Kaip viskuo pasižymėti

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 14 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 17 Gegužė 2024
Anonim
ДИМАШ И ДЕВУШКИ / В КОГО ВЛЮБЛЁН ДИМАШ / ГОРЯЧИЕ ТАНЦЫ И СВАДЬБА
Video.: ДИМАШ И ДЕВУШКИ / В КОГО ВЛЮБЛЁН ДИМАШ / ГОРЯЧИЕ ТАНЦЫ И СВАДЬБА

Turinys

Produktų dizainas, pakuočių dizainas, prekės ženklo kūrimas ir knygų leidyba yra nusistovėjusios disciplinos, kuriose gausu specializuotų agentūrų. Taigi, norint palyginti mažos studijos pasižymėti visomis iš karto, yra gana įspūdinga, tačiau „Here Design“ tai pavyko.

Rytų Londono agentūra „Here“ taip pat pastebima kūrybinių vadovų dominuojamoje vyrų srityje tuo, kad dvi iš trijų jos įkūrėjų yra moterys. Visų formų kūrybiškumo aistra skatina Cazas Hildebrandas, Kate Marlow ir Markas Patonas ir toliau plaukioti už daugiadisciplininio dizaino vėliavą. Paprašėme Patono ir Marlow pasakyti daugiau ...

Kaip buvo įkurtas „Here Design“?

Markas Patonas: Neturėjome rašytinio etoso ar jokio tikslaus apibrėžimo, ką daryti. Mes tiesiog domėjomės maistu ir gėrimais bei dalijomės žiniomis. Cazas norėjo kurti baldų dizainą; Kate domėjosi tekstile; Dariau kitus dalykus. Iš pradžių buvo kalbama apie dalijimąsi infrastruktūra. Mes turėjome bendrą buhalterį ir tiesiog norėjome, kad dirbtų graži, kūrybinga aplinka. Tai buvo tikrai nestruktūrizuota.


Kate Marlow: Tai buvo prieš 12 metų. Mes palikome atitinkamus darbus: Markas ir aš užsiėmėme prekės ženklo kūrimu; Caz leidyba, knygų dizainas. Norėjome dirbti kartu mažoje aplinkoje, kurdami prekių ženklus, kuriais tikėjome.

Kaip sako Markas, nebuvo pagrindinio plano, didelės idėjos. Mes gerai sutarėme ir turėjome bendrą etosą apie tai, kas yra geros idėjos ir kaip jas išsakyti.

Kaip studija vystėsi?

MP: Tai buvo itin organiška ir didžiulė mokymosi kreivė: mes turėjome sužinoti apie visus sprendimus, kuriuos turėjome priimti pradžioje. Anksti mes nusprendėme pakeisti ekologiško maisto parduotuvę ir stebėtinai laimėjome. Tai staiga davė mums visą darbą, kurį dirbome kartu, o tai paaiškino studijos pobūdį ir tai, kaip galėtume pasidalinti savo patirtimi.

KM: Toliau įsidarbinome daugiau darbų, nei sugebėjome susidoroti tik su trimis iš mūsų. Taigi, mes pamažu įdarbinome žmones, kurie mums padėjo, ir tai augo labai labai lėtai. Labai ilgą laiką mes darėme visą savo projektų valdymą, finansus, viską. Mes taip pat buvome registratoriai. Sužinojome, ką galėjome ir ko negalėjome padaryti. Laimei, dabar turime ekspertus tokiose srityse kaip finansai ir studijos vadovą. Jie dirba daug geriau nei mes kada nors.


Kaip jūs struktūrizavote agentūrą?

MP: Šiais metais studijoje įdarbinome naują dizainerių pakopą: dizaino partnerius. Dabar turime keturis, kurių kiekvienas turi klientų portfelį.

Šiek tiek stengėmės sukurti struktūrą, nebūdami labai hierarchiški. Neperkame tam tikrų pareigų. Mums buvo svarbu sukurti savo apibrėžimą. T

jo projektavimo partneriai imsis daugiau vadovavimo tam tikriems projektams, o partneriai daugiausia dėmesio skiria verslo plėtrai, galvoja apie naujus sektorius ir keletą mažesnių projektų. Tai gali atrodyti šiek tiek priešingai suprantama, bet mes vis tiek norime kurti dizainą, todėl džiaugiamės galėdami rinktis spekuliatyvų darbą, kuris studijai būtų našta.


Ar stengėtės išlikti praktiškas?

KM: Ne, iš tikrųjų mes tikriausiai stengėmės atsikratyti rankų. Turime išmokti tai padaryti daugiau, kad kiti dizaineriai galėtų dirbti patys.

Mes aistringai vertiname visus savo projektus ir, būdami partneriais, vadovaujame komandoms ir tikrai bendradarbiaujame su dizaino partneriais ir vyresniaisiais dizaineriais iki pat jaunimo.

Kaip likote tarpdisciplininis?

MP: Mes turime pokalbių apie tai, ar turime specializuotis, bet manau, kad dalis to, kas daro „Čia“ įdomų, yra tai, kad mes dirbame tokiomis skirtingomis temomis. Mes labai pragmatiškai tikime, kad jei dizaineris dirba knygoje, pakuotėje, tapatybėje ir skaitmeninėje programoje, jis taps geresniu dizaineriu.

Kaip pasirinkti, kas dirba projekte?

KM: Kartais vienas iš mūsų tiesiog tinka klientui. Tai gali būti pagrįsta asmenybe ar ankstesne patirtimi, arba gali būti, kad vienas iš mūsų iš tikrųjų neturi daug patirties toje srityje, ir tai mums atrodo įdomu. Jie galėtų sugalvoti dalykų, kurių nebūtinai sugalvotumėte padaryti, nes jie taip gerai neišmano to žanro.

Ar dirbate su išoriniais bendradarbiais?

MP: Daug kas daroma namuose. Koledže neturėjote galimybės ką nors užsakyti: turėjote išsitraukti dažus ir tai padaryti. Mes pasisakome už tai, kad vaikinai turėtų eiti, tačiau yra atvejų, kai tai yra už mūsų ribų, todėl mes užsakome. Tačiau, pavyzdžiui, liūto dalis iliustracijų atliekama namuose.

Iš dalies tai kultūrinis pasirinkimas: malonu, kai žmonės daro ženklus ir kuria vaizdus. Tai suteikia turtingesnę patirtį.

Kaip pritraukti ir išlaikyti tinkamą talentą?

MP: Nuo pat to momento, kai pradėjome veikti „Caz“ virtuvėje, supratome, kad svarbios akimirkos, kurios nebuvo sukurtos. Kartu gaminti pietus buvo įpareigojanti patirtis, kuri skamba šiek tiek sūriu, tačiau tai buvo svarbu.

Mes atėjome iš gana tvarkingos aplinkos ir norėjome, kad jaustųsi jaukiau ir atsainiau. Kai mums pasisekė suprojektuoti šią erdvę, kūrybinga virtuvė buvo pirmasis dalykas, kurį sukūrėme. Penktadienį visi bando kartu papietauti, o skirtingi žmonės gamina maistą.

Studijos stiprybė yra joje esantys žmonės. Tai tikrai ne mes, kaip partneriai - nebūtinai esame įmonės įkūnijimas. Mes tiesiog bandome sukurti tokį darbo būdą, kuris būtų naudingas visiems.

Žmonių atpažinimas ir leidimas jiems klestėti - beveik autonomiškai - yra dar vienas dalykas, kuris čia nutinka, bet galbūt kitur taip nėra. Jaunesnysis dizaineris gali ateiti, jam bus pateiktas gyvas projektas ir jis jį pamatys. Mes viską peržiūrime ir demokratiškai, todėl yra galimybė visiems pasisakyti. Manau, kad tas atvirumas ir tai, kad galimybės yra gana akivaizdžios ir gana greitos, verčia žmones laikytis. Daugelis žmonių čia buvo ilgą laiką - mums labai pasisekė.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė 277 leidime „Computer Arts“ žurnalas, perkamiausias pasaulyje dizaino žurnalas. Pirk 277 leidimas arba Prenumeruoti į kompiuterių menus.

Būtinai Perskaitykite
3 „kiti dideli dalykai“, kuriuos dar reikia pakelti
Skaityti Daugiau

3 „kiti dideli dalykai“, kuriuos dar reikia pakelti

Ka kart taip dažnai reikia dizainerių raginimo: ši ryški, blizgi nauja technologija - tai drą u nauja pa auli - vi ką pakei .Tai ukel perver mą, kaip me dirbame, kaip gyvename, kaip žmonė dalyvauja mū...
13 geriausių „Adobe Illustrator“ papildinių 2020 m
Skaityti Daugiau

13 geriausių „Adobe Illustrator“ papildinių 2020 m

„Illu trator“ papildiniai gali utaupyti jū ų laiko ir pa tangų. Jie įtraukiami į „Adobe“ vektorinį įrankį ir gali būti nepapra tai naudingi priedai. Šiame traip nyje me ugretinome geriau iu . Mažai ti...