„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: kuris „Apple“ nešiojamas kompiuteris jums tinka?

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 17 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 17 Gegužė 2024
Anonim
10 VALANDŲ JUODOS ŠVIESOS SU RANKINIO ŠVIESOS ŽIEDU, RANKINIO ŠVIESOS RATU, PINKINĖS ŠVIESOS ŽIEDU
Video.: 10 VALANDŲ JUODOS ŠVIESOS SU RANKINIO ŠVIESOS ŽIEDU, RANKINIO ŠVIESOS RATU, PINKINĖS ŠVIESOS ŽIEDU

Turinys

Jei į „Apple“ nešiojamąjį kompiuterį žiūrite kaip į kitą darbo mašiną, tai yra „MacBook Pro“ ir „MacBook Air“ klausimas - „Apple“ seriją sudaro tik šie du (nors du skirtingi „MacBook Pro“ dydžiai gali būti ir skirtingi modeliai, tikrai) 2020 m.

Kadangi skaitote šį straipsnį, manysime, kad nesate tikri, kas geriausiai atitiks jūsų kūrybinio darbo poreikius. Abu jie yra išvardyti geriausių grafinio dizaino nešiojamųjų kompiuterių sąraše, nes abu gali būti puikūs: jie naudoja tą pačią „MacOS“ versiją, yra patikimi ir pagaminti pagal aukščiausios kokybės specifikacijas; jų dizaine didelis dėmesys skiriamas patogumui; ir jie greiti.

Tačiau tarp jų yra niuansų, kurie gali labai pakeisti skirtingus darbo tipus - „MacBook Air“ gali tvarkyti lengvesnius vaizdus ir net redaguoti vaizdo įrašus be jokių problemų, tačiau kai reikia atlikti sunkų 3D darbą, norėsite papildomos galios. 16 colių „MacBook Pro“.


Didelis 16 colių ekranas taip pat yra pagrindinis kai kurių dizainerių bruožas, tačiau yra ir kitų subtilių šių mašinų ekranų skirtumų.

Apžvelgsime, ką turite žinoti apie kiekvieną nešiojamąjį kompiuterį, nuo viduje esančių specifikacijų iki jungiamumo prie ekrano, kad galėtumėte gauti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį „MacBook“. Reikia daugiau informacijos? Išbandykite mūsų „MacBook Pro 13“ prieš „MacBook Pro 16“ įrašą.

„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: našumas

Galios skirtumas tarp „MacBook Pro“ ir „MacBook Air“ nenuostabu, jei laikėtės naujausių „Apple“ vardų suteikimo principų.

„Air“ produktai yra lengvesni, tačiau labiau prieinami; „Pro“ produktai supakuoti daugiau energijos, kartu su kai kuriomis kitomis aukštesnės klasės funkcijomis.

„MacBook Air“ naudoja dviejų branduolių arba keturių branduolių „Intel“ procesorius, nors tai yra mažesnės galios modeliai, veikiantys 1,1 GHz dažniu. Jie gali labai padidinti savo greitį trumpų serijų metu, nes visi „Intel“ procesoriai gali tai padaryti, pavyzdžiui, greitai atidaryti programas ar įkelti tinklalapius (ar net greitai eksportuoti failus), tačiau jie vis tiek negali išlaikyti aukšto lygio išvesties, nes jie nėra skirti karščiui atlaikyti.


„MacBook Air“ taip pat standartiškai turi 8 GB operatyviosios atminties, o didžiausia - 16 GB, o tai gali apriboti dizainą ir kūrybinį darbą.

„Intel Iris Plus“ grafikos lustas nėra toks, kurį kažkas apibūdintų kaip 3D naudojimui skirtą pro dalį, tačiau jis gali suteikti naudingą GPU pagrįstą pagreitį suderinamose programose. Visa tai reiškia, kad nors „MacBook Air“ yra gana tinkama mašina, skirta naudoti atsitiktinio lygio, tarkime, „Adobe“ programas ar kitus dizaino ir redagavimo įrankius (ir netgi gali tvarkyti 4K vaizdo įrašų redagavimą, jei daugiausia norite rinkti filmuotą medžiagą), neskirtas giliai sudėtingam darbui.

13 colių „MacBook Pro“ žengia į priekį, standartiškai įtraukdamas keturių branduolių liniją. Pradinio lygio modelyje yra 1,4 GHz 8-osios kartos „Intel“ procesorius (tai reiškia, kad jis yra kelerių metų senumo), ir tai nėra tas modelis, kurį paprastai pasirinktume - jei jūsų biudžetas gali ištempti, jums daug geriau gauti versija su 2,0 GHz keturių branduolių 10-os kartos (naujausios versijos) procesoriumi. Kaip ir „MacBook Air“, abu gali labai pagreitinti per trumpus serijas, tačiau jie galės žymiai greičiau atlikti ilgesnes didelės spartos kelių branduolių užduotis. Taip pat galite sustiprinti 2,3 GHz procesorių, jei norite papildomos galios.


Baziniame modelyje yra 8 GB RAM, tačiau 2 GHz modelyje, kurį mes rekomenduojame, standartiškai yra 16 GB RAM. Galite tai padidinti iki 32 GB RAM, tačiau tai yra riba. Tai vėlgi gali būti per didelė kai kurių darbų kliūtis, nors, atsižvelgiant į tai, kad 13 colių „MacBook Pro“ nėra sukurtas kaip darbalaukį pakeičiantis modelis, daugumai darbų turėtų pakakti, kad kitos „Pro“ specifikacijos tikrai atitiktų . Jei to nepadarysite žinoti 32 GB RAM yra per mažai jums, tada tikriausiai nėra.

13 colių „Pro“ taip pat naudoja integruotą „Intel“ grafiką ir, nors jie yra stipresni nei „MacBook Air“, galioja tie patys apribojimai: jis gali palaikyti GPU pagreitintas užduotis ir kai kuriuos 3D darbus, tačiau be didelio kiekio dedikuoto VRAM, tai visada labiau palaiko 2D dizainą, o ne sudėtingų 3D kūrinių kūrimo būdą.

13 colių „MacBook Pro“ žengia į priekį, įtraukdamas keturių branduolių standartinę liniją

Tam jums reikia 16 colių „MacBook Pro“, kuris yra tikrasis „Apple“ nešiojamųjų kompiuterių asortimento arklys. Jame yra mažiausiai šešių branduolių procesorius, galimi aštuonių branduolių variantai - tai pats geriausias pasirinkimas bet kokiam procesui, susijusiam su dideliu nuolatiniu apdorojimu. 16 colių pliusai prasideda nuo 16 GB RAM, bet galite juos paimti iki 64 GB. Visi jie taip pat turi specialias AMD vaizdo plokštes, pradedant nuo „Radeon Pro 5300M 4GB“, ir baigiant „Radeon Pro 5600M“ su 8 GB VRAM.

Dar vienas svarbus visų trijų mašinų našumo aspektas yra saugojimas: „Apple“ naudoja greičiausią „flash“ atmintį versle visuose „Mac“ kompiuteriuose. Tai ypač sveikintina „Pro“ mašinose, nes tai leidžia atlikti tokius dalykus kaip tiesioginis 4K vaizdo įrašų redagavimas daugelyje takelių, kai jis derinamas su procesoriaus galia, tačiau taip pat padeda greitai atidaryti ar išsaugoti didelius failus, pritraukti naudojamų išteklių aplankus. projekte ir daugybė kitų mažų būdų - „Mac“ saugyklos greitis padeda sutaupyti daug laiko per mašinos tarnavimo laiką.

„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: dizainas

„Apple“ visų šių mašinų dizainas per daugelį metų buvo subtiliai peržiūrėtas, tačiau nebuvo kardinaliai pakeistas. Kiekvienas jų sudėtyje turi paprastą tikslą, kai kalbama apie fizinę formą: „MacBook Air“ yra labiausiai nešiojamas; 13 colių „MacBook Pro“ energiją tiekia per mažą plotą; o 16 colių „MacBook Pro“ yra nemažas, aukštų specifikacijų pasirinkimas.

Svarbu žinoti iš tikrųjų tai, kad skirtumas tarp „MacBook Air“ ir 13 colių „MacBook Pro“ yra niuansuotesnis, nei galėtumėte pagalvoti.

Smailėjantis „MacBook Air“ dizainas reiškia, kad jo tūris mažiausias, o lengviausias - vos 1,29 kg. Tačiau 13 colių „MacBook Pro“ yra tik 1,4 kg / 3,1 svaro, todėl nerekomenduotume sutelkti dėmesį į svorį kaip priežastį gauti „Air“. Iš tikrųjų tai panaši storio istorija: oras yra tik 0,41 cm / 0,16 colio gylio ploniausioje vietoje, bet storiausiu atveju - 1,61 cm / 0,63 colio, o tai yra storesnis nei 1,56 cm / 0,61 colio 13 colių „MacBook Pro“.

Kaip jau minėjome, „MacBook Air“ yra mažesnės apimties nei „MacBook Pro“, todėl praktiškai jis yra labiau nešiojamas nei 13 colių „MacBook Pro“, tačiau skirtumas tikrai nėra didelis - renkantis tarp šių dviejų, sutelkti dėmesį į funkcijas o kaina, o ne dydis ir svoris.

16 colių „MacBook Pro“ yra sunkesnis už 2 kg / 4,3 kg, nors verta paminėti, kad kalbame apie 600 g svorio skirtumą, o ne apie didžiulį papildomą tempimą, kurį didelis nešiojamas kompiuteris grįžo į dieną. Vis dėlto tą papildomą svorį tikrai pajusite savo krepšyje.

Visuose šiuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose yra „Apple“ 720p HD vaizdo kamera, kuri nėra puiki, palyginti su tuo, ką šiais laikais dažnai suteikia konkurencija, tačiau atlieka darbą.

16 colių „MacBook Pro“ taip pat yra trijų mikrofonų masyvas, kurį „Apple“ apibūdina kaip „studijos kokybę“. Mes nesame tikri, kad tai tikrai pravers podcast'ais ar muzikos prodiuseriais tarp mūsų auditorijos, tačiau vaizdo konferencijoms ar tiesiog demonstraciniam kūriniui įrašyti jie tikrai geresni nei vidutiniškai.

16 colių „MacBook Pro“ taip pat turi keletą įspūdingų garsiakalbių, kuriuose naudojama jėgą panaikinanti žemų dažnių konfigūracija. Vėlgi, profesionalai tikrai turės savo monitorius ar ausines, kuriuos jie nori naudoti, tačiau „Apple“ inžinerija nusipelno pagarbos.

„MacBook Air“ taip pat turi labai pajėgius naujus stereofoninius garsiakalbius, tačiau tas pats pasakytina ir tikrai - malonu turėti, bet profesionalai vis tiek nenorės jais pasikliauti.

„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: ekranas

Visų „Apple“ nešiojamųjų kompiuterių ekranai šiuo metu yra gana panašūs, juose yra trys pagrindiniai skirtumai: ryškumas, spalvų gama ir (žinoma) dydis.

16 colių „MacBook Pro“ suteikia jums daugiausia erdvės darbui, nesvarbu, ar joje yra (beveik) pakankamai vietos, kad būtų keletas programų šalia, ar dėl to, kad norite didžiausios drobės, kurioje būtų vietos paletėms ir pan. . Jo skiriamoji geba yra 3072x1920, tai yra 226 pikseliai colyje.

13 colių „MacBook Pro“ taškų tankis lygiai toks pats kaip 226PPI, tačiau mažesnis dydis reiškia 2560x1600 skiriamąją gebą.

Abu šie ekranai yra vertinami pagal 500 nitų ryškumą („Apple“ be oficialaus HDR sertifikato ar jų palaikymo nesiūlo), be to, jie palaiko P3 spalvų gamą.

„MacBook Air“ taip pat yra 13 colių ekranas, kurio skiriamoji geba yra 2560x1600 ir 226PPI. Tačiau ji įvertinta 400 nitų ir neapima P3 plačios spalvų gamos palaikymo.

Visuose trijuose ekranuose įdiegta „Apple“ „True Tone“ technologija, kuri keičia baltą ekrano tašką, kad jis atitiktų kambario, kuriame esate, aplinkos apšvietimą, kad būtų lengviau matyti akis, taigi negausite „mėlynos spalvos ekrano“. oranžinės spalvos kambario efektas. Tai tikra palaima administratoriaus darbui ir skaitymui - tai daro ekranus daug maloniau naudoti. Tačiau jei jums reikia tiksliai ir nepakeisti ekrano spalvų, galite lengvai pasirinkti jo neįgalinti.

„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: ryšys

Visi „Apple“ nešiojamieji kompiuteriai siūlo ribotą ryšių prievadų tipų pasirinkimą, tačiau gera žinia ta, kad juose visuose yra „Thunderbolt 3“, kuris suteikia jums daugybę galimybių prijungti greitųjų šakotuvų, ekranų ir dar daugiau. Visi nešiojamieji kompiuteriai taip pat gauna galią per šiuos prievadus.

„MacBook Air“ yra du „Thunderbolt 3“ prievadai, kurie veikia kaip USB tipo C prievadai (tai yra tos pačios jungties formos). Taip pat yra 3,5 mm ausinių / mikrofono lizdas.

Pagrindinio lygio 13 colių „MacBook Pro“ versijoje yra tas pats dviejų „Thunderbolt 3 / USB-C“ prievadų ir vieno 3,5 mm lizdo derinys. Pasinaudokite aukštesnio lygio 13 colių „MacBook Pro“ galimybėmis ir gausite keturias „Thunderbolt 3 / USB-C“ prievadus, po du kiekvienoje pusėje, taip pat 3,5 mm lizdą.

16 colių „MacBook Pro“ gausite keturis prievadus ir 3,5 mm lizdą visuose modeliuose.

Visi šie nešiojamieji kompiuteriai turi „802.11ac Wi-Fi“ (dar nė vienas „Mac“ nepalaiko naujos kartos „Wi-Fi 6 / 802.11ax“ palaikymo) ir „Bluetooth 5.0“.

Tai, kad „Apple“ tikisi, kad naudosite šakotuvą, kad prijungtumėte viską, kas nėra „Thunderbolt 3 / USB-C“, yra šiek tiek varginantis, tačiau milžiniškas pralaidumas, kurį suteikia keli „Thunderbolt 3“ prievadai, yra labai sveikintinas: per vieną laidą jūs gali prijungti RAID, didelės raiškos ekraną, kelis priedus ir tiekti energiją.

Žinote, kaip minėjome, kad mažesni nešiojamieji kompiuteriai nėra tinkami 3D darbams? Jūs netgi galite prijungti išorinę vaizdo plokštę, kad joms būtų suteikta tiek 3D galios, kiek norite.

„MacBook Air“ palaiko išorinius ekranus iki 6K; pagrindinis 13 colių „MacBook Pro“ palaiko iki 5K; geresnis 13 colių „Pro“ palaiko iki 6K; 16 colių „MacBook Pro“ taip pat tinka 6K ekranams (iš tikrųjų du iš jų arba keturi 4K ekranai - kiti palaikys tik vieną 6K arba du 4K ekranus).

„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: klaviatūra

Per pastaruosius kelerius metus didelis dėmesys aplink „Apple“ nešiojamuosius kompiuterius buvo tas, kad dar neseniai naudotos klaviatūros nebuvo tokios patikimos, kokių tikėjotės. Tačiau visi dabartiniai modeliai turi naują klaviatūrą, pirmą kartą pristatytą 2019 m. Pabaigoje, pirmiausia 16 colių „MacBook Pro“, ir atrodo, kad tai išsprendė problemą, remiantis tuo, ką pastebėjome iki šiol.

Jis turi daugybę kelionių, patogų klavišą ir maloniai tvirtą judesį, kai paspaudžiate (nors akivaizdu, kad jis nekonkuruos su mechanine klaviatūra tiems, kurie vertina jų taktiliškumą).

Visi klaviatūros yra gero dydžio ir nekelia jokių problemų dėl mūsų patirties tikslumo. Jie taip pat naudoja apverstus T formos rodyklių klavišus, kurie patiks daugeliui klaviatūros puristų (arba tik tiems, kurių raumenų atmintis yra užrakinta, kad tai būtų standartas).

Turėtume atkreipti dėmesį, kad 16 colių modelyje nėra numerio klaviatūros - kai kurie žmonės mėgsta juos turėti didesnėse mašinose, tačiau čia jų nerasite.

„MacBook Pro“ modeliuose naudojama „Apple“ jutiklinė juosta, kuri yra jutiklinio ekrano skydelis, esantis ten, kur paprastai eitų funkciniai klavišai. Jutiklinė juosta yra puiki idėja - ji veikia kaip valdiklių serija, kuri gali pritaikyti viską, ką darote ekrane, todėl spartieji klavišai tampa labiau prieinami nei įprasta ir netgi suteikia jums liečiamus grūdėtus valdiklius, tačiau nepakanka programų tikrai gerai panaudokite, kad, mūsų nuomone, tai būtų pagrindinis bruožas. Kai viskas gerai apgalvota, tai tikrai naudinga; bet kadangi tai tik dalis laiko, jūs iš tikrųjų retai žiūrėsite į tai žemyn, todėl tai pamiršta.

„MacBook Air“ neturi jutiklinės juostos - ji tinka įprastiems funkciniams klavišams. Tačiau visuose trijuose nešiojamųjų kompiuterių modeliuose yra klaviatūroje įmontuotas pirštų atspaudų jutiklis, skirtas atrakinti iš miego. Tai veikia akimirksniuir mums patinka tai pasirinkti.

„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: baterija

Atsižvelgiant į tai, kad galingesni komponentai ir puikūs ekranai reiškia daugiau akumuliatoriaus naudojimo, šių nešiojamųjų kompiuterių akumuliatorių palyginimas dažniausiai yra toks, kokio tikėjotės: „MacBook Air“ suteiks jums daugiau gyvenimo, kai bus naudojamas tam, kam jis yra skirtas, o profesionalai - mažiau. .

„MacBook Air“ įvertintas 11 valandų žiniatinklio naudojimo; 13 colių „MacBook Pro“ 10 valandų to paties; 16 colių „MacBook Pro“ 11 valandų, dėl savo didžiulės 100Wh baterijos (didžiausios, kurią pamatysite bet kuriame nešiojamame kompiuteryje, nes tai yra FAA riba, kas leidžiama lėktuve).

Tačiau visa tai naudojama labai atsitiktinai - iš tikrųjų akumuliatoriaus veikimo laikas priklausys nuo kūrybinių programų, kurias naudojatės, ir kuriuos komponentus jos specialiai apmokestina ... ir kaip ryškiai turite ekraną.

„MacBook Air“ turi daugiausiai energijos siurbiančių komponentų, tačiau jo 50Wh baterija čia mažiausia. 13 colių „Pro“ siūlo 58Wh bateriją.

Jei naudojate programas, kurios stipriai paveikia 16 colių „MacBook Pro“ procesorius ir grafiką, galite tikėtis, kad ji nukris vos iki kelių valandų, tačiau tai tikrai priklauso nuo to, ką tiksliai naudojate.

„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: kainos

„MacBook Air“ kainuoja nuo 999 svarų / 999 dolerius / 1 599 dolerius už modelį su 1,1 GHz dviejų branduolių 10-os kartos „Intel Core i3“ procesoriumi („Turbo Boost“ iki 3,2 GHz), 8 GB RAM ir 256 GB atminties.

Kitas modelis yra 1 299 svarų sterlingų / 1 299 doleriai / 1 599 doleriai. Jame yra 1,1 GHz keturių branduolių 10-os kartos „Intel Core i5“ procesorius („Turbo Boost“ iki 3,5 GHz), 8 GB RAM ir 512 GB atminties.

Pagrindinio lygio 13 colių „MacBook Pro“ kainuoja 1 299 svarų sterlingų / 1 299 svarų sterlingų / 1 999 svarų sterlingų ir apima 1,4 GHz keturių branduolių 8-osios kartos „Intel Core i5“ procesorių („Turbo Boost“ iki 3,9 GHz), 8 GB RAM ir 256 GB atminties, su integruota „Intel Iris Plus Graphics 645.“. Tai modelis, kurio nelabai norime, nes jame naudojamos senesnės dalys, ir beveik neabejotinai reikės atnaujinti RAM iki 16 GB (o šis modelis yra tik 16 GB). būdas, o ne 32 GB, kurį gali užimti žemiau paminėtas modelis), ir tai kainuoja beveik pusę visos žemiau esančio modelio atnaujinimo kainos.


Norėdami sužinoti dabartinės kartos specifikacijas, ieškokite 1399 colių „MacBook Pro“ versijos 1799 svarų sterlingų / 1 799 JAV dolerių / 2 999 JAV dolerių, kuri suteikia 2,0 GHz „Intel“ 10-os kartos „Core i5“ keturių branduolių procesorių („Turbo Boost“ iki 3,8 GHz). , naujausia „Intel Iris Plus“ grafika, 16 GB greitesnės RAM ir 512 GB atminties, taip pat du papildomi „Thunderbolt 3“ prievadai.

16 colių „MacBook Pro“ kainuoja nuo 2399 svarų / 2399 dolerius / 3 799 dolerius už 2,6 GHz 6 branduolių 9-os kartos „Intel Core i7“ procesorių („Turbo Boost“ iki 4,5 GHz), 16 GB RAM, 512 GB atminties ir „Radeon Pro 5300M“. 4 GB grafika.

Modelis suteikia 2,3 GHz 8 branduolių 9-os kartos „Intel Core i9“ („Turbo Boost“ iki 4,8 GHz) procesorių, 16 GB RAM, 1 TB SSD ir „Radeon Pro 5500M“ 4 GB grafiką. Ši versija kainuoja 2 799 svarus / 2 799 USD / 4 399 USD.

Čia galite sukonfigūruoti bet kurią mašiną naudodami pritaikytas specifikacijas - dažniausiai naudojama papildoma saugykla ir RAM, nors 16 colių versija taip pat siūlo dar galingesnį procesorių ir mūsų minėtą 8 GB grafikos parinktį.


„MacBook Pro“ ir „MacBook Air“: išvada

Galiausiai pasirinkimas tarp „MacBook Pro“ ir „Air“ priklauso nuo energijos poreikių, dydžio poreikių ir biudžeto. Dažniausiai nešiojamieji kompiuteriai yra gana aiškiai suskirstyti: „MacBook Air“ tinkamas naudoti lengvesniam naudojimui; 13 colių „MacBook Pro“ gali atlikti sunkesnes užduotis; o 16 colių „MacBook Pro“ yra darbalaukio pakaitalas.

Tikrai yra tam tikros pilkos zonos, kurioje keturių branduolių „MacBook Air“ sutampa su „MacBook Pro“, tačiau esmė vis tiek lieka: „MacBook Pro“ suteiks jums geresnių rezultatų net tada, kai specifikacijos bus arčiau. Likusį laiką tai yra aiškus ir akivaizdus žingsnis vienas nuo kito.

„MacBook Air“ puikiai gali valdyti „Adobe“ programas ir kitus dizaino įrankius, tačiau nesitikėkite, kad jis puikiai valdys milžinišką ir sudėtingą darbą, ir atminkite, kad jo ekranas yra ne toks ryškus ir jo spalvų diapazonas ribotas.

13 colių „MacBook Pro“ suteikia stipresnę ekrano parinktį, o papildoma galia ir maksimali operatyvioji atmintis reiškia, kad tai suteikia jums daug daugiau erdvės - dirbantiems 2D, jis gali tvarkyti visus, išskyrus pačius ekstremaliausius dalykus, tačiau vis tiek suteikia jums labai nešiojamas paketas.


16 colių „MacBook Pro“ yra žvėris, paruoštas sunkiausiems darbams (įskaitant 3D) arba suteikti jums reikalingą didelę darbo vietą.

Svarbiausia žinoti, kad tai, ką perkate, suteiks jums pakankamai vietos ateinantiems keleriems metams - įsitikinkite, kad nepirkote „MacBook Air“ dabar, kad suprastumėte, jog jūsų darbui gali prireikti „Pro“ per metus, taigi faktorius, kad taip pat.

Rekomenduojamas
Kaip atkurti „Microsoft Office 2010“ produkto raktą
Skaityti Daugiau

Kaip atkurti „Microsoft Office 2010“ produkto raktą

„Kaip rati„ Office 2010 “produkto kodą? Nepamenu, kur įdėjau „Office 2010“ produkto raktą. Ar galiu gauti naują, ar yra būda uigrąžinti raktą? “Norint įdiegti „Microoft Office 2010“, būtina „Office 20...
Visas vadovas, kaip išspręsti „Alienware“ BIOS atnaujinimo problemą
Skaityti Daugiau

Visas vadovas, kaip išspręsti „Alienware“ BIOS atnaujinimo problemą

„Alienware“ nešiojamojo kompiuterio turėjima kartai gali būti problemiška, ypač kalbant apie BIO nutatymu. BIO reiškia pagrindinę įvetie išvetie itemą, kuri iš emė yra atakinga už aparatūro valdiklių ...
Išspręsta, ką daryti, jei ši „Microsoft Office“ kopija neaktyvinama?
Skaityti Daugiau

Išspręsta, ką daryti, jei ši „Microsoft Office“ kopija neaktyvinama?

„Microoft Office 2016“ vi prašo aktyvinimo kodo, nor aš jį jau uaktyvinau (Ši „Microoft Office“ kopija nėra aktyvuota). Metu naudoju aktyvintą „Office 2016 Profeional plu“ veriją. Dabar rodoma, prašau...