20 dalykų, kurie išprovokuoja interneto kūrėjus

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 7 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 18 Gegužė 2024
Anonim
Как сохранить психологическое здоровье. Как бороться с негативом. НЛП техники
Video.: Как сохранить психологическое здоровье. Как бороться с негативом. НЛП техники

Aš būsiu sąžiningas. Interneto kūrėjų gyvenimas yra gana mielas. Mes mokame už tai, kad visą dieną sėdėjome prie atviro biuro spręsdami problemas, kurias, jei negavome atlyginimo, tikriausiai padarytume. Mes taip pat dirbame su žmonėmis, kurie dėl to, kad nelabai supranta, ką mes darome ar kaip tai darome, vertina mus su tam tikra baidyklių baime. Tai nėra gera mūsų išsiplėtusiam savęs svarbos jausmui.

Deja, kai kurie iš tų žmonių taip pat yra tie patys žmonės, kurie mums sako, ką daryti. (Ar vizualūs dizaineriai prašys atsistoti?). Ir kadangi jie nelabai supranta, ką mes darome, kartais turime daryti tai, kas, tiesą sakant, priverčia mus jaustis purvinais. Jau nekalbant apie tai, kad reikia naršyti PSD failus taip šurmulingai organizuotai, kad manytumėte, jog jie buvo sukurti taip tyčia. (Bet tai gerai, nes mums taip pat patinka spręsti galvosūkius.)

Taigi, vizualūs dizaineriai, pateikite 20 dalykų, kurie išprotėja kūrėjus, sąrašą. Jei darai ne mažiau kaip 15, tada nesistengi pakankamai.


1. Prie kiekvieno puslapio elemento pridėkite suapvalintus kampus. Kol esate jame, pridėkite ir šešėlių bei gradientų.

2. Kiekvienam projektui naudokite tą patį PSD kaip atspirties tašką. Slėpti nenaudojamus sluoksnius, bet jų neištrinti. Įsitikinkite, kad jūsų PSD yra mažiausiai 100 MB.

3. Kiekviename teksto fragmente naudokite sIFR. Premijos taškai, jei pasirenkate šriftą, labai panašų į „Arial“.

4. Niekada nenaudokite tų pačių matmenų elementams. Suteikite kiekvienam skirtingą šrifto dydį ir spalvą (juodai naudokite # 000000, # 111111, # 121212 ...).

5. Naudokite daug skaidrių vaizdų. Interneto kūrėjai mėgsta grafiką, išsiveržiančią iš dėžučių ir kolonų. Premijos taškai, jei pridedate tekstą, apvyniojamą vaizdais.

6. Pridėti modalinį langą. Bent pusė svetainės turėtų būti modaliniame lange.

7. Pridėti mygtuką „Facebook Connect“. Tai tik mygtukas. Kaip sunku tai įgyvendinti?

8. Slėpti svarbius PSD sluoksnius. Vėliau pasakykite kūrėjui, kad jie praleido paslėptą elementą.


9. Sukurkite mygtukus su perkėlimo, aktyviomis ir spustelėtomis būsenomis. Tada niekam nesakyk, kad tai padarei. Sukurkite jiems atskirą failą ir išsiųskite jį paskutinę minutę. Mums patinka netikėtumai.

10. Papasakokite kūrėjui apie keletą išgalvotų funkcijų, apie kurias kažkur skaitėte tinklaraštyje. Tada liepkite jiems pastatyti, nes, jei kažkur pamatėte, tai aiškiai įmanoma.

11. Pridėkite karuselę. O taip, ir įsitikinkite, kad tai viso ekrano karuselė.

12. Vietoj tikros kopijos naudokite „Lorem Ipsum“. Įsitikinkite, kad rezervuota vieta nėra pakankamai didelė, kad būtų galima kopijuoti.

13. Atsitiktinai sujunkite PSD sluoksnius. Kodėl gi ne? (Bet nesujunkite per daug. Tai atitols nuo stebuklingo 100 MB tikslo).

14. Pavadinkite visų failų galutinius, pridėkite datą ir atsitiktinį laišką (final-2010-12-01a.psd, final- 2010-12-01r.psd, final-2010-12-02b.psd).

15. Nesijaudinkite dėl pakeitimų, kai viskas bus pasirašyta. Kai baigsime darbą su puslapiu, atsiųskite kitą, visiškai kitokią jo versiją. Ir pasakykite mums, kad šie pakeitimai yra būtini ir būtini, kad naudotojai galėtų naudotis patirtimi.


16. Nevadinkite ir nesutvarkykite savo PSD sluoksnių ir aplankų.

17. Jei kuriate formą, pamirškite klaidas ir sėkmės būsenas. Mes tuos daiktus kažkur išspausime. Mums patinka atspėti jūsų ketinimus.

18. Kurdami svetainę, nekvieskite jokių kūrėjų į minčių lietus ar dizaino susitikimus. Įsitikinkite, kad mes paskutiniai matėme maketą. Pirmiausia parodykite tai klientui, todėl bus per vėlu į savo darbą įtraukti net ir proto protą.

19. Turėtume daugiau pabūti, todėl QA metu nenaudokite klaidų sekimo programinės įrangos. Ateikite pasėdėti su mumis visą dieną ir atkreipkite dėmesį į pakeitimus, kuriuos norite atlikti per mūsų pečius. Naudokitės proga ir kai kuriems improvizuotiems dizaino atnaujinimams.

20. Ir galiausiai, tai yra pats svarbiausias dalykas: nieko nesimokykite apie HTML, CSS, „JavaScript“ ar naršyklės problemas. Kuo mažiau apie tai žinai, tuo svarbesni mes atrodome.

Žodžiai: Rafaelis Mumme yra „iOS“ kūrėjas „Yahoo New York“.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė 205 žurnalo .net žurnale - perkamiausiame pasaulyje žurnale, skirtame interneto dizaineriams ir kūrėjams.

Dalintis
10 būdų, kaip optimizuoti vaizdus, ​​kad jie būtų geresni
Toliau

10 būdų, kaip optimizuoti vaizdus, ​​kad jie būtų geresni

Šiandien kaitmeninė paklau a yra dide nė nei bet kada. Yra daugybė prijungtų įrenginių, o interneta prieinama vi ur, akivaizdu, kad netrūk ta žmonių, norinčių naudoti mū ų produktu . Tačiau klientai, ...
Sukurkite įspūdingą laukinės gamtos vaizdą pastele
Toliau

Sukurkite įspūdingą laukinės gamtos vaizdą pastele

Darba u pa telėmi ant veliūro yra šiek tiek „marmito“ tema. Dažnai girdžiu komentaru apie tai, kaip unku nupiešti detale ant veliūro, tačiau tai yra viena iš mano mėg tamiau ių paviršių, kurį reikia d...
„Facebook“ „iPhone“ programa pradės veikti
Toliau

„Facebook“ „iPhone“ programa pradės veikti

Anot apžvalgininko @NickBilton for, „Facebook“ ypač lėta „iPhone“ programa turi būti pakei ta greitaeigiu avąja ver ija „The New York Time “. Tai dar nėra oficiali, tačiau du „Facebook“ inžinieriai an...