Iš naujo sugalvokite paskirties prekės ženklo tapatybę atlikdami 10 žingsnių

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 28 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
10 Companies Who Managed To Make A Comeback
Video.: 10 Companies Who Managed To Make A Comeback

Turinys

Kai bendra plėtros įmonė „iCity“ nusprendė perdirbti buvusius žiniasklaidos centrus, naudojamus per 2012 m. Londono žaidynes, jai reikėjo pateikti patikimą prekės ženklą, rinkodaros viziją ir tapatybę. „Poke“ įkūrimo partneris Tomas Hostleris paaiškina trumpai apie projektą ...

2013 m. Klientai bendradarbiavo su „Poke“ ir „dn & co“, nes „iCity“ norėjo pažangaus požiūrio į prekės ženklo kūrimą, bet taip pat ir vietinės „Shoreditch“ pagrįstos skaitmeninės bendrovės patirties.

„iCity“, kaip tada buvo vadinama, yra Hackney pakraštyje, viename kūrybiškiausių Londono rajonų, bet ir neturtingiausių. Štai kodėl buvo taip pabrėžiama, kaip jautriai ir tinkamai pristatyti prekės ženklą.

„East End“ bendruomenė yra labai sėkminga ir visas komercinės nuosavybės pasaulis ją sutelkia - jūs turite pakeisti pokalbį, jei norite, kad žmonės atkreiptų dėmesį. Taigi mes sugalvojome juostą „Londono gaminimo namai“.


Nors likęs nekilnojamojo turto pasaulis mėtosi bendromis technologijomis, niekas nemetė rankos į didelę, bet skirtingą įmonių grupę - gamintojus, kurie kuria produktus ketvirtosios interneto kartos - daiktų interneto.

Jei sužinosite tą kūrybinę ekonomiką ir sukursite miesteliu panašią vietą už prieinamą kainą, priimtinu architektūriniu dizainu, galėsite sukurti dvasinius namus žmonėms, kuriems trūksta svorio centro.

Bet koks tapatybės darbas turi kalbėti apie tuos žmones ir su jais. Jie yra trikdytojai ir novatoriai, todėl jums reikia vardo ir tapatybės, kuri kelia iššūkius ir atspindi jų priimamas vertybes.

Vienas iš mūsų skambesio puslapių buvo tai, koks siaubingai vertas „iCity“ buvo vardas. Reikėjo tyliai išimti iš nugaros ir sušaudyti. Tai buvo blogas „Apple“ kalambūras. Jie tai gavo labai greitai ir būtent todėl norėjo labiau trikdančio požiūrio.


Čia „dn & co“ kūrybos direktorius Patrickas Eley peržiūri mintį, slypinčią dėl trikdomos čia rytų tapatybės ...

01. Smegenų audra

Kartu su Poke'u pradėjome galvoti apie strateginę koncepciją, dėlioti idėjas, ko norėtume, kad vieta būtų. Norite, kad dizainas atspindėtų vietos siekius, todėl tas pradinis mąstymas buvo raktas į tai, kad dizainas veiktų teisingai.

02. Drąsus vardas

Vardas taip pat buvo pagrindinis. Mes norėjome tapatybės, kuri jai būtų lanksti, kažko generuojančio. „Čia“ yra tikrai svarbus žodis ir sąvoka, o tada jis gali būti išplėstas - „Čia Rio“, „Čia Vakarai“ ir pan. Pavadinimas buvo gana drąsus. Tai nėra labai akivaizdus tokios vietos pavadinimas.


03. Trikdanti tapatybė

Anksti mes sugalvojome tapatybės dinamiškumą. Tai buvo noras to, kas turėtų kinetinę, trikdančią savybę. Tuomet galėtume tai pritaikyti visiems pačios tapatybės aspektams, pavyzdžiui, spalvai ar tipografijai, bet nebūtinai juos visus apjungti.

04. Įkvėptas modelis

Tarp mūsų, Poke ir architektų, vyko didžiulis bendradarbiavimas. Pavyzdžiui, dinamišką H įkvėpė architekto naudojamas modelis. Logotipą sukūrėme vilkdami tipo tašką ant savęs, taip sukurdami tobulą raidės formą. [Norėdami sužinoti, kaip buvo sukurtas logotipas, eikite į antrą puslapį.]

05. Skaitmeninis paveldas

Šriftui norėjome kažko, kas atrodytų turintis skaitmeninį paveldą, bet ne tokio, kuris atrodytų pernelyg akivaizdus. Erdvės ryšys visada buvo tikrai svarbus, tačiau mes nenorėjome per daug dirbti skaitmeniniu aspektu. Taigi mes paėmėme šriftą ir patys jį sutrikdėme.

06. Subtilus sutrikimas

Daltonas Maagas mums leido sutrukdyti „Aktiv Grotesk“ ir dirbome su „Colophon“ dėl detalių. Mes nenorėjome, kad tai paveiktų kiekvieną veikėją. Tam reikėjo subtilumo elemento - kažko su tokia trikdymo kokybe, tačiau tai per daug nesutrukdė įskaitomumui.

07. Spalvų derinys

Tapatybės spalva turėjo atspindėti architektūrą, todėl oranžinė spalva buvo svarbi, tačiau tai negalėjo būti susiję tik su architektūra. Mes apžvelgėme gamintojų prekių ženklus ir su jais susijusias spalvas. Mes norėjome rasti tai, kas tinka visų tų viduryje, bet jaučiasi kaip savo kūrinys.

08. Svarbiausi įvykiai

Štai kodėl žalia spalva tapo tokia dominuojanti - ji turi skaitmeninio ir techninio užuominą. Tada oranžinė spalva naudojama kaip fluorescencinis paryškinimas, kuris nuskinamas nedaug. Žalia ir oranžinė yra gana ryškios ir puikiai dera viena su kita, tačiau jos yra ir priešingos.

09. Slinkimo efektas

„Poke“ svetainės dizainas sutelkė dėmesį į tai, kad „Here East“ sutrikimai būtų reaguojantys ir keičiami: išlaikant dizaino elemento aspektus gyvus, nepaisant to, iš kokio įrenginio ar ekrano dydžio jis žiūrimas. Slinkties efektas atgaivina „East East“ aspektą „didelis verslas susitinka su mažu verslu“.

Tomas Hostleris pristatydamas naują prekės ženklą…

Pirmasis kūrimo etapas bus atidarytas vasaros pabaigoje, o kita pusė - kitą vasarą. Mes sukūrėme identitetą, pozicionavimą ir balso toną bei visus įprastus produktus, kurių reikia prekės ženklo projektui.

Dabar mes esame rinkodaros vykdymo režime, padedame leisti pastatus, ir tai daroma tradicinėmis priemonėmis. Taigi „dn & co“ įkūrėjai Joy Nazzari ir jos komanda kuria brošiūras ir patirtį vietoje [išsami informacija antrame puslapyje], o mes sukūrėme svetainę, kuri padeda parduoti schemą.

Prekės ženklas yra kur kas daugiau nei ženklas ant popieriaus lapo; tai visuma patirčių, kurias galite patirti skaitmeniniu, fiziniu būdu apsilankę svetainėje arba apčiuopiamai atspausdintame lape. Dalykai, kuriuos daro ši schema, pasako tiek pat, kiek ir vizitinės kortelės.

Mes taip pat vykdome daug turinio pagrįstos rinkodaros. Mes sukūrėme du nuostabius filmus, iš kurių vienas labai traukia akį ir kuriame yra animatroninis robotas. Norėdami sukurti paleidimo filmą, turite kreiptis į bendruomenę, kuriai atstovaujate. Taigi mes panaudojome „Poke“, „Nexus“ ir „John Nolan“ studijų derinį, kad sukurtume trumpą filmą, kuriame pateikiamas toks darbas, kuris atstovauja kai kurioms aplinkinėms įmonėms.


Be to, mes pradedame galvoti apie tai, kokia bus nuomininkų patirtis - pavyzdžiui, kaip veikia skaitmeniniai sutrikimai? Ar jie nešioja kortelę ant kaklo ant dirželio, ar mes su išmaniaisiais telefonais darome kažką nepaprasto?

Visa tai turi būti suprojektuota ir apgalvota kaip visuma. Tikslas yra turėti gyvą, kvėpuojantį prekės ženklą - nuo balsų, kuriuos girdi liftuose, iki drabužių, kuriuos nešios registratorė, iki trumpikių, iki taksistų, kaip jį rasti - tai didžiulis firminis žvėris.

Taigi labai konservatyviame nekilnojamojo turto rinkodaros pasaulyje tokia idėja klientui pareikalavo daug drąsos.

Kitas puslapis: sukurkite trikdantį logotipą penkiais veiksmais

Nauji Leidiniai
Neaiškios prekės ženklo linijos
Toliau

Neaiškios prekės ženklo linijos

Kai me pirmą kartą ėmėmė didelių prekė ženklo projektų John on bankuo e, klientai paprašė pamatyti mū ų „proce ą“. Taigi pareigingai užrašėme, kok , mū ų manymu, turėtų būti ši proce a . Nepai ant kel...
Kaip padaryti, kad programa būtų pasiekiama
Toliau

Kaip padaryti, kad programa būtų pasiekiama

JK vyriau ybė nuo tatai reiškia, kad viešojo ektoriau vetainė ir programo dabar turi būti prieinamo vi iem . kaitmeniniame amžiuje mobilio io programėlė tapo plačiai populiaria ver lo platforma, leidž...
Kaip būti kūrybiškesniam būnant toli nuo studijos
Toliau

Kaip būti kūrybiškesniam būnant toli nuo studijos

Yra daugybė prieža čių, kodėl galite nebūti avo tudijoje: pavyzdžiui, dirbate namuo e ar toli renginyje. Pertrauka nuo avo tudijo erdvė yra puiku būda pradėti kūrybiškumą, todėl vadovaukitė toliau pat...