PHP: tūkstančio karkasų žemė

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 6 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 18 Gegužė 2024
Anonim
Cameron Sinclair: A call for open-source architecture
Video.: Cameron Sinclair: A call for open-source architecture

Turinys

Paklauskite manęs, kurią sistemą naudoti, ir aš tikriausiai turėsiu niūrią senutės akimirką ir pasakysiu, kad visos sistemos yra tokios pat blogos, kaip viena kita. Tai nereiškia, kad jie visi yra blogi, tiksliai, bet PHP mes turime neįsivaizduojamai daug sistemų (paprastai nurodoma kaip N + 1, kur N yra PHP kūrėjų skaičius pasaulyje), ir jie visi tikriausiai turėjo prasmę juos sugalvojusiam asmeniui.

Pasirinkti sistemas tikriausiai yra geriau nei bandyti naudoti tik vieną sistemą, neatsižvelgiant į tai, ką tiksliai bandėte sukurti, nes ji yra „geriausia“ (nesvarbu, ar „geriausia“). Šis karkaso pasiūlymų pasirinkimas reiškia, kad galite pasirinkti tai, kas atitinka projekto poreikius, ir tai gali būti net dokumentuota. Bet kurios platformos karkasai iš tikrųjų yra tam, kad pateiktų struktūrą, daugkartinio naudojimo modulius ir bibliotekas, ir paprastai išvengia visų nuobodžių ir pasikartojančių užduočių, susijusių su tos pačios funkcionalumo kūrimu. Pavyzdžiui, kuriant TVS, kažkas turėtų apdoroti ir patvirtinti formos laukus man; jei paliksiu savo rankose, aš galiu praleisti kai ką svarbaus ir daug norėčiau atlikti kiekvieno projekto elementus skirtingi, o ne tas, kurios kaskart yra vienodos!


„Full-stack“ karkasai

„Full-stack“ sistemos, tokios kaip „Zend Framework“, gali būti puiki vieta pradėti kūrėjui, neturinčiam didelės architektūros patirties. Tai suteikia gerą struktūrą, kad būtų galima pakabinti naują programą, ir aplink ją yra gera „ekosistema“ - daugybė knygų, vadovėlių ir keletas pagrįstų dokumentų. Jei bandote sukurti didelę programą, kurią prižiūrės daugybė žmonių, populiari, išsami sistema greičiausiai bus geras pasirinkimas, nes ji diktuos nemažai struktūros ir bus gerai žinoma bei suprantama.

Visada gerai turėti struktūrą, kuri padėtų išsiskirti; savo karjeros pradžioje dirbau su kai kuriais labai jaunesnieji kūrėjai ir bandė juos išmokyti MVC („Model View Controller“) modelį, kuris tuo metu buvo palyginti naujas. Mes priėmėme sprendimą naudoti „Smarty“ rodinio sluoksnyje; iš dalies tam, kad dizaineriai galėtų lengviau dirbti su šablonais, ir iš dalies, kad kai kas nors ateitų prie mano stalo ir pasakytų „kaip man daryti X su„ Smarty “?“ Galėčiau pasakyti „nedaryk X rodinyje!“ (devynis kartus iš 10, tai buvo atsakymas). Turėdami sistemas, galime rasti tą patį atskyrimą kitose programos dalyse. Daugelis jų palaiko integravimąsi su šablonų sluoksniu, pvz., „Smarty“ ar mano nauju mėgstamiausiu „Twig“, kad galėtumėte pasiimti tuos įrankius, nesvarbu, kokį pasirinkote pagrindą.


Palengvinkite apkrovą

Yra daug lengvesnių sistemų nei „Zend Framework“, pavyzdžiui, aš nemažai dirbu su „CodeIgniter“. Ar jis toks pat išsamus ir tvirtas kaip „Zend Framework“? Ne, taip nėra. Bet kaip pagalbinė sistema, leidžianti greitai kurti programą, ji yra naudinga. Apskritai karkasai, turintys mažiau „pagalbininko“ funkcionalumo, gali būti lengviau orientuojami, nes daug akivaizdžiau, kaip kūriniai eina kartu. Nepažįstamoje sistemoje (man tai beveik viskas) būtent dėl ​​automatinių bitų sunku dirbti ir derinti.

Tas jausmas „pasiklysti naujoje sistemoje“ yra neišvengiamas ir visiškai varginantis; net patyręs kūrėjas jaučiasi kaip naujokas, kai nežino, kaip kas nors veikia. Jei jums tikrai nepasisekė, išsirinkote sistemą, kurios IRC kanalas jums pasakys, kad esate ir idiotas! Tai labai neigiama pradinė patirtis, dėl kurios daugelis žmonių pirmiausia nenaudoja naujos sistemos ar ją perima, o labai nedaugelis sistemų gerai padaro naujus vartotojus įveikdami tą pradinę kliūtį.


PHP taip pat turime keletą rėmų, kurie iš tikrųjų nėra tokie, kokius aš paprastai vartoju. Mes turime keletą puikių komponentų sistemų; bibliotekų kolekcijos, sukurtos naudoti pagal valią ir gražiai žaisti kartu, tokios kaip „Zeta Components“ (anksčiau „eZ Components“) ir „Symfony Components“ (ar matėte jų svetainę? Jie laimi geriausių meno kūrinių apdovanojimą!). Geriausias ir nepakankamiausias dalykas, be abejo, yra pačios PHP „PEAR“ ir „PECL“ pasiūlymai - kažkaip tai pamiršta šiame drąsiame naujame pasaulyje.

Mikrorėmiai

Mikrorėmiai yra populiarėjanti PHP tendencija; tai ypač lengvi pasiūlymai, kurie tik padeda greičiau suklijuoti daiktus. Geras pavyzdys yra „Slim“, kuri yra labai greita ir paprasta naudoti bei supranta „RESTful“ sąvokas. Jis pagrįstas „maršrutų“, kurie yra URL šablonai, idėja. Jūs užregistruojate maršrutą ir suteikiate atgalinį skambutį, kuris turėtų būti iškviestas paprašius to URL.

Daugelis PHP kūrėjų priima sistemą ir laikosi jos, kitaip jie gali naudoti vieną darbe, kitą - savo pomėgiams ar atvirojo kodo projektams. Nėra daug sutarimo dėl „geriausios“ sistemos, kurią reikia naudoti, todėl visi tik laikosi to, ką žino, o rezultatas yra lygiagretus daugybės sistemų kūrimas! Man patinka rinktis iš pasirinkimo, bet ar minėjau, kad jie visi yra tokie pat blogi, kaip vienas kitas?

Jei žinote „Zend Framework“, galų gale apibūdinate save kaip „Zend Framework“ kūrėją; jums nebus patogu rašyti kitoje sistemoje, kol neturėsite galimybės su tuo susidoroti, ir tikriausiai neprisimenate daugelio neapdorotų dalykų PHP funkcijų, jei jų dažnai nenaudojate. Ši idėja, kad mes tapome konkrečios sistemos kūrėjais, dirbantiems tik ant abstrakcijos sluoksnių, yra šiek tiek keista PHP. Galų gale, tai yra kalba „interneto problemai spręsti“. Jis parašytas C kalba ir savaime yra greita, lengva kalba ... su sąlyga, kad nelauksite, kol bus paleistas didelis karkaso paleidimo procesas! Iš šio konteksto atsirado „MicroPHP“ manifestas, kurį parašė žmogus, kurį mes vadiname Funkatronu (nors jo vardas iš tikrųjų yra Edas Finkleris). Tai yra teiginių serija, sakanti, kad gerai pastatyti keletą suderinamų mažų modulių, kad didesnis nėra geresnis ir kad „Java“ gyvenimas per trumpas, net jei tai parašyta PHP.

Mes Patarti
Ar galite atspėti filmą su šiais retro filmų citatų plakatais?
Skaityti Daugiau

Ar galite atspėti filmą su šiais retro filmų citatų plakatais?

E ame dideli retro plakatų dizaino gerbėjai čia, „Creative Bloq“, ir kai jie ujungia keletą mėg tamiau ių kultinių filmų, negalėtume būti laiminge ni. Iliu tratoriu ir dizaineri Gordona Reida ukūrė gr...
Atsisiųskite „3D World 211“ failus
Skaityti Daugiau

Atsisiųskite „3D World 211“ failus

Norėdami at i ių ti „3D World 211“ numerio pridedamu failu , tie iog pu telėkite nuorodą, e ančią po kiekvienu traip niu, o ZIP faila automatiškai at i ių turinį į jū ų „Mac“ ar a meninį kompiuterį.Je...
27 geriausi nemokamų piktogramų rinkiniai
Skaityti Daugiau

27 geriausi nemokamų piktogramų rinkiniai

Nemokamų piktogramų paieška yra daug laiko reikalaujanti proce a , kuri dažnai nemeta daugybė lobių. Piktogramo yra e mini dizaino komponenta , tačiau individualių piktogramų ukūrima taip pat reikalau...