10 dalykų, kuriuos interneto kūrėjai turi žinoti, kad taptų tikrai nuostabūs

Autorius: Laura McKinney
Kūrybos Data: 10 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 16 Gegužė 2024
Anonim
Freedom from Beast’s Dictatorship within Yourself (English subtitles)
Video.: Freedom from Beast’s Dictatorship within Yourself (English subtitles)

Turinys

Kūrėjai turi būti ne tik kodą kuriantys niurzgai. Mes tikimės daugiau savo skaitmeninio gyvenimo ir būtent šie vaikinai jį kuria, tad ką turi žinoti geriausi kūrėjai? Štai dalykų, kurių, manau, trūksta per daugeliui kūrėjų. Tai nėra išsami, tačiau būtent šios savybės paverčia protingą programuotoją nuostabiu kūrėju.

Bet tai nėra vienas dalykas, o ypač niekada tai nėra galimybė išanalizuoti XML ar optimizuoti kodą. Tai stebinantis įgūdžių rinkinys, kurio neišmoko knygos rašymo knygos. Jie yra šiek tiek kažkas papildomo.

Kodėl taip reikia vėdinti? Nes kūrimas yra svarbus, tačiau kūrėjai per dažnai siunčiami į kitą pasaulį, ne visada jų pačių kuriamą. Tai niekada neveikia. Bet kokia techninė plėtra visada klesti, kai tie, kurie žino, supranta ne tik kodą.

01. Kodavimas jo nebepjauna


Esame pasaulyje, kuriame kodavimas tampa ne toks įspūdingas. Visi kuria svetaines, kai kurios iš jų koduoja, bet to nereikia. Kurti svetaines, programas ir funkcijas gali ne tik vėpla.

Nuo tada, kai atsirado žiniatinklis ir žmonės galėjo patys mokytis, buvo savamokslių kūrėjų. Tačiau net absolventams gresia pavojus. Gaunu gyvenimo aprašymus su žmonėmis, turinčiais informatikos laipsnius, dirbtinio intelekto kursus, įvairias laikmenas ir koduojančius po diržu, bet vis tiek kažko trūksta. Kartais daug ko trūksta.

Aš ne pirmas tai pasakęs. „Kodavimas jo nebepjauna“ yra 3 skyriaus pavadinimas Aistringas programuotojas, kuris kartu su tokiomis knygomis kaip Pragmatiškas mąstymas ir mokymasis paraginti programuotojus tobulėti už kodekso ribų; tapti atsakingais ir visiškai žmoniškais komandos nariais.

Plotis ir gylis

Kūrėjai turi būti geresni dviem būdais: pločio ir gylio. Jie turi suprasti žmonių tarpusavio sąveikos savo komandoje ir su kuriamais daiktais platumą. Jie turi suprasti sistemos, su kuria dirba, gylį iki O / S.

Šiuos dalykus turėtų skaityti ne tik kūrėjai. Jei dirbate su kūrėjais, manau, turėtumėte tikėtis daugiau jų. Priverskite juos eskizuoti, apie ką jie kalba. Priverskite juos paaiškinti paveikslėliais, daiktais ir (tai veikia) žmonių iškirptėmis, kokia bus sistema ją naudojantiems žmonėms.


02. Didelis įspėjimas

Apie kūrėjus kalbėsiu neigiamai, bet manau, kad man leidžiama, nes esu toks. Taip pat todėl, kad bent vienas dalykas, apie kurį čia kalbu, galioja daugeliui sutiktų kūrėjų. Nors jų darbas yra puikus ir jie žino savo kodą, laikai yra konkurencingi. Jūs turite turėti pranašumą, ir tai yra:

  • būk techniškesnis

ir

  • būti daug žmogiškesnis

03. Ką sako internetas

„Google“ ieškant „būtiniausių žiniatinklio kūrimo įgūdžių“ paaiškėja, ko tikitės. Pagrindų žinios, „x-browser“, CSS ir JS. Juose išvardytos sistemos, kurias turėtumėte žinoti, platformos, kurias privalote rašyti, ir naujos tendencijos, kurias turėtumėte stebėti.

Tai yra mūsų žiniasklaida. Tai yra ta medžiaga, su kuria kuriame, bet ne tai suteikia sėkmę projektui. Kūrėjas gali suprasti kiekvieną sistemos detalę, papasakoti kiekvieną API ir naujos CSS technologijos ypatybę, bet vis tiek sukurti kažką nenaudojamo.

Supraskite terpę

Kūrėjai, kaip ir visi, turi suprasti savo terpę, tačiau jie turi suprasti ir auditoriją, nesvarbu, ar tai vartotojai, komanda ar kiti kūrėjai. Jie turi suprasti, kaip jų terpė tinka pasauliui (kitaip tariant, gamybos aplinkai) ir kokį poveikį jis daro (kaip žmonės juo naudojasi).

Mačiau, kad tai apibūdinama kaip „platus ir gilus“ žmogus. Platus, nes reikia suprasti pasaulį kaip žmogų, dirbantį su kitais žmonėmis. Giliai, nes jums reikia išsamių techninių žinių žemiau jūsų projekto lygio. Šie kūrėjai suteikia jūsų projektui didžiulį impulsą ir keičia projekto tempą, be kurio rasite netechninį personalą, apimančią nuobodžias detales, kurios plūsta iš technologijų komandos.


04. Dalykai, kuriuos mes kuriame

Neseniai užrašiau viską, ką naudojame kurdami svetaines, tvarkydami prieglobą ir atlikdami darbus, kad prisijungiantys žmonės galėtų apgauti technologijas, kurias galėtų išmokti per kelias pirmąsias savaites. Mes supratome, kad žmonės žino šiuos dalykus, todėl norėdami suteikti naujiems darbuotojams galimybę pradėti viską, ką mes naudojame kiekvieną dieną.

Tikėjausi pusės tuzino technologijų, bet galų gale - kur kas daugiau. Šiame sąraše - „ką mes naudojame“ - yra įprastos TVS, programavimo kalbos ir naršyklės technologijos, tačiau taip pat krūva įrankių, kurių komanda net neprisiminė, kaip jie naudojo. Visa tai buvo raumenų atmintis. Į komandinę eilutę įrašę „git“, „phing“, „thor“, net nepagalvojome, kad kažkas gali ne.

Kurti įrankius; PI; versijos valdymas buvo laikomas savaime suprantamu dalyku, tačiau pažvelgus į gyvenimo aprašymus jie beveik nepasirodė. Madingi pasirodys (o ar ciniškai manau, kad tam tikros agentūros juos įtraukia ?!), bet dažnai be konkrečios patirties.

Šie įrankiai yra svarbūs spartinant projekto kūrimą, todėl įsitikinkite, kad turite daug turtingesnį įrankių rinkinį nei jūsų kalba, TVS ir pora rėmų. Jums reikia diegimo, testavimo, vartotojo sąsajos, stiprios versijų kontrolės (komandose - ne savarankiškai) ir turite suprasti pagrindines šių sąvokų, o ne tik keletą mokomųjų programų.

05. Devopsas

Šie papildomi įrankiai ir gudrybės puikiai tinka tiems, kuriuos žmonės vadina „devopais“. Devops skrenda susidūręs su dviem tradiciniais silosais: gamyba, kuri palaiko viską, ir plėtra, kuria nauji daiktai (ir dažnai viskas sustabdoma). Siloso rezultatas yra dvi stovyklos, mažai simpatizuojančios viena kitai.

Kūrėjai, neturintys žinių apie gamybą, dažniau gamina netinkamą kodą naudodami konfigūraciją ar funkcijas, kurių dar nėra gamybos rinkinyje. Kadangi jie nežino apie gamybos aplinkos problemas, jie koduoja funkciją užbaigti, o ne diegti gamyboje.

Šios mažos detalės gali sukelti skausmingą vėlavimą, kurį sustiprina tendencija siųsti serverio valdymą į užsienį.

Suprask kaminą

„Devops“ savaime yra didžiulis laukas, apimantis nuolatinį diegimą ir daugybę automatikos. Tai yra išsami santrauka, tačiau pagrindinis dalykas, kurį kūrėjai turi suprasti, yra krūva, kurioje jie veikia. Nepakanka to deleguoti serverio administratoriui, jūs turite suprasti platformos reikšmę jūsų kodui.

Jei dirbate „Rails“, perskaitykite „Rails“ kodą ir sužinokite, kaip „Rubache“ vykdo „Apache“. Jei dirbate „Java“, žinokite apie konfigūravimo parinktis. Jei naudojate „Perl“, supraskite, kaip įdiegti „Perl“ modulius ir juos sukonfigūruoti.

Paslaptingas darbas

Sąraše „ką mes naudojame“ yra daugybė šios informacijos, ir geri kūrėjai tai nušoka, kad suprastų, kaip atliekamas visas šis paslaptingas darbas. Kai juos gauna, diegimas vyksta greičiau, darbas vyksta sklandžiau ir visi yra tiesiog laimingesni.

Nuolatinis diegimas ir su jais susijusi praktika tampa tokia įprasta, kad bet kuris to nepraktikuojantis kūrėjas ar įmonė pasirenka save aplenkti. Kažkas kitas pradės tai daryti, tada jie bus greitesni už jus.

Patogūs įrankiai

Ieškodami „devops“, galite sužinoti, kokius įrankius naudoja šie vaikinai. Tai nėra apie PHP ir „MySQL“ ar „Rails“. Tai yra programinės įrangos pristatymas ir rizikingų projektų dalių saugojimas. Jie koncentruojasi į diegimą, automatizavimą ir kuo greitesnį dujotiekio palaikymą nuo kūrėjo iki gamybos aplinkos.

Jūs pastebėsite, kad šis vystymosi stilius suteikia kūrėjams, kurie geriau dirba tarpusavyje, su kitais departamentais ir įmonėmis. Jei jie dirba su trečiosios šalies API, jie supras problemas, kurios gali kilti kitoje pusėje. Dirbdami su serverio administratoriais, jie supras, ko jiems reikia įdiegti, ir žinos, kaip jų programinės įrangos svetainės yra serveriuose. Tai gali būti skausminga ...

06. Devas sutvarkys ... galbūt

Ieškant „esminių žiniatinklio kūrėjų įgūdžių“, gražus Michaelo Greerio („The Onion“ CTO) atsakymas į „Quora“:

  • Tingumas: atsisako ką nors daryti du kartus: parašo tam scenarijų ar algą.
  • Bailumas: galvoja išbandyti, nerimauja dėl apkrovos ir kodo poveikio
  • Neapgalvotumas: nuolat bando naujus dalykus, paleidžia idėjas tą pačią dieną

Bailumas yra puikus būdas suformuluoti „dėmesį į detales“. Derinimas ir testavimas yra 99 procentai kūrėjo gyvenimo, kurių niekas nepaminė, kai jie pateko į „W3Schools“ arba pradėjo skaičiavimo 101 kursą.

Norint pataisyti programas reikia puikių problemų sprendimo įgūdžių, bet ne tik derinti kodą. Kartais sprendimas, kai vartotojai negali atsisiųsti sąskaitų faktūrų, yra padaryti puslapį spausdinamą, o ne praleisti dieną kuriant PDF. Kartais nuoroda gali pakeisti savaitės vystymąsi, tačiau to elegantiško sprendimo neįvyks, jei programinės įrangos specialistai spręs problemas grynai parašydami daug kodo eilučių.

Testavimas yra nuostabi aklavietė daugeliui kūrėjų, nepaisant daugybės įrankių. Naudokite vieneto testus, seleną, apkrovos tikrinimo ir profiliavimo įrankius, pvz., „Xhprof“. Analizė iš tokių dalykų kaip „Naujas reliktas“, kad jūsų programos pėdsakas būtų nedidelis. Apsvarstykite visa tai devo darbo dalimi: tai jūsų kodas, įsitikinkite, kad žinote, jog jis veikia kaip numatyta, o ne tikiuosi, kad jis veiks.

Derinimas

Derinimas taip pat yra skaudus dalykas. Ne kaip naudoti derintuvą, bet kaip derinti problemą - todėl norėčiau papildyti Michaelo Greerio sąrašą:

  • Nekantrumas: agresyviai ignoruojama nesvarbi informacija, norint rasti ir išspręsti tikrąją problemą

Tai yra visų derinimo metodų kertinis akmuo. Nepaisydamas nesvarbaus ir radęs prasmę aktualiame. Deja, daugelis yra linkę vergiškai versti nereikšmingą kelias valandas ar dienas, išspręsti problemą bandydami tą patį 10 kartų.

Yra daugybė knygų (deja, ne tų, kurias skyriau leidėjui, kurių nepavadinsiu) apie derinimą ir kiekvienas kūrėjas turėtų jas visas perskaityti. Tikrai puikus kūrėjas gali derinti problemas sistemoje, nematydamas kodo eilutės.

07. Ko nori vartotojai

Suprask, ką bando padaryti aplinkiniai žmonės. Mėgaukitės kodu - mylėkite CSS failų įtraukimo į meną tobulumą arba bėgių programos optimizavimą, tačiau nepamirškite, kad visa tai yra tam tikras tikslas.

Kūrėjai turi suprasti verslą, operacijas ir verslo procesus, nes jų dalykai padeda tai vykdyti. Programos, turinčios šių žinių, gali sukurti programinę įrangą ir programas, kurios padėtų vartotojams, tačiau jos dažnai atrodo neįprastai produktyvios. Taip gali būti dėl to, kad jie greitai spausdina rašydami, arba nuostabių žinių apie kaminą, tačiau greičiausiai taip yra dėl to, kad jie žino, ko nori vartotojai.

Konkurencinga rinka

Grįžtant prie mano pirminio požiūrio, šis vystymasis tampa vis lengvesnis, o puikių kūrėjų rinka yra konkurencingesnė, jei bet kuris kūrėjas, sugebantis suprasti verslo reikalavimus ir atnešti ką nors puikaus, kad juos atitiktų, turės pranašumų. Tai padeda suprasti rinką, klientus ir tai, kodėl žmonės skiriasi nuo pinigų.

Supraskite duomenis ir tai, kaip jie laikui bėgant pasikeis. Kūrėjo mintyse jie turėtų išdėstyti naujas technologijas, kad atitiktų iššūkius, kuriuos turite šiandien arba kuriuos matote ateityje. Tokiu būdu, kai MD arba klientui pasiūlysite išgalvotą naują idėją, ji bus pagrįsta tuo, ko klientai iš tikrųjų nori, ir gausite tam skirtą biudžetą / laiką. (Priešingai, blogiausias dalykas, kurį gali paliudyti, yra kūrėjai, kurie savo naująja mėgstama technologija naudojasi sprendimu visoms mūsų bėdoms.)

Kūrėjai turi daug kontrolės - ar jie turi žinoti, ką kiekvienas duomenų bazės laukas reiškia galutiniam vartotojui? Jei pakeisime duomenis, ką matys vartotojai? Ar yra geresnis būdas padėti vartotojams? Pernelyg dažnai DB administratorių požiūris yra tai, kad pasaulis yra blogas jų duomenų bazės atspindys, o ne tai, kad jų duomenų bazė yra blogas tikrojo pasaulio vaizdas. Pasaulis yra netvarkingas ir stebėtinai pilnas bylų. Spręskite tai, DB administratoriai.

08. Piešimas ir rašymas

Piešimas yra tiesiausias būdas pranešti, kokie bus daiktai. Kūrėjai turi sugebėti piešti savo idėjas ant lentos, popieriaus ir alaus kilimėlių.

Kūrėjai turi sugebėti prototipuoti ant popieriaus, atspausdinti ekrano kopijas ir rašyti ant jų, tik norėdami pranešti apie savo ketinimus. Nepasitikėkite kūrėju, kuris linkteli, sako, kad supranta ir atveria savo redaktorių.

Nepavyko pigiai: geriausias kodavimas prasideda piešimu kaip greitu prototipu. Dažniau nesiseka ir įsitikinkite, kad visi aplink esantys devai daro tą patį, kaip jums greičiausiai taip pasiseks.

09. Mėgaukitės savimi

O kas, jei jūs turite praleisti 10 valandų spręsdami problemą, perkeldami nuorodą? Mėgaukitės tuo, net jei tai yra tik iššūkis patekti į darbą.

Blogiausias kūrėjų (ar bet kurio kito) požiūris yra apatija to, ką komanda bando pasiekti. Deja, tai yra įprasta, nes kūrėjai mato save už komandos pasiekimų ribų. (Aistringas programuotojas kelia klausimą: „Kiek smagiau galėtum padaryti savo darbą?“ - pabandykite.)
Būkite pasirengę parodyti savo darbą, kaip tai yra atvirkščiai: neišsiplėskite išbandę keletą „Ruby“ pamokų iki „Ruby patirtis“!

Žiniatinklio ir programų kūrimas vis dar yra jauna profesija, tačiau įgūdžių rinkinys, kurio reikia tikrai dideliems poreikiams, plečiasi. Visi turėtų tikėtis daugiau kūrėjų, nes kuo greičiau visi išeisime iš nemalonaus antrojo kambario ir įsitraukime į kūrybinį procesą, tuo geresni bus rezultatai.

10. Būkite aštrus

Norėdami tai padaryti iki gero 10 turo, pridėsiu dar vieną dalyką. Būkite aštrūs. Raskite konkurenciją. Blogiausia visa kita yra atskirai.

"Visada būk blogiausias vaikinas kiekvienoje grupėje, kurioje esi".

Blogiausi - iš tikrųjų labai blogi - programuotojai, koduotojai, dizaineriai išmoksta savo dalykų ir ilsisi ant laurų. Be širdies stimuliatoriaus sulėtinti tempą yra per lengva ir nematant konkurencijos tampa įpročiu save matyti virš vidurkio.

Taigi, būk blogiausias, kai gali rasti geresnį. Prisijunkite prie projektų ne darbo metu, prisidėkite ir ieškokite atsiliepimų bei kritikos, nes kuo daugiau kritikos sulauksite, tuo mažiau žmonių jums suteiks ateityje. Kai spėjate, ko jie nori geriau nei yra, tada esate visų norimas kūrėjas.

Danas Frostas yra visos paslaugos teikiančios interneto bendrovės 3EV techninis direktorius, oficialus AWS partneris. Jis septynerius metus dirba TVS ir interneto programų kūrimo srityje.

Jums tai patiko? Perskaitykite tai!

  • Kaip sukurti programą
  • Geriausi nemokami žiniatinklio šriftai dizaineriams
  • Sužinokite, kas toliau yra papildytoje realybėje
Nauji Leidiniai
Ar galite atspėti filmą su šiais retro filmų citatų plakatais?
Skaityti Daugiau

Ar galite atspėti filmą su šiais retro filmų citatų plakatais?

E ame dideli retro plakatų dizaino gerbėjai čia, „Creative Bloq“, ir kai jie ujungia keletą mėg tamiau ių kultinių filmų, negalėtume būti laiminge ni. Iliu tratoriu ir dizaineri Gordona Reida ukūrė gr...
Atsisiųskite „3D World 211“ failus
Skaityti Daugiau

Atsisiųskite „3D World 211“ failus

Norėdami at i ių ti „3D World 211“ numerio pridedamu failu , tie iog pu telėkite nuorodą, e ančią po kiekvienu traip niu, o ZIP faila automatiškai at i ių turinį į jū ų „Mac“ ar a meninį kompiuterį.Je...
27 geriausi nemokamų piktogramų rinkiniai
Skaityti Daugiau

27 geriausi nemokamų piktogramų rinkiniai

Nemokamų piktogramų paieška yra daug laiko reikalaujanti proce a , kuri dažnai nemeta daugybė lobių. Piktogramo yra e mini dizaino komponenta , tačiau individualių piktogramų ukūrima taip pat reikalau...