Didelis klausimas: ką patartumėte savo jaunesniajam?

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 1 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 19 Gegužė 2024
Anonim
Junior Developer Q&A | 15 Questions Asked By Viewers | My AMA
Video.: Junior Developer Q&A | 15 Questions Asked By Viewers | My AMA

Aralas Balkanas
Patirties dizaineris
aralbalkan.com

Jums nereikia priversti save pasirodyti didesniu nei esate. Nereikia jūsų svetainėje naudoti „mes“, kai turite omenyje „aš“. Tai, kad esate nepriklausomas, nėra stiprybė, o ne silpnybė. Tai reiškia, kad jūs esate laisvas nuo biurokratinių purvų, kurie apkabina agentūras ir įmones. Žmonės dirbs su jumis ir žavėsis dėl jūsų asmenybės ir autentiškumo - todėl jų neslėpkite.

Neskandinkite savo darbo puošyboje. Leiskite savo turiniui kvėpuoti. Tegul kiekvienas elementas, kurį pridedate prie savo dizaino, užsitarnauja teisę egzistuoti išbandant ugnį.

Bet ir žaiskite. Eksperimentuokite. Nebijokite pradėti, vis tiek iš pradžių suklysite. Nesijaudinkite dėl to, ką galvoja kiti žmonės. Padaryk daiktų. Padėkite jį ten. Kartoti. Suplėšykite, išmeskite ir vėl pradėkite. Ir daryk tai geriau. Laikas, praleistas ką nors gaminant, niekada nėra švaistomas. Tik taip mokysitės ir augsite.

Visų pirma, nelaikykite aplinkinių žmonių savaime suprantamu dalyku. Ypač tie, kurie tave myli. Niekada negali būti per daug užsiėmęs mylimiems žmonėms. Įsitikinkite, kad ir jie tai žino.

Atminkite, kad gyvenimas yra tik virtinė patirčių. Branginkite kiekvieną iš jų. Ir, kaip kūrėjas, sukurkite patirtį, kuri įgalina, pralinksmina ir džiugina žmones, kurių gyvenimą paliečiate.

Būkite maloni, likite smalsu ir linksminkitės.

Aralas yra dizaineris, kūrėjas, profesionalus pranešėjas, mokytojas ir „Feathers iPhone“ programos autorius


Shane Mielke
Kūrybinis direktorius
www.shanemielke.com

Leiskitės į keliones ir išnaudokite visas atostogų dienas. Juos galite naudoti kaip dalį savo darbo, o jei jų nenaudojate, juos prarandate. Niekada nėra tinkamas laikas pailsėti. Jūsų gyvenime visada bus konfliktuojantis projektas, terminas ar susitikimas. Negalima spausti projektų, vadovų ar kitų bendradarbių, kurie bijo paimti laisvas dienas. Ilgainiui išliksite žvalesnis visus metus ir galbūt turėsite daugiau gyvenimiškos patirties, kuri įkvėptų jūsų darbą.

Shane'as yra laisvas dizaineris

Jeffas Croftas
Dizaineris
jeffcroft.com

Jei galėčiau ką nors pasakyti savo jaunesniajam, tai būtų: 2006 m., Kai jūsų draugas, dirbantis mažoje įmonėje, vadinamoje „Facebook“, bando jus įdarbinti, kad ateitumėte dirbti su juo, tik sušikti.

Jeffas yra dizaineris, autorius, pranešėjas ir tinklaraštininkas


Whitney Hess
„UX“ dizaineris
whitneyhess.com

Vartotojo patirtis yra toli už vartotojo ribų; kolegoms ir klientams turėtų būti skirta ta pati pagarba, empatija, atjauta, propagavimas ir dėmesingumas. Mes visi stengiamės padėti kitiems žmonėms. Kai su kuo nors elgiamasi kaip su priešu, kenčia visi.

Whitney vadovauja „UX“ konsultacijoms „Vicarious Partners“

Elliotas Jay Stocksas
Dizaineris
elliotjaystocks.com

Atminkite, kad darbas dažnai gali trukdyti jums iš tikrųjų mėgautis gyvenimu. Prastovos laikas yra svarbus ne tik malonumui, bet ir tam, kad atsigaivintumėte savo smegenis, kad galėtumėte grįžti į darbą.

Jaučiu, kad pagaliau pasiekiau deramą darbo ir gyvenimo pusiausvyrą ir dirbu mažiau fizinių valandų nei kada nors anksčiau. Bet, norėdamas patekti į tą etapą, turėjau įdėti daug sunkaus darbo. Jei aš nuoširdus, tikriausiai galėčiau būti šiek tiek lengviau sau kalbėdamas apie kliento darbą, kurį ėmiausi, ir leisti sau patirti stresą. Nesigailiu sunkiai dirbęs; Aš daug labiau vertinu savo dabartinę situaciją.

Elliotas yra dizaineris ir iliustratorius


Mattas Giffordas
Programuotojas
www.fuzzyorange.co.uk

Specifikacija yra svarbiausias prioritetas. Per daug nesijaudinkite dėl projekto ir nerkite tiesiai, nes galiausiai užstrigsite nežinodami, kur eiti ar kaip elgtis. Tas naujas projektas yra įdomus, bet jis bus dar geresnis, kai suprasite, ką tiksliai turite padaryti. Be to, nusipirkite daugybės kavos bendrovių akcijų. Būsite turtingi.

Mattas yra pagrindinis „Fuzzy Orange“ kūrėjas

Jonathanas Smiley
Dizaineris
www.zurb.com

Kartoti daugiau. Nemanykite, kad kai dizainas yra sujungtas, tai paskutinis ar geriausias, kurį galėtumėte padaryti. Bandykite tol, kol bus kuo geriau. Ir sužinokite ką nors su kiekviena nauja versija.

Jonathanas yra ZURB dizaino vadovas

Veerle Pieters
Grafinis / interneto dizaineris
veerle.duoh.com

Patarimas, kurį aš duočiau jauniems dizaineriams, norintiems savarankiškai pradėti laisvai samdytis, įsitikinkite, kad skiriate sau pakankamai laiko viską apgalvoti, neskubėkite. Būtinai atlikite tyrimą, paruoškite elementarų verslo planą ir paklauskite savęs: „Ar aš galėsiu iš to pragyventi?“.

Čia yra pagrindinė istorija apie tai, kaip man viskas sekėsi ir kaip aš per daug greitai priėmiau šį sprendimą prieš daugelį metų. Tai iš seno įrašo mano ankstesniame tinklaraštyje.

„Baigusi studijas, vieną mėnesį atlikau praktiką skelbimų agentūroje (tai yra laikas prieš internetą 1989 m.). Man ten darbas labai nepatiko. Galų gale po nesibaigiančių pataisymų keli mano sukurti dalykai (kelių logotipų pavidalu) nebesijautė mano kūryba. Tiesiog atrodė, kad pasitelkiau paklausą, o viršininkas nepaliko vietos mano idėjoms ar kūrybai. Tai nusivylimo ir motyvacijos mažinimo receptas.

Mėnesius ieškodama darbo nusprendžiau duoti sau terminą. Jei iki birželio pabaigos (1992 m.) Neturėčiau darbo, atlikčiau šuolį. Didelė klaida buvo priimti tokį sprendimą. Buvo keletas žmonių, kurie taip pat šiek tiek spaudė mane, klausė, kada galėčiau pradėti. Vis dėlto mano sprendimas buvo tikrai per skubotas “.

Veerle Pieters yra interneto ir grafikos dizaineris

Andy Clarke
Dizaineris
stuffandnonsense.co.uk

Aš būčiau prisiėmęs daugiau rizikos versle. Kartais su pasigėrėjimu žvelgiu į tai, ką mano draugai pasiekė savo verslu. Aš pavydžiu jų gebėjimo rizikuoti, eiti su žarnyno jausmais ir padaryti kažką neįtikėtino. Aš pasakyčiau savo jaunesniajam, eik su savo nuojauta ir kažkaip privers tai padaryti.

Andy Clarke yra „Hardboiled Web Design“ autorius

Anna Dahlstrom
Laisvai samdomas „UX“ dizaineris
annadahlstrom.com

Vienas dalykas, kuris iš tikrųjų padėjo man tobulėti, buvo geras mentorius: kažkas, su kuriuo teko susitikti vienas su kitu, kuris man davė atsiliepimų apie mano darbą, parodė savo pavyzdžių ir kuris taip pat nurodė, kaip elgtis su visais iššūkiais mes susitinkame per savo darbo dieną - kaip keblūs klientai, nesutarimai komandoje, taip pat jūsų ribų ir savo vertės žinojimas.

Didžiausia pamoka, kurią išmokau, yra tai, kad rūpintis savo darbu yra puiku, tačiau galų gale darbas yra darbas ir kad ir koks kartais būtų reiklus ar apmaudus, neverta dėl to palaužti savęs. Jei sunkiai dirbsi ir atliksi puikų darbą, žmonės gerbs, kai tau pakiš koją tiek pat, kiek ir tavo darbą.

Galiausiai, dirbkite su kuo daugiau žmonių ir mokykitės iš jų, nesvarbu, ar tai yra jūsų, ar kitų sričių atstovai. Tai yra pats naudingiausias dalykas ir kaip vyksta tikrai puikus darbas.

Anna yra laisvai samdoma vartotojų patirties dizainerė

Mike'as Buzzardas
Verslo partnerių vadybininkas
www.google.lt

Norėčiau siekti 2005 m. Ir paskatinti save priimti Seano Parkerio siūlomą kapitalą „Facebook“ logotipui, o ne mažinti grynųjų pinigų.

Maikas yra „Google“ verslo partnerių vadybininkas / vienaragis

Sarah Parmenter
Žiniatinklio / vartotojo sąsajos dizaineris
www.sazzy.co.uk

Sunkus darbas nėra tas pats, kas protingas darbas. Maniau, kad dirbdamas visas valandas, kurias tik galėčiau, mano banko likutis bus sveikas, mano verslas klestės ir man labiau seksis dirbti.

Iš tikrųjų tai, ką padariau, nusileidau taip giliai, kad nemačiau medžių medienos ir visiškai išdegiau. Dirbk protingai; Skirkite valandų mokymuisi, darbo ir administravimo valandų, įsitikinkite, kad kiekviena užduotis turi laiko limitą ir įvykdoma per tą laiką. Man sekasi geriau, bet vis tiek anaiptol ne tobulai.

Sarah Parmenter yra „You Know Who“ savininkė

Paulas Boagas
„Headspace“ įkūrėjas
www.boagworld.com

Negalima likti darbe, kurio nekenčiate. Nedaryk mano klaidos; gyvenimas yra per trumpas. Jei dirbate darbą, kuris jums nepatinka, judėkite. Aš jums pažadu, kad niekada neatsigręšite atgal. Jei kitas darbas nepagerina dalykų, persikelkite dar kartą. Darbų ten netrūksta, o laimė yra svarbesnė už darbo saugumą.

Pasirinkite savo kovas. Laikui bėgant išmokau pusiausvyros. Leisčiau savo viršininkui laimėti nedidelius nesutarimus, kad kai aš atsistojau už save, jis žinotų, kad aš rimtai. Šis požiūris per metus pasirodė neįkainojamas, ypač klientams. Kur įmanoma, stengiuosi patenkinti klientų prašymus. Tokiu būdu, kai sakau „ne“, jie žino, kad dėl to jaučiuosi aistringai.

Paulas Boagas yra vienas iš „Headspace“ įkūrėjų

Rachel Shillcock
Laisvai samdomas interneto dizaineris
www.rachil.li

Tai, ką norėčiau pasakyti sau, iš tikrųjų neturi nieko bendro su dizainu, bet didžiausias patarimas, kurį galėčiau sau duoti, yra leisti sau laisvę eksperimentuoti ir žaisti. Apie tai šiuo metu bandau daug kalbėti - tobulumą dievinančioje visuomenėje dažnai esame labai savikritiški ir bijome klysti.

Manau, kad turime daugiau kalbėti apie savo procesą ir skatinti save ir kitus eksperimentuoti ir mėgautis savimi. Labai dažnai sulaikyti save bijodami suklysti ar pirmą kartą nesukurti tobulo kūrinio gali būti tikrai neproduktyvūs. Mes dažnai ribojame savo kūrybiškumą ir produktyvumą, gamindami darbą, kuris iš tikrųjų yra mažesnis. Aš buvau kažkas, kas leido šiai baimei mane valdyti, bet kadangi pradėjau mokytis paleisti rankas, nesusikoncentravau ties galutiniu rezultatu ir leidžiau sau žaisti su savo darbu, pastebiu, kad mano sukurtas darbas yra pabaigoje daug aukštesnio lygio.

Mielai pasakysiu savo jaunesniajam aš, kad tikrai yra gera daryti klaidas, linksmintis ir nežiūrėti į savo darbą taip rimtai. Užuot jaudinęsi dėl ateities, susitelkite į „čia ir dabar“ ir sukurkite geriausią darbą, kurį galite, ir visada bandykite patobulinti save ir savo įgūdžių rinkinį. Ryžtas galų gale pasiteisins.

Tęskite kalbėjimą, dalijimąsi ir malonumą žmonėms. Labai pažymimi gražūs ženklai ir galima užmegzti puikias draugystes.

Skirkite laiko rūpintis tuo, kas vyksta jūsų gyvenime, pramonėje ir bendruomenėje. Darykite tai, kas įmanoma, kad pasinaudotumėte daugelio siūloma pagalba, ir, kai tik galite, perduokite savo žinias.

Pagrindiniai dalykai, kuriuos, manau, norėčiau pasakyti jaunesniam dizaineriui, yra šie: vertinkite visus aplinkinius ir dėkojame už sėkmę dirbant tokioje sparčiai besivystančioje ir naudingoje pramonėje; stenkitės skirti laiko suprasti savo stipriąsias puses ir trūkumus; niekada negalvokite, kad baigėte mokytis, ir visada stenkitės tobulėti; mokyk ir duok atgal, ką gali, kai gali; paskaityti, kalbėti, rašyti, kalbėti - tiesiog darykite viską, kad galėtumėte padėti kitiems.

Net ir tada, kai pasidaro sunku, ir jaučiate, kad nepadarote jokios pažangos, tiesiog toliau bandykite, galų gale bus verta.

Rachel yra laisvai samdoma interneto dizainerė

Bruce'as Lawsonas
Operos žiniatinklio evangelistas
www.brucelawson.co.uk

Neklausykite žmonių, kurie jums sako, kad klystate, nenurodydami priežasties. Mūsų pramonė remiasi žiniatinkliu, kuris yra nuostabus dalykas, bet kuris taip pat įgalina niekšiškus žmones šaukti „NEPAVYKĖ!“ ir tada slinkite atgal už jų klaviatūros. Ignoruok juos. Ir visada pakuokite maniškį, jei einate į konferenciją ar kliento susitikimą.

Bruce'as Lawsonas yra „Opera“ internetinis evangelistas

Gavinas Elliottas
Dizaineris
www.gavinelliott.co.uk

Nesvarbu, ar tai būtų bendravimas su kolega, komandos draugu, dabartiniu klientu ar būsimu klientu, jei jūs aiškiai suprantate savo bendravimą, jūsų gyvenimas yra daug lengvesnis.Klauskite teisingų klausimų ir klausykitės, ar nuo to priklauso jūsų gyvenimas.

Gavinas yra „Industry Web Conference“ įkūrėjas

Jeremy Keithas
Clearleft
clearleft.com

Užuot siųsdamas pranešimą atgal savo jaunesniajam, aš nedelsdamas sunaikinčiau pranešimų siuntimo technologiją. Visatoje besibaigiančių paradoksų potencialas yra per didelis.

Bet kokios žinios, kurias pateikiau savo buvusiam aš, privertė mano ankstesnį elgesį kitaip elgtis taip:

a) sunaikinti laiko juostą, kurioje gyvena mano dabartinis aš (darant prielaidą, kad išsišakojanti daugelio pasaulių multiversa) arba

b) Dabartinio savęs keitimas, galbūt tiek, kad niekada nebus išrasta pranešimų siuntimo technologija. Rezultatas: momentinis paradoksas.

Bet jei norėčiau atsakyti į jūsų klausimą, jei galėčiau atsiųsti pranešimą jaunesniam dizaineriui ar kūrėjui, tai aš norėčiau pateikti profesionalų patarimą:

„Jeremy. Kai kada nors ateityje susidursite su technologija, galinčia išsiųsti tokią žinutę atgal į jūsų buvusį save, turite nedelsdami ją sunaikinti!

Bet aš žinau, kad jūs nepaisysite šio patarimo. Tarsi, jei tu skaitytum, šito neskaitytum.

Kita vertus, man nėra atminties, kad kada nors gaučiau šią žinią, todėl galbūt jūs vis dėlto pasielgėte teisingai “.

Jeremy yra „Clearleft“ įkūrėjas ir technikos direktorius

20 geriausių vizitinių kortelių, kurias kada nors pamatysite! Patikrinkite juos „Creative Bloq“.

Šviežios Leidinės
„Nike“ kuria naują atletikos kūno tipografiją
Atrasti

„Nike“ kuria naują atletikos kūno tipografiją

Džordžijo lengvo io atletiko a ociacija turi vieną iš labiau iai atpažį tamų prekė ženklų porto pramonėje. Nuo Džordžijo buldogo iki juodo , raudono ir balto palvų chemo , prekė ženkla yra tapatybė kl...
Laisvai samdomi darbuotojai perspėjo naudotis sutartimis
Atrasti

Laisvai samdomi darbuotojai perspėjo naudotis sutartimis

Nuo tabiai pavadinta „Don't get crewed Over“ vetainė leidžia vaizdo įrašą pavadinimu „Kok jau ma būti lai vai amdomu darbuotoju“. ocialinio ek perimento metu moteri iūlo umokėti penki doleriu už p...
Pagerinkite puslapio įkėlimo laiką
Atrasti

Pagerinkite puslapio įkėlimo laiką

Ši traip ni pirmą kartą pa irodė 232 žurnalo „.net“ žurnale - perkamiau iame pa aulyje žurnale, kirtame interneto dizaineriam ir kūrėjam .Turinio pri tatymo tinklai (CDN), papra čiau tariant, yra žini...