Kaip reitinguoti „Google“

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 20 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 8 Gegužė 2024
Anonim
How to Rank Smaller Websites on Google in 2022 - FAST Method for Non-Techies
Video.: How to Rank Smaller Websites on Google in 2022 - FAST Method for Non-Techies

Turinys

Taigi, jūs norite žinoti, kaip reitinguoti „Google“. Geros naujienos yra tai, kad neprivalote būti profesionalus paieškos sistemų optimizavimo (SEO) specialistas, nes tai gali padaryti kiekvienas. Bloga žinia ta, kad tai neįvyks per naktį. Iš tiesų, norint pasiekti tikrai gerą „Google“ reitingą, gali prireikti gana ilgo laiko, ypač jei esate konkurencingoje paieškos rinkoje.

Tačiau kantriai, planuodami ir nuolat stengdamiesi pamatysite, kad jūsų svetainė pakyla paieškos variklio rezultatų puslapiuose (SERP), ir sulauksite daugiau srauto. Šiame straipsnyje mes apibūdinsime keletą žingsnių, kurių jums reikia norint pasiekti savo tikslus, aptardami temas, įskaitant svetainių auditus, žiniatinklio prieglobą (parinkčių ieškokite mūsų vadove), raktinius žodžius, turinį ir konkursą.

Norėdami sužinoti daugiau naudingo turinio, žr. Šias ekspertų SEO gudrybes. Kuriate svetainę? Nusiminkite triukšmą su geriausiu svetainių kūrėju.

01. Patikrinkite savo svetainę


Pirmasis žingsnis, norint sužinoti, kaip reitinguoti „Google“, yra jūsų svetainės auditas. Norėdami tai padaryti už jus, galite naudoti įvairius internetinius įrankius. Šie įrankiai išryškins problemas, kurios gali turėti įtakos jūsų reitingui, arba klaidas, kurias turėsite ištaisyti, įskaitant tikrinimo klaidas (puslapius, kurių paieškos robotai negali pasiekti), neveikiančias nuorodas, ar jūsų svetainė pritaikyta mobiliesiems, ar jūsų svetainė yra greita, ir jūsų robots.txt failo arba XML svetainės schemos problemos.

Jei jūsų svetainė lėta, gali tekti pasikalbėti su savo interneto prieglobos paslaugų teikėju, kad sužinotumėte, ar yra būdų, kaip ją padaryti greitesnę, ar galbūt pereiti pas paslaugų teikėją, kurio serveriai veikia geriau. Arba galbūt yra būdų, kaip patobulinti svetainės kodą, kad jis būtų greitesnis ir patogesnis mobiliesiems.

02. Įdiekite „Google Analytics“ ir „Google Search Console“

Jei dar neturite „Google Analytics“ ir „Google“ paieškos savo svetainėje, turėsite jas įdiegti. Be jų jūs nežinote, kas lankosi jūsų svetainėje, kaip jie rado jūsų svetainę, kuriuos puslapius jie lanko ar kiek laiko jie yra. Įdiegę šiuos įrankius taip pat gausite kiekybiškai įvertinamus įrodymus, ar jūsų reitingo pagerinimui atlikti pakeitimai iš tikrųjų veikia (įsitikinkite, kad išsaugojote rezultatus tinkamoje debesies saugykloje, kad jūs ir jūsų komanda galėtų saugiai prie jų prisijungti).


03. Žinokite savo raktinius žodžius

Raktiniai žodžiai yra žodžiai, kuriuos žmonės įveda į paieškos sistemas ieškodami kažko internete. Norėdami įsitikinti, kad jūsų svetainėje yra raktinių žodžių, kad pritrauktų reikiamą lankytojų tipą, turite atlikti tam tikrus raktinių žodžių tyrimus.

Svarstant, kuriuos raktinius žodžius reikia taikyti, reikia atsiminti keletą dalykų. Pirmiausia turite taikyti pagal raktinius žodžius, susijusius su jūsų verslu ar svetainės tema. Jūs taip pat norite dirbti su raktiniais žodžiais, kurie pritraukia pakankamai srauto, tuo pačiu metu išvengdami pernelyg konkurencingų, t. Y. Terminų, pagal kuriuos taip pat taikosi tūkstančiai kitų svetainių. Stenkitės nesirinkti per plačių raktinių žodžių. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainėje parduodamas konkretaus tipo valdiklis, jūsų tikslinis raktinis žodis turėtų būti „konkretus valdiklio pavadinimas“, o ne tik „valdiklis“.

Taip pat turėtumėte pabandyti padaryti daugiau nei reitinguoti vieną raktinį žodį vienu metu. Vienas raktinis žodis gali sudaryti raktinių žodžių frazės, tokios kaip „valdiklis“, pavyzdį iš ankstesnio mūsų pavyzdžio, pagrindo. Bet tada jį galima išplėsti modifikatoriaus žodžiais, apibūdinančiais pagrindinį raktinį žodį, bet taip pat pridedančių elementų, pvz., Vietą. To pavyzdys gali būti „rankų darbo amatininkų valdiklių parduotuvė, vietovės pavadinimas“.


04. Žinokite savo konkurentų raktinius žodžius

Tinkamų raktinių žodžių paieška gali būti ilgas procesas, dažnai susijęs su bandymais ir klaidomis. Vienas iš būdų pagreitinti šį procesą yra pažiūrėti, į kuriuos raktinius žodžius nukreipia jūsų konkurentai.

Pirmiausia atlikite paiešką pagal raktinę frazę, kuriai priklauso vienas iš pagrindinių jūsų puslapių. Tada pažiūrėkite į konkurentų svetaines, kurios rodomos to paties termino reitinge. Tada galite rasti kitų raktinių žodžių, kuriuos taip pat vertina konkurento puslapis. Paskutinėje šio proceso dalyje turėsite naudoti trečiųjų šalių raktinių žodžių tyrimo įrankius, nes „Google“ jums neteiks šios informacijos.

05. Filtruokite raktinius žodžius

Atlikę du ankstesnius veiksmus, turėtumėte turėti gana ilgą galimų raktinių žodžių, pagal kuriuos norite taikyti savo svetainės tekste, sąrašą. Bet dabar reikia pasirinkti, kurie iš jų yra geriausi, kuriems sutelkti savo pastangas.

Kad būtų verta, raktiniai žodžiai turi atitikti kelis pagrindinius kriterijus. Akivaizdu, kad jie turi būti susiję su jūsų verslu ar jūsų svetainės tema.

Raktinių žodžių paieškos apimtis taip pat turėtų būti pakankama, t. Y. Per vieną mėnesį to žodžio turėtų ieškoti pakankamai žmonių. Tinkamo kiekio nustatymas priklauso nuo paties raktinio žodžio. Mažos apimties raktinius žodžius verta rinktis, jei jie nėra tokie konkurencingi, todėl jie gali būti geras pasirinkimas naujoms svetainėms.

Bet, svarbiausia, jūs turite sugebėti sukurti turinį kiekvienam raktiniam žodžiui, kuris pritraukia ir domina lankytojus, ir taip pat gerai įvertinti. Šis paskutinis punktas, kaip sunku reitinguoti pagal konkretų raktinį žodį, yra žinomas kaip raktinio žodžio sunkumų balas, ir vėlgi, jums reikia naudoti trečiųjų šalių raktinių žodžių tyrimo įrankius.

Palyginkite svarstomų raktinių žodžių balus su jau priskirtais. Jei jų yra daug sunkiau, tada jų tikriausiai reikėtų vengti.

06. Žinokite savo vartotojų ketinimus

Filtravus raktinių žodžių sąrašą, gali būti viliojanti įšokti ir pradėti daužyti tinklaraščio įrašus. Bet tai gali būti ne tas turinys, kurio žmonės ieško atlikdami visas paieškas. „Intent“ yra terminas, apibūdinantis tai, ko žmonės ieško atlikdami bet kokią konkrečią paiešką. Ir prieš pradėdami kurti turinį, turite suprasti, koks žmonių tikslas yra jūsų raktiniai žodžiai.

Norėdami tai padaryti, ieškokite savo raktinio žodžio sistemoje „Google“ ir sužinokite, kokie puslapiai reitinguojami, kas tiems puslapiams yra bendra - tai gali būti vaizdai, vaizdo įrašai ar pardavimas internete - taip pat peržiūrėkite susijusias paieškas. Pavyzdžiui, jei tam tikroje paieškoje vaizdų paieškos rezultatai rodomi puslapio viršuje, o ne nuorodos į puslapius, žinosite, kad vaizdai yra tai, į ką turėtumėte sutelkti dėmesį. Sužinoję raktinio žodžio tikslą, galite pereiti prie kito veiksmo.

07. Sukurkite savo turinį ir padarykite jį „pilną“

Svetainės turinys gali būti įvairių formų. Tai gali būti rašytinis tekstas, vaizdai, vaizdo įrašai, garso įrašai ar žaidimai. Kai žinote, koks turinio tipas atitinka jūsų raktinių žodžių tikslą, galite kurti tokį turinį, kokio dauguma žmonių ieško ieškodami.

Turinio tikslas turėtų būti visiškai patenkinti lankytojų užklausas, kad jiems nereikėtų grįžti į paieškos rezultatus ir išbandyti kitą svetainę. Norite, kad jūsų svetainė būtų paskutinis paspaudimas iš SERP.

Jūsų turinys gali būti laikomas išsamiu, jei jis tai daro, taip pat pateikia patvirtinamųjų įrodymų ir atsako į kitus klausimus, susijusius su lankytojo paieška. Jūsų svetainė taip pat turėtų sukelti pasitikėjimą lankytoju, kad tai yra patikimas šaltinis, ir pateikti papildomą aukštos kokybės turinį, palaikantį pagrindinį turinį.

08. Būkite kantrūs

Gerų paieškos sistemų reitingai nėra tai, kas vyksta per naktį; tam reikia šiek tiek tyrimų ir darbo. Bet, kaip ir daugumoje dalykų, jei skirsite laiko ir pastangų, būsite apdovanoti. Kai pasieksite vieno puslapio poziciją, gali būti pagunda atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Nors tai gali būti šventės priežastis, tai iš tikrųjų yra tik etapas nuolatinio darbo ir tobulėjimo kelyje, siekiant užtikrinti, kad jūsų svetainė ir jos turinys išliktų šviežias ir aktualus.

Tau
10 „Photoshop CS6“ patarimų
Skaityti Daugiau

10 „Photoshop CS6“ patarimų

Viena geriau ių „Adobe Photo hop C 6“ įdiegtų darbo eigo patobulinimų yra galimybė greitai ra ti luok niu . kydo luok niai viršuje pamaty ite naują kiltį „Ra ti“ u iš kleidžiamuoju meniu ir dvigubo bū...
OFFF 2014: kūrybinis chaosas Barselonoje
Skaityti Daugiau

OFFF 2014: kūrybinis chaosas Barselonoje

OFFF 2014: nuo ko me pradedame? Pa aulinio lygio gar iakalbiai, minti verčianti darba , gyva mena , in taliacijo , dirbtuvė , eni ir nauji draugai, ovacijo , aulė krema , cerveza ir įkvėpimo cunami , ...
10 geriausių MODO patarimų ir metodų
Skaityti Daugiau

10 geriausių MODO patarimų ir metodų

u naujau iu MODO 10.1 leidimu „The Foundry“ pradeda iš tikrųjų tobulinti MODO į vieną iš premjerinių modeliavimo ir turinio kūrimo programų. Ne varbu, ar dirbate kurdami dizainą, ar VFX, ar žaidimu ,...