Į pramonę orientuoto mokymo svarba

Autorius: Peter Berry
Kūrybos Data: 15 Liepos Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 13 Gegužė 2024
Anonim
Maršrutas nr. 20 - Maisto pramonė (gestų k.)
Video.: Maršrutas nr. 20 - Maisto pramonė (gestų k.)

Turinys

Kad nauji absolventai išgyventų sparčiai besikeičiančiame skaitmeninės žiniasklaidos pasaulyje, pavyzdžiui, internete, labai svarbu, kad švietimo įstaigos sutelktų dėmesį į pramonės šakas, kuriose moko studentus dirbti. Deja, taip būna retai.

Į pramonę orientuoto švietimo, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tiek akademiniams, tiek praktiniams įgūdžiams, yra labai naudinga. Pirma, absolventai turi aiškų konkurencinį pranašumą, kai kreipiasi dėl darbo. Antra, šis požiūris iš tikrųjų yra įdomus tiek studentams, tiek mokytojams. Kalbant apie motyvaciją, linksmybės yra pagrindinis elementas.

Susitelkimas į pramonę reiškia du dalykus: neatsilikti nuo pramonės ir įtraukti pramonę. Man pasisekė dėstyti akademijoje, kurios tikslas - pramonė. Tai perteikia mūsų mokymo programą ir tai, ką aš, kaip mokytojas, stengiuosi įgyvendinti visose savo klasėse. Norėdami tai iliustruoti toliau, leiskite man paaiškinti, kaip mes mokome IBA Koldinge Danijoje.

Kursas vadinamas daugialypės terpės dizainu ir trunka dvejus metus. Tai yra alternatyva universitetui, todėl prielaidos yra panašios, tačiau dėmesys skiriasi nuo universiteto.


Mes mokome žmones gaminti skaitmeninius daiktus ir mokome juos gaminti tinkamus daiktus tinkamiems žmonėms ir teisingai juos perteikti, derinant teoriją ir praktiką.

Įtraukianti pramonė

Mes darome keletą dalykų, kad užtikrintume, jog pramonė bus sutelkta. Be to, kad neatsiliktume nuo dabartinių tendencijų ir technologijų bei jas įgyvendintume kasdienėse pamokose, kviečiame protingus pramonės žmones (Aralą Balkaną ir Jeremy Keithą įvardyti porą) surengti seminarus su savo studentais ir dėstytojais. Tai darydami mes gauname naujų idėjų ir įkvėpimo bei įžvalgos apie dabartinę praktiką, kurią galime atsinešti į klasę.

Be to, studentai kurso metu dirba su daugybe skirtingų kompanijų vykdydami įvairius projektus. Kai kurie yra tikri klientai, o tai reiškia, kad studentai turi veikti kaip projektų vadovai, taip pat kūrėjai ir dizaineriai. Kiti projektai apima agentūras, iš kurių studentai gali gauti profesionalių atsiliepimų.

Šiuos projektus mes vadiname tikro gyvenimo projektais, nes jie būtent tokie ir yra; galimybė studentams dirbti prie projektų, panašių į tuos, su kuriais jie dirbs kaip būsimi profesionalai. Mūsų projektai apėmė tokias kompanijas kaip „Bianco Footwear“, interneto dizaino agentūrą „Klean“ ir daug įvairių vietinių įmonių.


Stažuotės

Galiausiai ketvirtąjį semestrą (kuris yra pusantrų metų nuo kurso) studentai atlieka privalomą 12 savaičių praktiką, kuri juos paruošia ateičiai tose srityse, kurių mes, kaip švietimo įstaiga, negalime.

Tikiuosi, kad daugiau su skaitmeniniu pasauliu susijusių kolegijų ir universitetų laikysis šio į pramonę orientuoto požiūrio. Tiesą sakant, nemanau, kad yra per daug reikalauti, kad įstaiga atitiktų tuos pačius standartus, kokius jų būsimi absolventai susitiks realiame pasaulyje. Pirmas žingsnis - pradėti galvoti apie mokymo programą ne apie daugiau ar mažiau nuolatinį dalyką, bet kaip apie dabartinių pramonės reikalavimų atspindėjimą.

Ir mokytojai neturėtų jaudintis: ne raketos mokslas yra dėstymas, kai dėmesys skiriamas pramonei. Jei mokote profesijos, kuri jums patinka ir kurią aistringai raginate, kodėl nenorite nuolat ieškoti naujų tendencijų, technologijų ir krypčių? Ir kodėl nenorėtumėte vykdyti projektų su įkvepiančiais klientais ir agentūromis?


Matydamas šviesą

Aišku, tai reiškia daug skaityti, bendrauti su protingais žmonėmis socialiniuose tinkluose, eiti į konferencijas, prisijungti prie tinklų ir eksperimentuoti šalutiniuose projektuose, tačiau visa tai verta, nes nauda yra daug didesnė už atliekamą darbą. Man naudingiausia būti mokytoju yra matyti šviesą studento akyse, kuris supranta: „Tai aš noriu padaryti su savo gyvenimu ir savo laiku“. Nuo to laiko šis supratimas bus pagrindinis jų karjeros motyvatorius, ir jiems prireiks vietų, kurių jie nemanė pasiekę.

Bet tai ne tik mokymas naujausių dalykų, bet ir pavyzdžių mokymas, kad studentai turi būti ant kojų, kad neatsiliktų nuo greito tempo. Tai kartu su leidimu studentams daryti tai, kas jiems patinka, ir smagiai tai darydami, padarys pokyčius ir galiausiai pagerins mūsų mėgstamą industriją.

Žodžiai: Trine Falbe

„UX“ konsultantė Trine Falbe dėsto vartotojo sąsajos projektavimą ir vartotojo patirties projektavimą daugialypės terpės dizainerių programoje IBA Kolding Danijoje.

Mūsų Pasirinkimas
80 metų pasaulio taurės bilietų dizainas
Toliau

80 metų pasaulio taurės bilietų dizainas

Vyk ta 2014 m. FIFA pa aulio taurė, o tiem laimingiem žiūrovam , kuriem pavyko gauti bilietą į vieną ar daugiau turnyro rungtynių, tai yra nedideli paudinio dizaina , kurį jie tikriau iai brangin atei...
Galingi plakatai pabrėžia „garbės žudynių“ problemą
Toliau

Galingi plakatai pabrėžia „garbės žudynių“ problemą

Reklamo pramonė gali būti iejama u lengvabūdiškumu, tačiau ji vi ada nori naudoti pau dintiniu kelbimu , kad u idurtų u rimtai vi uomenė klau imai .Taigi, kai „Co mopolitan“ ir prote to grupė „Karma N...
Atraskite „Google UX“ dizaino paslaptis
Toliau

Atraskite „Google UX“ dizaino paslaptis

Ši interviu vyko 2016 m.Rachel Inman nemėg ta iš kirtinumo, kuri tie iogiai u iję u jo vaidmeniu „Google“, kur ji dirba tobulindama vartotojo patirtį. Apibūdinant ave kaip „augančią šiek tiek vėpla“, ...