„Pixar Animation Studios“: 4 sėkmės paslaptys

Autorius: Peter Berry
Kūrybos Data: 15 Liepos Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 13 Gegužė 2024
Anonim
Pixar’s Secret Formula For Making Perfect Films | The Art Of Film
Video.: Pixar’s Secret Formula For Making Perfect Films | The Art Of Film

Turinys

„Pixar Animation Studios“ daug kas pasikeitė. Technologijos ir prieš tai atlikti giluminio nardymo tyrimai leido studijai pagaminti pačią novatoriškiausią kada nors matytą vaizdinę energiją.

Tačiau „Pixar“ ne visada buvo animacijos milžinė, kokia yra dabar. Dar 2004 m. Daugelį programinės įrangos, kurią studija naudojo, parašė labai maža menininkų komanda. Tačiau neilgai trukus jie padarė savo žymę, o po 14 metų „Pixar“ tapo maža startuolių animacijos komanda ir tapo didžiule „Walt Disney“ korporacijos dalimi.

Sumušti skaitmenines kliūtis

Nuo pat pirmojo pastatymo „Pixar Animation Studios“ nuolat kūrė animacinius filmus, kurie panaikino skaitmeninių galimybių kliūtis. Nuo „Sulley“ kailio modeliavimo „Monsters Inc.“ ir gražaus vandens „Nemo radime“ iki skanaus maisto kūrimo Ratatouille mieste ir naujos plaukų modeliavimo programinės įrangos, naudojamos „Brave“ ugningam raudonplaukiui veikėjui Meridai.


  • Geriausia 3D modeliavimo programinė įranga 2018 m

Kiekvienas „Pixar“ animacinės laiko juostos filmas nustatė naujus standartus ir pakėlė būsimų filmų technologinės plėtros lygį. Taigi, kaip jie kuria tokias gražias, vientisas animacijas? Kokios yra „Pixar“ sėkmės paslaptys? Čia mes apžvelgsime keletą būdų, technologijų ir įrankių, kurie padėjo sukurti kai kuriuos iš labiausiai mėgstamų kompanijos 3D filmų.

01. Visuotinis apšvietimas

Taškinis pasaulinis apšvietimas buvo patobulintas ir įtrauktas į Monstrų universiteto žaidimą. Švelni oda, labai tekstūruoti paviršiai ir įspūdingi šviesos efektai prisijungia prie antrojo monstrų pasaulio monstrų rinkinio išsinešimų arsenalo.

Algoritmų grupė apskaičiuoja, kaip šviesa šokinėja nuo paviršiaus iki paviršiaus. Tai sukuria gražiai švelnius, natūraliai atrodančius efektus, tačiau tik tuo atveju, jei būsite pasirengę laukti, kol efektas bus pridėtas, kai tik bus atlikta animacija. Animatoriai dabar gali pagaminti savo darbo rėmus, o žiebtuvėliai gali suteikti jiems visus reikalingus spalvingus liumenus. Realaus laiko pasaulinis apšvietimas ir JAV doleriai dabar naudojami „Pixar“ gamyboje, ir mes negalime laukti „Toy Story 4“, pasirodysiančio 2019 m.


02. Visuotinės scenos aprašymas (USD)

„Universal Scene Description“ (USD) yra atviro kodo projektas „Pixar“, sukurtas kaip populiarėjantis pramonės standartas. Šis standartas leidžia jiems būti nepaprastai sudėtingiems pačioje scenoje. Tai taip pat leidžia daugeliui menininkų tuo pačiu metu kurti tą pačią sceną, turtą ar personažą. Žiebtuvėliai gali dirbti su tuo pačiu personažu tuo pačiu kadru, nes animatoriai taip pat dirba su šiuo personažu.

„USD vis labiau traukia net ir už mūsų pramonės ribų, nes tai leidžia mums turėti didžiulį sudėtingumą ir galimybę dirbti to sudėtingumo ribose vienu metu keliuose departamentuose“, - sako vyresnysis „Pixar“ narys Steve'as May. Technologijų komanda. „Apple“ neseniai WWDC paskelbė, kad USD yra naujas papildytos realybės PDF.

03. „RenderMan“


„Mes taip pat išgyvenome pertvarką ir stengėmės bendradarbiauti su„ RenderMan “, - priduria May. „Pixar“ sukūrė naują seniai įsitvirtinusio aukso standarto architektūrą, skirtą vaizdinių efektų ir animacijos atvaizdavimui. Algoritmai patobulėjo
ir skaičiavimo galia išaugo iki tokio lygio, kad dabar ji gali palaikyti kelio sekimą.

„Kuriant„ Dory “,„ RenderMan “programinė įranga buvo tam tikrame etape, kad„ Pixar “įgula galėtų visiškai įsisąmoninti kelią, įgalindama daug sudėtingesnius apšvietimo efektus ir atlikdama daug mažiau menininkų darbo. Tai efektyviau suvokia daug sudėtingesnę geometriją “.

Taigi, „Pixar“ padarė šį didžiulį postūmį norėdamas perkelti „RenderMan“ į kelio sekimą. Ką tai tiksliai reiškia? May mums praneša, kad viskas yra apie tai, kad „RenderMan“ būtų paleistas interaktyviai, ir tai padaryti taip, kad nebūtų vėluojama tarp to laiko, kai menininkas priima kūrybinį sprendimą, ir nuo to laiko, kai pasirodys rezultatai.

04. „Presto“

Patentuota „Pixar“ animacijos sistema pirmą kartą buvo naudojama „Brave“ ir nuo tada ji buvo naudojama kiekviename „Pixar“ projekte. „„ Presto “yra geriausia animacijos sistema pasaulyje“, - liudija May. „Tai iš tikrųjų parodė, kaip gerai jis užima sudėtingas scenas tokiuose filmuose kaip„ Neįtikėtini 2 “ir„ Coco “.

Rekomenduojama Jav
80 metų pasaulio taurės bilietų dizainas
Toliau

80 metų pasaulio taurės bilietų dizainas

Vyk ta 2014 m. FIFA pa aulio taurė, o tiem laimingiem žiūrovam , kuriem pavyko gauti bilietą į vieną ar daugiau turnyro rungtynių, tai yra nedideli paudinio dizaina , kurį jie tikriau iai brangin atei...
Galingi plakatai pabrėžia „garbės žudynių“ problemą
Toliau

Galingi plakatai pabrėžia „garbės žudynių“ problemą

Reklamo pramonė gali būti iejama u lengvabūdiškumu, tačiau ji vi ada nori naudoti pau dintiniu kelbimu , kad u idurtų u rimtai vi uomenė klau imai .Taigi, kai „Co mopolitan“ ir prote to grupė „Karma N...
Atraskite „Google UX“ dizaino paslaptis
Toliau

Atraskite „Google UX“ dizaino paslaptis

Ši interviu vyko 2016 m.Rachel Inman nemėg ta iš kirtinumo, kuri tie iogiai u iję u jo vaidmeniu „Google“, kur ji dirba tobulindama vartotojo patirtį. Apibūdinant ave kaip „augančią šiek tiek vėpla“, ...