Kaip nupiešti judesį: 16 geriausių patarimų

Autorius: Peter Berry
Kūrybos Data: 20 Liepos Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 11 Gegužė 2024
Anonim
Como Derrotar Os JOGOS MORTAIS de "ROUND 6"
Video.: Como Derrotar Os JOGOS MORTAIS de "ROUND 6"

Turinys

Kaip menininkas, daugelį iš mūsų traukia idėjų reiškimas kuriant personažus. Aš nuolat siekiu tobulėti, o per daugelį metų atrinkau keletą naudingų gudrybių kurdamas patrauklesnius ir išraiškingesnius personažus. Svarbu sukurti ne tik tai, kaip atrodo jūsų figūros, bet ir tai, kaip jos pasakoja istoriją savo gestais ir judesiais.

Tai ypač svarbu animacijos pramonėje, nes personažai, kuriuos konceptualizuosite, turėtų pasirodyti taip, lyg jie būtų filmo ar TV laidos aktoriai. Štai keletas patarimų, kaip nupiešti patrauklesnį personažą.

01. Nubrėžkite veikimo liniją

Įsivaizduoti vieną eilutę, perklojančią piešinį, gali būti paprastas būdas sukurti judesio jausmą. Ši veikimo linija gali būti tiesi arba išlenkta; abu gali suteikti skirtingą judesio jausmą. Nors tiesi linija paprastai yra labai greita ir tiesi, lenkta linija gali sukurti grakštesnę nuotaiką. Tačiau geriausia vengti visiškai tiesios vertikalios veiksmų linijos, dėl kurios piešinys gali atrodyti statiškas.


02. Parodykite, ką galvoja veikėjas

Lygiai taip, kaip mes įsivaizduojame tikrus savo mėgstamus televizijos ir kino personažus, turėtume pabandyti įsivaizduoti, kad mūsų sukurti personažai turi savo protą. Jei piešinio veikėjas juda ar veikia, jie turėtų tai padaryti.

Nesvarbu, ar tai būtų platus veiksmas, pavyzdžiui, sprintas, ar subtilus manieringumas, pvz., Plaukų sruogos sukimas, pristatomas veikėjas greičiausiai turėtų sąmoningą ar nesąmoningą priežastį tai padaryti. Turint tai omenyje, jūsų personažas padės jaustis įdomiau ir maloniau.

03. Kontrasto tiesės ir kreivės

Kontrastas tarp tiesių ir kreivų yra esminis dizaino elementas. Iš tiesių linijų sudarytas eskizas atrodytų pernelyg įtemptas, o piešinys, kuriame naudojamos daugiausia išlenktos linijos, neturėtų struktūros.


Kreivės paprastai naudojamos norint pateikti mėsingesnę figūros dalį, o tiesiosios dažniausiai naudojamos stabiliems ir kietiems segmentams imituoti. Pavyzdžiui, palyginkite tiesios linijos naudojimą veikėjo nugarai ir minkštai jų skrandžio kreivei.

04. Pasisemkite iš gyvenimo

Piešimas iš gyvenimo yra nepaprastai naudinga stebėjimo priemonė, nesvarbu, ar tai būtų klasėje, ar jūsų vietinėje kavinėje. Eskizuoti ir stebėti aplinkinius žmones gali būti naudinga išmokti nupiešti žmogaus figūrą ir daugybę emocijų, kurias ji gali sukelti.

Arba yra gyvenimo piešimo klasės. Tai paprastai susideda iš ilgų ir trumpų pozų mišinio - pozos, nustatytos per ilgesnį laiką, leidžia užfiksuoti detales ir studijuoti žmogaus anatomiją, o greitosios pozos geriau tinka gestų piešimo technikai (žr. Toliau).


05. Naudokite gestus

Gestų piešimas yra greitas būdas užfiksuoti bendrą figūros žinią. Šie stebėjimo brėžiniai dažnai daromi labai trumpais segmentais - gyvenimo piešimo klasėje modelis gali pozuoti tik 30 sekundžių, priversdamas menininką savo pirmuosius įspūdžius užmesti ant popieriaus.

Vykdydami sąmoningas ir greitas linijas, pabandykite nesijaudinti dėl to, kaip atrodo jūsų menas, ar užfiksuoti detales. Norite susitelkti ties pozos veiksmu ar jausmu.

06. Įdarbinti formos kalbą

Skirtingų formų naudojimas yra pagrindinis personažų dizaino įrankis. Formos ne tik padeda perteikti asmenybę, bet ir gali pasiūlyti judesius ar emocijas.

Iš kvadratų sudarytas personažas gali jaustis lėtesnis ir stabilesnis, o trikampis - labiau jaudinantis. Apskritimai ar kreivės dažnai naudojami labiau patinkantiems personažams, todėl jie gali jaustis draugiški ir atšokę.

07. Pakreipkite ir pasukite

Paprastas būdas sukurti dinamiškesnę pozą yra praktika naudoti pasvirimus ir posūkius. Norėdami išvengti statiškos pozos, pabandykite naudoti skirtingus kampus. Pavyzdžiui, personažo pečių kampas gali kontrastuoti su jų klubų kampu. Užuot piešę lygiagrečiais kampais, kontrastingi kampai suteikia piešiniui srauto ir ritmo pojūtį.

08. Užtepkite moliūgą ir ištempkite

Kaip vienas iš 12 animacijos principų, „skvošas ir tempimas“ yra naudinga technika suteikiant piešiniui daugiau gyvybės ir energijos. Animacijoje skvošas dažnai naudojamas kaip numatymas platesniam veiksmui: ruožui.

Tą patį galima naudoti ir statiniame piešinyje: Ištempta poza veikia kaip momentas, kai veikėjas kuria savo plačiausią veiksmą, o piešinyje esantis skvošas rodo įtampą.

Kitas puslapis: skaitykite daugiau patarimų, kaip atgaivinti savo personažus ...

Įspūdingai
„McDonald‘s“ išleidžia naujus mielus personažus
Skaityti Daugiau

„McDonald‘s“ išleidžia naujus mielus personažus

Meilė ar neapykanta „McDonald‘ “, nepaneig i, kad greitojo mai to milžinė per keletą metų urengė neįtikėtina kampanija , veikėju ir pertvarkė dizainu . Akimirką pamiršite mai tą ir pažvelkite į šiuo m...
APIE BLOKĄ: Londono dizainerio vadovas, personažų dizainas ir daug daugiau!
Skaityti Daugiau

APIE BLOKĄ: Londono dizainerio vadovas, personažų dizainas ir daug daugiau!

Vyk tate į Londoną? Būtinai per kaitykite šį geriau ių mie to re toranų, naktinio gyvenimo, dizaino orientyrų ir dar daugiau vadovą, kaip rekomenduoja Londone gyvenanty dizaineriai.Rebecca haw parodo,...
Dizaino iššūkis: pažymėkite viešbutį, kuris taip pat yra ligoninė
Skaityti Daugiau

Dizaino iššūkis: pažymėkite viešbutį, kuris taip pat yra ligoninė

„LDY EcoGraphic “, architektūro praktiko padaliny Llewelyn Davie Yeang, ne eniai baigė darbą „Cotton Room “: keturių žvaigždučių pacientų viešbutį, e antį Londono centre. Vadovaujant a ocijuotam grafi...