„Lenovo Yoga A940“ apžvalga

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 4 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 14 Gegužė 2024
Anonim
Lenovo Yoga A940 All-In-One: The Review
Video.: Lenovo Yoga A940 All-In-One: The Review

Turinys

Mūsų nuosprendis

„Lenovo Yoga A940“ yra puikus „viskas viename“ kompiuteris, skirtas kūrybiškiems profesionalams, siūlantis daugybę naudingų funkcijų, kurios gali padėti fotografams, vaizdo redaktoriams ir skaitmeniniams menininkams dirbti greičiau ir protingiau. Tačiau norėtume pamatyti šiek tiek daugiau galios, kai kalbama apie komponentus, su kuriais „Lenovo“ jį supakavo.

Dėl

  • Konkurencinga kaina
  • Geros skelbimų savybės
  • 4K ekranas
  • Įtrauktas rašiklis

Prieš

  • Mažiau jėgų nei konkurentai
  • Ekranas nėra geriausias saulės šviesoje
  • Sudėtingos konfigūracijos parinktys

Svarstant skaitmeninius kūrybinius dalykus, jie svarsto galimybę įsigyti „viskas viename“ asmeninį kompiuterį. Jei tai „Mac“ gerbėjai, akivaizdus pasirinkimas yra „iMac“ (arba „iMac Pro“), o „Windows“ vartotojai (kurie turi dar keletą galimybių) daugiausia naudojasi „Microsoft Surface Studio 2“.

Šios dvi galimybės turi daug bendro, ir viena, ir kita yra geriausių grafinio dizaino kompiuterių sąraše. Tai galingi ir stilingi „viskas viename“ kompiuteriai (tai reiškia, kad kompiuteris įmontuotas ekrane), tačiau jie taip pat yra labai brangūs.


„Lenovo Yoga A940“ yra alternatyva abiem, ir nors jis daro keletą dalykų, kaip ir pagrindiniai konkurentai, yra keletas svarbių skirtumų.

„Lenovo Yoga A940“ specifikacijos

CPU: 3,2 GHz „Intel Core i7-8700“ (šešių branduolių; 12 MB talpykla; iki 4,6 GHz „Turbo Boost“)
Grafika: „AMD Radeon RX 560X“ (4 GB GDDR5); „Intel UHD Graphics 630“
RAM: 16 GB DDR4
Ekranas: 27 colių IPS jutiklinis ekranas, 4K UHD (3840 x 2160), 100% „Adobe RGB“ su „Dolby Vision“
Sandėliavimas: 1 TB SSD (PCIe)
Uostai: „Intel Thunderbolt USB-C“, USB 3.1, 3-in-1 kortelių skaitytuvas, garso lizdas, LAN, HDMI, 4 x USB 3.0
Ryšiai: 802.11ac „Wi-Fi“, „Bluetooth 4.0“
Fotoaparatas: 1080p
Svoris: 32 svarai (9,56 kg)
Dydis: 25 x 18,3 x 9,6 colių (635,7 x 467 x 244 mm; P x G x A)

Didžiausias „Lenovo Yoga A940“ skiriamasis elementas yra kaina. JK „Lenovo Yoga A940“ kaina prasideda nuo 1 999 svarų. Jis tiekiamas su „Intel Core i5-8400“ procesoriumi, 16 GB RAM, 1 TB standžiuoju disku ir 256 GB SSD bei AMD RX 560 GPU su 4 GB GDDR5 atmintimi.


Tai yra šiek tiek pigiau nei „Surface Studio 2“, kurio kaina prasideda nuo 3 549 svarų, ir „iMac Pro“, kurio kaina prasideda nuo 4 899 svarų. Tačiau naujausias „Apple“ 27 colių „iMac“ tik pralenkia jį 1749 svarų vertės akcijų paketu.

Santykinai maža „Lenovo Yoga A940“ kaina, palyginti su konkurentais, tikrai turėtų tapti patrauklia galimybe, jei norėtumėte savo studijai skirtų „viskas viename“ kompiuterių, tačiau turite ribotą biudžetą. Žinoma, „Lenovo Yoga A940“ nėra visiškai pigus, tačiau jis siūlo gana gerą kainos ir kokybės santykį - bent jau ant popieriaus.

Tačiau tiek konkurencijos mažinimas turėtų reikšti kompromisus. Ar tai daro įtaką, kaip gera „Lenovo Yoga A940“ yra skaitmeninių skelbimų kūrimo vieta? Išsiaiškinkime.

„Lenovo Yoga A940“: galia ir našumas

Viena iš priežasčių, kodėl „iMac Pro“ ir „Surface Studio 2“ yra tokios brangios, yra ta, kad „Apple“ ir „Microsoft“ į savo įrenginius įdėjo naujausią ir galingiausią aparatinę įrangą.


Tuo tarpu „Lenovo“ sumažino išlaidas, naudodamas senesnius, šiek tiek mažiau galingus „Yoga A940“ komponentus. Mūsų apžiūrėtam modeliui „A940“ buvo pristatytas aštuonių kartų „Core i7-8700“ šešių branduolių procesorius, 16 GB DDR4 RAM ir „AMD Radeon RX 560X“ vaizdo plokštė su 4 GB GDDR5 atmintimi.

Tai ne a baisu komponentų pasirinkimas, tačiau, palyginti su „Surface Studio 2“ ir „iMac Pro“, jie tiesiog negali konkuruoti. Tačiau tai nereiškia, kad jie daro „Yoga A940“ prastu atlikėju. Vykdydamas daugybę užduočių, „Yoga A940“ puikiai tvarkosi. Tačiau yra tam tikrų kompromisų, kurie neleidžia jai tapti tikra darbo vietos galia.

Vykdydamas daugybę užduočių, „Yoga A940“ puikiai tvarkosi. Tačiau yra aiškių kompromisų, kurie neleidžia jai tapti tikra darbo vietos galia

Paimkite procesorių. „Intel Core i7-8700“ buvo paleistas 2017 m. Pabaigoje. Kalbant apie procesorius, tai daro jį gana ilgą. Nuo to laiko buvo paleista daugybė procesorių, kurie atneša daugiau energijos ir mažiau energijos - dvi pagrindinės „viskas viename“ kompiuterio savybės, nes jų kompaktiškas dizainas reiškia, kad norite galingo, bet ir negaminančio kompiuterio. daug šilumos.

Nepaisant savo amžiaus, procesorius nėra toks blogas, su šešiais branduoliais, kurio pagrindinis dažnis yra 3,2 GHz ir turbo dažnis - 4,60 GHz. Šie papildomi šerdys yra naudingi atliekant daug užduočių - paleisti kelias programas ir vienu metu atlikti daugiau nei vieną užduotį - tai tikrai patogu skaitmeniniams skelbimams, pvz., Vaizdo redaktoriams, norintiems redaguoti ir peržiūrėti medžiagą, taip pat dirbant su kitomis programos dalimis. projektą.

Tam tikrose rinkose taip pat galite sukonfigūruoti „Lenovo Yoga A940“ su naujesniu procesoriumi, pvz., Aštuonių branduolių „Intel Core i7-9700“ procesoriumi. Nors tai padidina bendrą kompiuterio kainą, mūsų nuomone, verta tai padaryti, nes tai lemia dar sklandesnį veikimą. Tačiau ši parinktis yra ne visose rinkose, todėl prieš perkant gali tekti patikrinti galimas specifikacijas.

Nors procesorius yra senas, bet vis dar tinkamas, „Lenovo Yoga A940“ GPU labiau rūpi skaitmeniniams skelbimams, kurie dirba daug grafikos. Taip yra todėl, kad jis tiekiamas su „AMD Radeon RX 560X“ su gana menku 4 GB GDDR5 atmintimi. Tai vidutinės klasės vaizdo plokštė, skirta vartotojams, o ne profesionalams. Jei ieškote „viskas viename“ darbo vietos intensyvioms grafinėms užduotims atlikti, tokioms kaip 3D atvaizdavimas ar didelės skiriamosios gebos vaizdo įrašų redagavimas, „Radeon RX 560X“ jos tiesiog nepjaus. Tuo tarpu „iMac“ yra viena geriausių vaizdo plokščių - „AMD Radeon Pro Vega 48“, kuri yra „AMD“ profesionalių serijų GPU, ir daug geresnis atlikėjas.

„Lenovo Yoga A940“: ekranas

Bene labiausiai nuvilia tai, kad nors GPU nėra puikus, „Lenovo Yoga A940“ komplekte yra visiškai fantastiškas 27 colių 4K ekranas. Jame yra 100% „Adobe RGB“ palaikymas ir „Dolby Vision“ - tai ypač svarbu skelbimams, kuriems reikia tikslių spalvų, pavyzdžiui, fotografams.

Kodėl tai nuvilia? Nes nors ekranas yra toks geras, jaučiasi kaip praleista proga jo nepalaikyti galinga grafine kortele. Dirbdamas 4K raiška, „AMD Radeon RX 560X“ kovos dėl ribotos atminties.

Tačiau dėl mažiau grafiškai reikalaujančių darbo krūvių GPU bus gerai. Bet mes norėtume, kad „Lenovo“ šiek tiek daugiau išpuršktų į geresnę vaizdo plokštę.

Virš ekrano yra 1080p vaizdo kamera, kurią galima naudoti žvilgtelėjus prisijungti prie „Windows 10“, taip pat siūlanti puikią vaizdo kokybę, jei atliekate vaizdo konferencijos skambučius naudodami „Skype“ ar „Google Hangouts“.

„Lenovo“ taip pat į ekraną įtraukė „Dolby Atmos“ garsiakalbius, kurie, nors ir neatitinka išorinių garsiakalbių, yra vieni geriausių, kuriuos girdėjome „viskas viename“. Nors muzikos prodiuseriai ir garso takelių redaktoriai vis tiek gali rinktis prijungti išorinius garsiakalbius, daugeliui žmonių „Lenovo Yoga A940“ įmontuoti garsiakalbiai atlieka fantastišką darbą.

Kitas tvarkingas prisilietimas yra tas, kad abiejose ekrano pusėse yra USB prievadas (uždengtas magnetiniu dangteliu). Galite prijungti „Lenovo“ turinio kūrimo rinkiklį, kuris yra komplekte. Šį ratuką galite naudoti įvairiems dalykams, pavyzdžiui, slinkti puslapiams, didinti ir tolinti, atidaryti programas ir keisti garso garsumą. Jis palaiko daugybę kūrybinių programų, tokių kaip „Adobe Illustrator“ ir „Photoshop“, ir galite nustatyti, kad ji veiktų ir su kitomis programomis.

Geriausia, kad jis gali būti prijungtas prie kairės ar dešinės ekrano pusės, todėl jį patogu naudoti, nesvarbu, ar esate kairiarankis, ar dešiniarankis.

Bene geriausias ekrano aspektas skaitmeninės kūrybos požiūriu yra tai, kad jis yra jutiklinis ekranas ir yra įtrauktas skaitmeninis rašiklis. Ekraną galima pakreipti ir pakreipti iki 25 laipsnių kampo, o dėl dviejų vyrių dizaino ekraną lengva pastatyti taip, kad jį būtų galima naudoti kaip skaitmeninę drobę.

Menininkai bus ypač sužavėti šiuo aspektu - ir tai daro jį daug naudingesniu įrankiu nei, pavyzdžiui, „iMac“, kuris nėra su jutikliniu ekranu.

Padėdami ekraną kuo žemiau, galite patogiai jį piešti. Kadangi „Lenovo Yoga A940“ veikia „Windows 10“, turite prieigą prie didžiulio pasirinkimo piešimo įrankių, tokių kaip „Adobe Illustrator“, taip pat įmontuotų rašalo įrankių.Be to, naudodamasis ryškiu 4K 27 colių ekranu, turite daug darbo vietos, kuria galėsite pasinaudoti. Skaitmeninis menas ypač įspūdingai atrodo puikiame „Lenovo Yoga A940“ ekrane, o jutiklinis ekranas yra greitas ir jautrus, nepaisant nepakankamai veikiančio GPU, o pridėtas rašiklis yra tinkamos kokybės. Jis maitinamas baterijomis, su mygtuku, kuriuo galima perjungti piešimo įrankius, kai jie naudojami, ir su geru jautrumo lygiu. Jutikliniame ekrane taip pat yra tinkama delnų atmetimo funkcija, todėl net jei piešdami netyčia rėmą ar delną palaikysite ekrane, tai neturėtų kelti problemų. Sujunkite rašiklį su „Content Creation Dial“ ir gausite rimtai naudingą ir malonų „viskas viename“ kompiuterį, skirtą skaitmeniniams menininkams.

„Lenovo Yoga A940“: pagrindinės savybės

Nors reguliuojamas jutiklinis ekranas neabejotinai yra pagrindinis „Yoga A940“ elementas, skirtas kūrybininkams, „Lenovo“ atliko puikų darbą, išvedęs kompiuterį su kitais maloniais smulkmenomis.

Pavyzdžiui, dešinėje ekrano pusėje esantis mygtukas po ekranu įjungia daugybę šviesos diodų žibintų. „Lenovo“ teigia, kad tai leidžia patogiai dirbti esant silpnam apšvietimui - pavyzdžiui, naktį. Tai maloni savybė, ir nors mes vis tiek norėtume, kad vėlai dirbant būtų stalinė lempa, tai rodo šio įrenginio minties lygį.

„Lenovo Yoga A940“ taip pat yra įmontuotas belaidis įkrovimo kilimėlis. Tai iš tikrųjų yra viena iš mūsų mėgstamiausių kompiuterio funkcijų, nes ji leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną ar įrenginį paprasčiausiai padėjus juos ant kilimėlio. Ant kilimėlio užšokome „Galaxy Note 9“ ir jis pradėjo greitai įkrauti.

Tai tikrai naudinga funkcija - jei tik turite programėlių, kurios gali ja pasinaudoti. Prie kilimėlio taip pat yra įtrauka, kurioje galite laikyti rašiklį. Tai naudinga, kad ji nepasimestų, tačiau ji neužkrauna rašiklio, nes naudojama tik nuimama AAA baterija.

Klaviatūra ir pelė taip pat yra bevieliai, nors jų taip pat negalima įkrauti belaidžiu įkrovimo kilimėliu. Gaila, nes tai būtų buvę naudinga funkcija. Vietoj to, pelė naudoja keičiamas AAA baterijas, o klaviatūra įkraunama per USB kabelį.

Kalbant apie pačius periferinius įrenginius, jie puikiai atlieka savo darbą, tačiau nei pelė, nei klaviatūra nesijaučia ypač puikūs. Mums kiltų pagunda juos pakeisti alternatyvomis, pvz., Bet kuriuo geriausio pelės ar geriausių klaviatūros vadovų įrašu.

Kalbant apie prievadus, „Yoga A940“ siūlo labai gerą pasirinkimą su USB-C „Thunderbolt“, USB 3.1, „3 viename“ kortelių skaitytuvu (puiki žinia fotografams) ir garso lizdu. Taip pat gale yra LAN prievadas, HDMI ir keturi USB 3.0 prievadai. Visada malonu matyti didelį įrenginių prievadų, pritaikytų skelbimams ir produktyvumui, pasirinkimą, nes tai leidžia lengvai prijungti reikalingus įrankius nemokant papildomai už raktus ir keitiklius. „Apple“ atkreipia dėmesį.

„Lenovo Yoga A940“: ar turėtumėte jį nusipirkti?

Taigi, ar turėtumėte įsigyti šį įrenginį? Iš tiesų atsakymas į tai yra gana paprastas. „Lenovo“ sukūrė puikų „viskas viename“ asmeninį kompiuterį, kuriame yra keletas puikių skaitmeninių skelbimų funkcijų. Jei jūsų kūrybinis darbas troško stilingo „viskas viename“, bet prisistatėte už didelę „iMac Pro“ ar „Surface Studio“ kainą, tai yra puiki alternatyva, suteikianti tikrai novatoriškų ir naudingų bruožų, tuo pačiu kainuojanti mažiau nei konkurentai.

Skaitmeninius menininkus ypač sužavės reguliuojamas 4K 27 colių jutiklinis ekranas - tikrai malonu piešti.

Tačiau tai tinka ne visiems. Jei norite absoliučios darbo vietos su pažangiausiais komponentais, galinčiais atlaikyti labai didelius darbo krūvius, ypač kai tai susiję su grafiniu atvaizdavimu, turėsite nusivilti „Lenovo Yoga A940“ specifikacijomis. Deja, kai kuriais atžvilgiais jaučiasi, kad „Lenovo“ padarė per daug kompromisų kalbant apie aparatinę įrangą, ypač GPU srityje. Aparatinė įranga puikiai atliekama atliekant kasdienes užduotis, tačiau jei norite kažko galingesnio, tada mokėti šiek tiek daugiau už „viskas viename“ su naujesniais komponentais ilgainiui atsipirks.

8 nuosprendis

iš 10

„Lenovo Yoga A940“

„Lenovo Yoga A940“ yra puikus „viskas viename“ kompiuteris, skirtas kūrybiškiems profesionalams, siūlantis daugybę naudingų funkcijų, kurios gali padėti fotografams, vaizdo redaktoriams ir skaitmeniniams menininkams dirbti greičiau ir protingiau. Tačiau norėtume pamatyti šiek tiek daugiau galios, kai kalbama apie komponentus, su kuriais „Lenovo“ jį supakavo.

Įdomūs Straipsniai
Darbo su HTML5 pradžia
Atrasti

Darbo su HTML5 pradžia

Tai redaguota „Treehou e“ išlei to HTML5 fondų 1 kyriau ištraukaTaigi jū norite pradėti kurti vetainę? Šio kyriau pabaigoje jū tai padary ite!Pradėkite nuo to, kad kompiuteri būtų paruošta vetainių kū...
Ranka pieštas interneto dizainas
Atrasti

Ranka pieštas interneto dizainas

Kaip ir kiekviena gera i torija, vi a tai įvyko kažkada. Konkrečiau vi dėlto tą kartą buvo 2009 m. pradžia. Aš buvau kryžkelėje u avimi, kaip dizaineriu, ir avo vetaine. Norėjau kažko panašau į mane, ...
Kaip padaryti, kad jūsų žiniatinklio programos veiktų geriau
Atrasti

Kaip padaryti, kad jūsų žiniatinklio programos veiktų geriau

Kiekvienai metai kūrėjai žengia į drą ų naują „Java cript“ turinčių vetainių ir programų pa aulį. Naudojant kodų biblioteka , tokia kaip „jQuery“, ir i tema , tokia kaip „Backbone.j “ ar „Ember.j “, k...