5 geriausi patarimai, kaip suteikti atsiliepimų apie dizainą

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 7 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
16 ошибок штукатурки стен.
Video.: 16 ошибок штукатурки стен.

Turinys

Suprasti socialinės sąveikos psichologiją yra savaime darbas, tačiau kai sutelkiate dėmesį į piktogramas, tinklelius, sąveikas, lengva nepastebėti, kad kiti žmonės jaučia jausmus, kuriuos reikia saugoti, ir kad jūs taip pat darote.

Grįžtamasis ryšys yra būtinas blogis, norint sukurti vartotojus tenkinantį galutinį produktą, tačiau jis tinkamai įgyvendina savo paskirtį.

Žemiau mes surinkome keletą atsiliepimų iš abiejų pusių dizaino ekspertų. Mes juos išvardijome, kad galėtume lengviau sužinoti naudingus atsiliepimų taškus ir kuo labiau sumažinti žalingus. Nedelsdami pateikite 5 patarimus, kaip dizainas gali būti neapkenčiamas.

01. Nevenkite tolesnių klausimų

Grįžtamasis ryšys turėtų pradėti diskusiją, ne tik suteikti, o tada visi eina toliau. Tai atrodo kaip komanda, kuri nėra tinkama kritika. Uždavus tolesnius klausimus, sukuriamas dialogas, kuriuo siekiama kelių tikslų.


Pradedantiesiems tai atkreipia kritiką - suprasdamas kiekvieną kampą, gavėjas geriau supranta problemą ir ar galima išspręsti, kurias jos dalis.

Be to, apklausa tolesniais klausimais gali užginčyti įtariamą kritiką. Tokiose aplinkybėse atsiliepimai ne visada būna sąžiningi, žaidžiamos paslėptos darbotvarkės ir asmeniniai motyvai. Tolesni klausimai padeda išsiaiškinti, kas yra tinkama ir kas subyra dėl spaudimo.

Vis dėlto ne visada yra klastingas potekstė. Kartais kritikas iš tikrųjų turi galiojantį tašką, tačiau negali dėl kokios nors priežasties to suformuluoti. Šiuo atveju tolesnių klausimų uždavimas padės kalbėtojui iš tikrųjų išsakyti tai, ką nori pasakyti. Kai kuriems žmonėms tiesiog reikia pagalbos tinkamai išreikšti save.

Dustinas Curtisas rekomenduoja priversti save užduoti kritikui bent tris klausimus. Jis atkreipia dėmesį į tai, kad šių klausimų formulavimas padės pakeisti jūsų pačių nuomonę, todėl tai bus naudinga taktika visiems.


02. Visada laikykitės tikslo

Kaip aprašėme „Design Design“ įmonėje, daug problemų dėl grįžtamojo ryšio kyla dėl painiavos dėl galutinio tikslo.

Kam skirtas šis produktas? Ką ji tikisi pasiekti? Tas pats dizaino elementas gali būti puikus pasirinkimas arba siaubingas pasirinkimas, atsižvelgiant į atsakymus į tokio pobūdžio klausimus.

Jei pradžioje visi nesupranta tų pačių tikslų, atsiliepimai bus klaidingi ir neveiksmingi.

Geriausia, kai tikslai sprendžiami projekto pradžioje, tačiau jei niekada nebuvo vienodai sprendžiami, tuo greičiau, tuo geriau. Kai visi bus tame pačiame puslapyje apie tikslinius vartotojus, strategijas, stilius ir sėkmės kriterijus, atsiliepimai bus tikslingesni ir naudingesni.

Priešingu atveju visi traukia dizainą į skirtingas puses, ir jūs gausite tai, kas bandys atitikti visus kriterijus ir netenkins nė vieno.


Skirkite laiko iš anksto pakartoti projekto tikslus. Jei kas nors nukrypsta nuo kelio, galite lengviau juos sugrąžinti tokiu būdu. Be to, aiškiai nustatyti tikslai konkrečiau išnaikins pagrįstus nuomonės komentarus ir padės išspręsti kai kuriuos nesutarimus.

03. Pateikite tinkamą kontekstą su kadravimu

Tinkamas kadravimas, jei jį įgyvendins visi, gali išspręsti nemažą dalį grįžtamojo ryšio problemų. Tai, ką turime omenyje turėdami kadravimą, yra požiūris arba kampas, kuriuo pateikiamas komentaras. Tą pačią problemą galima apibūdinti įvairiais kampais, tačiau kai kurios yra naudingesnės nei kitos.

Yotamas Troimas siūlo vietoje sprendimo pateikti problemą. Apibendrinant kritiką kaip problemą, grįžtamojo ryšio sesijos įgauna visiškai naują jausmą. Paimkime, pavyzdžiui, ką nors paprasto, pavyzdžiui, spalvų pasirinkimą.

Tinkamas komentaro rėmo būdas būtų maždaug toks: „Aš nesu įsitikinęs, kad spalvų gama atitinka produkto nuotaiką“. Tai daro grupei atvirą diskusiją: ar ši spalvų schema iš tikrųjų tinka, kokia gaminio nuotaika, kokia spalvų schema veiktų geriausiai ir pan.

Tai visi svarbūs klausimai, kuriuos išryškino komentaro pateikimo būdas. Be to, dabar visa grupė gali pateikti savo nuomonę apie spalvų schemą, o ne tik su pirmuoju asmeniu, ir prasideda improvizuota idėjų šturmo sesija, apimanti visų žinias.

Palyginkite tą scenarijų su tuo, kai komentaras buvo suformuluotas tik kaip sprendimas: „Manau, kad spalvų schema turėtų būti žalia-mėlyna“. Apeinama visa naudinga diskusija iš pirmo scenarijaus ir dabar lieka tik klausimas, ar žalia-mėlyna veiks.

Tarkime, lentelėje iškart sutariama, kad žalia-mėlyna neveikia ir visi juda toliau. Komentaro esmė - spalvų schema neveikia - nepaisoma vien todėl, kad kalbėtojas savo kritiką išdėstė asmeninės nuomonės požiūriu.

Kitas puslapis: strategiškai išdėstykite savo atsiliepimus ir visada turėkite faktų ...

Šviežios Prekės
Bendradarbiaukite naudodami „iPad“ eskizus naudodami šią naują programą iš „FiftyThree“
Skaityti Daugiau

Bendradarbiaukite naudodami „iPad“ eskizus naudodami šią naują programą iš „FiftyThree“

„FiftyThree“ popieriu yra viena geriau ių dizainerių įrankių ir, be abejonė , viena geriau ių e kizų „iPad“ programų. Šiandien „FiftyThree“ išleido vadinamąją pirmąją pa aulyje atvirą kaitmeninio kūry...
Puikus plakato dizainas sujungia simbolius ir tipografiją
Skaityti Daugiau

Puikus plakato dizainas sujungia simbolius ir tipografiją

Bet kuriame šiuolaikinio plakato dizaino vadove tikrai yra viena dalyka - ji turi būti patrauklu akimi , informatyvu ir vi ų pirma kūrybiška . Daugelio dizaino elementų derinima vi ada yra nuo tabu ir...
25 vardai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas grafikos dizaineris
Skaityti Daugiau

25 vardai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas grafikos dizaineris

Kaip grafiko dizaineri yra keleta vardų, kuriuo turite žinoti, todėl juo čia urinkome ir paaiškinome, kodėl šie profe ionalai yra tokie varbū šioje rityje. Tai dizaineriai, pakeitę grafinio dizaino ve...