Kaip pasirinkti tinkamus komponentus savo darbo vietai

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 21 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 19 Gegužė 2024
Anonim
💥 Есть ли слабые места в безупречных Mercedes W211 и C219? Что общего у Е-класса и CLS?
Video.: 💥 Есть ли слабые места в безупречных Mercedes W211 и C219? Что общего у Е-класса и CLS?

Turinys

Pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės susikuria savo dėžę, yra dėl paprastos ekonomikos: savo kompiuterį sukurti yra daug pigiau. Kruopščiai surinkta konstrukcija gali pristatyti dėžę su specifikacijomis, kurios gali kainuoti iki dvigubai brangesnės prekės ženklo pardavėjo kainos - ir paprastai pastatytame vienete taip pat bus geresnės kokybės komponentų. Šiems komponentams suteikiama sava garantija, todėl jūs vis tiek esate gerai apsaugotas. Jei kažkas sugedo, pvz., Diskas ar atminties mikroschema, galite jį iššokti, išsiųsti atgal ir išlaikyti savo darbo vietą.

Kai atsisėsite pasirinkti faktinių komponentų, kurie pateks į jūsų elektroninę atžalą, tai gali būti didžiulė. Laikydamiesi logiško žingsnis po žingsnio, galėsite šiek tiek susiaurinti dalykus. Skaityti atsiliepimus internete yra puikus būdas atrasti konkrečius komponentus ir pajusti, kas geriausiai gali tikti jūsų konkrečiai konstrukcijai.


Tačiau įsiminkite, kad nesvarbu, kokius komponentus pasirinksite, tikrų klunkerių šiomis dienomis yra nedaug. Mes turėjome dirbti su keletu geriausių ten esančių gamintojų, o komponentai buvo tikras malonumas. Štai keletas mąstymo, kuris buvo mūsų kompiuterio projektavimo procese, ir kodėl mes pasirinkome daiktus, kuriuos padarėme.

01. Pradėkite nuo fiksuoto biudžeto

Norėjome spardančio kompiuterio, bet ne tokio, kuris trukdytų mokėti hipoteką. Taigi mūsų tikslas buvo išlaikyti šį pastatymą iki maždaug 3 000 USD / 1 850 USD. Tiesa, tai nėra pigus kompiuteris, tačiau šiuo metu mes tikimės surinkti labai galingą, labai universalią ir su daug brangesnius mažmeninės prekybos modelius atitinkančiomis specifikacijomis darbo vietą. Mes taip pat norėjome tokio, kuris būtų tinkamas kūrybinio turinio kūrėjui.

02. Pasirinkite savo platformą

„Mac“, „Linux“ ar „Windows“? Nors yra būdų, kaip padaryti „Mac“ klonus, jie nėra be techninių problemų, todėl nusprendžiame „Windows“ naudoti savo dėžutėje.


  • Kaina: „Windows 8 Pro“ 200 USD / 124 GBP; „Linux Free“

03. Kurį procesorių turėtumėte pasirinkti?

Anksčiau aš visada kūriau su AMD lustais, tačiau rašymo metu „Intel“ greičio žaidime atrodė priekyje. Jei mes turėtume šiek tiek didesnį biudžetą, AMD lustas galėjo laimėti metimą. Turėdami daugiasluoksnius lustus, turime atsižvelgti ir į branduolių skaičių, ir į jų greitį.

Mums pasisekė 3D, nes dauguma mūsų programinės įrangos naudoja tuos branduolius. Bet tai gali būti tik perteikimo etape - daugybė mūsų kasdienio darbo atliekami naudojant tik vieną šerdį, todėl neapdorotas greitis vis tiek yra svarbus net ir su daugybe branduolių.

04. Pagrįskite lusto pasirinkimą pagal procesoriaus greičio testus ir kainą

Lengviausias būdas pasirinkti mikroschemą yra kelti patikimus procesoriaus greičio testus internete ir nuskaityti sąrašą nuo greičiausių iki lėtiausių lustų, sustojant pasiekus tuos, kuriuos galite sau leisti. „PassMark“ procesoriaus diagramos nuskaitymas dėl aukščiausios klasės lustų buvo nutrauktas, kai patekome į „Intel“ „Core i7-3970X Extreme“ - šešių branduolių lustą, veikiantį 3,50 GHz (4,0 GHz Turbo), kuris parduodamas už maždaug 1 000 USD / 618 GBP. Keli greitesni lustai buvo daug brangesni. Toliau einant žemyn, pirmasis reikšmingas kainų taupymas buvo „i7-3930K“ - šešių branduolių, veikiančių 3,20 GHz dažniu, parduodamas už 600 USD / 370 GBP.


Pasak „Asus“ techninio atstovo Juano Guerrero, „Intel“ „Core i7-3970X Extreme“ yra ne tik „Xeon“ serverio / darbo vietos maršrutas, bet ir „high-end“ turinio kūrėjas. Tačiau Juanas supranta, kad ne visi gali pateisinti tiek išlaidų lustui, ir pasiūlė, kad kompiuterio projektavimas gali būti laikomas namų pirkimu - turėtumėte pabandyti įsigyti tokį, kuriame būtų vietos augti.

Nors galėtumėte pasirinkti labiau prieinamą keturių branduolių sistemą, ji gali neduoti tiek erdvės augti, kiek pasirodys nauji procesoriai. Juano pasiūlymas yra dabar įsigyti pigesnę „i7-3930K“ šešių branduolių mikroschemą, o kitais metais atnaujinti į „Core i7-3970X Extreme“ (ar kas jį pakeis). Vis dėlto turėtumėte atkreipti dėmesį, kad „Core i7-3970X Extreme“ yra labai energijos ištroškusi mikroschema, veikianti 150 W galia. Tai kainuos daugiau ir bus sudėtingesnė aušinimo sistemai, kurią turime projektuoti.

  • Kaina: 1 000 USD / 620 GBP

05. Kokią pagrindinę plokštę turėtumėte pasirinkti?

Dabar, kai žinome, kokio lusto norime, mums reikia pagrindinės plokštės (MB), palaikančios jos „LGA 2011“ lizdą. Vis dar dirbdamas su „Asus“ atstovu, Juanas mums parodė MB, kad jo įmonė geriausiai dirbo turinio kūrimo užduotims atlikti. Jo pasirinkimas buvo naujasis „P9X79-E WS“, nes jis buvo sukurtas nuo pat pradžių galvojant apie tokius kaip mes.

Funkcijų sąrašas yra įspūdingas: aštuoni atminties lizdai (ne daugiau kaip 64 GB), 12 SATA jungčių (aštuoni - 6 GB / s, keturi - 3 GB / s), patobulintos grafikos galimybės, įskaitant 4 krypčių „GeForce SLI“ ir „CrossFireX“, skirtus paleisti keli GPU, dvigubo serverio lygio gigabito LAN / Ethernet (puikiai tinka dalinantis turiniu), septyni „PCI Express 3.0 x16“ lizdai, patobulinti persijungimo valdikliai, SSD talpykla duomenų spartai padidinti ir garso kokybė / apdorojimas. Dizainas be ventiliatorių yra tylus, o tai svarbu, jei įrašote garsą.

Šiek tiek mažiau nei 500 USD, ši lenta nėra pigi. Jei turėtume griežtesnį biudžetą, tikrai rastume pigesnių vienetų, kurie atliktų šį darbą. Tačiau nedaugelis siūlo šį išplėtimo ir pažangiausių technologijų derinį, todėl mes pasirinkome tai.

  • Kaina: 500 USD / 310 GBP

06. Kokią vaizdo plokštę / GPU turėtumėte pasirinkti?

GPU rinka paprastai skirstoma į du segmentus: vartotojų ir (arba) žaidėjų rinką ir profesionalų rinką. „Nvidia“ „Quadro“ linija yra profesionalių rinkos kortelių pavyzdys. Be to, vartotojų kortelės vis dažniau naudojamos profesionaliam darbui. Juanas parodė mus į „Asus GeForce GTX 760 DirectCU II OC“. Šios kortelės privalumų yra daug: ji atliks labai gerą darbą su 3D turiniu, pasiūlys daugybę išėjimų (du DVI, vieną HDMI, vieną „DisplayPort“), SLI ir veiks tiek tyliai, tiek tyliai. Jis yra kompaktiškas, tačiau turi du PCI lizdus.

  • Kaina: 260 USD / 160 GBP

07. Kokia RAM bus geriausia su jūsų pasirinkta pagrindine plokšte?

Atminties gamintojas „Corsair“ yra kvalifikuotas dirbti su „Asus MB“. „Corsair“ atstovas Rickas Allenas paaiškino, kad kiekvienam procesoriaus šerdies darbui atlikti reikalinga diskretiška RAM. Jis pasiūlė mažiausiai 4 GB vienam branduoliui; mes suapvalinome iki 32 GB atminties. Mes gavome keturis 8 GB DDR3 modulius iš „Vengeance Pro“ serijos.

  • Kaina: 400 USD / 245 GBP

08. Koks maitinimo dėklas ir aušinimo sistema yra geriausi?

Apie galią, kompiuterio korpusą ir aušinimą dažnai galvojama vien todėl, kad jie dažnai buvo parduodami kartu. „Corsair‘s Rick“ ir „Asus Juan“ teigė, kad mums reikia maždaug 750 W galios PSU, ir pasiūlė „Corsair“ visiškai modulinį AV860, kuris duoda mums daug sulčių esant 860 W. AV860 taip pat yra technologija, kuri siūlo neįprastai tylų veikimą.

  • Kaina: 230 USD / 140 svarų

Šiuo atveju Rickas pasiūlė „Obsidian“ serijos 550D, didelį bokšto vidurio korpusą, kurio aukštis 19 colių. Tai atvejis, kuris buvo sukurtas nuo pat pradžių, turint omenyje aušinimą ir triukšmo mažinimą. Pagrindai apima šešias kietojo disko erdves su integruota 2,5 colio SSD parama, visose - be įrankių ir be triukšmo mažinančių silicio tvirtinimų; keturios optinių įrenginių lizdai su nuimamais dėklais, priekinio skydelio USB 3.0 ir garso jungtimis, trys 120 mm ventiliatoriai su vieta, kur pridėti dar daugiau, ir vietos papildomoms aušinimo sistemoms. Korpusas išklotas garsą slopinančia medžiaga.

  • Kaina: 150 USD / 92 £

Mes pasirinkome „Corsair“ vandens aušintuvą „Hydro Series H100i“. Tai padės galingam procesoriui paleisti aušintuvą, standartinį arba įsijungusį.

  • Kaina: 110 USD / 68 £

09. Kokį kietąjį diską, SSD ir optinį diską turėtumėte gauti?

Nėra jokių apribojimų, kokius diskus galite pridėti prie sistemos, o šiandien karštas pasirinkimas yra kietojo kūno diskas (SSD). SSD diskai yra tikrai greiti ir gali žymiai sutrumpinti standžiojo disko prieigos laiką. Įkėlimas iš „Windows“ iš SSD įkrovos disko yra labai greitas, kaip ir programų bei failų tvarkymo darbai.

Laikėmės konservatyvaus požiūrio, naudodami atskirus diskus įvairiems tikslams: 256 GB diską, kaip pagrindinį OS diską, ir dar du maždaug tokio paties dydžio, skirtus aktyviai nebaigtų darbų saugyklai, o galbūt vieną - aktyviam saugojimui, o kitą - naudoti kaip programos talpyklą. Tačiau turėdami 32 GB RAM, nesame tikri, kiek reikės talpyklos.

Išbandėme tris šiandien geriausius diskus: „Samsung 840 Pro“ (240 USD / 150 USD), „OCZ Vector“ (260 USD / 160 USD) ir „SanDisk Extreme II“ (230 USD / 142 USD). Mūsų tikrojo pasaulio bandymai buvo įspūdingi, tačiau kol kas nenutolsime nuo tradicinių HD. „Seagate“ darbalaukio HDD.15 ST4000DM000, 4TB diskų įrenginys su 64MB talpyklos SATA 6.0GB / s vidiniu įrenginiu, pasirodė esąs geras pasirinkimas už šią kainą.

  • Kaina: 170 USD / 104 £

Krentant optinių diskų įrenginių kainoms, mes pasirinkome pirmąją klasę ir pasirinkome „Asus BW-14D1XT“.

  • Kaina: 100 USD / 61 GBP

10. Į kokią garso plokštę turėtumėte investuoti?

Mūsų „Asus“ pagrindinėje plokštėje yra gražus patobulintas garsas, tačiau kadangi mes visų pirma esame kūrybingi turinio gamintojai, atrodo, kad specializuota kortelė yra tinkama. Mes nuėjome su „Creative Lab“ „Blaster Z“ kortele, SB1500 modeliu.

  • Kaina: 95 USD / 58 £

11. Kokius papildomus priedus turėtumėte pasirinkti?

Norėdami užbaigti konstrukciją, nuėjome į „Logitech“. Itin kieta apšviesta belaidė (per „Bluetooth“, todėl mums reikėjo darbalaukio adapterio) „K810“ klaviatūra yra labai stilinga. Iš pradžių jis atrodė mažas, nes jame nėra klaviatūros, tačiau jis iš tikrųjų labai gerai pritapo ant mūsų stalo, kuris yra užstrigęs grafinėmis planšetėmis ir kitomis programėlėmis.

Mes taip pat apžvelgėme „Logitech“ sukurtą „Performance MX“ pelę, turinčią begalę valdiklių ir itin ergonomišką rankeną (skirta tik dešiniarankiams), užtikrinančias patogų valandų naudojimą. „Darkfield“ lazerio sekimo technologija taip pat suteikia galimybę tiksliai valdyti žymeklį ant bet kokio paviršiaus. Bet kuris daiktas yra puikus pasirinkimas už maždaug 100 USD / 60 GBP.

Žodžiai: Lance'as Evansas

Lance'as Evansas yra NYC „Graphlink Media“ įkūrėjų direktorius, kuris specializuojasi kūrybinio turinio, skirto didžiausioms reklamos agentūroms ir dideliems jų prekės ženklo klientams, atžvilgiu. Jis yra daugelio knygų ir DVD apie aukščiausios klasės grafiką ir 3D autorius. Šis straipsnis iš pradžių pasirodė „3D World“ 178 leidime.

Įdomu Svetainėje
Kaip sukurti naują administratoriaus abonementą neprisijungus prie „Windows 10“
Skaityti Daugiau

Kaip sukurti naują administratoriaus abonementą neprisijungus prie „Windows 10“

Jei turite daug žmonių, dirbančių jūų kompiuteryje arba turinčių prieigą prie jo, galbūt norėite ukurti adminitratoriau abonementą. Be to, jei turite vaikų, naudojančių nešiojamąjį kompiuterį ar ameni...
Kaip ištrinti „Microsoft Live“ paskyrą
Skaityti Daugiau

Kaip ištrinti „Microsoft Live“ paskyrą

veiki, noriu perkelti eamą „Xbox Live“ pakyrą į šią pakyrą, kurioje aš kelbiu, bet davė klaidą, akančią, kad pakyra jau turi „Xbox Live“ pakyrą. M tai padarė man ir aš kažkaip norėčiau pašalinti ačiū,...
Kaip atkurti nešiojamojo kompiuterio slaptažodį „Windows 10“ sistemoje
Skaityti Daugiau

Kaip atkurti nešiojamojo kompiuterio slaptažodį „Windows 10“ sistemoje

laptažodžiai vaidina varbų vaidmenį kiekvieno žmogau gyvenime šiai laikai. Šiai laikai laptažodžio apibrėžima buvo išplėtota į naują aukštį. Iš pradžių žmonė naudojo įpratu laptažodžiu, kurie apaugotų...