6 tendencijos, keičiančios dizaino pobūdį

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 28 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
John Maeda: Designing for simplicity
Video.: John Maeda: Designing for simplicity

Turinys

Gyvename pasaulyje, kuris yra visiškai kitoks nei tas, kuris buvo tik prieš dešimt metų. Žmonės mąsto, kalba, bendrauja ir dalijasi dar niekad nepatirtais būdais.

Šiandienos vartotojai vystosi pašėlusiu tempu, netgi greičiau nei technologijos. Kuriant prekės ženklus ir produktus pradedama vadovautis logika ir procesais, kurie yra toli nuo to, prie ko įpratę tradiciškai struktūrizuotos korporacijos.

Reikia pakeisti paradigmos mąstymą apie ateitį, taip pat iš esmės pakeisti tai, kaip mes įtraukiame vartotojus ir skatiname naujoves.

Šioje naujoje socialinėje ir verslo aplinkoje daugiau įmonių ieško savo dizaino funkcijų ir partnerių, kad paskatintų naujoves, kad atitiktų kintančią tikrovę.

Per pastaruosius kelerius metus nustatiau konkrečias tendencijas, darančias įtaką mūsų visuomenei ir verslui. Šios tendencijos labiau nei bet kada daro tiesioginę įtaką dizaino bendruomenei ir vis labiau vaidina vaidmenį skatinant naujoves ir kuriant prekės ženklus.


01. Milijardais daugiau interneto vartotojų

Spartus interneto prieinamumo augimas sukuria padidintą sąmoningumą, todėl vartotojai tampa protingesni, labiau prisijungę, išmintingi ir reiklūs. Apie 40 procentų pasaulio gyventojų šiandien turi interneto ryšį, daugiau nei 3 milijardai žmonių.

Kai daugiau žmonių gaus prieigą prie informacijos iš delno, jie taps labiau diskriminuojantys priimdami sprendimus dėl pirkimo. Jie gali užeiti į parduotuvę, kad galėtumėte naršyti, bet galų gale įsigyjate internetu dėl kainos, patogumo ar kitų priežasčių.

Šiandienos pasaulinėje rinkoje tai sukels aršesnę konkurenciją už tiesioginių konkurentų, kurių gaminiai turi tą pačią lentyną, ribų.

02. Vis labiau globalizuojama rinka

Skaitmeniniame pasaulyje nėra lentynos. Visa žiniasklaida ir turinys, firminiai ar kitokie, dabar yra socialiniai ir dalijami, taip sukuriant begalines galimybes vartotojams.


„PepsiCo“ gaminiai - nesvarbu, ar naujas gaivusis gėrimas, pavyzdžiui, neseniai pristatytas „Caleb’s Kola“, ar „Pepsi“ prekės ženklo įkvėpta mados kapsulių kolekcija, konkuruoja su kitais produktais ir prekės ženklais be erdvės ar laiko ribų.

Yra išplėstas kraštovaizdis, kuriame turime konkuruoti: nauja ir platesnė visata, kurioje prekės ženklai dabar kovoja už bendravimą, dėmesį ir pardavimą, neatsižvelgdami į paprastas lentynos ribas.

03. Išmanantys socialinės žiniasklaidos vartotojai

Šiandieniniai skaitmeniniu požiūriu išmanantys vartotojai iš tikrųjų suvokia save. Jie filtruoja informaciją pagal mikro nišų pomėgius, tada tinkina, individualizuoja ir išplėtoja turinį keliuose „man“ kanaluose su žmonėmis, kurie dalijasi savo gyvenimo būdu ir vertybėmis. Jie nori įtraukti prekės ženklus į abipusį dialogą.

Prekės ženklai turi būti šio internetinio pokalbio dalis arba gali būti ignoruojami arba tapti nereikšmingi. Dizainerių iššūkis bus sukurti nuostabią realaus pasaulio patirtį, kuri vis tiek pritrauktų vartotojus į jų parduotuves ir dirbtų su besikuriančiomis elektroninės prekybos platformomis bei socialinės žiniasklaidos kanalais, kad sukurtų patrauklią internetinę patirtį ir skaitmeninę įtaką.


Nepaisant rinkos, prekės ženklo ar tikslinio vartotojo, ateinančiais metais bus gyvybiškai svarbus autentiškas, sąžiningas ir skaidrus dalyvavimas.

Kitas puslapis: dar trys pasaulinės tendencijos, keičiančios dizaino pobūdį

Populiarus Vietoje
80 metų pasaulio taurės bilietų dizainas
Toliau

80 metų pasaulio taurės bilietų dizainas

Vyk ta 2014 m. FIFA pa aulio taurė, o tiem laimingiem žiūrovam , kuriem pavyko gauti bilietą į vieną ar daugiau turnyro rungtynių, tai yra nedideli paudinio dizaina , kurį jie tikriau iai brangin atei...
Galingi plakatai pabrėžia „garbės žudynių“ problemą
Toliau

Galingi plakatai pabrėžia „garbės žudynių“ problemą

Reklamo pramonė gali būti iejama u lengvabūdiškumu, tačiau ji vi ada nori naudoti pau dintiniu kelbimu , kad u idurtų u rimtai vi uomenė klau imai .Taigi, kai „Co mopolitan“ ir prote to grupė „Karma N...
Atraskite „Google UX“ dizaino paslaptis
Toliau

Atraskite „Google UX“ dizaino paslaptis

Ši interviu vyko 2016 m.Rachel Inman nemėg ta iš kirtinumo, kuri tie iogiai u iję u jo vaidmeniu „Google“, kur ji dirba tobulindama vartotojo patirtį. Apibūdinant ave kaip „augančią šiek tiek vėpla“, ...