Kosmoso tyrinėjanti animacija paverčia VFX menininką Holivudo režisieriumi

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 15 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 20 Birželio Birželio Mėn 2024
Anonim
Top 100 3D Renders from the Internet’s Largest CG Challenge | Alternate Realities
Video.: Top 100 3D Renders from the Internet’s Largest CG Challenge | Alternate Realities

Turinys

Aš nelankiau kino mokyklos, nelankiau įprastų kino festivalių ar filmų pristatymo vakarėlių. Aš esu savamokslis ir per savo karjerą kaip VFX vadovas buvau susidūręs su kino pasauliu. Prieš kurdamas savo mokslinį fantastinį trumpametražį projektą „Projektas Kronos“, kuris tapo populiariausiu internete, kai pasirodė 2013 m. Balandžio mėn., Tai man netrukdė pasirašyti pas Holivudo vadybininką ir sudaryti vaidybinių filmų sandorį. netrukus sekė studija.

Iš mano „Project Kronos“ patirties aišku, kad trumpametražiai filmai yra labai galingi įrankiai ne tik papasakoti savo istoriją, bet ir kaip „koncepcijos įrodymas“, leidžiantis pirmą kartą filmų kūrėjams sukelti pasitikėjimą studijos vadovu ir domėtis tuo. projektą ir jūs.

Puiku tai, kad dabar tai gali padaryti ir kiekvienas: nemanau, kad prieš dešimt metų būčiau galėjęs įgyvendinti „Project Kronos“ viziją, kai „VFX“ technologija buvo brangi, o aukščiausios klasės įrankiai nebuvo lengvai pasiekiami.


VFX įrankiai masėms

Projektas „Kronos“ buvo sukurtas tik „Adobe Creative Cloud“ viduje nešiojamame „Mac Book Pro“ kompiuteryje, kur aš pats galėjau rašyti, režisuoti, redaguoti ir kurti vaizdo efektus, tam tikrą 3D menininkų palaikymą padedant komponentams kadruose.

Tai liudija „VFX“ technologijos ir įrankių galią, bet ir filmų ateitį, kai „įprasti“ filmų kūrimo būdai nebeturi būti kliūtis, kad jūs patys ar su maža įgula matytumėte savo viziją. , nebrangiai: jūs vis dar turite tokią didelę produkcijos vertę ir poliruojate, kurį gausite vaidybiniuose filmuose.

Čia aš suskaidysiu savo „Project Kronos“ darbo eigą naudodamas „Adobe Creative Cloud“ įrankius. Kaip ir visuose projektuose, viskas prasideda nuo scenarijaus - kaip sakoma: „Scenarijus yra karalius!“.

Aš naudojau „Adobe Story“, kuris buvo naudingas kuriant ir valdant scenarijų kūrimą, nes tai yra internetinis ir neprisijungęs įrankis. Tačiau netrukus supratau, kad taip pat galėčiau ją naudoti kaip gamybos duomenų bazę savo idėjoms, scenarijų versijoms ir tyrimų medžiagai saugoti. Aš paprastai esu labai vizualus net rašydamas, todėl dažniausiai „Photoshop“ pagalba išjudinsiu stiliaus rėmus kaip „pre-viz“ idėjų lentas.


Kai scenarijus bus užrakintas, aš pradedu kreiptis į aktorius ir įgulą, tačiau norint turėti talentą prisijungti prie savo finansuojamo projekto, nepakanka tik scenarijaus, todėl visus savo stiliaus rėmus ir scenarijaus užrašus susidedu į PDF naudodami „Adobe Acrobat“ ir išsiųskite tai, kad susidomėtumėte. Tokiu būdu dirbantysis gali iš tikrųjų suprasti projektą ir ko aš iš jų galėčiau tikėtis.

„Įprasti“ filmų kūrimo būdai nebeturi būti kliūtis kuriant savo viziją

Fotografuodamas filmavimo aikštelėje, norėčiau, kad redagavimo laiko juostoje galėčiau akimirksniu pamatyti savo dienraščius, todėl paprastai turiu rinkinį DIT (skaitmeninio vaizdavimo techniko), kuris galėtų surinkti neapdorotą medžiagą naudodamas „Adobe Prelude“, ją užregistruoti ir paleisti „Adobe Premiere“. Tada įgula ir aš galime peržiūrėti scenų sąrankos metu visą dieną. Tai taip pat reiškia, kad dienos šaudymo pabaigoje aš galiu medžiagą parsinešti namo į kietąjį diską ir toliau dirbti.

Redagavimo procesas yra mano mėgstamiausia dalis; kur aš tikrai kuriu filmą. Man ten kuriamas filmas. Redaguoti naudoju „Adobe Premiere“, bet taip pat naudodama „Dynamic Link“ funkciją, galiu pasirinkti kadrą redagavime, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir įkelkite tai į „Adobe After Effects“, kad sukurtumėte VFX, išlaikydama reikiamą kadrų skaičių ir pritaikydama redakcinius efektus .


Taupant biudžetą

Aš linkęs sukurti 80–95 procentus VFX savo filmuose, o prireikus pritraukiu kitų VFX atlikėjų. Projektui „Kronos“ keliems CG menininkams buvo pavesta sukurti CG komponentus, tokius kaip pati zondas ir dalis judesio grafikos, kuriuos tada paimčiau kaip atvaizdus su alfa, ir kaip elementus naudosiu savo kompozituose „After Effects“.

Tai buvo tik vienas iš būdų, kaip galėjau panaudoti savo VFX biudžetą išorinei pagalbai. Pasirinkau komponentus, o ne kadrus, nes tai suteikė man lankstumo kurti tiek kadrų, kiek man patiko. Pavyzdžiui, priskyriau Prancūzijos „VFX“ studiją „Dwarf Labs“ sukurti „Kosminį zondą“ ir paprašiau, kad kiekviena modelio dalis būtų animacinė ir besisukanti, tačiau visas zondas turėjo likti fiksuotas kadro centre ir jį perteikti. 2K, kad galėčiau įstumti, jei reikia, taip pat 500 kadrų trukme, kad galėčiau vėl leisti laiką ir redaguoti.

Kai naudojau vieną atvaizduotą elementą visuose kosminiuose kadruose su zondu, aš galėjau animuoti 2D skalę judant aukštyn arba tolyn nuo žiūrovo, ir vis tiek atrodė 3D judėjimas dėl optinės iliuzijos, sukurtos viskuo, kas yra elementas juda, nors aš tik animavau transformaciją, mastelį ir sukimąsi.

Nuo „Nuke“ iki „After Effects“

Gerus kelerius metus aš dalyvavau kuriant „Nuke“ technines demonstracijas, todėl kai žmonės išgirdo, kad naudodamas „After Effects“ kūriau trumpametražį filmą, kuris pasižymėjo labai fotografiniu VFX pobūdžiu, jie buvo šiek tiek nustebinti.

Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti, yra tai, kad įrankiai yra skirtingi, tačiau požiūris į VFX iš esmės yra tas pats, pavyzdžiui, kai reikia nuimti platformą, turite sukurti švarią plokštę; jums reikia atlikti sekimo, rotoskopavimo ir dažymo darbus. Ta pati darbo eiga taikoma visiems naudojamiems komponavimo įrankiams, nesvarbu, ar tai „Nuke“, „Flame“ ar „After Effects“.

Norėdami sukurti kino filmo šlifuotą filmo išvaizdą, naudojau „Adobe Speedgrade“; tai tarsi nešiojamojo kompiuterio spalvoto įrankis po gamybos. Man pavyko sukurti LUT (ieškoti lentelių), jais dalintis ir įtraukti į premjerą.

Man nereikėjo perteikti rėmelių, kad galėčiau juos perkelti į VFX, arba perteikti redagavimo į rėmelius, kad galėčiau patekti į „Speedgrade“; mano paskutinis filmo perdavimas pasirodė iš montažo, taupant disko vietą ir laiką. Bet kokia darbo eiga, kuri pagreitina gamybą efektyviai, reiškia, kad jūs sutaupote daug biudžeto, leisdami kurti aukštos koncepcijos turinį indie būdu.

Filmai, kuriuos kuria mažos komandos, dabar turi tą patį lenkų lygį ir produkcijos vertę, kaip ir didelio biudžeto studijiniai filmai. Tai neliko nepastebėta ir Holivude: ieškant ekonomiškų būdų kurti hitu filmus, nenuostabu, kad Holivudas susisiekia su viskuo, kas gali sukurti mokslinį fantastinį filmą su nuostabiais vaizdiniais efektais už nešiojamojo kompiuterio kainą.

Žodžiai: Hasrafas Dulullas

„Project Kronos“ buvo „VFX Film Short“ kategorijos antroji vieta „3D World 2014 2014 CG Awards“ apdovanojimuose. Skaitykite daugiau apie tai ir visų kitų kategorijų „3D World 187“ nugalėtojus - dabar parduodami!

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė 3D pasaulio leidime 181.

Įdomūs Straipsniai
7 tipografiniai mokslo plakatų dizainai
Skaityti.

7 tipografiniai mokslo plakatų dizainai

Yra kažka , ka u iję u mok lu ir minimalizmu, ar ne? Kruopščiai paryškinta minimalizmo mena ir tok pat umanu bei i teminga mok lini metoda , be abejo, yra tokie artimi, kiek pa iekia kirtingo di cipli...
Neosbrandas „OFFF Barcelona“
Skaityti.

Neosbrandas „OFFF Barcelona“

Kompiuterija: ka yra „Neo brand“?Javiera Ca tro: „Neo brand“ yra mano ir brolio Fidelio įkurta grafinio dizaino ir komunikacijo tudija. Me e ame daugiafunkcinė arba daugiadalykė komanda, mėg tanti ben...
„Affinity Designer“: kaip naudoti efektus ir stilius
Skaityti.

„Affinity Designer“: kaip naudoti efektus ir stilius

ujungu vektoriniu ir ra triniu įrankiu , „Affinity De igner“ yra prieinama, tačiau galinga „Adobe CC“ alternatyva. Tai galima „Mac“, a meniniam kompiuteriui ir „iPad“. Šioje pamokoje me pateik ime ju...