Ką norime pamatyti kitoje „Adobe Muse“

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 25 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 11 Gegužė 2024
Anonim
Create a KDP Cut and Paste Interior With FREE Templates FAST
Video.: Create a KDP Cut and Paste Interior With FREE Templates FAST

Turinys

Turiu pasakyti, kad atsisėdusi rašyti tai akimirksniu pradėjau jaustis kaip verkšlenanti. Galų gale, tik prieš kelerius metus tinklalapio ar svetainės sukūrimas reiškė daugybę smagių ir įdomių kodų (taip, norėjo žiaurus sarkazmas). Tada atėjo „Muse“ ir sukūrė visiškai naują programų kategoriją - dizainu pagrįstą interneto kūrimo įrankį. Tiesa, šioje nišoje rūšis buvo ne pirmoji. Bet Mūza iš tikrųjų buvo pirmoji, kuri tai padarė teisingai.

Prieš porą metų „Muse“ buvo gana paprasta programa, rodanti didelį pažadą, tačiau ją reikia daug tobulinti. Kaip ir daugumos jų įrankių atveju, „Adobe“ yra tikrai geras „Muse“ tėvas. Tai suteikė jai apgalvoto ir nuoseklaus vystymosi. Taigi matėme, kad „Muse“ per trumpą laiką pradeda bręsti labiau galinčiu įrankiu.

Turint omenyje visa tai, yra didelis nedėkingumo skundas. Bet ei, štai ką mes darome, tiesa? Tiesą sakant, daugelis žemiau esančių daiktų yra maži, lengvai pataisomi ir (arba) pakankamai lengvai naudojami. Sumaišyti keli dalykai, į kuriuos tikrai reikia atkreipti dėmesį, ir vienas dalykas, kurio mes visi norėjome. Pirmiausia pradėkime nuo paskutinio punkto.


01. Ar „Adobe“ reaguoja?

Pradėkime nuo didžio: mes visi prašome, maldaujame ir mirštame už tai, kas, mūsų manymu, yra naujausia internetinė dovana iš viršaus ... reaguojantis interneto dizainas. Tai yra galimybė sukurti svetainę, kuri būtų tinkama bet kokio dydžio vaizdui, kurį žiūrovas skambina į svetainę.

Nors jautrūs tinklalapiai vis dar yra palyginti nauji, jo praleidimas iš ankstesnių „Muse“ versijų sukėlė daugybę vartotojų paniekos. Asmeniškai spėju, kad vartotojai, turintys didžiausią niekinimo faktorių, yra tie, kurie niekada nebandė sukurti reaguojančios svetainės. Tai nėra lengva padaryti. Nors mums šiuo metu gali nepatikti kurti „Muse“ trys atskiri darbalaukio, planšetinio kompiuterio ir mobiliojo formato formatai, tai dažnai gali būti greitesnė darbo eiga nei kuriant sudėtingus reaguojančius produktus.


Viskas keičiasi. Lapkričio 30 d. Atviru laišku „Adobe“ paskelbė, kad 2016 m. Pradžioje išleis naują „Muse“ versiją, kurioje bus reaguojančios dizaino priemonės. Visi kartu ... šokinėja iš džiaugsmo!

Tačiau „Adobe“ buvo aišku, kad kadangi tai yra nauja funkcija, tam tikrą laiką mes prarasime savo mylimus „slinkties efektų“ įrankius (tik reaguojančiose dizaino svetainėse jie vis tiek veiks, jei pasirinksite dabartines kūrimo eigas). Šis apribojimas, bent jau pradžioje, yra visiškai suprantamas, nes integruoti tokius efektus į įvairaus dydžio tinklalapių dydžius nebus lengva.


Galų gale, kai pakeisite interaktyvios svetainės puslapio plotį, gausite elementus, kurie keičiasi. Tai reiškia, kad du daiktai, kurie sėdėjo vienas šalia kito, dabar gali būti sukrauti. Tai pakeis vertikalią puslapio elementų padėtį ir taip išmes jūsų slinkties pozicijas. Tai savo ruožtu pašalins jūsų slinkimu pagrįstus efektus. Vis dėlto gerai žinoti, kad pasirenkamas reaguojančio dizaino variantas, tiesa?


02. Naršyklės užraktas ir „Google Chrome“

Mūza turi pasikartojančią problemą, kuri, atrodo, egzistuoja vieną dieną ir išnyksta be perspėjimo. Tik vėl pasirodyti po kelių mėnesių (taip pat be perspėjimo). Kartais tai vadinama „naršyklės užraktu“, tačiau žinantys apie tai forumuose turi keletą kitų pavadinimų, kurių čia negaliu naudoti.

Iš esmės atsitinka taip, kad naršyklė atidarys neteisingą svetainės šabloną. Pavyzdžiui, atidarydami svetainės planšetinio kompiuterio versiją darbalaukyje. Dar blogiau, kad naršyklė iš esmės „užrakins“ šią versiją ir nelengvai leis žiūrovui atidaryti teisingą versiją.


Laimei, yra keletas šio klausimo apribojimų. Pirmiausia atrodo, kad tai tik „Google Chrome“ problema, netikiu, kad veikia kitos naršyklės. Panašu, kad problema kyla ir kyla dėl įvairių „Chrome“ leidimų. Nors „Muse“ komanda bandė išspręsti šią problemą ir tvirtino, kad tai padarė keletą kartų, ji vis kelia savo bjaurią galvą su naujais „Chrome“ leidimais.

Kol nėra realaus ir patikimo pataisymo, belieka įdėti nuorodą į planšetinio kompiuterio ir mobiliųjų svetaines ir siūlyti nukreipti žiūrovą į darbalaukio versiją (nemanau, kad klaida pranešama pateikiant neteisingą darbalaukį) versija, todėl ten nerimauti). Tokia nuoroda nepaiso „Chrome“ užrakto funkcijos ir paprastai ją atstato, kad paskui apsilankius būtų atkurtas teisingas formatas.

Pastebėsiu, kad neatrodo, kad apie šią problemą praneša kitų sistemų sukurtos kelių formatų svetainės (staliniai, planšetiniai, mobilieji). Taigi, nors džiaugiuosi galėdamas kaltinti „Chrome“, „Muse“ komanda vis dar turi tai ištaisyti.

03. Kieno vis dėlto mastas?


Kai atidarote esamą, nebaigtą „Muse“ failą, jis atsidarys dialogo langą, kuris įspės, kad faile yra vaizdų, kurie buvo įdėti / pakeisti didesniais nei optimalus jų dydis. Be to, šie failai turto sąraše taip pat pažymėti maža raudona įspėjimo piktograma.

Rimtai sakant, jūs manote, kad ketinate platinti VD. Turėtų būti būdas išjungti šiuos isteriškus perspėjimus. Tiesa, aš kartais tyčia pridedu meną ir priartinu jį viršydamas optimalų 100 proc. Dydį. Tikiuosi, kad jūs apie tai negalvojate apie mane mažiau.

Kodėl aš tai turėčiau daryti? Keletas priežasčių, tačiau dažniausiai taupant atsisiuntimo laiką / vietą. Pavyzdžiui, aš nesijaudinu, jei kai kurie fono vaizdai yra didesni ir švelnesni nei įprasta. Dažnai galite švelniai atrodantį fono vaizdą padidinti iki 200 procentų ar daugiau, kol „jaggies“ tampa problema. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, galite pateikti 75 KB vaizdą, o ne tiek, kiek 300 KB.

Netikiu, kad „Muse“ kada nors imsis jūsų vaizdų pavyzdžių (esu tikras, kad jis tik sumažins pavyzdžius). Bet jei jis atlieka bet kokį jums nepatinkantį apdorojimą, prieš įkeldami į serverį, visada galite rankiniu būdu pakeisti failą „Išsaugoti žiniatinkliui“ iš „Photoshop“.

04. Koks tai daiktas?

Kai spusteliu ant drobės objekto, „Muse“ paryškins elementą „Turto paletėje“ ir automatiškai slinks, kad jis būtų matomas. Tai yra geras dalykas. Bet ką daryti, jei aš arba nesu „Turto paletėje“, arba nenoriu, kad ji slinktų? Be to, ką daryti, jei noriu daugiau informacijos, nei siūlo dešiniuoju pelės klavišu spustelėjus elementą „Turto paletėje“?

Paprastas dešinis pelės klavišas ant paveikslo, kuris dedamas ant drobės, turėtų man pasakyti, koks yra daikto pavadinimas, ir pasiūlyti daugybę kitų galimybių, kurios supaprastintų mūsų darbo eigą.

Kitas puslapis: dar keturi elementai mūsų „Muse“ pageidavimų sąraše

Popular Šiandien
„Double Negative“ autorius Pete'as Bebbas, kodėl filmai neturėtų pasikliauti vien tik VFX
Skaityti Daugiau

„Double Negative“ autorius Pete'as Bebbas, kodėl filmai neturėtų pasikliauti vien tik VFX

Ši traip ni pateikta kartu u „Ma ter of CG“ - naujuoju konkur u, kuri uteikia galimybę dirbti u vienu iš žymiau ių 2000AD per onažų. Yra didelių prizų, kuriuo reikia laimėti, todėl įeikite jau šiandie...
5 dizaino nelaimės (ir ko galite iš jų išmokti)
Skaityti Daugiau

5 dizaino nelaimės (ir ko galite iš jų išmokti)

Ne varbu, kaip jum pa i ek , kiek uždirb ite pinigų, kiek laimė ite apdovanojimų, vi tiek ukly ite. Internetinio tobulumo amžiuje lengva pamiršti, kad net tie, kurie turi nuo tabiau iu dizaino portfel...
Įvaldykite peilio įrankį
Skaityti Daugiau

Įvaldykite peilio įrankį

Kartai grįžti prie pagrindų yra gyvybiškai varbu norint išlaikyti avo žaidimą, ne atnaujindami avo įgūdžiu galite atgaivinti ai trą ir niekada nežinote, galite tie iog ra ti variantą ar metodą, kurio ...