Dizainas visam laikui: 8 būdai, kaip panaudoti savo kūrybiškumą, kad galėtumėte pakeisti

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 7 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
The PSYCHOLOGY Of AQUASCAPING
Video.: The PSYCHOLOGY Of AQUASCAPING

Turinys

Dizainas visam laikui nėra tik „šurmuliuojanti“ frazė. Dizaineriai labiau nei bet kada anksčiau pripažįsta, kaip svarbu pasukti ranką, kad taptų tikra gėrio jėga. Praktiškai, kurdami tokiu būdu, galite praturtinti savo agentūrą ir atliktą darbą. Tikroji emocinė investicija dažnai yra esmė - darbas su labdaros organizacijomis gali būti naudingas ir naudingas tokiu būdu, koks nėra komercinis darbas.

Visų dydžių kūrybinės studijos gali pasistengti įtraukti labdaros darbus į savo kompetencijos sritį, o tos, kurios tai daro gerai, yra gana balsingos. Komercinės agentūros
visada turės vieną akį apatinėje eilutėje, ir gali būti sunku nustatyti, kurios labdaros ar socialinės priežastys tinka jūsų komandai. Vis dėlto žinojimas, kad darote realų pokytį, gali būti jūsų geriausio darbo kūrimo katalizatorius (ir tai gali būti puikus būdas padidinti savo portfelį, žr. Mūsų mėgstamiausius dizaino portfelius, jei norite įkvėpimo šioje srityje).

„Tai visada motyvuoja dirbti su organizacijomis, kurias lemia ne tik maitinimas savo apatinėje eilutėje“, - sako Londone įsikūrusios agentūros „The Clearing“ kūrybos direktorius Jonathanas Hubbardas. "Labdaros sektorius turi įdomių iššūkių. Jis yra labai perkrautas, o tai reiškia, kad labdaros organizacijos turi aiškiai žinoti, kas jie yra, ką jie veikia ir kodėl jie egzistuoja, jei jie ketina susisiekti su rėmėjais, partneriais ir kolegomis. gyvybiškai svarbus labdaros sektoriuje “.


Hubbardas mano, kad labdaros prekės ženklai, norėdami iš tikrųjų dirbti, turi sukurti emocinį ryšį su savo auditorija. "Jie turi aiškiai žinoti savo priežastį, viziją ir problemą, kurią jie nori išspręsti. Jie turi būti sukurti iš tvirtos ir motyvuojančios idėjos ir turėti sielą. Labdaros organizacijos savo prekės ženklus valdydavo tradicine" komanda "ir kontrolės būdas. Šiandien jie turi sugebėti valdyti visus, norinčius įsitraukti į prekės ženklą “.

01. Nepasikliaukite traukdami širdies virveles

„Clearing“ bendradarbiavo su labdaros organizacija „One Feeds Two“, kad sukurtų prekės ženklą, kuris būtų patrauklus masinei rinkai, kad būtų patikimas komercinis partneris ir lengvas, bet paveikus pasirinkimas vartotojams. Agentūra sukūrė paprastą, aiškią vizualinę ir žodinę tapatybę, kad pritrauktų naujas komercines partnerystes ir padidintų supratimą apie „One Feeds Two“ priežastis. „Prekės ženklo darbas turėjo perkelti projektą nuo vieno žmogaus su sriuba furgonu prie patikimo ir pageidaujamo prekės ženklo, kad nacionaliniai ir tarptautiniai maisto partneriai ir labdaros organizacijos galėtų pritraukti kuriant masinę rinką vartotojams“, - atskleidžia Hubbardas.


Konsultuodamasi su labdaros steigėjais, maisto partneriais ir potencialiais klientais, agentūra sutelkė dėmesį į savo pasiūlymą „vienas už vieną“: susieti maisto pirkimo procesą su maisto tiekimo poveikiu. „Užuot tempęs žmonių širdies virveles ar priverčiantis juos jaustis kaltais“, - sako Hubbardas, „prekės ženklas vartotojams leidžia gerai jaustis pasirinkus - apibendrintas eilutėje„ Prisijunkite prie laimingesnių patiekalų. “

„One Feeds Two“ sukrėtė perkrautą labdaros sektorių, sukurdamas patikimą prekės ženklą su „The Clearing“, kurį įsigijo nacionaliniai partneriai, įskaitant tokius kaip Bryonas Burgersas, „Higgidy Pies“, „Mindful Chef“ ir „Baker Miller“.Labdaros organizacija skurdžiai gyvenantiems vaikams suteikė daugiau nei šešis milijonus maitinimo mokyklose, o per metus mokykloje daugiau nei 31 500 vaikų. Beveik 99 procentai šių aukų yra skirti partnerių veiklai.


Cristina Fedi, buvusią „Bryon Burgers“ prekės ženklo vadovę, laimėjo „Facebook“ akį patraukęs prekės ženklas „One Feeds Two“. "Mes ieškojome labdaros partnerio, kuris atitiktų Byroną individualiu ir paprastu požiūriu, panašiai drąsus ir patrauklus dizainas." One Feeds Two "išsiskyrė iš karto: jis turėjo tvirtą logotipą, kuris galėtų perduoti idėją be paaiškinimo , gražiai suprojektuota vizualinė tapatybė, kuri šypsojo mūsų veidą, ir mes žinojome, kad ji gali harmoningai įsitaisyti šalia savo prekės ženklo mūsų meniu, lankstinukuose ir skaitmeninėse laikmenose. "

Praėjus trejiems metams Byronas buvo atsakingas už milijono patiekalų pristatymą ir per 5000 vaikų išleidimą į mokyklą. „Mes didžiuojamės galėdami dirbti su labdaros organizacija“, - sako Fedi.

  • Būti meno vadovu: viskas, ką reikia žinoti

02. Vartotojo patirtis gali būti didžiulė

Didžiausią dėmesį skirdama sveikatai, mokslui ir technologijoms, skaitmeninė agentūra HMA vykdo platų projektų spektrą, pradedant svetainių, programų ir kitų skaitmeninių įrankių kūrimu ir plėtra, baigiant skaitmeninių produktų ir paslaugų rinkodara. Jo klientų sąraše yra keletas labdaros organizacijų, įskaitant „stem4“, su kuriomis ji pirmą kartą bendradarbiavo 2016 m., Kad pakeistų „Calm Harm“ programą.

Klinikinės psichologės dr. Niharos Krause sugalvota programos idėja buvo padėti paaugliams pasipriešinti arba valdyti norą save žaloti, naudojant palaikomąsias, įrodymais pagrįstas dialektinio elgesio terapijos (DBT) metodikas.

Tuo metu, kai HMA atėjo į laivą, „Calm Harm“ jau buvo „App Store“ ir buvo atsisiųsta daugiau nei 24 000 kartų, tačiau labdaros organizacija žinojo, kad yra galimybių padėti daug daugiau jaunų žmonių.

„Pagrindinis šios instrukcijos tikslas buvo suteikti patrauklesnę vartotojo patirtį; padaryti programos dizainą ir vaizdinius elementus patrauklesnius tikslinei paaugliams, kad jie jaustųsi jaukiai“, - aiškina HMA generalinė direktorė Nicola Tiffany.

HMA subūrė suinteresuotąsias šalis, tėvus, jaunimą, mokytojus ir gydytojus, kad atliktų strateginę esamos programos peržiūrą ir kartu parengtų planą. „Mes nagrinėjome norimus rezultatus, vartotojo keliones, vizualines koncepcijas ir saugumo / privatumo aspektus, dėl kurių buvo priimami sprendimai dėl vartotojo patirties ir balso tono“, - aiškina Tiffany. "Programa remiasi nuostata, kad noras save žaloti yra kaip banga - jaučiasi galingiausias, kai pradedi norėti tai padaryti. Naršant bangoje, noras išnyks.

„Vartotojai gali išmokti„ naršyti bangoje “, naudodami penkių ar 15 minučių pratimus, kurių turinys pagrįstas įrodymais pagrįstomis DBT technikomis, o personažai (avatarai) buvo sukurti taip, kad vartotojai galėtų, jei nuspręstų, turėti„ kompanioną “. naršant “.

Norėdami sužinoti daugiau apie programų kūrimą, žr kaip sukurti programą paštu.

03. Nemanykite, kad visos labdaros organizacijos yra geros

Tiffany tęsia: „Nors tai atrodo prisotinta rinka, iš tikrųjų reikia geros kokybės, įrodymais pagrįstų programų, kurios padėtų žmonėms palaikyti įvairius klinikinius ir neklinikinius kontekstus“. Ji atrado, kad pagal ORCHA (Organizacija sveikatos priežiūros ir sveikatos programų peržiūrai), kuri atlieka nepriklausomą NHS Digital programų vertinimą, yra daugiau nei 327 000 programų, tvirtinančių, kad jos padeda mums išlikti sveikiems ar tvarkyti savo sveikatą (padidėjo 990 proc. Nuo 30 000 galimų 2013 m.), tačiau tik apie 112 000 šių programų yra prižiūrimos, atnaujinamos ir atnaujinamos.

Giliau vertinant šiuos dalykus, tik apie 15 000 yra saugūs, kliniškai saugūs arba atitinka projektavimo standartus. „Tai kelia klausimą, ar kūrybinė industrija turėtų būti atranki projektams, kuriuose dirba, jei jie gali padaryti daugiau žalos nei naudos“, - sako Tiffany.

Per dvejus metus atsisiuntusi beveik milijoną atsisiuntimų, programa pelnė keletą apdovanojimų ir padidino tiek stem4, tiek HMA žinomumą per gautą išorinį pripažinimą. „Darbas sveikatos sektoriuje, o ypač labdaros organizacijose, suteikia supratimą apie mūsų projekto komandas“, - atspindi Tiffany. „Jie dirba savo darbą, taip pat padeda žmonėms, o matydami skirtumą, kurį daro jų darbas, tai tikrai teigiamai veikia komandos moralę“.

04. Gaukite tinkamą pagalbą

Tai yra nuotaika, atspindinti pilkosios Londono kūrybinės komandos, kuri kartu su vykdomaisiais prodiuseriais Thomas Thomas Films'e sumanė „The Wayback“ idėją pasidalijusi savo šeimos patirtimi apie Alzheimerio ligą.

„Visi jautėme, kad norime ką nors padaryti, kad būtų kažkokių pokyčių“, - sako Grėjaus Londono Danas Cole'as. "Alzheimerio liga yra nepaprastai varginanti liga, kurią išgyvena šeimos, nes atrodo tiek mažai, kad tu galėtum padaryti. Bet kai tik pradėjome apie tai galvoti ir kalbėti, pradėjome galvoti, kaip galėtume kuo nors padėti . "

Grupę draugų, kurie kartu dirbo kartu su reklamos projektais, įskaitant „Vodafone“ ir „News International“, komandą įkvėpė virtualios realybės idėja. „Mes pradėjome domėtis, ar tokia įtraukianti patirtis kaip VR gali padėti demencija sergantiems žmonėms prisiminti savo gyvenimo dalis - ir ar ši patirtis gali paskatinti pokalbius su savo artimaisiais ir globėjais“, - atskleidžia Cole.

Turėdama omenyje įtraukiančio vaizdo įrašo idėją, komanda pradėjo galvoti apie idėjas, kokį laiką ir vietą jie galėtų atkurti 360 laipsnių filme - su visais vaizdais ir garsais iš laiko momento, kuris būtų žinomas milijonams. „Mes tikėjomės, kad jei padarysime filmą kuo autentiškesnį, todėl jis tikrai atrodė ir skambėjo kaip akimirka iš jų atminties, tai padės paskatinti prisiminti“, - priduria Cole.

"Mes apsisprendėme dėl karalienės karūnavimo 1953 m. Kaip bandomąjį filmą vien dėl to, kad daugelis JK vyresnių nei 70 metų žmonių šią akimirką prisimintų. Tą dieną vyko tūkstančiai gatvės vakarėlių, todėl dauguma žmonių kažkokiu būdu dalyvavo".

Domina VR? Žiūrėkite mūsų geriausios VR ausinės pirkimo vadovas.

„Kickstarter“ projekto finansavimas buvo vienas didžiausių iššūkių, su kuriais susidūrė komanda, kuriai reikėjo surinkti 35 000 svarų, kad taptų pilotu. "Tai apėmė begalę telefono skambučių, el. Laiškų ir„ Twitter “pranešimų, taip pat keletą labai dosnių žmonių. Mes supratome, kad kiekviena filmo detalė gali būti potencialus atminties veiksnys kažkam, todėl visos šios teisės gavimas buvo labai svarbus.“

Komanda taip pat konsultavosi su pagrindiniu demencijos priežiūros ekspertu dr. Davidu Sheardu ir subūrė didžiulę įgulą, kuri įsigijo šimtus aprangos ir rekvizitų, kurie žiūrovui atgaivintų dieną. "Kurti 360 laipsnių filmą taip, kaip mums atrodė svarbu, nėra pigu. Nuo pat pirmos dienos buvome apsėstas, kad filmas turi atrodyti toks tikras, kad beveik jaučiasi kaip archyvo medžiaga. Taigi dėmesys detalėms buvo viskas. Tai reiškė, kad mes reikėtų autentiškos spintos, komplektų ir šimtų priedų! " Komanda taip pat savo lėšomis finansavo tūkstančius kartoninių VR žiūrovų, tiekiančių juos globos namams.

Po filmo išleidimo projektas laimėjo keletą apdovanojimų, įskaitant „D&AD“, „SXSW“, „Creative Circle“ ir „The Art of Creativity“ apdovanojimus, suteikdamas jam nuolatinę vietą Didžiosios Britanijos kino archyve.

05. Išsirinkite tai, kas jums tikrai rūpi

„Profesionaliai tai buvo tikra mokymosi kreivė būti mūsų pačių klientais, priimant sprendimus dėl visko, pradedant biudžetu ir baigiant PR“, - atspindi Cole. - Manau, kad žmones geriausiai lemia priežastys, esančios prie širdies, ir jų pačių patirtis “. Jis teigia, kad kreipimasis į žmones, kurie turėjo asmeninės priežasties patirties ir turi kūrybinių įgūdžių rinkinį, kurį būtų galima panaudoti pokyčiams pasiekti, turėtų būti svarbus bet kurio socialinio projekto etapas.

„Manau, kad vyriausybė kartais nepastebi kūrybinės industrijos, kaip veiksmingo požiūrio į sunkiausių visuomenės problemų sprendimą.“

06. Peržiūrėkite AIGA iniciatyvą „Design for Good“

Sietle įsikūrusios agentūros „Modern Species“ kūrybos direktorius ir AIGA narys Gage'as Mitchellas yra socialiai atsakingo ir tvaraus dizaino minties lyderių darbo grupės / komiteto, kuris vadovauja „AIGA Design for Good“ iniciatyvai, dalis. Tai buvo sukurta siekiant padėti organizacijai ir jos nariams paaiškinti, ką reiškia „dizainas naudai“ ir kuo jis skiriasi nuo tvaraus dizaino, įvairovės ir įtraukties bei kitų į socialinį poveikį orientuotų AIGA iniciatyvų.

Mitchellas sako, kad tvarūs pokyčiai gyvuoja ir jums išvykus. "Tai reiškia mokyti kitus to, ką žinau, sujungti žmones ir burti komandas, kur galiu, ir būti atvira knyga su visais savo ištekliais, darant prielaidą, kad įgalinimas kitiems daro didesnę įtaką, kad tiesiog darau tai, ką galiu vienas."

Kai dizaineris jaučia, kad nori ką nors pakeisti, jie žino, kur pirmiausia eiti, kur bus gerbiami jų talentai ir kur galime juos suderinti su problemomis, kurias reikia išspręsti, aiškina AIGA vykdantysis direktorius Richardas Grefé. „Jei dizaineriai dalyvauja projektuose, turinčiuose įtakos bendruomenei, ir yra vertinami kaip grupių, galinčių išspręsti bendruomenės problemas, sąskrydis, tada jie stovės su advokatais, su buhalteriais, su bendruomenės vadovais, kurie matys, kaip dizaineris sprendžia problemą. ir kūrybiškumo suteikimo efektyvumas bet kada, kai sprendžiate problemą, kuri turi daug aspektų “, - sako Grefé.

„Kelias į poveikį“ yra metodika, kuri žmones nukreipia į „gero“ kūrimo procesą. Tai apibrėžia, ką reiškia gera, įgyja tvarumo ir įtraukios projektavimo praktikos, ir yra šaltinis žmonėms, norintiems vadovauti bendruomenėms ir organizacijoms per procesą, naudojant skirtingus strateginius ir dizaino mąstymo metodus, prieinamus AIGA nariams, aiškina Mitchellas.

"AIGA kelio į poveikį darbaknygėje siūlome, kad dizainas gali siekti padaryti poveikį aplinkai, visuomenei, kultūrai ir ekonomikai. Tai iš esmės reiškia, kad mes manome, kad strateginis projektavimo procesas galėtų būti naudojamas padėti žmonių komandoms daryti įtaką dėl bet kokios problemos “, - sako Mitchellas. „Kai nustosite galvoti apie dizainą kaip apie rezultatą (tą dalyką, kurį mes projektuojame) ir labiau kaip apie procesą (iššūkio formulavimas, idėjų sudarymas ir sprendimų vertinimas ir pan.), Pastebėsite, kad galite naudoti šį procesą visais savo aspektais. gyvenimą ir darbą “.

07. Jums nereikia dirbti nemokamai

Dirbdamas kartu su Gage'u Mitchellu „AIGA Design for Good“ darbo grupėje, „Rule29“ įkūrėjas ir kūrybos direktorius Justinas Ahrensas teigia, kad didžiausias minčių pokytis, kuris turi įvykti, yra tai, kad mąstymas turi būti profesionalus. "Bet kuriame mūsų atliekamame projekte turi būti tam tikros kliento investicijos. Tai gali būti nominali, tačiau esmė yra tai, kad visi dalyviai būtų įsipareigoję. Už visą darbą, kurį atliekame ne pelno erdvėje, siūlome procesų auditą. ir biudžeto rekomendacijos organizacijoms, kad jos galėtų suplanuoti laikui bėgant mokėti už gaunamą darbą. Tai iš tikrųjų yra vertės ir švietimo supratimas. "

Šiais laikais gerosios labdaros organizacijos turi labiau save vertinti kaip verslą, kurio tikslas yra socialinis. Jie turi gauti pajamų, kurias investuoja į tikslą, taip pat kurti savo prekių ženklus ir auginti žmones, sako Hubbardas. „Dalis šios investicijos į jų prekės ženklus yra mokama jų partneriams, ir nors mes galime dirbti už mažesnį mokestį, mes paprastai nedirbame pro bono“.

Dizainas visam laikui yra strateginio projektavimo mąstymo ir procesų naudojimas siekiant teigiamų rezultatų ir poveikio.

„Nemanau, kad yra labai sunku rasti agentūras, norinčias retkarčiais atlikti ne pelno siekiančius pro bono darbus, bet manau, kad retai galima rasti agentūrų, kurios mokėtų kurti tvarų ir išmatuojamą poveikį“, - tęsia Mitchellas. . "Tai turiu omenyje, kad dizainas visam laikui nėra vien tik tai, ką darėte visada; sakykime, kad kurkite brošiūrą, bet ne pelno siekiančiai organizacijai, o ne korporacijai. Dizainas visam laikui reiškia strateginio dizaino mąstymo ir procesų naudojimą. teigiamų rezultatų ir poveikio.

„Tai gali reikšti, kad ne pelno siekianti brošiūra neišspręs jų problemos ir paskatins juos kartu su savo kitomis suinteresuotosiomis šalimis kurti efektyvesnį sprendimą (kuris gali būti visiškai kažkas kitas)“, - teigia Mitchellas. dizaineriai turėtų skatinti savo verslo klientus žvelgti ne tik į pelno / pardavimo tikslus ir pagalvoti apie ankstesnių atliekų mažinimą ir (arba) papildomos naudos bendruomenei, kuriai jie tarnauja, pridėjimą.

"Esmė, nors tai nėra" sunku "pasakyti, tačiau šiuo metu tai nėra numatytoji mąstysena dizaino bendruomenėje. Tačiau tai yra tai, ką AIGA (ir dizaino studijos, tokios kaip Šiuolaikinės rūšys) stengiasi pakeisti."

08. Pagalvokite apie visus savo projektus

„Mitchell“ teigimu, dizainas gerai nereiškia, kad dizainas yra nemokamas arba su nuolaida ir ne pelno siekiančiai organizacijai. "Galite kurti visą pelno siekiančios įmonės dizainą ir vis tiek daryti teigiamą poveikį. Taigi aš raginčiau kūrybininkus galvoti ne tik apie" retkarčiais su nuolaida dirbantį ne pelno siekimą ", bet ir daugiau galvoti apie tai, kaip jie gali įveikti poveikį į kiekvieną projektą, į jų, kaip kūrybos, pagrindines vertybes ir verslo modelį.

Kaip dizaineriai, mes turime daug galių pakeisti pasaulį ir kartu su ta galia kyla atsakomybė protingai naudoti tą galią. Jei superherojus neapsiriboja „pro bono“ darbu iki penkių procentų laiko, kodėl turėtume tai daryti? “

Teigiami pokyčiai gali būti įvykdyti tik tuo atveju, jei priežastis yra aiški, įtikinama ir motyvuoja dalyvauti, daro išvadą Hubbardas. „Geras bendravimas yra šių pokyčių esmė, todėl mums įsitraukti į projektus, kuriuose galime panaudoti savo įgūdžius, kad tęstume priežastis, kuria tikime, yra ir naudinga, ir svarbi“.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė 299 leidime Kompiuterių menai, pasaulyje pirmaujantis dizaino žurnalas. Pirk 299 numerį arba užsiprenumeruok čia.

Įdomu Šiandien
12 geriausių VSCO filtrų, kad patobulintumėte savo „Instagram“ kanalą
Atrasti

12 geriausių VSCO filtrų, kad patobulintumėte savo „Instagram“ kanalą

Naudojant geriau iu V CO filtru galima vi iškai pakei ti „In tagram“ kanalą, o tai paaiškina „V CO“ programo populiarumą. Kai „In tagram“ gimė pirmą kartą, ji buvo utelkta į avo retro, šauniu filtru ,...
Geriausi visų laikų pasaulio taurės logotipai
Atrasti

Geriausi visų laikų pasaulio taurės logotipai

Po olimpinių žaidynių FIFA pa aulio taurė yra didžiau ia pa aulini porto turnyra , kurio oficialu prekė ženkla dešimtmečiu traukia pa aulio dėme į.Be to, kad at pindėtų turnyro e mę, logotipo dizaina ...
„Adobe Photoshop CS6“ apžvalga
Atrasti

„Adobe Photoshop CS6“ apžvalga

„Photo hop C 6“ yra pagrindini atnaujinima , kuri patik daugeliui vartotojų. Montažo atlikėjai ir retušuotojai vertin nauju „Blur and Liquify“ filtru , HUD valdikliu ir galimybę rūšiuoti luok niu paga...