10 patarimų, kaip pereiti nuo 2D prie 3D animacijos

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 23 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 20 Birželio Birželio Mėn 2024
Anonim
Turn 2D Images into 3D Objects with Monster Mash! (Free Web Tool)
Video.: Turn 2D Images into 3D Objects with Monster Mash! (Free Web Tool)

Turinys

Šis straipsnis pateiktas kartu su „Masters of CG“ - naujuoju konkursu, kuris suteikia galimybę dirbti su vienu iš žymiausių 2000AD personažų. Yra didelių prizų, kuriuos reikia laimėti, todėl įeikite jau šiandien!

Tai jau keletą metų tau pakaušyje, tiesiog graužia tave. Jūs ilgą laiką buvote profesionalus 2D animatorių ir judančiosios grafikos ekspertas, ir jums patinka tai, ką darote. Bet jūs turite pripažinti, kad 3D visuomet buvo šventas gralio tikslas aukštos klasės darbams. „Two-d“ yra tiesiog nuostabu, o tai, ką galima su juo padaryti, vis gerėja. Bet vis tiek ... 3D visada buvo ten, tyčiojasi.

Kaip 3D animatorius, dažnai turėjau 2D animatorių draugų, kurie man patikėjo aukščiau išvardintus jausmus. Jie norėjo padaryti šuolį, bet pripažinkime, kad 2D yra greitesnis ir labiau nuspėjamas daugelyje gamybos aplinkų. Be to, 2D darbo pasiūlymų yra tik daugiau nei 3D. Be to, 3D mokymosi kreivė yra šiek tiek bauginanti. Visa tai yra tiesa. Bet vis tiek ... 3D visada buvo ten, tyčiojasi.


Geros naujienos

Štai geros naujienos. Nors 2D tampa vis pajėgesnis (naudojant papildinius ir programų patobulinimus), vis labiau auga ir 3D. Tai buvo vis lengviau išmokti, o gamybos darbo eiga tapo greitesnė ir labiau nuspėjama.

Greitesni kompiuteriai su keliais branduoliais yra svajonės išsipildymas 3D poreikiams. Yippee! Taigi šuolis yra lengvesnis nei anksčiau, todėl tai geras laikas šokinėti. Arba bent jau šlapias kojas.

Čia yra 10 patarimų, kurie padės jums žengti pirmuosius žingsnius 3D link ir galbūt nusileisti ant kojų, kai pagaliau atliksite šuolį.

01. Pažiūrėkite, kiek galite nustumti savo 2D programas

Paimkite ritmą ar du prieš šokdami ir pamatykite, kiek mes galime nustumti savo 2D programos voką. Jei 2D animacijai naudojate „Adobe After Effects“, galite tą voką nustumti gana toli.


AE turi vadinamąją dviejų su puse D sistemą. Tai reiškia, kad AE iš tikrųjų gana gerai supranta 3D erdvę. Kai patikrinamas sluoksnio 3D perjungimas, tas sluoksnis (3D terminologijoje žinomas kaip „objektas“ arba „modelis“) tada egzistuoja erdvėje, kurioje yra X, Y ir Z koordinatės, o ne tik X ir Y 2D. Tada galite pridėti fotoaparatus ir žibintus ir iš tikrųjų dirbti XYZ erdvėje. Dabar esate 3D animatorius! Tai visai nebuvo per sunku, ar ne?

Tačiau viena problema naudojant „After Effects“ kaip 3D programą yra ta, kad pagal numatytuosius nustatymus ji palaiko tik 2D objektus, net ir savo 3D pasaulyje. Tai reiškia, kad nėra jokių 3D akių ar galimybės judėti aplink modelį. Taigi jūsų animacijose bus daug plokščių vaizdo įrašų ir grafinių vaizdų, judančių 3D erdvėje. Štai kodėl jis vadinamas 2,5D: pasaulis yra 3D, tačiau jo gyventojai vis dar yra 2D. Tai gerai, ir tai yra gera vieta pradėti priprasti prie dalykų.

02. Įtraukite 3D geometriją į „After Effects“

Laimei, yra būdų, kaip apeiti 2D objektų apribojimą AE, nors tai tampa šiek tiek sudėtinga, todėl plika su mumis.


Jei turite „AE Creative Suite“ versiją netrukus prieš CS6, galite iš tikrųjų naudoti „Photoshop Extended“ 3D įrankius, kad nustatytumėte 3D sceną ir tada importuotumėte tą PS failą į AE ir voila, turite tikrą 3D geometriją AE. Deja, „Live Phoshop 3D“ funkcionalumas buvo trumpalaikis ir jį užmušė AE CS6.

Jei turite „AE Creative Suite 6“, naudodami bet kurią versiją, ankstesnę nei „Creative Cloud 12“, yra daugybė trečiųjų šalių programų, kurias galima pridėti kaip įskiepius, kurie leis realiai importuoti 3D geometriją ir netgi su ja atlikti įvairaus lygio dalykus. kartą importuotas. Šios programos apima „Zaxwerks 3D Invigorator Pro“, „Video CoPilot’s Element 3D“. Šie papildiniai daro kur kas daugiau nei tik 3D tinklelio importą, suteikdami daugybę valdymo ir funkcijų. Patikrink juos!

03. Gaukite nemokamą pagrindinį 3D paketą

Dabar, jei turite AE CC 12 ir naujesnes versijas, jūsų laukia malonumas. Dabar jis turi nemokamą papildinį, vadinamą „Cineware“, iš „Cinema 4D“ (C4D) žmonių. Tai, ką daro „Cineware“, yra susieti AE su C4D dar geresniais būdais, nei jie buvo integruoti praeityje. Tikrasis „kicker“ yra tas, kad AE dabar yra net su pilna versija C4D, visiškai nemokama. Tai, tiesą sakant, yra nuostabu, šaunu ir apskritai žaidimų keitiklis. (Ir tai, ką šis autorius numatė maždaug prieš 10 metų ir iš kurio buvo juokiamasi. Na, HA! Dabar grįžk į juos!)

Čia labai išsamiai kalbama apie tai, ką galima padaryti įgyvendinant šią didelę integraciją. O jo naudojimo instrukcijas galima pamatyti tiek „Adobe“ svetainėje, tiek „Greyscale Gorilla“. Tai įžengs į naują žiniasklaidos kūrimo erą - tiesiog žiūrėkite ir žiūrėkite!

04. 3D programos pasirinkimas

Nemokama C4D kopija su AE CC yra tiesiog puiki. „C4D Lite“ yra puiki programa, smagu mokytis ir žinoti, kad tai yra gera investicija, nes jos senesnės brolių ir seserų versijos puikiai įsitraukė į pramonę (ty darbo vietų!). Tačiau AE, C4D ir Cineware derinys yra sudėtingas ir gali įtraukite staigesnę mokymosi kreivę, nei kai kurie iš jūsų nori susidoroti.

Yra ir kitų programų, kurias paprasčiau išmokti ir naudoti, o tai galbūt jums labiau patinka. Vis dar yra puikus būdas naudoti vieną iš jų ir tada atvaizduoti 3D animacijas tradiciškesnėje darbo eigoje. Yra tiek daug 3D programų, iš kurių galima rinktis.

Lengviau naudojamoje dalyje galite pažvelgti į iliuzijos meną, kuris yra paprastesnė programa, kurią galima valdyti ir kuri taip pat prieinama nemokamai. Panaši programa yra „3Dcrafter“, kurią galima įsigyti trimis versijomis, kainuojančiomis nemokamai - 35–70 USD. Atsižvelgdami į atliekamo darbo tipą, nepamirškite apie tokias programas kaip „Sketchup“ ir „Daz3D“, kurios abu turi nemokamas versijas ir už prieinamą kainą išplėstines versijas.

Padidėjęs didelis žingsnis yra daugybė programų. Ilgą laiką asmeniškai mėgstama yra „Electricimage Animation Studio“, kuri turi ilgą paveldą ir buvo naudojama „Žvaigždžių karuose“, „Star Trek“, „Hook“, „Super Bowl“ grafikoje ir daugelyje kitų. Jis turi galingą ir paprastai lengvai naudojamą sąsają ir ilgą laiką buvo 3D vaizdo judėjimo grafikos dizainerių gerbėjas.

Panašaus lygio arenoje yra „Blender“, kuris yra atviro kodo paketas, kuris vis gerėja ir yra puiki priemonė žinoti. Jų sukurta bendruomenė ir produkcijos kokybė yra „kickass“, kaip matote iš šių demonstracinių ritinių.

Yra daugybė kitų, kuriuos galbūt norėsite ištirti, pvz., „Lightwave“, „3DS Max“ ir aukštesnės „Cinema 4D“ versijos. Visa tai yra žymiai įkainoti pirkiniai.

05. Kad nepamirštume apie „Photoshop 3D“

Tiems iš mūsų, kurie daro animacijas, kurios gali būti šiek tiek reiklesnės, nepamirškime apie puikų įrankį, kurį beveik tikrai jau turite: „Photoshop“. Jei turite kokią nors versiją nuo CS3, jūs jau turite tam tikrą 3D animacijos galimybių lygį. Jei turite „Photoshop CS6“ ar naujesnę versiją, turite dar daugiau patobulintų įrankių rinkinių ir galimybių, nes „Adobe“ tuo metu atliko puikų remontą.

Jei neturite pakankamai naujausios vaizdo plokštės su įmontuotu „Mercury“ varikliu, jums gali būti sunku ar net neįmanoma dirbti, todėl išbandykite tai. Nors galingos naujos vaizdo plokštės galima įsigyti pigiau nei pirkti vidutinio lygio animacijos paketą, pasverkite savo poreikius.

Jei turite „Photoshop“ ir tinkamą aparatinę įrangą, suteikite jai sūkurį ir pažiūrėkite, ar jis atitinka jūsų poreikius.Geriausias „Photoshop 3D“ panaudojimas yra iliustravimas ir pristatymas / maketo paruošimas, taip pat animacijos, kurios priskiriamos daugiau daugialypės terpės tipų kategorijoms, pvz., Pristatymas internetu ir panašūs poreikiai.

Tikėtina, kad čia nedirbsite populiariausių filmų ar net transliuosite darbų, tačiau tinkamai juos panaudojus, tai gali būti puikus priedas ir perėjimas iš ten, kur esate, ten, kur norite eiti. Ir darbo eiga nuo PS iki AE negali būti lengvesnė.

06. Sukurkite savo 3D stilių, dirbdami su 2D stiliumi

Kaip 2D animatorius ir fotografų menininkas turite rimtų įgūdžių rinkinių. Jūs ne tik žinote savo įrankius (gerai, ei, žmogau, geriau), bet ir turite dizaino estetiką, kuri yra (užpildykite čia: „pažangiausias“, „klasikinis“, „nervingas“, „korporatyvinis“, ir pan.). Peršokus į 3D, gali būti sunku išversti 2D stilių į 3D. Mano pasiūlymas: nebandykite.

Vietoj to, bent kurį laiką dirbkite atgal planuodami projektus. Labai lengva leisti 3D įrankiams užgrobti jūsų kūrybinį procesą ir išsiųsti jums nereikalingomis kryptimis ir neturite laiko. Pagalvokite, ką darytumėte 2D, ir pabandykite tą patį padaryti 3D formatu, tik turėdami tam tikrą pridėtinę vertę. Arba dar geriau ir paprasčiau, tiesiog likite su savo projektavimo ir gamybos darbais 2D formatu ir po truputį pridėkite daugiau 3D į mišinį.

Kai kurie iš jūsų ras namus, kuriuose bus nedidelis 3D kiekis jūsų būsimame derinyje, o kai kurie patys atsidurs kitoje pusėje ir galų gale gyvens 3D. Viskas gerai. Tiesiog leiskite savo kūrybinėms sultims ir komforto lygiui nuvesti jus ten, kur jums reikia ir norite (gerai, taip, jūsų darbdavys gali čia pasakyti, mes taip pat gauname tą gyvenimo dalį. Bet jūs priversite tai veikti.)

07. Modeliuoti ar pirkti

Kai 3D turi tiek daug ko išmokti, yra puiku, jei perkraunate dalį darbo. Kurį laiką ar net amžinai nėra reikalavimo, kad jūs viską išmoktumėte. Pavyzdžiui, kai atlikote visas tas puikias judančios grafikos animacijas, tai tikriausiai yra saugus statymas, kad ne visada nufilmavote visą naudojamą vaizdo medžiagą, tiesa? Ir pasakykite mums, kad niekada nepirkote nuotraukų? Kurgi ne. Taigi drąsiai eikite į kai kurias nuostabias 3D modeliavimo svetaines ir paimkite keletą akių.

Yra daugybė komercinių svetainių, tačiau yra ir daugybė laisvai atsisiųstų svetainių. Mes supratome, kad akių kokybė ne visada yra taip susieta su sąnaudų faktoriumi, kaip galite manyti. Be to, kai kurios akys yra su tekstūra, o kai kurios - ne.

Paskutinis dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra formatas. Įsitikinkite, kad gautus modelius galite importuoti iš savo 3D programinės įrangos. Deja, net jei visos specifikacijos atrodo teisingos, kartais gali būti, kad kai kuriuos modelius atsisakoma teisingai importuoti. Taip atsitinka ir ne visada dėl to kaltas kiekvienas. Yra daugybė tinklo formato keitiklių, kai kurie - nemokamai. Kartais modelio paleidimas per keitiklį išsprendžia problemą. Vėliau yra atvejų, kai visa tai daro tik plonus plaukus ant galvos.

08. Scenos statyba

Skirtingai nei 2D, 3D reikalauja iš tikrųjų sukurti sceną. Bent jau. Pavyzdžiui, paprastai galite išsisukti nuo statybų kur kas mažiau, nei galima pagalvoti. Tai labai panašu į Holivudo ar teatro scenos pastatymą, jums tikrai reikia aprėpti bet kokią matomą sritį. Daug ką galima suklastoti, kai menas susietas su plokščiomis plokštumomis.

Pradėdami 3D, galite net praleisti scenų kūrimą ir tiesiog sutelkti dėmesį į modelius, kurie yra nustatyti ir animuoti, o tada pateikiami. Vietoj to fonus arba scenas galima sukurti 2D komponavimo programoje.

Bet kokiu atveju pradėkite lėtai. Gerumo dėlei, nešokinėkite galvodami atkurti fotorealistinę žmogaus savaitę. Palikite tai trečiai savaitei, gerai? (Ir galbūt pažvelk į Poserį). Yra tiek daug kūrybinio darbo, kurį galima atlikti naudojant paprastus modelius, paprastą tekstūros atvaizdavimą ir lengvą animacijos darbą. Pažengę geriau pajusite, ką reikia padaryti 3D (skaityti: lėčiau) ir ką galima perduoti 2D (skaityti: padaryti greičiau).

Paimkite paprastą pavyzdį: Jūs turite sukamą viršų (tą senamadišką vaikų žaislą, pamenate?), Kuris yra numestas ir atšoka. Žinoma, visą animaciją galima padaryti 3D formatu. Bet vietoj to jūs galėtumėte tiesiog atlikti paprastą 360 laipsnių viršutinės dalies pasukimo animaciją (iš tikrųjų daugiau kaip ~ 350 laipsnių, kad nepakartotumėte pradinės padėties du kartus!). Tada paimkite tai į 2D ir surinkite trumpą klipą, kad pakartotumėte. Kai baigsite, dabar galite paimti klipą ir animuoti jį krintantį ir besiribojantį per 2D. (Puikus patarimas tam yra naudoti kompozitoriaus funkciją „pažvelgti“, kad plokščia perteikta viršutinė animacija visada būtų nukreipta į fotoaparatą. Tokiu būdu iš tikrųjų galite šiek tiek perkelti 2,5D kamerą aplink sceną ir neatsisakyti to, kad verpimo viršus yra tikrai plokščias.)

09. Atvaizdavimas

Šia tema parašytos visos knygos. Taigi, ko aš jums čia suteiksiu, labai norėsis, bet čia tai eina ... Iš esmės kalbant, yra du bendri kokybės perteikimo lygiai, aukščiausios klasės / egzotiški (spindulių pėdsakas, visuotinis apšvietimas, okliuzija ir kt.) Ir kuo daugiau pėsčiųjų veislės (phong, gourand).

Daug kartų galima nuveikti daug puikių darbų naudojant daugiau pėsčiųjų perteikimo lygius, o tai yra daug greičiau. Tobulėjant vaizdo plokštėms, taip pat tampa įmanoma atvaizduoti realiuoju laiku, kuris yra tinkamas daugeliui programų (kaip tai daroma žaidimuose).

Protingas perteikimas gali reikšti skirtumą tarp dienos ar savaitės atvaizdavimo darbo. Ar bent jau ar laiku grįžtate namo vakarieniauti. Taigi, prieš įjungdami tuos spinduliuojamus šešėlius, pagalvokite, kokią išvaizdą ieškosite ir kas bus daroma su animacijomis paštu. Jums to gali neprireikti. Stenkitės nevilioti visų tų mygtukų!

10. Nepamirškite: viskas baigiasi 2D

Vieną dalyką, kurį daugelis žmonių pamiršta, galų gale visas jūsų darbas vėl atsidurs jūsų 2D komponavimo programoje. Tai verta nepamiršti, nes tai suteikia jums daug didesnę kontrolę. Kokia kontrolė? Turėtumėte žinoti, kokia rūšis, čia esate 2D animacijos / fotografavimo ekspertas. Tiesa, mes galime paimti paprasčiausius vaizdus ir išmesti tiek daug technikos (nereikia painioti su filtrais, tiesa?) Ir padaryti ją įdomią. O gal dar labiau - išvalykite netvarką, kurią kartais darome 3D darbe!

Žodžiai: Lance'as Evansas

Lance'as Evansas yra „Graphlink Media“ kūrybos direktorius. Parašė knygų 3D formatu ir sukūrė „3DNY“ seminarus „Apple“ ir „Alias“.

Laimėk kelionę į SIGGRAPH!

CG meistrai yra konkursas ES gyventojams, kuris suteikia galimybę kiekvienam gyvenime dirbti su vienu iš žymiausių 2000AD personažų: Rogue Trooper.

Kviečiame sudaryti komandą (iki keturių dalyvių) ir išspręsti tiek keturių mūsų kategorijų, kiek norite - pavadinimų seka, pagrindiniai kadrai, filmų plakatai ar idėjos. Norėdami gauti išsamią informaciją apie tai, kaip įvesti ir gauti savo varžybų informacinį paketą, eikite į „Masters of CG“ svetainę dabar.

Dalyvaukite konkurse jau šiandien!

Naujausi Straipsniai
Populiariausi būdai, kaip iš naujo nustatyti „Yahoo“ el. Pašto paskyros slaptažodį
Toliau

Populiariausi būdai, kaip iš naujo nustatyti „Yahoo“ el. Pašto paskyros slaptažodį

Vieną gražią dieną bandote priijungti prie „Yahoo“ el. Pašto pakyro, kad pamatytumėte tą varbų el. Laišką, kurio laukėte, ir galų gale pamatyite ekraną, kuriame akoma, kad jūų laptažodi neteiinga. Na,...
Išsamus ekrano laiko naudojimo „iPad iOS 13“ vadovas
Toliau

Išsamus ekrano laiko naudojimo „iPad iOS 13“ vadovas

Jei patebite, kad per daug išleidžiate avo „iPad“, arba patebėjote, kad jūų vaika daro tą patį, varbu apriboti „iPad“ ekrano laiką. Tai galite padaryti naudodami naują „Apple iO 12“ u nauja funkcija „...
Kaip sukurti „Windows 10“ sistemos taisymo diską
Toliau

Kaip sukurti „Windows 10“ sistemos taisymo diską

Labai apmaudu, kai „Window“ kompiuteri negali tinkamai paleiti. Užtikrinime, kad jū ne vieninteli uidūrėte u šia problema. Nor „Window 10“ yra viena geriauių O rinkoje, vi tiek kartkartėmi galite uidu...