom-Lab“ išleido pirmąjį varbų metų atnaujinimą avo at kiram ultravioletinių pindulių žemėlapiui „RizomUV“. UV žemėlapiai yra gyvybiškai varbi 3D menininkų darbo eigo dali , todėl RizomUV daug kam ...
Dizaino žargonas paaiškino: Skeuomorfizmas
Skaityti.

Dizaino žargonas paaiškino: Skeuomorfizmas

Pa taruoju metu daug kalbėta apie keuomorfizmą - ypač apie jo naudojimą „Apple“ „iO “ vartotojo ą ajoje. Bet ka tai tik liai yra?„ keuomorph“ yra tai, ka išlaiko anachroniniu dizaino elementu , kurie ...
Portfelio svetainė su retro vaizdo žaidimų posūkiu
Skaityti.

Portfelio svetainė su retro vaizdo žaidimų posūkiu

Interneto dizaineri Filidora Wie e patraukė mū ų akį avo a menine vetaine. Ji kartu u Arthur van ’t Hoog ukūrė virtualią vi atą, kurioje ekrane buvo pik elių retro žaidimų imboli , vaizduojanti ave. u...