„MediaFire“ debesies saugyklos apžvalga

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 1 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 14 Gegužė 2024
Anonim
MediaFIre - Cloud Storage
Video.: MediaFIre - Cloud Storage

Turinys

Mūsų nuosprendis

„MediaFire“ yra nebrangus debesies saugojimo sprendimas, turintis palyginti nedaug funkcijų. Tai, kad trūksta šifravimo, kelia didelį nerimą, o daugumai skelbimų geriau būtų patikimesnė platforma.

Dėl

  • Labai pigu
  • Lankstus dalijimasis failais

Prieš

  • Nėra šifravimo
  • Ribotos failų peržiūros

„MediaFire“ yra Teksase įsikūrusi debesies saugojimo platforma, kurioje kaina yra svarbesnė už funkcijas. Platforma yra ypač nebrangi, o tai naudinga kūrybiškiems žmonėms, turintiems ribotą biudžetą. Tačiau jame nėra funkcijų, kurias paprastai laikytume būtinomis, tokių kaip šifravimas ir integruoti medijos leistuvai.

„MediaFire“ nėra geriausia debesies saugykla platformą, tačiau verta atkreipti dėmesį, jei norite, kad jūsų medijos biblioteka būtų saugoma nebrangiai. „MediaFire“ apžvalgoje aptarsime viską, ką reikia žinoti apie šį debesies saugyklos teikėją.

Planai ir kainodara

„MediaFire“ siūlo nemokamą 10 GB debesies saugyklą. Nemokamose paskyrose pralaidumo apribojimų nėra, tačiau savo paskyroje matysite skelbimus. Galite gauti iki 50 GB nemokamos saugyklos vietos, nukreipdami draugus ir atlikdami užduotis, pvz., Įdiegdami „MediaFire“ mobiliąją programą.


„Pro“ planas kainuoja 5 USD per mėnesį arba 45 USD per metus už 1 TB saugyklos. Šis mokamas planas pašalina skelbimus ir siūlo daugiau funkcijų, tokių kaip galimybė patalpinti atsisiuntimo nuorodas į savo svetainę arba galimybė apsaugoti failus slaptažodžiu dalinantis.

Verslo planas kainuoja 50 USD per mėnesį arba 480 USD per metus ir suteikia galimybę iki 100 vartotojų pasidalinti 100 TB debesies saugyklos vietos. Verslo sąskaitose pateikiami audito žurnalai, tačiau palyginti nedaug administracinių valdiklių, ribojančių prieigą prie failų.

„MediaFire Pro“ kainodara yra labai pigi, palyginti su alternatyviomis debesies saugojimo platformomis. Palyginimui, „Google“ ima 99,99 USD per metus už 2 TB saugyklą, o „IDrive“ - 69,50 USD per metus už 1 TB. Tačiau šios platformos taip pat siūlo kur kas daugiau funkcijų.

Kainos ir kokybės santykis: B

Šie reitingai veikia A-C pagrindu, o A yra geriausias.


funkcijos

„MediaFire“ yra stebėtinai lengvas funkcijose, kurios gali būti pagrindinis trūkumas, jei reikia dažnai bendrauti su failais debesyje.

Failų bendrinimas

Pagrindinės „MediaFire“ siūlomos funkcijos yra susijusios su dalijimusi failais. Naudodamiesi šia platforma, galite dalintis failais su bet kuo el. Paštu, tiesiogine nuoroda arba „Twitter“ ar „Facebook“ nuoroda. „Pro“ ir „Business“ vartotojai gali apsaugoti slaptažodžius bendrai naudojamiems failams, kad būtų užtikrintas papildomas saugumas, arba išleisti vienkartines nuorodas, kurios suteikia prieigą tik vienam vartotojui (tai yra, šių nuorodų negalima persiųsti).

„MediaFire“ taip pat integruojasi į jūsų svetainę, kuri yra puiki funkcija fotografams ir kitiems kūrybininkams, kuriems reikia būdų pateikti failus klientams. Galite įdėti atsisiuntimo nuorodą tiesiai į savo svetainę, o lankytojai gaus suspaustą atitinkamų failų aplanką.

Dar viena naudinga funkcija, kurią „MediaFire“ siūlo dalytis failais, yra galimybė sugrupuoti visus debesies saugykloje esančius failus, kad būtų galima dalytis jais per vieną nuorodą. Failai nebūtinai turi būti tame pačiame aplanke, kad būtų bendrinami kartu.


Failo kritimas

„MediaFire“ taip pat leidžia gauti failus iš bendradarbio ar kliento naudojant „File Drop“ (tik „Pro“ ir „Business“ paskyrose). Kiekvienas, turintis bendrinimo nuorodą į vieną iš jūsų aplankų, gali pridėti failus į tą aplanką, jei įjungtas „FIle Drop“. Galite rinktis el. Pašto pranešimus, kai failai pridedami tokiu būdu, kad niekada nepraleistumėte svarbios medžiagos.

Sąsaja

„MediaFire“ žiniatinklio sąsaja yra tvarkingai išdėstyta ir paprastai ja lengva naudotis. Galite vilkite ir upuść failus į savo naršyklės langą, norėdami juos įkelti, arba naudokite įmontuotą įkėlimo įrankį. Visuose failuose galima ieškoti, nors tik pagal pavadinimą. Tai gali būti problematiška fotografams, kurie remiasi metaduomenimis ieškodami konkrečių vaizdų.

Esmingesnė „MediaFire“ žiniatinklio sąsajos problema yra ta, kad ji nesiūlo integruotų medijos leistuvų. Negalite transliuoti garso ar vaizdo įrašų iš debesies, taip pat negalite peržiūrėti PDF ar „Word“ dokumentų. „MediaFire“ leidžia jums peržiūrėti JPG ir PNG nuotraukas, tačiau nepalaiko RAW failų ar daugelio „Creative Cloud“ dokumentų tipų peržiūros. Tai didžiulis trūkumas dizaineriams, nes tai reiškia, kad norint peržiūrėti jų turinį reikia atsisiųsti daugumą failų.

Mus taip pat nuvylė „MediaFire“ programos, skirtos „iOS“ ir „Android“. Jie leidžia lengvai įkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš mobiliojo įrenginio. Bet jie nepalaiko automatinio failų sinchronizavimo, todėl failams perkelti iš vieno kompiuterio į išmanųjį telefoną per „MediaFire“ debesį yra sunku.

Saugumas

Labiausiai nerimą kelia tai, kad „MediaFire“ praktiškai nesaugo jūsų failų. Jūsų duomenys nėra šifruojami įkėlimo, atsisiuntimo metu arba ramybės būsenos „MediaFire“ serveriuose. Tai reiškia, kad jei įsilaužėlis gauna prieigą prie jūsų failų, niekas netrukdo jų atidaryti ar modifikuoti. Failų šifravimas yra pagrindinė debesies saugumo funkcija, kurią siūlo beveik visos kitos pagrindinės platformos.

Be to, „MediaFire“ nedaro daug, kad niekas negalėtų įsilaužti į jūsų sąskaitą. Jūs pasitikite tik slaptažodžio stiprumu, nes platforma nesiūlo papildomų mechanizmų jūsų tapatybei patikrinti, kai prisijungiate.

Parama

„MediaFire“ siūlo labai mažai klientų palaikymo. Susisiekti galite tik naudodamiesi el. Pašto bilietų sistema, o atsakymai gali užtrukti iki kelių dienų, o nemokami vartotojai gali užtrukti ilgiau. „MediaFire“ turi internetinį dokumentų centrą, tačiau jame yra tik keletas trumpų straipsnių.

„Barebones“ debesies saugykla už biudžetinę kainą

„MediaFire“ gali būti geras pasirinkimas, jei turite nedidelį biudžetą ir tiesiog norite, kad failai būtų saugomi debesyje. Tačiau platformoje trūksta daugybės pagrindinių funkcijų, tokių kaip failų peržiūros ir kelių įrenginių sinchronizavimas. Šifravimo trūkumas kelia ypač didelį nerimą, nes nėra jokios garantijos, kad jūsų failai yra saugūs „MediaFire“ debesyje. Mes labai rekomenduojame pasirinkti tvirtesnį debesies saugojimo sprendimą, jei galite tai sau leisti.

Nuosprendis 4

iš 10

„MediaFire“ debesies saugyklos apžvalga

„MediaFire“ yra nebrangus debesies saugojimo sprendimas, turintis palyginti nedaug funkcijų. Tai, kad trūksta šifravimo, kelia didelį nerimą, o daugumai skelbimų geriau būtų patikimesnė platforma.

Populiariausi Portale
Kas naujo „RizomUV 2019“?
Skaityti.

Kas naujo „RizomUV 2019“?

„Rizom-Lab“ išleido pirmąjį varbų metų atnaujinimą avo at kiram ultravioletinių pindulių žemėlapiui „RizomUV“. UV žemėlapiai yra gyvybiškai varbi 3D menininkų darbo eigo dali , todėl RizomUV daug kam ...
Dizaino žargonas paaiškino: Skeuomorfizmas
Skaityti.

Dizaino žargonas paaiškino: Skeuomorfizmas

Pa taruoju metu daug kalbėta apie keuomorfizmą - ypač apie jo naudojimą „Apple“ „iO “ vartotojo ą ajoje. Bet ka tai tik liai yra?„ keuomorph“ yra tai, ka išlaiko anachroniniu dizaino elementu , kurie ...
Portfelio svetainė su retro vaizdo žaidimų posūkiu
Skaityti.

Portfelio svetainė su retro vaizdo žaidimų posūkiu

Interneto dizaineri Filidora Wie e patraukė mū ų akį avo a menine vetaine. Ji kartu u Arthur van ’t Hoog ukūrė virtualią vi atą, kurioje ekrane buvo pik elių retro žaidimų imboli , vaizduojanti ave. u...