Debesų griovimas! 8 „Creative Cloud“ mitai sugriauti

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 25 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 19 Gegužė 2024
Anonim
i told him not to dive there.. (BIG MISTAKE!)
Video.: i told him not to dive there.. (BIG MISTAKE!)

Turinys

Nuo tada, kai „Adobe“ išleido „Creative Cloud“, buvo daug diskutuojama apie tai, kaip jis veikia ir ką jis apima, ir neišvengiamai daromos neteisingos prielaidos. Čia yra aštuoni populiariausi mitai apie paslaugą - kiekvieną jų paneigė „Adobe“ evangelistas Terry White'as.

01. Programinė įranga veikia naršyklėje

Išgirdę „debesį“ žmonės gauna vizijas apie veikiančias programas žiniatinklio naršyklėje. Nors tai gali būti kitų debesų pasiūlymų atveju, tai nėra „Creative Cloud“. „Creative Cloud“ nariai atsisiunčia ir įdiegia savo programas taip, kaip visada turi „Adobe“ klientai. Tokios programos kaip „Photoshop“, „Illustrator“, „InDesign“ ir net naujoji programa „Muse“ veikia iš kietojo disko, o ne iš debesies.

02. Jūs turite būti nuolat prisijungę

Kai jau praeisime faktą, kad atsisiųsite programas ir įdėsite jas į kietąjį diską, žmonės vis tiek kartais pagalvoja, kad jas reikia prijungti prie interneto, kad iš tikrųjų galėtų paleisti programas. Tai netiesa. Jūsų programos ne tik įdiegiamos į kietąjį diską, bet ir gali būti paleidžiamos neprisijungus.


Kompiuteris turi prisijungti prie interneto kartą per mėnesį, kad patikrintų, ar jūsų narystė vis dar galioja, bet viskas. Kai tik patikrinsite, galite atsijungti. Kai įdiegsite ir licencijuosite programinę įrangą, turėsite būti prisijungę. Jei turite metinę narystę, jūsų bus paprašyta prisijungti prie interneto ir patvirtinti programinės įrangos licencijas kas 30 dienų. Tačiau 99 dienas galėsite naudoti produktus net neprisijungę.

03. Jūsų klientai / kolegos turi būti nariai

Su „Creative Cloud“ naryste gausite 20 GB debesies saugyklos vietos. Šią saugyklą galite naudoti failams sinchronizuoti tarp savo įrenginių ir pasiekti juos per „Touch“ programas, pvz., „Photoshop Touch“ ir „Adobe Ideas“. Jei kietajame diske įdėsite failus į „Creative Cloud“ aplanką, tuos failus galėsite pasiekti ne tik neprisijungę, bet ir galite prisijungti prie www.creative.adobe.com ir jais dalytis.

Nusprendę bendrinti failą, galite nusiųsti nuorodą savo kolegoms ar klientams el. Paštu ir jie galės peržiūrėti jūsų failą savo interneto naršyklėje, net jei dar negirdėjo apie „Creative Cloud“ ar „Adobe“ programas, kurias naudojote jiems kurti. Jiems nereikia nieko susikurti ar užsiregistruoti.


04. Išeidami prarasite visus mano failus

Kai kuriate failus su įvairiomis „Adobe“ kūrybinėmis programomis, failai yra jūsų. „Adobe“ neprisiima šių failų nuosavybės ar autorių teisių. Jei nuspręsite nebebūti „Creative Cloud“ nariu, nebegalėsite naudotis „Creative Cloud“ programomis, tačiau jei turite ankstesnes CS programų versijas, galėsite atidaryti failus, jei turite išsaugojo juos suderinamais formatais su senesnėmis ar kitomis trečiųjų šalių programomis.

Jei kada nors nuspręsite vėl prisijungti prie „Creative Cloud“, vėl turėsite prieigą prie naujausių „Creative Apps“ ir galėsite toliau dirbti su savo failais.

05. Turite naudoti naujausias programų versijas

Naudodami „Adobe Creative Cloud“ visada turėsite prieigą prie naujausių „Adobe Creative“ programų, tačiau neprivalote naujovinti. Galite toliau paleisti bet kurią norimą programinės įrangos versiją, kol būsite pasirengę naujovinti. Tai labai svarbu darbo eigai, kai reikia dirbti su klientais ar tiekėjais, kurie gali būti ne naujausiose programinės įrangos versijose.


Mokami „Creative Cloud“ nariai turi prieigą prie pasirinkto darbalaukio programų archyvuotų versijų rinkinio. Pradedant nuo CS6, pasirinktos senesnės darbalaukio kūrybinių programų versijos bus archyvuojamos ir bus galima atsisiųsti, bet nebus atnaujintos naujausioms operacinėms sistemoms.

06. Jei turite „Mac“ ir asmeninį kompiuterį, turėsite du kartus prisijungti prie „Creative Cloud“

Naudodami „Creative Cloud“ galite įdiegti programinę įrangą ne daugiau kaip dviejuose savo kompiuteriuose. Kaip jūs galite tai padaryti naudodami „Creative Suite“ programas. Tačiau, skirtingai nei „Creative Suite“, „Creative Cloud“ leidžia atsisiųsti ir įdiegti „Mac“ arba „Windows“ versijas kiekvienam kompiuteriui. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie sako, kad darbe yra „Windows“ kompiuteris, bet namuose - „Mac“.

07. Jūs turite mokėti kas mėnesį

Vienu metu galite nusipirkti „Creative Cloud“ metus.

08. Tai dideli pinigai, jei norite tik „Photoshop“

Galite gauti „Single App“ narystę individualiai pasirinktai programai už mažiau. CS3-CS6 vartotojams taikoma dar mažesnė kaina. Visus planus galite pamatyti apsilankę www.creative.adobe.com.

Žodžiai: Terry White'as

Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas „The Ultimate Guide to Adobe Creative Cloud“.

Dabar perskaitykite tai:

  • Dizaineriai kalba apie „Adobe Creative Cloud“
  • Nauji „Adobe Creative Cloud“ įrankiai: 12 vaizdo įrašų
  • Nemokami „Photoshop“ veiksmai, skirti sukurti stulbinančius efektus
Populiarus Svetainėje
Padidinkite „Sass & Compass“ efektyvumą
Atrasti

Padidinkite „Sass & Compass“ efektyvumą

Ši traip ni pirmą kartą pa irodė 233 žurnalo „.net“ žurnale - perkamiau iame pa aulyje žurnale, kirtame interneto dizaineriam ir kūrėjam .Nor naudojant „ a “ ir „Compa “, palyginti u tandartine C , au...
10 geriausių patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti juodąjį penktadienį
Atrasti

10 geriausių patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti juodąjį penktadienį

Juoda i penktadieni jau netruku , todėl puiku meta pradėti galvoti apie kūrybine priemone , apie kuria galbūt norė ite gauti gerą pa iūlymą. Didžiau ia prekybo laikotarpi dažnai uteikia didelių nuolai...
5 priežastys, kodėl esate blogas bendradarbis
Atrasti

5 priežastys, kodėl esate blogas bendradarbis

Darba tudijoje gali būti puiku . Turite bendraminčių dizainerių, kurie atme idėja . Galite kartu pavalgyti pietu arba po darbo pa iimti gėrimo. Jū vi i traukiate link bendro tik lo, o kelio galvo vi a...