Kaip protingai naudoti plokščią dizainą

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 1 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 14 Gegužė 2024
Anonim
6 Ways To Utilize Small Space
Video.: 6 Ways To Utilize Small Space

Turinys

Galbūt Christopheris Columbusas savo gyvenimo darbu įrodė, kad pasaulis buvo apvalus, tačiau dizaino pasaulyje butas yra ten, kur yra. Per pastaruosius kelerius metus pastebėjome reikšmingą interneto dizaino ir programų dizaino perėjimą nuo turtingo ir išsamaus, prie minimalaus ir vienodo dizaino.

Nebūtinai mes, kaip dizaineriai, pamilome sodrų dizainą. Siūlyčiau tiesiog iš naujo atrasti glaustesnį vaizdinės komunikacijos būdą skaitmeniniu būdu.

Tai dizaino etosas, kuris egzistuoja ilgą laiką, tačiau buvo tinkamas naudoti skaitmeniniu būdu tik pastaraisiais metais, kai technologijos ir vartotojų bazė jau subrendo.

Šveicarijos įtaka

Plokščias dizainas ir jo principai nėra naujiena: jie egzistuoja nuo 1920-ųjų. Pažvelgus į „Swiss Style“ (dar žinomo kaip „International Style“) grafinį dizainą, matome, kad jam būdingas paprastumas, gyvybingi spalvų laukai ir drąsi tipografija.


Šie vizualūs požymiai nėra atsitiktiniai, jie labiau apibūdina požiūrį į dizainą, kuris pasisako už formos funkciją. Kaip pasakytų Antoine'as de Saint-Exupéry: „Tobulumas pasiekiamas ne tada, kai nebėra ką pridėti, bet tada, kai nebėra ko pašalinti“.

Nors šį paprastumo lygį gali pasirodyti lengva pasiekti, iš tikrųjų dėmesys sutelkiamas į keletą jūsų pasirinktų dizaino variantų. Atskleidžiama proporcija, baltoji erdvė, tipografija ir informacijos hierarchija. Tad kam dėti visas pastangas?

Besivystantis stilius

Atsakymas į šį klausimą yra evoliucija. Vienas pirmųjų ir labiausiai matomų plokščio dizaino pavyzdžių skaitmeniniu būdu buvo „Microsoft“ projektavimo kalba „Metro“. Tuo metu ketinta sukurti autentišką skaitmeninę patirtį, veikiančią dideliame ir mažame ekrane, jutikliniame ekrane ar ne.


Jų nuomonė ir nuomonė, kuri nuo to laiko buvo plačiai priimta, yra ta, kad dabar visi esame įpratę naudoti technologijas.

Mes esame įpratę bendrauti su kompiuteriais, nesvarbu, ar jie sėdi ant mūsų stalo, ar kišenėje, o aptemęs paviršius, kuris yra sąsaja, tapo be reikalo susikaupęs ir beprasmiškai dekoratyvus mūsų labai išsivysčiusioms smegenims. Dabar mums patogu spręsti abstrakčias sąvokas ir niuansų valdymo mechanizmus, pvz., Paslėptus ir kontekstinius meniu.

Autentiškai skaitmeninis

Plokščiasis dizainas internetiniame dizaine yra to „autentiškai skaitmeninio“ etoso pratęsimas. Mes pripažįstame, kad internetinis floristas iš tikrųjų neturi atrodyti kaip plytų ir skiedinių gėlininkas ekrane, kad šiandieninė auditorija tai suprastų, tačiau tai taip pat reiškia, kaip technologija formuoja mūsų dizaino pasirinkimą.

Turimi įrankiai - CSS3, HTML5, „JavaScript“ ir didėjanti reaguojančio interneto dizaino svarba - reiškia, kad mes linkę kurti itin našius, išplečiamus priekinius langus be perteklinio labai pagražintos grafinės vartotojo sąsajos bagažo.


Vis dėlto yra tam tikrų spąstų, kurių reikėtų vengti pereinant iš vienkartinio į plokščią.

Plokščio dizaino pavojai

Estetiniu požiūriu yra baimė, kad jūs atrodysite pasenęs, jei nepadarysite „plokščio“ dizaino dalyko - taigi jums gali būti niežulys šokinėti ant laivo. Tačiau, kaip rodo „iOS 7“ išleidimas, yra pati reali nesėkmės galimybė.

Ši iš pradžių netolygi ir nenuosekli sąsaja kartu su siaubinga kartografavimo paslauga buvo plačiai vertinama kaip „Apple“, žaidžianti pasivyti „Windows“ ir „Google“ bei paprastai vykdanti užduotį. Bendrovei, turinčiai tokią istorinio dizaino istoriją, tai buvo didelis ir netikėtas klaidingas žingsnis.

Jei derėsitės elegantiškai ir atliksite kvalifikuotai, perjungimas į „plokščią“ paliks jums kažką švaraus, galingo ir efektyvaus, pavyzdžiui, šiuos plokščio dizaino pavyzdžius.

Skirtingai nuo madingų, trumpalaikių ir nepastovių „Web 2.0“ stilistinių pasirinkimų, blizgus mygtukas ir nuolydžiai atrodo, kad visi turėjome neapykantą. Plokščias dizainas - ar bent jau jį valdantys principai - turėtų laikytis dar ilgai.

Žodžiai: Joshas Kimnellas

Joshua Kimnellas yra vyresnysis kūrybiškumas „Collider“, 360 agentūroje, kuri specializuojasi integruotų paleidimo komunikacijos strategijų srityje.

Skaitytojų Pasirinkimas
12 geriausių VSCO filtrų, kad patobulintumėte savo „Instagram“ kanalą
Atrasti

12 geriausių VSCO filtrų, kad patobulintumėte savo „Instagram“ kanalą

Naudojant geriau iu V CO filtru galima vi iškai pakei ti „In tagram“ kanalą, o tai paaiškina „V CO“ programo populiarumą. Kai „In tagram“ gimė pirmą kartą, ji buvo utelkta į avo retro, šauniu filtru ,...
Geriausi visų laikų pasaulio taurės logotipai
Atrasti

Geriausi visų laikų pasaulio taurės logotipai

Po olimpinių žaidynių FIFA pa aulio taurė yra didžiau ia pa aulini porto turnyra , kurio oficialu prekė ženkla dešimtmečiu traukia pa aulio dėme į.Be to, kad at pindėtų turnyro e mę, logotipo dizaina ...
„Adobe Photoshop CS6“ apžvalga
Atrasti

„Adobe Photoshop CS6“ apžvalga

„Photo hop C 6“ yra pagrindini atnaujinima , kuri patik daugeliui vartotojų. Montažo atlikėjai ir retušuotojai vertin nauju „Blur and Liquify“ filtru , HUD valdikliu ir galimybę rūšiuoti luok niu paga...