Plakatų dizainai: 46 įkvepiantys pavyzdžiai

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 3 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 18 Gegužė 2024
Anonim
Three Decades of Akira Slide Homages
Video.: Three Decades of Akira Slide Homages

Turinys

Plakatų dizainas suteikia dizaineriams ir menininkams tuščią drobę, kad provokuotų ir įkvėptų. Plakatai ne visada pasiekia reikiamą ženklą, tačiau kai jiems pasiseka, plakatų menas gali būti tikrai galingas.

Reklaminiai ir reklaminiai plakatai šią tendenciją pradėjo dar 1870 m. Iš pradžių jie buvo nespalvoti ir daug teksto pagrindu, tačiau įvedus tris Jules Cheret akmens litografijos procesus, menininkai netrukus galėjo sukurti ryškų, spalvingą plakatų dizainą.

Norėdami sužinoti daugiau stulbinančių skelbimų, peržiūrėkite mūsų reklaminių skydelių reklamavimo santrauką, kuri gali sustabdyti srautą. Čia mes surinkome mėgstamiausių plakatų dizaino pasirinkimą. Šiame puslapyje švenčiami šiuolaikiniai plakatų dizainai iš komercinių projektų ir „indie“ projektų, arba spustelėkite antrą puslapį, kad pamatytumėte klasikinių plakatų dizainų, kurie atlaikė laiko išbandymą, asortimentą.

Spustelėkite piktogramą kiekvieno paveikslėlio viršuje dešinėje, kad pamatytumėte viso dydžio plakatą.

01. Pamesta ir rasta Alva Skog


Švedų iliustratorė Alva Skog sukūrė šį ryškų plakatą, kurį užsakė „Lost & Found market“ - didelė senovinė rinka Barselonoje. Skogo buvo paprašyta sukurti vyro ir moters, geriančio „Estrella“ alų ir nešiojančių daiktus, kuriuos nusipirko turguje, atvaizdus. Jos atsakymas buvo piešti veikėjus, kad negalėtum pasakyti, kuris yra vyras, o kuris - moteris.

Ryškios bloko spalvos pasirenkamos sąmoningai, nes Skogas mano, kad spalvos gali jaustis lyčių. „Savo darbe stengiuosi rasti pusiausvyrą tarp rausvų, mėlynų ir žalių“, - sakė ji „Computer Arts“.

Ir žinia slypi detalėse, sako Skogas. „Vienam veikėjui pridėjus dažytų nagų ir žiedą, taip pat auskarus ir tai, kas, kita vertus, būtų galima interpretuoti kaip moteriškesnės išvaizdos viršūnę, sunku atskirti, ar vyras, ar moteris.

02. Fatihas Hardalas


Fatihas Hardalas yra grafikos ir tipo dizaineris, įkvėptas šveicarų dizainerių ir praeities dizainų. Šiame plakatų rinkinyje yra darbai, sukurti „Typografische Monatsblätter“ (žurnalas, švenčiantis Šveicarijos tipografiją), taip pat spausdinimo eksperimentai, atspausdinti ant skaidraus popieriaus naudojant šilkografiją.

03. „Purple Creative“ Alisos įlanka

Šis akį traukiantis plakatas buvo sukurtas Alisa įlankoje, netradicinėje spirito varykloje, kurią valdo chemikai. Bendrovė naudoja technologijas viskio cheminėms savybėms įvertinti, o tada mašinos generuoja su procesu susijusius duomenis. „Purple Creative“ panaudojo šiuos duomenis kurdamas generatyvinį vizualinės tapatybės meną.

„Mums patiko mintis, kad spirito varyklos duomenys gali būti iš naujo interpretuojami kaip generatyvinis menas, ir sugebėjome užfiksuoti Ailsos įlankos esmę ir asmenybę, kuri yra mokslinė, techninė, bet ir kūrybinga“, - sakė „Purple Creative“ įkūrėjas ir kūrybos direktorius Gary Westlake'as.


"Tai mums buvo įdomus kūrybinis iššūkis. Turėjome daug sužinoti apie algoritmus ir reaguojantį kodą, bet, tikiuosi, vaizdai ir dinamiškos programos buvo verti viso sunkaus darbo!"

04. Stamma

Zagas sukūrė kampaniją Didžiosios Britanijos mikčiojimo asociacijai, kurios tikslas - pagerinti visuomenės supratimą ir suvokti būseną. Pati organizacija taip pat buvo pervadinta į „Stamma“, kad būtų galima pasiekti anksčiau gyvenime mikčiojančius žmones.

Plakato dizainas sutelktas aplink užrašytą frazę „Aš mikčiojau“, kuri vietomis ištempta, kad atspindėtų pauzes, atsirandančias per įvairius dizainus, įskaitant plakatus. Erdvės užpildytos mintimis ir nusivylimais, kurie dažnai kyla galvoje tiems, kurie šiomis akimirkomis mikčioja. Tikslas yra ištaisyti įprastus neteisingus įsitikinimus, pavyzdžiui, mintį, kad žmonės mikčioja dėl to, kad yra nervingi.

05. Rok fermą

Šis plakato dizainas įtrauktas dėl novatoriško požiūrio į šriftus ir prekės ženklą. „Shoptalk“ sukūrė „Chase Distillery“, gaminančiai džiną ir degtinę, pagamintą iš jos Herfordshire ūkyje užaugintų produktų, kampanijos metu daugiausia dėmesio skiriama bulvėms. Tiesą sakant, tipinė tipografija buvo pagaminta naudojant bulvių spaudinius.

„„ Chase Distillery “gamykloje viskas prasideda nuo kuklaus šurmulio, todėl manėme, kad svarbu, jog tai padarė ir naujas prekės ženklas bei identitetas“, - sako Jamesas Woodas, „Shoptalk“ įkūrėjas ir kūrybos direktorius. „Įkvėpimo sėmėmės iš trafaretinių bulvių dėžių, džiuto maišų ir emaliuotų ženklų, kuriuos galima rasti„ Chase Farm “, ir sugalvojome unikalų šriftą, naudodamiesi bulvių drožyba.

Bulvių spaudiniai buvo patobulinti skaitmeniniu būdu, kad būtų sukurtas „spud sans“ šriftas, skirtas naudoti plakatuose, dirželiuose, skaitmeninėse platformose, reklaminėje medžiagoje ir kelio ženkluose. Mes taip pat esame koliažo efekto vaizdų ir baltosios erdvės naudojimo gerbėjai.

06. Kartais visada

Grafinio dizaino studija, įsikūrusi tarp San Paulo ir Berlyno, „Always Always“ neseniai pristatė įspūdingą plakatų seriją San Paulo mados butiko „Cotton Project“ kolekcijai „AW 2019“, pavadinta „Contra“. Studijos įkūrėjas Gabrielis Finotti sako, kad kolekcija „tyrinėja prieškultūrinę dvasią, kuri slypi banglenčių ir laipiojimo uolose augimu“ - jo teigiama sporto šaka „apklausė konservatyvią ir vartotojišką visuomenę“ nuo 1950-ųjų dalyvaudama labiau „libertariško ir hedonistinio gyvenimo būdo“ užsiėmimuose. Vaizdai naudojami tik nespalvotai, tipografiškai fokusuojamas kartu su Brazilijos fotografo ir režisieriaus Hicko Duarte'o nufilmuotais vaizdais.

Gabrielis priduria, kad estetika remiasi „stebuklingu momentu“ sporto istorijoje: „aukso amžiuje“, kurį neapibrėžia nei pinigai, nei socialinė padėtis, bet kurį „skatina visuomenės pakraštyje gyvenanti jaunų žmonių grupė, abejojanti morale ir leistis į nežinomybę “.

07. Motinos dizainas AIGA

Kūrybinei agentūrai „Mother Design“ buvo mestas iššūkis kuriant vaizdinę medžiagą kasmetiniam Amerikos vadovaujančios dizaino asociacijos AIGA susirinkimui tuo metu, kai organizacija ėmėsi naujos vizijos tapti platesnių kūrybinių rinkėjų centru. Ryški plakatų serija buvo ypatingas akcentas.

„Mūsų dizaino sprendimas tapo pačios organizacijos ir metinės konferencijos metafora: bėgant laikui tobulėjant ir apėmus gražius, netvarkingus ir kartais netikėtus būdus, kuriais žmonės ir idėjos susiduria vienoje vietoje“, - aiškina kūrybos direktorius Jasonas Milleris.

„Koncepciniu požiūriu AIGA„ kubas “atstojo magnetinį svorio centrą, kartu braižydamas dizaino disciplinas“, - tęsia Milleris, „matuodamas ir skatindamas įvairias įkvepiančias sąveikas ir susidūrimus“.

08. Tai „Surif City“ festivalio „Pacifica“

„Make Waves“ - tai erdvinių plakatų ant šilko popieriaus su stiklo pluošto danga serija (rodoma iš arti straipsnio herojaus paveiksle), kurią sukūrė komunikacijos agentūra „This is Pacifica“ Barselonoje vykusiam tarptautiniam „Surf City“ festivaliui.

Plakatų kūrimo procesas buvo panašus į banglentės kūrimo procesą. "Norėdami suformuoti plakatus, profesionalus banglentių formuotojas buvo pakviestas sukurti struktūrizuotų serijų seriją, kuri jam leido suformuoti kiekvieną plakatą skirtingomis bangų formomis ir apimtimis, paverčiant grafinį kūrinį, kuris paprastai yra plokščias, į plakatą su trimatėmis bangomis", paaiškina, kad tai „Pacifica“ kūrybos direktorius Pedro Serrão.

Apskritai jis apibūdina kolekciją kaip „oficialų dizaino kūrinį ir banglenčių dvasią kartu, vaizduodamas jūrą ir žmogų“.

09. Annik Troxler džiazo festivaliui „Willisau“

Šveicarų dizainerė Annik Troxler sukūrė vizualinę tapatybę 2018 m. Džiazo festivaliui „Willisau“, o jos plakatų dizainuose žaismingumas sujungtas su griežta darna ir dėmesiu funkcionalumui.

Plėtodama savo projekto žodyną šiam projektui, Troxler rėmėsi muzikos ritmų ir formų sistemomis, savo unikalia interpretacija kurdama formas ir tipografinius elementus. Trokslerio tikslas buvo padaryti judėjimą „matomu“, naudojant paprastą įtaisą: apskritimo elementai, sukasi vienas su kitu ir priešais skirtingus paviršiaus sluoksnius.

Festivalio dizaino tapatybė prasidėjo nuo nelaimingo atsitikimo. „Kai priartinau plotą, atsirado„ pikselių raštas “. Iškart žinojau, kad noriu iš to padaryti ką nors, naudodamas skirtingą tankį, ryškumą ir tipografiją “, - paaiškina Troxler.

Annik Troxler darbai dažniausiai yra gyvybingi ir spalvingi, tačiau šiai tapatybei ji pasirinko juodą ir baltą su sidabriniais akcentais. "Manau, kad formos ir raštai daro didesnę įtaką nespalvotai, bet kai į šilkografiją įdėjau sidabro, tai suteikė vaizdui atspindinčios šviesos elegancijos."

10. Šekspyro gaublio superunija

2018 m. Radikalus „Shakespeare's Globe“ prekės ženklas sukėlė tikrai ryškų plakato dizainą. Visa plakatų serija yra apgaulingai sudėtinga dėl savo drąsaus paprastumo.

20 pusių simbolis, naudojamas ant kiekvieno plakato skirtingai, atspindi paties Žemės rutulio formą ir buvo fiziškai pagamintas iš pirminės medienos trynimo. Yra ir spalvų schemos bei šrifto pasirinkimo priežasčių. Norėdami sužinoti daugiau apie prekės ženklo strategijos įkvėpimą, žr. Mūsų kūrinį „Kaip superunjonas modernizavo Šekspyro gaublį“.

Mes pasirinkome „Hamlet“ plakatą, kuris bus įtrauktas į šį sąrašą, nes jis sumaniai atnaujina klasikinį kaukolės sprogimo simbolį, naudodamas naują „Globe“ logotipą, kad sukurtume genčių temą, atspindinčią režisieriaus interpretacijų įvairovę.

11. Pronomada (-os)

Dizaino komanda „Helmo“ - Thomasas Coudercas ir Clémentas Vauchezas - sukūrė šią dramatišką plakatų seriją mados renginiui „Galeries Lafayette“ Paryžiuje. Koncepcija orientuota į gyvūnų instinkto ir mados instinkto idėją. Plakatai buvo demonstruojami didžiuliu mastu, virš parduotuvės langų ir kupolo.

12. „Knochenbox“ koncertų plakatas

Muzikos vietos nėra daug indie ar eksperimentinės nei Knochenbox Berlyne - ji užima kriptą po koplyčia. Todėl tikslinga, kad šis koncertų plakatas taip pat atsitraukia nuo normos. Riboto tiražo ekrano spaudos plakatas yra Palefroi, Berlyne įsikūrusio prancūzų dizaino dueto Damieno Trano ir Mariono Jdanoffo darbas.

„Palefroi sukūrė ekrano atspaudą su vingiuojančia linija, išmarginta kompozicija ir ekscentriškomis meno atspaudo nukrypimais“, - žurnalui „Computer Arts“ pakomentavo pripažintas dizaino rašytojas Rickas Poynoras. „Tai žaismingai netiesioginis bendravimas iš subkultūrinių kraštų muzikantams, komanduokite nedidelį, bet labai ištikimą sekėją “.

13. Triukšmas x GIF Fest tapatybė

„Noise x GIF Fest“ yra didžiausias Singapūro GIF festivalis. Kai reikėjo sukurti garsų renginio identitetą, vietinė studija „BÜRO UFHO“ suprato, kad dizainas turės veikti ir kaip statinis spaudinys, ir kaip animacija. "Nuo pat pradžių buvo nustatyta, kad plakatas turi būti animuotas GIF", - juokiasi BÜRO UFHO kūrybos direktorius Jun T.

Komanda sukūrė 13 skirtingų logotipo variantų, kurie, žaidžiant kaip seka, sukuria judesio iliuziją. Tuo tarpu tekstūros juda per renginio plakatą, kad sukurtų gylio ir animacijos pojūtį. "Mes taip pat sukonstravome veidą 3D formatu", - priduria Jun T. "Garantuotas GIF plakatas, atitinkantis temą ir koncepciją".

14. Solo: Žvaigždžių karų istorija

Tai anonso plakatas yra viena iš keturių serijų, sukurtų gerbėjams, kurie laukia būsimo „Žvaigždžių karų“ filmo apie Hansą Solo. Vaizdų užmaskavimas tipografinių pavadinimų viduje yra veiksmingas būdas, kai kiekvienas plakatas turi skirtingą charakterį. Tačiau, kaip ir daug kas susiję su šio filmo gamyba, anonsų plakato išleidimas nevyko sklandžiai. Neilgai trukus kažkas pastebėjo nepaprastą panašumą su 2015 m. Išleistų „Sony Music France“ albumų viršeliais, ir greitai įvyko plagijavimo skandalas.

15. Parengtas žaidėjas vienas

Iliustratorius Olly Moss yra gerai žinomas dėl savo sumanių, minimalistinių plakatų dizainų. Be šio oficialiai licencijuoto 2010 m. „Piktųjų mirusiųjų“ peržiūros plakato, jis taip pat sukūrė plakatus Hario Poterio, „Džiunglių knygai“, „Žvaigždžių karų“ trilogijai ir kt.

18. Svetimi dalykai

Vienas didžiausių 2016 m. Televizijos renginių „Svetimi dalykai“ atsirado iš niekur ir patraukė visų dėmesį dėka savo įtaigios antgamtinės istorijos ir nepriekaištingo stiliaus retro stiliaus, ir Kyle'as LambertasStulbinantis plakatas buvo gyvybiškai svarbi viso paketo dalis. Trumpai sukūręs 1980-ųjų stiliaus plakatą, primenantį klasikinius, rankomis pieštus kino meno kūrinius, jis sukūrė tai naudodamas „iPad Pro“ ir „Procreate“. Tu gali apie jo procesą skaitykite čia.

19. „Ford“ prisitaikantis plakatas

Sukurtas „Ogilvy & Mather Istanbul“ (dabar - „Ogilvy“), sumanus „Ford“ plakatas „Adaptive“ buvo naudojamas reklamuoti naują įmonės adaptyvaus apšvietimo technologiją.Naudojant optinę iliuziją, plakatas buvo sukurtas tam, kad žmonės galėtų patirti savo pritaikomą priekinio apšvietimo sistemą, kuri reaguoja į vairo įvestį, kai važiuoja apvaliais kampais.

Žiūrovui judant daugiasluoksniu plakatu, perspektyva pasislenka ir leidžia žiūrovui „pamatyti“ už kampo. Jis buvo paleistas įgaliotuose „Ford“ atstovuose ir tam tikrose vietose visoje Europoje. Kaip tai buvo padaryta, galite pamatyti aukščiau pateiktame vaizdo įraše.

20. Vilkdalgis

2015 m. Išleistas „Iris“ yra dokumentinis filmas, švenčiantis mados ikonos Iris Apfel gyvenimą. Šis plakatas „Gravillis Inc.“ yra vienas geriausių, kuriuos matėme. Pati Iris pasirodo nespalvota, o gyvas raštuotas fonas demonstruoja jos meilę madai. Protinga ir originali koncepcija, nenuvilianti stiliaus akcijų.

21. Labirinto bėgikas: deginimo bandymai

Kitas filmas, kuris neišdegė kino pasaulio, buvo 2015 m. Mokslinė fantastika, siūlanti „Maze Runner: Scorch Trials“. Nors kūrėjai išleido kai kuriuos tipiškesnius plakatų dizainus, visuomenė taip pat buvo traktuojama šio labiau kairio lauko dizaino, kuris sumaniai naudoja neigiamą erdvę. Laboratorijos kolbos forma yra linkimas į filmo siužetą, o drąsus raudonos spalvos naudojimas centrinėje juostoje sustiprina šilumos jausmą scenoje.

22. Žaliasis žmogus

Koncertiniai plakatai - tai arena, kurioje grafikos dizaineriai gali iš tikrųjų atsiduoti savo aistrai tiek menui, tiek muzikai. Taigi, visada malonu matyti muzikos festivalius ir dizainerius, kurie sugeba gaminti kažką nepaprastai ypatingo; tai būtent tas „Žaliojo žmogaus“ festivalis ir JK plakatų asociacija padarė čia.

„Festivalis paprašė mūsų sukurti riboto tiražo spaudinių seriją kai kuriems festivalyje grojantiems veiksmams“, - aiškina dizaineris Lukas Drozdas. "Iš viso buvo pasirinkti aštuoni veiksmai, kurie parodo festivalio grojančių aktų įvairovę, taip pat UKPA prekystalyje eksponuojamų talentų įvairovę. Kiekvienas plakatas buvo sukurtas kaip riboto leidimo A2 ekrano spauda."

23. Tai seka

Visi žino, kad priversti personažą spoksoti tiesiai iš filmo plakato yra tikras būdas patraukti praeivių dėmesį. Puikiai iliustruoja Akiko Stehrenbergeris, šis 2014-ųjų siaubo hito plakatas „It Follows“ padidina intensyvumą, įrėmindamas figūros akis automobilio priekinio stiklo veidrodžio atspindyje. Stehrenbergeris sukūrė plakatus, skirtus daugybei indie ir komercinių leidinių, ir lengva suprasti, kodėl jis toks paklausus.

24. Omaras

Kas negalėjo sustoti ir spoksoti į šį? Netradicinis netradicinio filmo plakato dizainas menininkas Vasilis Marmatakis užfiksavo veikėjus, apkabindamas tuščius vienas kito siluetus. Marmatakis taip pat sukūrė šunis „Dogtooth“, taip pat dirbo prie daugybės kitų filmų plakatų.

25. 1 462 D.Trumpo dienos

Donaldas Trumpas yra JAV prezidentas. Kai D.Trumpas buvo išrinktas, Kurtas McGhee apskaičiavo, kad ketverių metų terminas yra 1 462 dienos, ir jis sukūrė šį plakatą tam, kad tą faktą sugrąžintų namo ir suteiktų jums minimalią terapiją, kai jūs einate per dieną, kuri praeina. „Tai gali neatrodyti taip ilgai, kol nepamatysite tiek laiko dienomis“, - sako jis. - Nesvarbu, kas tai bebūtų, daug kas gali suklysti per 1462 dienas.

26. Derliaus herojai

Komiksų mylėtojas ir aistringas žaidėjas Grégoire'as Guilleminas dažnai kuria superherojų įkvėptus dizainus, o šie minimalistiniai senoviniai plakatai pateko į tinkamą vietą, kai kalbama apie įkvepiantį grafinį dizainą.

Tokie kaip Betmenas, Žalioji širšė ir „Sidabrinis banglentininkas“, yra įtraukti į „retro“ permąstymus. Puiki tipografija kartu su puikiai apipavidalintomis superherojų iliustracijomis privertė mus nukristi už serijos.

27. Paskambink man pasisekusiu

Mums labai patinka, kai iliustracijai skiriama centrinė vieta su filmų plakatais, o ši „Call Me Lucky“ yra nepaprastai malonu pažvelgti. Kontrastuojant minimalią spalvų paletę su įmantriu dizainu, dizainą užbūrė „Vodka Creative“ su Jesse Vital pasirūpindama pačiu meno kūriniu.

Kitas puslapis: geriausių klasikinių plakatų dizaino pasirinkimas

Įspūdingi Straipsniai
Padidinkite „Sass & Compass“ efektyvumą
Atrasti

Padidinkite „Sass & Compass“ efektyvumą

Ši traip ni pirmą kartą pa irodė 233 žurnalo „.net“ žurnale - perkamiau iame pa aulyje žurnale, kirtame interneto dizaineriam ir kūrėjam .Nor naudojant „ a “ ir „Compa “, palyginti u tandartine C , au...
10 geriausių patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti juodąjį penktadienį
Atrasti

10 geriausių patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti juodąjį penktadienį

Juoda i penktadieni jau netruku , todėl puiku meta pradėti galvoti apie kūrybine priemone , apie kuria galbūt norė ite gauti gerą pa iūlymą. Didžiau ia prekybo laikotarpi dažnai uteikia didelių nuolai...
5 priežastys, kodėl esate blogas bendradarbis
Atrasti

5 priežastys, kodėl esate blogas bendradarbis

Darba tudijoje gali būti puiku . Turite bendraminčių dizainerių, kurie atme idėja . Galite kartu pavalgyti pietu arba po darbo pa iimti gėrimo. Jū vi i traukiate link bendro tik lo, o kelio galvo vi a...