Rachel Simpson apie projektavimo iššūkius besivystančioms rinkoms

Autorius: Lewis Jackson
Kūrybos Data: 6 Gegužė 2021
Atnaujinimo Data: 15 Gegužė 2024
Anonim
Rachel Simpson - Designing for our next billion users
Video.: Rachel Simpson - Designing for our next billion users

Turinys

Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriais susiduria visi, kurie ateinančiais metais dirba kurdami interneto dizainą ar frontendą, bus patenkinti besivystančių rinkų vartotojus.

Rachel Ilan Simpson, „Google Chrome“ komandos vartotojo patirties dizainerė, šia tema kalbės rugsėjo mėn. „Generate London“; jei net pusę akies žiūrite į žiniatinklio ateitį, nenorite praleisti jos kalbos: Projektavimas mūsų milijardui vartotojų.

Prieš jos „Generate“ sesiją mes susibūrėme su Rachel į pokalbį.

Ar galėtumėte papasakoti apie savo darbą „Google“?

Aišku. Dirbu „Chrome UX“ komandoje. Esame nedidelė dizainerių ir tyrėjų grupė, besirūpinanti „Chrome“ vartotojo patirtimi visose platformose („Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „ChromeOS“ ir kt.). Mes labai glaudžiai bendradarbiaujame su inžinieriais ir produktų vadybininkais kurdami naujas funkcijas ir tobulindami bendrą produktą, paprastai ieškodami geresnių būdų būti nematomais ir leisti žiniatinkliui spindėti.


Jūsų „Generate“ pokalbis pavadintas „Projektavimas mūsų milijardui vartotojų“. Ar galėtumėte mums apie tai šiek tiek papasakoti?

Kalba skirta vartotojų poreikiams besivystančiose rinkose. Tai yra viena iš svarbiausių dizaino ir technikos temų šiandien, taip pat apie tai aš daugiausia laiko siunčiu galvodamas apie „Chrome“. Mary Meeker pabrėžė erdvę savo 2016 m. Interneto tendencijų ataskaitoje. Ji atkreipė dėmesį, kad turėdama 277 mln. Vartotojų, Indija neseniai aplenkė JAV ir tapo antra pagal dydį rinka pasaulyje (po Kinijos).

Metų augimas taip pat yra didesnis ir sparčiai spartėja - 2014 m. Jis buvo 33 proc., O 2015 m. - 40 proc. McKinsey įvertino, kad subrendusios interneto ekosistemos poveikis yra 500 USD vienam asmeniui BVP (maždaug pramonės revoliucijos poveikis, tačiau per laiko dalį). Ši erdvė yra didžiulė galimybė dizaineriams ir kūrėjams patobulinti savo verslą ir padėti pagerinti kitų gyvenimą.

Vartotojų poreikiai besivystančiose rinkose šiandien yra viena iš svarbiausių dizaino ir technologijų temų


Kita šio klausimo pusė yra ta, kad daugelis šių vartotojų prisijungia prie interneto neturėdami anksčiau stalinio kompiuterio, todėl jie paprastai turi skirtingus sąveikos su technologijomis modelius. Nesuprantant šių vartotojų poreikių, kyla reali rizika, kad įmonės praleis langą ir pasiūlys jiems paslaugas. Kūrinyje „Projektavimas mūsų milijardui vartotojų“ pasakosiu apie tai, kas yra šie žmonės ir kaip jie kreipiasi į technologijas bei internetą.

Taip pat pateiksiu keletą konkrečių pavyzdžių, ką darome „Chrome“, kad jiems būtų geriau. Šia tema „Generate London“ taip pat kalba Bruce'as Lawsonas (Opera) ir Paulas Lewisas („Google“). Bruce'as priartėja prie dalykų labiau techniniu požiūriu, o Paulas kalba apie „Progressive Web Apps“ - aš ateinu iš dizaino pusės.

Ką dabar dizaineriai ir kūrėjai gali padaryti, kad jų svetainės būtų labiau prieinamos besivystančių rinkų vartotojams?

Vienas dalykas, kurį dizaineriai ir kūrėjai gali padaryti šią minutę, yra išbandyti savo svetainę ir sužinoti, kiek duomenų jai reikia ir kiek laiko reikia prieigai. Tai jau galima padaryti naudojant „Chrome Dev“ įrankius, atidarant „tinklo“ skydelį ir pažvelgus į jo apačią. Pateikiame keletą ekrano kopijų iš Tal Oppenheimerio pokalbio „Progresyviose žiniatinklio programose“ I / O „I / O“ ir mūsų milijardui vartotojų:


Man, žinoma, būtų apmaudu, jei aš taip pat nerekomenduočiau „Progressive Web Apps“ kaip protingo sprendimo kūrėjams, norintiems pradėti aptarnauti vartotojus mobiliajame telefone, ypač besivystančių šalių rinkose. Šis požiūris puikiai tinka būdui, kuriuo šie vartotojai naudojasi žiniatinkliu naudodamiesi mobiliaisiais telefonais, o paslaugų darbuotojai siūlo keletą didelių galimybių patobulinti jūsų produktus neprisijungus. Paulo ir Bruce'o pokalbiai „Generate London“ bus puikūs šaltiniai šia tema.

Kaip manote, kokie yra dideli iššūkiai, su kuriais susiduria „UX“ dizainas per ateinančius kelerius metus?

Manau, kad mūsų milijardo vartotojų aptarnavimas yra svarbiausias iššūkis, apie kurį dizaineriai pradės galvoti ateinančiais metais. Tiksliau, vartotojai, kurie pirmą kartą prisijungia prie mobiliųjų įrenginių, neturi integruotų mentalinių modelių iš darbalaukio, kaip mes tikėjomės. Susidursime su naujais iššūkiais, kai norime, kad mūsų programos ir svetainės būtų intuityvios ir prieinamos šiems vartotojams - daugelis jų naudojasi žiniatinkliu ir programomis savo antrąja kalba (anglų kalba). Čia yra visa įdomių problemų ragena.

Jūs esate didelis dizaino kamščių šalininkas; koks tau patrauklumas?

Turėčiau atkreipti dėmesį į skirtumą tarp „Design Jams“ ir „Design Sprints“. „Design Jams“ yra renginys, kurį įkūriau 2012 m., Iš pradžių įkvėpęs renginio „Global Game Jam“. Tai vienos dienos renginiai (iki šiol), vykę Miunchene ir Londone, kur mes sujungiame dizainerius, kūrėjus ir verslininkus, kad sukurtume produktą nuo nulio.

Šių įvykių patrauklumas yra tas, kad jie yra visiškai linksmi - mes dažnai nustatome tikrai sunkias (bet konkrečias) problemas, su kuriomis neteksime žaisti kasdien dirbdami, ir naudojame savo procesą, kad jie būtų lengvai prieinami komandoms. Man patinka optimizuoti požiūrį, kad padėtų visiems įveikti išties reikšmingus iššūkius.Aišku, dieną visada apgaubiame alumi ir kalbamės apie visus projektus.

„Design Sprints“ yra procesas, kurį „Google Ventures“ sukūrė Jake'as Knappas, Bradenas Kowitzas, Michaelas Margolis, Johnas Zeratsky ir Danielis Burka, kad nustatytu laiku išspręstų kritinius verslo klausimus. Procesą plačiau naudoti įmonėje pakeitė Nadya Direkova, o šiandien jis plačiai mokomas ir naudojamas „Google“. Tai naudoju savo darbe, kad suburčiau įvairias įmonės grupes, kad išspręstų specifines problemas ir pradėtų svarbius pokalbius.

Apeliacija yra ta, kad šis procesas yra tikrai greitas būdas išbandyti sunkios, paveikios ir skubios problemos sprendimą. Per 5 dienas galite suburti suinteresuotąsias šalis ir ekspertus ir padaryti neįtikėtiną pažangą. Žmonės, kurie domisi, čia gali sužinoti daugiau - neseniai perskaičiau jų naują knygą „Sprint“ ir sužinojau daug, ko dar nežinojau.

Kas geriausia jūsų darbe?

Aš pradedu dirbti su protingais, aistringais žmonėmis, kurie visada nori atiduoti savo ego vardan geriausio sprendimo mūsų vartotojams. Mes galime surengti labai sudėtingas, bet pagarbias diskusijas, kurios leistų mums (tikiuosi) padaryti viską, ką galime, milijardams žmonių, kuriems šiandien tarnaujame (ir kitą milijardą, kurį tarnausime rytoj).

Taip pat teisėtai galiu pasakyti, kad „dirbu interneto labui“, o tai yra mano gyvenimo tikslas.

Nepraleiskite Rachel's Generate London sesijos, Projektavimas mūsų milijardui vartotojų. Rezervuokite bilietą čiaarba sužinokite apie visus kitus pokalbius ir seminarus Generuoti Londono svetainę.

Svetainės Pasirinkimas
Neaiškios prekės ženklo linijos
Toliau

Neaiškios prekės ženklo linijos

Kai me pirmą kartą ėmėmė didelių prekė ženklo projektų John on bankuo e, klientai paprašė pamatyti mū ų „proce ą“. Taigi pareigingai užrašėme, kok , mū ų manymu, turėtų būti ši proce a . Nepai ant kel...
Kaip padaryti, kad programa būtų pasiekiama
Toliau

Kaip padaryti, kad programa būtų pasiekiama

JK vyriau ybė nuo tatai reiškia, kad viešojo ektoriau vetainė ir programo dabar turi būti prieinamo vi iem . kaitmeniniame amžiuje mobilio io programėlė tapo plačiai populiaria ver lo platforma, leidž...
Kaip būti kūrybiškesniam būnant toli nuo studijos
Toliau

Kaip būti kūrybiškesniam būnant toli nuo studijos

Yra daugybė prieža čių, kodėl galite nebūti avo tudijoje: pavyzdžiui, dirbate namuo e ar toli renginyje. Pertrauka nuo avo tudijo erdvė yra puiku būda pradėti kūrybiškumą, todėl vadovaukitė toliau pat...