Sukurkite tikrovišką skaitmeninį žmogų

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 2 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
Essential Scale-Out Computing by James Cuff
Video.: Essential Scale-Out Computing by James Cuff

Turinys

Galbūt žinote, kaip piešti žmones, tačiau skaitmeninio portreto, kuris niekuo nesiskiria nuo nuotraukos, sukūrimas, kaip antai aukščiau, yra visai kitas dalykas. Sunku susitvarkyti, tačiau tai gali būti nepaprastai naudingas 3D meno pratimas.

Portretai yra tarsi langas į subjekto gyvenimą; jūs tikrai turite ką nors pažinti, kad galėtumėte jiems gerai atstovauti, nes jūs atstovaujate ne tik veido bruožus, bet ir jų asmenybę. Taip pat sakoma, kad už kiekvieno portreto slypi autoportretas, nes tai ir menininko istorija; per visus mano portretus, tikiuosi, jūs taip pat sužinosite šiek tiek apie save.

  • Kodėl 2D menininkai turi mokytis 3D

Mano kūrybą įkvėpė didieji meistrai Rembrandtas, Caravaggio, Vermeeras - šie paveikslai buvo padaryti prieš šimtus metų, tačiau mes vis dar jungiamės prie jų taip, lyg šie žmonės vis dar būtų gyvi ir šiandien. Tai, kad esame skaitmeniniame amžiuje, dabar kurdami šiuos portretus galime naudoti naujas priemones, kas dar nebuvo padaryta - mes kuriame naują portretų formą.


Atsisiųskite failus šiai pamokai.

01. Pridėk asmenybės

Kiekvienas portretas, kurį darau, yra šeimos narys ar draugas, yra tai, kad aš juos pažįstu ir juos pažindamas galiu pridėti jų asmenybę. Skaitmeniniams žmonėms reikia asmenybės, kad jie būtų patikimi; simboliai T-pozoje gali atrodyti tikri, bet mes su jais nesusijungsime. Pamatę žmones, mes stengiamės juos perskaityti, norime sužinoti, kas jie yra, ir tą patį turėtume daryti su skaitmeniniais simboliais - padaryti juos kuo tikroviškesnius ne tik paviršiuje, bet ir po oda.

02. Naudokite suskirstymus

Skirstymai yra tikrai geras būdas padėti reklamuoti skaitmeninius simbolius. Jie atsiskleidžia už užuolaidos ir tiksliai parodo, į ką žiūrite. Parodydamas, kad naudojame tokius įrankius kaip teptukas ar kaltas, tai parodo, kad darbas nėra tik vieno mygtuko paspaudimas. Skaitmeniniai žmonės yra naujiena ir žmonės nori pamatyti jų slypinčią magiją. Išskaidymas pašalina bet kokią painiavą, kad tai gali būti nuotrauka, ir tikiuosi, kad žmonės praleis šiek tiek ilgiau vertindami sunkų darbą, kurį atlikote.


03. Įkvėpimo ieškokite meistrams

Visada svarbu turėti įkvėpimo. Mano įkvėpimas kyla iš meistrų. Pavyzdžiui, Rembrandto stilius sukuria nuotaiką, kurią galite pajusti; jo temos yra reliatyvios ir kiekvienas jo portretas jaučiasi gyvas. Kitas įkvėpėjas yra Vermeeras, o puikus pavyzdys yra jo paveikslas „Mergaitė su perlo auskaru“. Ši moteris turi perlų auskarą, nors atrodo kaip tarnaitė; ji, aišku, negalėjo sau to leisti, kol kas ją dėvi, todėl verčia suabejoti, ar Vermeeras ja mylėjosi, pozuodamas su žmonos papuošalais. Tai sukuria atgalinę istoriją, apie kurią norime sužinoti daugiau; pridėję istoriją prie mūsų skaitmeninių žmonių, jie taps labiau tikėtini.

04. Padaryk tai asmeniška


Asmeninis darbas turėtų būti asmeninis. Jei ketinate grįžti namo į darbą ir kuriate tai, ką kažkas nori pamatyti, tai yra tiesiog darbas, nes įgyvendinate kažkokio kito svajonę. Tai nėra tvaru, jei norite toliau dirbti ne 9–18 val. Jei norite, kad jūsų skaitmeniniai žmonės prisijungtų prie auditorijos, mylėdami tai, ką darote, parodysite kūrinyje, todėl paverskite jį asmenišku - kuo labiau tai jums rūpi, tuo labiau jis išsiskirs. Tai darydami sukursite kažką originalaus.

05. Venkite nemalonaus slėnio

Nepaprastas slėnis vis dar yra didžiulis slėnis, kurį mes dar neturėjome pereiti. Yra begalinis skaičius kintamųjų, kurie daro mus žmonėmis, tačiau bandydami juos sukurti, mes renkamės kelis geriausius, apie kuriuos žinome. Mačiau, kad animacinių filmų personažai jaučiasi labai realūs, nepaisant to, kad jie visiškai neatrodo tikri - šie menininkai fenomenaliai išreiškia emocinę mūsų pusę. Sukurkite emociją, kurią norite išreikšti. Su Cassidy bandžiau įsivaizduoti, ką ji galvojo, ir kad ta mintis būtų portreto pagrindas, ir viskas kyla iš šios vienos minties.

06. Dėmesys anatomijai

Sužinok savo anatomiją. Nors mes atrodome skirtingai, kiekvieno žmogaus anatomija, kaulai, raumenys, statybinės medžiagos yra vienodi. Nuotraukose kartais sunku nustatyti formą ir formas, todėl naudodamiesi savo anatomijos žiniomis galėsite užpildyti šias sritis. Pirmas dalykas, į kurį žiūriu skaitmeniniu personažu, yra ausys - kažkas lengvai praleidžiama, tačiau pastebėjus tokius trūkumus sunku patikėti, kad tai tikri žmonės, ir jie tampa beveik kaip manekenė.

07. Atlikite fotosesiją

Aš visada darau savo objektų fotosesiją, apytiksliai tarp 100-200 nuotraukų. Pirmiausia fotografuosiu iš kiekvieno kampo, o šios nuotraukos naudojamos modeliui ir tekstūrai. Antra, aš pozuoju ir apšviečiu subjektą, kad sukurčiau nuotaiką, ir išbandau kelis būdus, kaip geriausiai parodyti, kas yra subjektas. Kuriant portretą svarbu remtis šiomis nuotraukomis; lengva įsitraukti į tai, kad mūsų darbas yra stilizuotas, tačiau norint sukurti panašumą, reikia būti ištikimam subjektui, o tai reiškia, kad tu negali jų pamaloninti ir bandyti padaryti geresnį.

08. Modeliuokite savo objektą

Mayoje iš anksto sukabinau pagrindo tinklelį, tada nunešiau šią geometriją į „Mudbox“ lipdyti. Nenaudoju nuskaitymų, bet mano modeliavimo procesas panašus į tai, kaip atliekamas nuskaitymas. Kadangi fotografavau iš kiekvieno kampo, šias nuotraukas sulygiuosiu „Mudbox“. Pritaikysiu modelį prie priekinio kampo, tada profilio, tada trijų ketvirčių vaizdo ir pan. Turėsiu mažiausiai 8–10 nuotraukų, iš kurių lipdau. Kai bus panašumas, aš pradėsiu sutelkti dėmesį į išraišką ir kūną.

09. Palikite tekstūras paprastas

Aš visas tekstūras atlieku „Mudbox“; Kiekvieną nuotraukų kampą naudoju projektuodamasis ant modelio. Yra daug valymo, perdažymo ir spalvų korekcijos, kurioms „Mudbox“ puikiai tinka. Aš pradėjau naudoti XYZ tekstūros žemėlapius, kad padėčiau išsiaiškinti porų detales. Odai naudoju „VRayFastSSS2“ šešėlį. Stumsiu difuzinį žemėlapį kiek galėdamas, kol per daug nesijaudinsiu dėl specifikacijų, smūgių ir SSS žemėlapių. Aš tikiu paprastumu, kai reikia tekstūruoti, nes kuo paprasčiau, tuo lengviau atlikti pakeitimus „lookdev“ etapuose.

10. Praleiskite laiką akims

Akys yra kūrinio širdis, nes akys paprastai yra pirmas dalykas, į kurį žiūrime bendraudami su kitais. Mažiausias pakeitimas visiškai pakeis išraišką. Kiekvienas žmogus žino, kaip atrodo akis; nuo pat gimimo mes suprantame išraiškos subtilumą ir net tas, kuris neturi meno patirties, pastebės trūkumų. Tai yra priežastis, kodėl neįtikėtiną slėnį taip sunku įveikti - viena klaida ir ji pateks į nepaprastą slėnį. Aš ilgą laiką praleidžiu tiesiog dirbdamas su akimis ir išgyvenu daugybę variantų, kol galiu jas priversti atrodyti padoriai.

11. Nepersistenkite su detalėmis

Jūsų akis mėgsta detales; daug tai skaitome nesąmoningai, ir išsiskirs detalumo trūkumas. Tačiau jei persistengsite, galite atitraukti dėmesį nuo to, kas svarbu. Detalizavimas yra naudojamas kuriant tikroviškumą ir palaikant bendrą vaizdą, tačiau jis nėra skirtas demonstruoti. Mano portreto darbe mano pagrindinis dėmesys skiriamas akims ir veidui; viskas sukasi apie tai ir palaiko, jei ne, tada atsikratysiu.

12. Plaukams naudokite X-Gen

Cassidy plaukai buvo didžiausias iššūkis, kurį turėjau šiame portrete, nes jie dengia didžiąją drobės dalį. Pirmą kartą naudoju „X-Gen“, tačiau esu patenkinta rezultatais. „X-Gen“ leidžia jums sukurti plaukus, kurie yra atsitiktiniai nuo sruogos iki sruogos ir puikiai tinka kuriant tuos išskridimus. Puikiai sukuria ir tą persikų pūką - jis yra subtilus, tačiau prideda to tikroviškumo. Prie plaukų pridėjau „V-Ray“ plaukų šešėlį su spalvų kaita. Padarydami plaukus atsitiktiniais, jie praranda švarią išvaizdą, kurią kartais gali turėti skaitmeninis darbas.

13. Sukurkite nuotaiką apšvietimu

Apšvietimas yra raktas į darbo nuotaiką, nes jis skatina ir padidina emociją, kurią bandote pavaizduoti. „Caravaggio“ yra pavyzdys, kaip kieta šviesa gali pakeisti vaizdą; jo darbas pasižymi stipriu didelio kontrasto apšvietimu, todėl darbas yra dinamiškas ir agresyvus. Alternatyviai Rembrandtas paprastai naudoja švelnų apšvietimą, kuris jo darbui suteikia malonumo. Cassidy portrete norėjau parodyti jaunystę, todėl naudodama šiltą, minkštą šviesą parodžiau jai kaip užuojautos asmenybei. Kūrinį iš tikrųjų įkvėpė švelnus „Mona Liza“ apšvietimas.

14. Pagalvokite apie savo kompoziciją

Norėdami sustiprinti minkštą apšvietimą, įsitikinau, kad kompozicijoje nėra jokių kietų linijų. Kompozicija sukurta iš ovalų ir trečdalių taisyklės. Fonas padalintas į dvi dalis: šviesa leidžia jai iššokti galvą, o tamsi - leisti išsiskirti megztiniui. Mokėjimas skaityti siluetą mažiau atitraukia dėmesį nuo jos veido ir žvilgsnio, kuris yra pagrindinis dėmesio taškas. Kompozicija ir apšvietimas yra tai, kas iš tikrųjų apibrėžia portretą - tai puikios priemonės, padedančios sukurti ryšį su objektu.

Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 236 leidime 3D pasaulis, perkamiausias pasaulyje žurnalas, skirtas CG menininkams. Įsigykite 236 numerį čia arba užsiprenumeruokite „3D pasaulį“ čia.

Įspūdingos Pareigybės
4 geriausios programinės įrangos, skirtos atrakinti „Samsung“ modelio užraktą
Atrasti

4 geriausios programinės įrangos, skirtos atrakinti „Samsung“ modelio užraktą

Tobulėjant technologijom, auguma yra pagrindini dalyka, apie kurį vartotoja galvoja prieš pirkdama mobilųjį telefoną. „amung“ iūlo vieną geriauių ekrano užrakto užraktų, leidžiančių tik jum paiekti av...
Kaip iš naujo nustatyti slaptažodį užrakintame nešiojamame kompiuteryje be atkūrimo disko
Atrasti

Kaip iš naujo nustatyti slaptažodį užrakintame nešiojamame kompiuteryje be atkūrimo disko

"Maždaug prieš du mėneiu nuipirkau naudotą nešiojamąjį kompiuterį. Nuiėmiau nežinodama, kad ji paprašy kito laptažodžio. Aš tikrai negavau atkūrimo diko. Kaip atkurti užrakinto nešiojamojo kompiu...
Kaip lengvai atrakinti „iPhone 6“ ir „6 Plus“ kodą
Atrasti

Kaip lengvai atrakinti „iPhone 6“ ir „6 Plus“ kodą

Pamiršti „iPhone“ kodą arba užrakinti avo įrenginį dėl kelių neteiingų bandymų yra viiškai normalu. Dabar, jei jūų „iPhone 6“ yra tokia pati ituacija ir įdomu kaip atrakinti „iPhone 6“, me turime atak...