„Lightroom vs Photoshop“: kuris yra geriausias?

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 2 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
Lightroom pagrindai || Kaip naudotis Lightroom?
Video.: Lightroom pagrindai || Kaip naudotis Lightroom?

Turinys

Pereiti į:
  • Kas yra „Lightroom“?
  • Kas yra „Photoshop“?
  • „Lightroom“ privalumai
  • „Photoshop“ pranašumai
  • „Photoshop & Lightroom“ naudojimas
  • „Lightroom“ prieš „Photoshop“: kainodara
„Lightroom“ prieš „Photoshop“

01. Kas yra „Lightroom“? (Nemokama bandomoji versija)
02. Kas yra „Photoshop“? (Nemokamas bandymas)
03. „Lightroom“ pranašumai
04. „Photoshop“ pranašumai
05. Mokymasis naudotis „Photoshop“ ir „Lightroom“
06. „Lightroom vs Photoshop“: kainodara

Šiame įraše apžvelgiami „Adobe Lightroom“ ir „Photoshop“ skirtumai bei panašumai. Tai nėra atvejis, kai vienas yra „geresnis“ už kitą, paprasčiausiai jis bus geriau pritaikytas jums ir jūsų konkretiems poreikiams. Bet kaip jūs nusprendžiate?

Pramonėje jau seniai dominuoja „Adobe“ redagavimo programinė įranga ir ne be rimtų priežasčių. „Adobe“ sukuria puikią, daugybe funkcijų turinčią programinę įrangą, kuri darbą atlieka kuo mažiau. Jei pradedate redaguoti vaizdus, ​​labai svarbu suprasti, kurią programinę įrangą naudoti ir kada. Žinojimas apie „Adobe Lightroom“ ir „Photoshop“ skirtumus yra naudingas pirmasis žingsnis norintiems atvaizdų redaktoriams.


Tiek „Lightroom“, tiek „Photoshop“ gali būti vaizdų redagavimo įrankiai, tačiau jų dar toli gražu nėra. „Lightroom“ yra lengvas, debesų pagrindu sukurtas paprastas įrankis, kurį gali lengviau užčiuopti. Vis dėlto „Photoshop“ yra sunkiųjų nuotraukų redagavimo programinė įranga (ji taip pat turi „iPad“ programą), kurią profesionalūs fotografai naudoja kaip dalį savo darbo eigos. Žinoma, yra abiejų alternatyvų, kurias rasite geriausių nuotraukų programų ir nuotraukų redagavimo programinės įrangos sąraše. Tikrai ko nori? Sužinokite, kaip atsisiųsti „Photoshop“ čia.

  • Gaukite „Adobe Lightroom“
  • Gaukite „Adobe Photoshop“

Norėdami padėti apsispręsti, kuri programinė įranga yra tinkama ir nuo ko pradėti, dabar apžvelgsime „Photoshop“ ir „Lightroom“. Dar neturite nei vienos, nei kitos programos? Gaukite nemokamą „Creative Cloud“ bandomąją versiją, peržiūrėkite šiuo metu geriausių „Adobe Creative Cloud“ nuolaidų sąrašą ir peržiūrėkite toliau pateiktus pasiūlymus.

Kas yra „Lightroom“?

Visas vardas „Adobe Photoshop Lightroom“, ši programinė įranga buvo pristatyta 2006 m. Kaip „Adobe“ kūrybinių įrankių rinkinio dalis. Nors „Lightroom“ savo pavadinime yra „Photoshop“, jis nė iš tolo nėra toks galingas redagavimo įrankis ir daugiausia orientuotas į darbo eigą. Kai „Photoshop“ vienu metu gali atidaryti tik vieną vaizdą, „Lightroom“ įtraukia nuotraukų duomenų bazes, todėl žymiai palengvina naršymą tarp rinkinio nuotraukų. „Lightroom“ taip pat automatiškai saugo daug daugiau aprašomųjų duomenų iš jūsų fotoaparato, tai padeda supaprastinti masinio vaizdo redagavimo procesą.


Atsisiųskite 7 dienų nemokamą „Lightoom“ bandomąją versiją asmeniniam kompiuteriui arba „Mac“
Išbandykite naujausią „Lightroom“ leidimą nemokamai naudodami „Adobe“ septynių dienų bandomąją versiją. Jei jums tai patinka, galite konvertuoti į mokamą prenumeratą bandomojo laikotarpio metu arba jai pasibaigus. Nereikia pirkti programinės įrangos, tačiau jei nenorite toliau mokėti, turite atsisakyti iki bandymo pabaigos. Peržiūrėkite pasiūlymą

  • Grįžti į viršų ^

Kas yra „Photoshop“?

Iš pradžių paprastas vaizdų rengyklė „Photoshop“ dabar yra galingiausia ir pripažinta redagavimo programinė įranga pasaulyje, turinti papildomą „iPad“ programą. Ne tik fotografams, šį mamuto įrankį kūrybininkai naudoja įvairiose laikmenose, įskaitant 3D dizainą, animaciją ir grafinį dizainą. „Photoshop“ yra pikselių lygio redaktorius, o tai reiškia, kad vartotojai gali daug labiau kontroliuoti bendrą savo vaizdų išvaizdą, tačiau procesas yra daug ilgesnis, nes kiekvieną vaizdą reikia tiksliai redaguoti atskirai. Programinės įrangos dydis taip pat lemia stačią mokymosi kreivę, kuri gali būti bauginanti nežinia kam.


Dabar atsisiųskite nemokamą „Photoshop“ bandomąją versiją asmeniniam kompiuteriui, „Mac“ ar „iPad“
Galite išbandyti naujausią „Photoshop“ leidimą nemokamai, taip pat gauti prieigą prie visų naujausių funkcijų ir atnaujinimų naudodami šį septynių dienų bandomąjį laikotarpį. Baigę neprivalote pirkti programinės įrangos, tačiau jei jums tai patinka, galite konvertuoti į mokamą „Creative Cloud“ narystę bandomojo laikotarpio metu arba jai pasibaigus.

Peržiūrėti sandorį

  • Grįžti į viršų ^

„Lightroom“ privalumai

Nors abu įrankiai yra plačiai naudojami fotografams, abejojantiems „Adobe“ kūrybiniams paketams naudinga nustatyti kiekvieno stipriąsias ir silpnąsias puses. „Lightroom“ privalumai:

Lengviau mokytis
„Lightroom“ turi daug paprastesnę sąsają, lyginant su „Photoshop“, o tai reiškia, kad vartotojai, jau turintys programinės įrangos redagavimo patirties, gali daug greičiau susidoroti su „Lightroom“.

Automatikos variantai
„Lightroom“ vartotojai vienu metu gali pritaikyti iš anksto nustatytus redagavimus įvairiose nuotraukose. Šie išankstiniai nustatymai, pasiekiami per „Adobe“ ar trečiųjų šalių kūrėjus, gali sutaupyti daug laiko redaktoriams, jei tuos pačius pakeitimus reikia atlikti visoje kolekcijoje.

RAW redaktorius
Fotografai, darantys nuotraukas rekomenduojamu RAW formatu, gali įkelti savo kolekcijas tiesiai į „Lightroom“ ir pradėti redaguoti. Tai neįmanoma naudojant vien „Photoshop“.

Tvarkinga sąsaja
Turint galimybę susikurti savo nuotraukų duomenų bazes ir paryškinti, pažymėti žvaigždutes ar pažymėti tam tikrus vaizdus, ​​organizuoti darbo eigą naudojant „Lightroom“ yra daug paprasčiau nei „Photoshop“ ar „Adobe Bridge“. „Lightroom“ taip pat automatiškai renka kiekvieno vaizdo metaduomenis, įskaitant diafragmą, fotoaparato markę ir modelį, datą, laiką ir skiriamąją gebą, o tai padeda jums tiksliau išskirti kiekvieną vaizdą.

Redagavimo galimybės
„Lightroom“ vis dar turi stiprių redagavimo galimybių, kurių kai kuriems fotografams iš tikrųjų gali pakakti norimiems efektams sukurti. Kontrastą, ekspoziciją, aiškumą, sodrumą ir šilumą galima redaguoti tiesiogiai „Lightroom“.

Nesugriaunantis
„Lightroom“ sukuria naują failą kiekvieną kartą, kai redaguojate paveikslėlį, o tai reiškia, kad originalai niekada neprarandami. Redaktorius taip pat registruoja visus pakeitimus, todėl bet kokius pakeitimus galima lengvai pakeisti.

  • Grįžti į viršų ^

„Photoshop“ pranašumai

Kaip pirmaujanti redagavimo programinė įranga, daugumai fotografų tam tikru metu reikės susipažinti su „Photoshop“. Jo sugebėjimai redagavimo srityje gerokai viršija „Lightroom“ apribojimus. „Photoshop“ privalumai:

„iPad“ programa

„Photoshop“ turi papildomą „iPad“ programą - „Photoshop“, skirtą „iPad“. Tai jokiu būdu nėra atskiras įrankis, tačiau jis puikiai papildo programinę įrangą, o tai reiškia, kad naudodamiesi planšetiniu kompiuteriu galite atlikti daugybę pagrindinių funkcijų. „Adobe“ nuolat pridedama daugiau funkcijų, todėl ji taps tik galingesnė.

Tobulumo redagavimas
Yra priežastis, kodėl „Photoshop“ yra dažniausiai naudojama programinė įranga pasaulyje. Kaip pikselių lygio redaktorius, fotografas kiekvieną minutę valdo kiekvieno vaizdo detalę, kad kaskart būtų nuostabios nuotraukos.

Operacijos įvairovė
Kaip daugialypės terpės įrankį yra daug įvairesnių įrankių nei „Lightroom“. Tai reiškia, kad fotografai gali tapti nuotaikingesni ir naujoviškai naudoti įrankius kurdami savo meno kūrinius.

Komponavimas
Komponuoti arba pakeisti pasirinktas vaizdo dalis panašiomis kitų vaizdų dalimis yra viena didžiausių „Photoshop“ funkcijų. Šis įrankis reiškia, kad tobuliems vaizdams nereikia pakenkti mažesnėmis detalėmis, kurias galima lengvai pakeisti.

Funkcijas papildantys papildiniai
Papildiniai ir veiksmai yra automatinės operacijos, kurias sukuria „Adobe“ ar kiti profesionalūs redaktoriai ir kurie leidžia lengvai atlikti bendresnius „Photoshop“ redagavimus. Redaktoriai taip pat gali sukurti savo veiksmus, kad ilgai naudojami procesai užtruktų daug mažiau laiko. Norėdami sužinoti apie tai, kas siūloma, pažvelkite į geriausių „Photoshop“ papildinių ir nemokamų „Photoshop“ veiksmų rinkinius.

Sluoksnio redagavimas
Sluoksnio redagavimas leidžia redagavimo sluoksniams paveikti skirtingas paveikslėlio dalis, leidžiant redaktoriui žymiai geriau kontroliuoti bendrą vaizdo vaizdą.

Objektų pašalinimas
Nesvarbu, ar tai būtų pastatai, ar paprastos odos dėmės, „Photoshop“ gydymo priemonės yra nepakartojamos. Nors kai kurie profesionalūs fotografai retušavimui gali naudoti paprastesnius „Lightroom“ įrankius, „Photoshop“ galima naudoti kuriant švarius, išsamius redagavimus.

  • Grįžti į viršų ^

Išmokti naudotis „Photoshop“ ir „Lightroom“

„Lightroom“ yra paprastesnis redagavimo įrankis nei „Photoshop“, į kurį pradedantiesiems gali būti lengviau nerti tiesiai. Tačiau kiekvienoje priemonėje yra daugybė specialisto operacijų, nuorodų ir veiksmų, kuriems gali prireikti mokymų.

Trokštantys profesionalūs fotografai gali apsvarstyti galimybę mokyti abiejų įrankių prieš pradėdami dirbti šioje srityje arba surasti visą fotografavimo kursą, apimantį „Lightroom“ ir „Photoshop“ naudojimą.

Naudojant juos kartu
Nors abu įrankiai naudojami vaizdų redagavimui, galiausiai jie puikiai papildo vienas kitą. Kai „Lightroom“ sutelkia dėmesį į darbo eigą, „Photoshop“ leidžia redaktoriams gražiai redaguoti kiekvieną atskirą paveikslėlį. Abiejų įrankių naudojimas kartu reiškia, kad fotografai gali pasinaudoti kiekvieno pranašumais be kompromisų.

  • Grįžti į viršų ^

„Lightroom vs Photoshop“: kainodara

Akivaizdu, kad abu įrankiai skirti naudoti kartu, nes „Adobe“ siūlo abi savo prenumeratos paslaugos „Fotografija“ dalį. Visas „Adobe Lightroom“ ir „Photoshop“ atskiras programas taip pat galima įsigyti tik per mėnesio prenumeratą, todėl įsigiję abi priemones sutaupysite nemažą sumą per mėnesį.

Tiems, kuriems patinka kurti kelyje, „Adobe“ sukūrė visiškai naują rinkinį, kuris sutaupo 50 proc. Keturių dizaino programų kainos. Tinkamai vadinamas „Design Mobile Bundle“, jis apima „Photoshop“ ir „Illustrator“, skirtą „iPad“, „Fresco“, skirtą „iPad“ ir „iPhone“, taip pat „Adobe Spark“ ir „Creative Cloud“ programą.

Vis dar dvejoji? „Photoshop Elements“ yra mažesnė pagrindinio įrankio versija, kuri vis dar turi daug galimybių ir kurią vis tiek galima įsigyti sumokėjus vienkartinį mokėjimą (skaitykite mūsų „Photoshop Elements 2019“ apžvalgą). Nors kiekvienas įrankis turi savų pranašumų, kartu naudojant juos profesionalūs fotografai gali pasinaudoti abiejų pranašumais be kompromisų.

Šiandien
„Nike“ kuria naują atletikos kūno tipografiją
Atrasti

„Nike“ kuria naują atletikos kūno tipografiją

Džordžijo lengvo io atletiko a ociacija turi vieną iš labiau iai atpažį tamų prekė ženklų porto pramonėje. Nuo Džordžijo buldogo iki juodo , raudono ir balto palvų chemo , prekė ženkla yra tapatybė kl...
Laisvai samdomi darbuotojai perspėjo naudotis sutartimis
Atrasti

Laisvai samdomi darbuotojai perspėjo naudotis sutartimis

Nuo tabiai pavadinta „Don't get crewed Over“ vetainė leidžia vaizdo įrašą pavadinimu „Kok jau ma būti lai vai amdomu darbuotoju“. ocialinio ek perimento metu moteri iūlo umokėti penki doleriu už p...
Pagerinkite puslapio įkėlimo laiką
Atrasti

Pagerinkite puslapio įkėlimo laiką

Ši traip ni pirmą kartą pa irodė 232 žurnalo „.net“ žurnale - perkamiau iame pa aulyje žurnale, kirtame interneto dizaineriam ir kūrėjam .Turinio pri tatymo tinklai (CDN), papra čiau tariant, yra žini...