Didelis klausimas: kiek vertinate oficialų interneto dizaino švietimą?

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 10 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 18 Gegužė 2024
Anonim
High Density 2022
Video.: High Density 2022

Shane'as McCartney'as
shanemccartney.com

Ar manau, kad meno mokyklos yra geras dalykas? TAIP. Aš dažnai norėčiau, kad turėčiau oficialų dizaino išsilavinimą, kartu su spalvų teorijos ir tipografijos mokymais. Ar manau, kad jie yra būtini 100 procentų? NE. Svarbu atsiminti, kad net meno mokyklos gamina blogus dizainerius. Dalis mano norėtųsi, kad turėčiau išsilavinimą ar oficialų dizaino išsilavinimą, bet taip pat jaučiu, kad kai kurių dalykų nežinojimas padėjo būti atviresniam savęs augimui, eksperimentavimui ir tiesiog įvairių įgūdžių rinkiniui.

Pusė mano draugų turi dizaino išsilavinimą, o kita pusė yra savamokslė, kaip aš. Kai kuriems žmonėms reikia formaliojo švietimo struktūros ir vadovavimo. Kiti yra „pasidaryk pats“ tipai, kuriems reikia judėti savo greičiu ir išsiaiškinti viską per bandymus ir klaidas. Nei vienas, nei kitas būdas nėra tobulas. Galų gale svarbu tik tai, ar jūsų darbas yra geras, ar ne. Galų gale sėkmė ir gražus darbas priklauso nuo asmens ir nuo to, kaip sunkiai esate pasirengęs dirbti mokykloje ar už jos ribų, išmokti įgūdžių, reikalingų išgyventi.


Shane yra komercinis „Flash“ kūrėjas

Danas Rubinas
webgraph.com

Šiame klausime keliami du klausimai: 1); ar norint oficialiai mokytis šioje srityje reikalingas oficialus išsilavinimas ir 2); ar apskritai įmanoma įgyti oficialų išsilavinimą, kuris tinkamai pasirengtų šiandienos interneto reikalavimams?

Į pirmąjį klausimą atsakyti lengva: ne. Yra per daug pavyzdžių, kai savamoksliai dizaineriai, kūrėjai ir mąstytojai jau skatina industriją manyti, kad reikalingas oficialus išsilavinimas. Ar gali tai pasikeisti vieną dieną? Tikiuosi, kad ne. Atviras žiniatinklio pobūdis - elementas, leidžiantis bet kam kurti ir publikuoti - daro jį tokiu stipriu.

Atsakymas į antrą skaičių taip pat yra lengvas, bet labiau įtraukiamas: ne dabar. Dabartiniai kursai, kuriuos siūlo dauguma, jei ne visi, universitetai, geriausiu atveju atsilieka, o dėstymas pasenęs arba neteisingas.


„WaSP InterACT“ komanda ir „Opera“ žiniatinklio standartų programos yra programos, kuriomis siekiama ištaisyti šias pagrindines problemas kuriant atviras kurso struktūras, prieinamas visiems ir bet kur. Šiuos kursus kuria dėstytojai ir ekspertai, kurie yra praktikai šių dienų žiniatinklyje ir yra struktūrizuoti taip, kad būtų nuolat atnaujinami. Jie sutelkia dėmesį į koncepcijų, o ne įrankių mokymą, pradedant vizualaus dizaino pagrindais ir baigiant informacijos architektūra, baigiant darbu su klientais ir visais praktiniais dalykais.

Maža kliūtis patekti į tai leidžia mums pasinerti į internetą, nes dėl to esame aistringi, nelaukdami kelerių metų, kol kas nors pasakys, kad esame pakankamai geri, kad galėtume pradėti mokytis ir kurti. Tikiuosi, kad to niekada neprarasime.

Danas yra „WebGraph“ įkūrėjas

Dan Mall
danielmall.com

Apskritai aš esu didelis bet kokio švietimo šalininkas. Prekybos žurnalų ir knygų skaitymas, dalyvavimas konferencijose ir pamokų atlikimas yra tik keli būdai, kaip mokytis ir tobulinti savo amatą.


Gerų mentorių radimas yra vienas geriausių būdų, kaip man pavyko pasisekti šioje srityje. Mokytis iš kitų žinių ir patirties neįkainojama. Tai yra didžiulė oficialaus interneto dizaino mokymo vertė: yra didesnė tikimybė, kad turėsite tiesioginę prieigą prie protingesnių ir patyrusių žmonių, kurie jus konsultuos, nesvarbu, ar tai jūsų bendraamžiai, ar jūsų mokytojai. Aš nebūčiau ten, kur esu šiandien, be John Langdono ir Jervio Thompsono, buvusių mokytojų ir dabartinių draugų, kurių išmintį aš praktikuoju kasdien, globos.

Jei vertinate oficialų, bet ne oficialų interneto dizaino švietimą, tai greičiausiai yra pasenusios mūsų pramonės švietimo būklės rezultatas. Bet mes galime tai pakeisti. Programos vadovai nenuilstamai ieško aistringų mokytojų, turinčių šiuolaikinių pritaikomų įgūdžių. Eikite pasikalbėti su savo vietinių kolegijų ar universitetų dizaino, daugialypės terpės ar programavimo skyrių direktoriais arba įsitraukite į tokias programas kaip „WaSP InterACT“ ar „Opera Web Standards Curriculum“. Internetinio dizaino švietimas galėtų būti jėga, su kuria reikia vadovautis, tačiau tam reikia kelių aistringų sielų.

Elliotas Jay Stocksas
elliotjaystocks.com

Į šį klausimą sunku atsakyti tiems iš mūsų, kurie šiuo metu dirba internete, nes pati terpė yra tokia jauna, kad dauguma mūsų ją pasirinko mokydami patys arba mokydamiesi darbo vietoje. Tiesą sakant, tikriausiai tai turi tik jaunesni nei 25 metų dizaineriai ir kūrėjai.

Aš žinau, kad šiomis dienomis labai daug dirba institucijos, kurios tikrai atkreipia dėmesį į internetą - Christopheris Murphy ir Nicklasas Perssonas iš Ulsterio universiteto - ir tai puiku, nes iš tikrųjų reikia, kad interneto dizainas būtų įtrauktas į akademinį švietimą. Keista, kad šių kursų net nebuvo, kai pradėjau universitetą 2001 m.

Tačiau interneto dizaino studentui nebūtinai seksis geriau nei kam nors be tokio formaliojo mokymosi. Tai aistra ir ryžtas lems sėkmę, o formalusis švietimas tai gali sustiprinti.

Elliotas yra dizaineris ir iliustratorius

Danas Frostas
brightcloud.net

Patirtis yra svarbiausia už viską, tačiau tie, kurie neturi oficialaus mokymo (kalbu laipsnio, o ne trumpų kursų), dažnai mokosi tų pačių dalykų darbe. Mano patirtis rodo, kad tai šiek tiek atsilieka tokiuose dalykuose, kaip bendravimas ir „minkšti“ įgūdžiai, tačiau jų techninės žinios dažnai yra lygiavertės.

Kuriant žiniatinklį technologijos keičiasi taip greitai, kad laipsnis prieš 10 metų gali atrodyti nesvarbus. Kasdien taip tikriausiai bus, bet kartais pasitaiko grynuolių; intelektinės nuosavybės kursai „uni“ arba papildomi tekstų rašymo užsiėmimai (kuriuose dalyvavau). Galų gale kvalifikacija yra tik dar viena patirties forma. Kuo daugiau patirties, tuo geriau, kad ir kokia būtų.

Danas Frostas yra „BrightCloud“ techninis direktorius

Jonathanas Smiley
zurb.com

Nedaug. Yra daugybė geriausios praktikos pavyzdžių, kuriuos galėtumėte išmokti, tačiau vienintelis būdas iš tikrųjų žinoti yra pats jį susikurti, pats užkoduoti ir išbandyti. Sužinokite kalbėdami su kitais interneto dizaineriais ir išsirinkdami jų kodą bei duomenis. Žiniatinklis vystosi taip greitai, kad neįsivaizduoju bandymo dėstyti kursą, kuris, tikėjausi, bus svarbus abiturientams po dvejų ar trejų metų. Aš iš tikrųjų lankiau mokyklą (daugiau ar mažiau) kurdamas internetinius puslapius, bet tikrai nesimokiau, kol to nedariau kiekvieną dieną.

Jonathanas yra ZURB dizaino vadovas

Trentas Waltonas
paravelinc.com

Dauguma universitetinio lygio interneto dizaino ir kūrimo švietimo, su kuriuo susidūriau, buvo glaudžiai susijęs su tokių įrankių kaip „Dreamweaver“ ar „Flash“ naudojimu ir daugelį metų nuo konvencijos. Dizaino ar reklaminių takelių, su kuriais susidūriau iš antrų rankų, panašu, kad jie taip pat nėra susiję su prieinamumu ar praktine plėtra, atitinkančia interneto standartus.

Panašu, kad interneto dizaineriai, sužinoję tai, ką žino, skaitydami tinklaraščius, dalindamiesi ištekliais ir daugybe bandymų ir klaidų. Kadangi pramonė kasmet apibrėžiama iš naujo - nuo lentelių iki CSS išdėstymo, saugaus žiniatinklio iki žiniatinklio šriftų, fiksuoto pločio iki reaguojančio / adaptyvaus, „Flash“ iki HTML5 drobės ir kt., Turime dirbti kartu, kad apibrėžtume, ką mokytis apie internetą klasės nustatymai turėtų atrodyti.

Mokytojai taip pat turi būti darytojai, sutvarkyti savo rankas su technologijomis ir metodais, kol jie dar nėra įprasti. Galų gale vertingiausias dalykas, kurį gali turėti interneto specialistas, yra noras sužinoti, kas toliau.

Trentas yra „Paravel“ įkūrėjas

Markas Kirby
mark-kirby.co.uk

Oficialus internetinio dizaino mokymas gali būti naudingas, atsižvelgiant į tai, koks turinys yra naujausias - pasenusias technikas mokantys kursai gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Alternatyva galėtų būti mokymasis per praktinę patirtį, kiekvieno projekto panaudojimas kaip galimybė sužinoti ką nors naujo. Savarankiškai motyvuotą išsilavinimą galima įgyti internete ir iš knygų, nors reikia atsidavimo, kad galėtum save pastūmėti mokytis ir naudoti naujas technikas. Žinoma, pasibaigus oficialiam išsilavinimui, visi ir toliau turi mokytis tokiu būdu, tačiau geras formalusis išsilavinimas gali suteikti tvirtą pagrindą, kuriuo remiantis galima remtis.

Markas kuria svetaines mobiliesiems ir programas „Ribot“

Inayaili de Lon
canonical.com

Manau, kad formaliojo interneto dizaino mokymo vertę galime įvertinti tik analizuodami kiekvieną konkretų kursą. Jei formalusis ugdymas moko studentą, kaip nuolat mokytis, analizuoti, tyrinėti, kartu suteikiant pagrindus pagrindinėms projektavimo ir programavimo koncepcijoms, kurias studentas gali remtis, ir, svarbiausia, paruošia studentą išgyvenimui konkurenciniame pasaulyje, tada tai yra vertinga.

Jei formaliame ugdyme daugiausia dėmesio skiriama mokyti mokinį, kaip dirbti su konkrečiomis priemonėmis ir kaip laikytis konkrečių nurodymų, tai nėra taip vertinga. Kuriant internetinį dizainą, tai, kas yra tiesa ir šiandien laikoma geriausia praktika, kitą savaitę gali būti pripažinta pasenusia, todėl mokymosi pačiam gebėjimas yra būtinas.

Inayaili yra „Canonical“ interneto svetainių dizaineris

Natanas Smitas
sonpring.com

Išmanantys dizaineriai, nors ir įgijo tų žinių, yra vertingi. Dizaino išsilavinimas yra svarbus, oficialiai įgytas ar kitaip. Norėčiau paraginti visus, kurie ketina kurti interneto dizainą kaip karjerą, pasinerti į dizainą ne tik tam tikroje terpėje.

„Big-D“ dizainas yra svarbus. Tie, kurie holistiškai studijuoja nesenstančius santykio, spalvų, tipografijos principus - taip pat stengiasi išmokti kodą, kad jis įvyktų, yra žymiai vertingesni už tuos, kurie mokosi tik vieno ar kito. Jei esate vien vizualinis dizaineris arba rašote tik kodą, yra kur augti.

Pažymėtina, kad šiuo metu ruošiuosi stoti į su dizainu / technologijomis susijusią doktorantūros programą savo vietovėje, kad užpildyčiau savo žinių spragas (mano bakalauro ir magistro laipsniai yra nesusijusiose studijų srityse).

Natanas sukūrė „960 Grid“ sistemą

Chipas Hayneris
centresource.com

Kaip ir dauguma kitų meno terpių, interneto dizainas remiasi pagrindiniais dizaino įgūdžiais ir technika, kurios dažnai išmokstama per oficialų meno švietimą. Tačiau tai, kas daro interneto dizainerį tikru savo amato meistru, yra sąlytis su kitu puikiu interneto dizainu, kartu su įsipareigojimu nuolat tobulinti savo patirtį praktikuojant, dauginant ir bandant naujus dalykus, kol kas nors neišliks.

Chipas yra konsultantas, kūrėjas ir dizaineris, kurio specializacija yra PHP kūrimas

Mattas Giffordas
fuzzyorange.co.uk

Oficiali švietimo forma būtų puiki mokyti naujos kartos kūrybingų specialistų, tačiau niekas niekada negali įveikti ekspozicijos, patirties ir mokymų darbo vietoje. Mokykitės eidami ir išlaikykite žinias naujausias. Negalite visko išmokti iš vadovėlio.

Mattas yra pagrindinis „Fuzzy Orange“ kūrėjas

Andy Budd
clearleft.com

Manau, kad dizaino švietimas yra labai svarbus, tačiau, deja, interneto dizaino mokymo kokybė įstrigo 90-aisiais ir beveik visais lygiais žlunga studentams. Užuot dėstę maketavimo, tipografijos ir spalvų teorijos pagrindus, dauguma interneto dizaino laipsnių orientuojasi į technologijas ir įrankius. Užuot supratę žmogaus kompiuterio sąveikos nuomininkus ir žiniatinklio pobūdį, mes matome pasenusius dėstytojus, mokančius technikos, kurią pramonė diskreditavo prieš daugelį metų.

Yra keletas puikių dėstytojų, tokių kaip „Web Standardistas“, kurie sugeba nuolat atnaujinti ir mokyti naujausių metodų. Tačiau tokių žmonių yra nedaug. Vietoj to neretai pasitaiko dėstytojų iš tradicinių informatikos sričių, kurie pasirinko dėstyti su internetu susijusius kursus, kuriuose jie turi mažai praktinės patirties arba jos neturi; "Ei, jie gauna kompiuterius ir kaip sunku iš tikrųjų gali būti CSS?"

Aš reguliariai kalbuosi su studentais, kurie yra nusivylę universitetais, mokydami jiems technikos, kurią jie žino neteisingą. Tai savo ruožtu sukuria absolventus, kurie išleido dešimtis tūkstančių svarų ir yra apsunkinti ilgametėmis skolomis, neturėdami nei praktinių įgūdžių, reikalingų įsidarbinti, nei konceptualių įgūdžių judėti pirmyn.

Tuo metu, kai agentūros šaukiasi kokybiškų absolventų, man gėda pasakyti, kad JK švietimo sistema žlunga pramonėje ir, dar svarbiau, žlunga studentuose, kuriems jie turėtų tarnauti.

Andy yra „Clearleft“ generalinis direktorius

Aralas Balkanas
aralbalkan.com

Norėčiau sužinoti, kas yra oficialus interneto dizaino švietimas. Per daug laiko praleidęs aukštojoje mokykloje ir mačiusi per daug bendravimo fakultetų su „interneto laipsniais“, pritvirtintais prie jų tradicinių pasiūlymų, kreipiuosi į visus, turinčius interneto dizaino diplomus, su sveika skepticizmo doze. Visų pirma, aš vertinu tai, ką padarėte, o ne tai, ką mokėtės. Parodykite man paskutinę jūsų sukurtą svetainę, paskutinę jūsų parašytą programą, o ne diplomą.

Tai pasakė, jei, pavyzdžiui, turėtumėte MBA sąveikos dizaino srityje iš Vizualiųjų menų mokyklos, atkreipčiau į tai dėmesį. Interneto dizainas patenka į sąveikos dizainą. Aš niekaip nesu su jais susijęs. Tiesiog pagalvokite, kad jie turi unikalų „kick-ass“ laipsnį. Aš pasamdysiu sąveikos / vartotojo patirties dizainerį, kuris bet kurią dieną kuria svetaines per „interneto dizainerį“ (kad ir ką tai reikštų).

Aralas yra dizaineris, kūrėjas, profesionalus pranešėjas, mokytojas ir „Feathers iPhone“ programos autorius

Whitney Hess
whitneyhess.com

Aš vertinu visų rūšių švietimą, ne tik dalykus, tiesiogiai susijusius su interneto dizainu. Fonų, perspektyvų, požiūrių ir vertybių sistemų derinys yra tai, kas daro mūsų bendruomenę tokią didelę ir leidžia kurti platformas, kurios gali pakeisti pasaulį.

Nors turiu platų oficialų išsilavinimą informatikos, profesionalaus rašymo, psichologijos ir žmogaus bei kompiuterio sąveikos srityse, patirtis, kurią įgijau tiesiog dirbdama dieną ir dieną, padarė mane tokią, kokia esu. Vis dėlto esu dėkingas už laiką, kurį teko tyrinėti be apribojimų, be baimės ir be pasekmių. Mano išsilavinimas yra mano praktikos pagrindas, be to, man būtų reikėję daug ilgiau patekti ten, kur esu.

Whitney yra nepriklausomas vartotojų patirties dizaineris

Chrisas Coyier
chriscoyier.net

Aš nežinau, kas yra interneto dizaino švietimas iš pirmų lūpų, ir aš įsivaizduoju, kad tai pasakytina apie daugumą pramonės žmonių, kurie yra mano amžiaus (30) ar vyresni. Turiu menų bakalaurą, daugiausia dėmesio skiriu keramikai ir grafiniam dizainui. Jaučiuosi išmokęs nemažai meno pagrindų ir pakėlęs skonį. Turėdami tai ir norą mokytis, galite pradėti kurti internetinį dizainą ir būti kuo geresni.

Aš turėjau galimybę konsultuotis dėl naujų laipsnių ir naujų kursų kolegijose, kurie pradeda siūlyti specialias žiniatinklio programas. Atsižvelgiant į mano meno kilmę ir tai, ką aš tai vertinu, mano atsiliepimai visada buvo tai, kad nors šios naujos programos yra nuostabios ir progresyvios ir tikrai sukurs naują internetinių vaikų amžių, nepamirškite apie pagrindinius kursus, kurie peržengia bet kokia konkreti technologija.

Chrisas yra „Wufoo“ tinklalapio dizaineris

Aaronas Gustafsonas
easy-designs.net

Manau, kad oficialus švietimas žiniatinklio specialistams yra tai, kur turime būti. Bet šiuo metu to labai nesureikšminu ieškodama naujų komandos narių, nes didžioji dauguma programų nemoko tų įgūdžių, kurių mums reikia.

Deja, radome programų, kurios absolventams pristatė pagrindines žiniatinklio standartų kompetencijas, tokias kaip HTML ir CSS, dažnai nesusiejo tinklalapių kūrimo būdų su priežastimis, kurios yra esminės norint priimti protingesnį dizainą ir kodo sprendimus.

Kai mes prisijungiame prie mūsų komandos, mums tenka praleisti daug laiko perkvalifikuojant žiniatinklio žmones ir nematau, kad tai greitai pasikeis. Dėl šios priežasties svarbiausias atributas, kurio ieškome naujame samdinyje, yra troškimas tiek žinių, kiek galime į juos išmesti.

Šiuo metu entuziazmas man yra kur kas svarbesnis nei formalus internetinis mokymas. Aš nebūtinai matau, kad tai keičiasi, nes entuziazmas yra toks svarbus, bet aš tikiuosi, kad žiniatinklio mokslų laipsnis ilgainiui taps toks pat bendros kompetencijos indikatorius kaip architektūros ar teisinis išsilavinimas.

Aaronas yra „Easy!“ Pagrindinis narys Dizainai

Chrisas Millsas
dev.opera.com

Aš nesureikšminu daugumos dabartinių formaliojo interneto dizaino mokymo, nes dauguma kursų yra pasenę ir nemoko geriausios praktikos.Jie taip pat nenuoseklūs. Todėl absolventai dažnai neišeina iš kursų, turėdami įgūdžių, reikalingų įsidarbinti pramonėje.

Manau, kad būtų tinkamas nuoseklus formaliojo interneto dizaino mokymo standartas. Tai labai palengvintų karjeros galimybes ir samdytų naujus žiniatinklio vaikinus, nes būtų lengviau įrodyti savo įgūdžius ir patikrinti, ar jie turi tai, ko jums reikia. Tai taip pat padidintų kodo standartą internete.

Štai kodėl aš ir kiti praleidome daug laiko, norėdami paveikti vyriausybę, universitetus ir pan., Siekdami įgyvendinti nuoseklius internetinio švietimo standartus, pirmiausia skelbdami tokią medžiagą kaip „Opera“ žiniatinklio standartų programa ir „WaSP InterACT“.

Chrisas moko atvirų „Opera“ standartų

Sovietų
Neaiškios prekės ženklo linijos
Toliau

Neaiškios prekės ženklo linijos

Kai me pirmą kartą ėmėmė didelių prekė ženklo projektų John on bankuo e, klientai paprašė pamatyti mū ų „proce ą“. Taigi pareigingai užrašėme, kok , mū ų manymu, turėtų būti ši proce a . Nepai ant kel...
Kaip padaryti, kad programa būtų pasiekiama
Toliau

Kaip padaryti, kad programa būtų pasiekiama

JK vyriau ybė nuo tatai reiškia, kad viešojo ektoriau vetainė ir programo dabar turi būti prieinamo vi iem . kaitmeniniame amžiuje mobilio io programėlė tapo plačiai populiaria ver lo platforma, leidž...
Kaip būti kūrybiškesniam būnant toli nuo studijos
Toliau

Kaip būti kūrybiškesniam būnant toli nuo studijos

Yra daugybė prieža čių, kodėl galite nebūti avo tudijoje: pavyzdžiui, dirbate namuo e ar toli renginyje. Pertrauka nuo avo tudijo erdvė yra puiku būda pradėti kūrybiškumą, todėl vadovaukitė toliau pat...